Saç Rengi ve Saç Boyama Kumral , kahve ve siyah tonlarındaki saçların cazibesi

Neden Biz kumrallar sac rengimizle cok oynayip sonrada orjinalini ozluyoruz acaba?

Çünkü kumrallara neredeyse her renk gidiyor da ondan. :KK31: Sarıya da yakın siyaha da, tam ortada.

Bir de kumralların ten rengi ya beyaz oluyor ya buğday. Bir çok rengi deneyebiliyoruz o yüzden. Sonra da dipten gelen sarı sarı parlayan saçları görünce özleyip pişman oluyoruz..

Orjinal saç rengim bu, tabi uçlara doğru sararıp açılan cinsinden. Ruh hastası gibi zilyon tane renk deniyorum sonra özlüyorum orjinalimi. Aslında bana en uygunu bunun sarı ışıltılı, hafif sarıya dönük olanı. Bu sefer yapıcam ama. :KK52:

urvd.jpg

Valla yapıcam bak oynamıyorum artık saçlarımla. :KK52: Kendimi gaza getirmeliyim. :KK53:

Yeter artık boya boya nereye kadar? :KK45:

Valla yapıcam bak oynamıyorum artık saçlarımla. :KK52: Kendimi gaza getirmeliyim. :KK53:

Yeter artık boya boya nereye kadar? :KK45:
Senin bu dedigiini ben senelerdir soyleyip hep kendimce son bu sefer boyamicam artik diyip sozler veriyodum ta ki kizil ve bakir sacli birini gorene kadar (benim takintimda kizil saclar ah ah gecen yine birini gordum tv dde icim gitti) ama bu sefer hamile oldugumu ogrendigim an gidip saclarimi kisacik kestirdim.boyamayida biraktim simdi boyu iki karis kadar yarisi kumlar uclarda hafif turunculuklar..bebegimin sayesi de kavusuyorum orjinal saclarima

X