Herkesin Bir Dogum Hikayesi Vardır.. Bnmki de Buu :))

wisdom01

Baslangic:92 hedef:75
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2013
5.202
3.825
Ben 21 martta dogum yaptım.
20 martta evi baştan aşağıu temizledim. Camlar bile silindi, karnım burnumdaaayken.
Akşama kadar temizlik yaptım. Sanki dogm yapacagımı hissetmiş gibiydim. Ev temiz olsun diye:KK70:
Gece bi karın agrısı anlatamam size. Uyku uyutmuyor. bende tuvalet sancısı sanıyorum..
Sabah 5. Bi baktım, ufak bi leke.. Korkudan yreğm agzıma gelmişti.
Eşimi uyandırdım, uyku sersemi anlamadı ne dediğimi..
Dedm kendi kendmee biraz dha bekle. Bekleyebldgm 1 saatt..
Doktoru aradık hemen gel dedi.
Giittim. Dogum daha başlamamş, sancın olursa gel dedi.
Doktor bey ben sezaryan diyince hemen yatış dedi.
40 haftamda 25 martta doluyordu.
NEyse 21 martta dogum yaptım. Bembeyaz bir erkek dnyaya geldi.
Asansörden cıktıgmda eşimle göz göze geldk. Aglamaya başladık. NAsıl aglıyoruz ama size anlatamam...
Sevinç gözyaşları..
Mniğim 3.330 gr boy 50 cm..
Ayak uyuşuklugu geçtkten sonra yurutuceklerdi. Kalkmamla bayılmam bir oldu. tansiyon yerlerdee.. Kulak cınlıyor.
göz karardı. Ölyorm sandım. Annem eşime 'oglum kendne gel' diyordu.
Eşim de bayılmş, bni o halde görnce..
Şimdi bebegm mışıl mışıl uyuyor. 3ay 5 gunluk... Mtlulugmz , hayatımz, neşeemizz...
Guluşleriiii anlatılmaz... Görmeniz gerek..
Adı Mustafa.. Babamn adını koydk. 2005de kaybettgm babamn adını..

allah rahmet eylesin canım.. bebeğinin de evinize şans ve uğur getirmesi dileğiyle allah analı babalı büyütsün inşallah..

allah rahmet eylesin canım.. bebeğinin de evinize şans ve uğur getirmesi dileğiyle allah analı babalı büyütsün inşallah..

cok sagol :KK43:
İnan şans ve ugur getirdi, yani eşimle biz öyle inanıyoruz.
Eşimin işyerinde işler arttıı..
Eşimle dha bi mutluluk içndeyz.

allh analı babalı büyütmeyi nasip etsn inşallh 6 hafta sonra benmde oğlum olucak heycanlıyım ilk çocuğumuz olucak ben daha hikayeleri okurken gözlerim yaşarıyo onu görünce nasıl ağlarım blmiorum mutlulukdan

allh analı babalı büyütmeyi nasip etsn inşallh 6 hafta sonra benmde oğlum olucak heycanlıyım ilk çocuğumuz olucak ben daha hikayeleri okurken gözlerim yaşarıyo onu görünce nasıl ağlarım blmiorum mutlulukdan
Mtluluk ne demek iste o zmn anlicaksin emin ol. Kurban oldugum cok tatli sipammmm

Ben 21 martta dogum yaptım.
20 martta evi baştan aşağıu temizledim. Camlar bile silindi, karnım burnumdaaayken.
Akşama kadar temizlik yaptım. Sanki dogm yapacagımı hissetmiş gibiydim. Ev temiz olsun diye:KK70:
Gece bi karın agrısı anlatamam size. Uyku uyutmuyor. bende tuvalet sancısı sanıyorum..
Sabah 5. Bi baktım, ufak bi leke.. Korkudan yreğm agzıma gelmişti.
Eşimi uyandırdım, uyku sersemi anlamadı ne dediğimi..
Dedm kendi kendmee biraz dha bekle. Bekleyebldgm 1 saatt..
Doktoru aradık hemen gel dedi.
Giittim. Dogum daha başlamamş, sancın olursa gel dedi.
Doktor bey ben sezaryan diyince hemen yatış dedi.
40 haftamda 25 martta doluyordu.
NEyse 21 martta dogum yaptım. Bembeyaz bir erkek dnyaya geldi.
Asansörden cıktıgmda eşimle göz göze geldk. Aglamaya başladık. NAsıl aglıyoruz ama size anlatamam...
Sevinç gözyaşları..
Mniğim 3.330 gr boy 50 cm..
Ayak uyuşuklugu geçtkten sonra yurutuceklerdi. Kalkmamla bayılmam bir oldu. tansiyon yerlerdee.. Kulak cınlıyor.
göz karardı. Ölyorm sandım. Annem eşime 'oglum kendne gel' diyordu.
Eşim de bayılmş, bni o halde görnce..
Şimdi bebegm mışıl mışıl uyuyor. 3ay 5 gunluk... Mtlulugmz , hayatımz, neşeemizz...
Guluşleriiii anlatılmaz... Görmeniz gerek..
Adı Mustafa.. Babamn adını koydk. 2005de kaybettgm babamn adını..

ne kadar güzel bir aşk maşallah... :)

Allahım Allahım ne güzel bir anlatı :)) Sabah sabah iyi güldüm elinize sağlıkkkkkkk :)

X