2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
evet kızlar nasıl gidiyo bakalım hamilelik anlatın bakalım kızlar bu arada çalışıyomusunuz

Son düzenleme:
evet dün gördük kesemizi
2 gün sonra yaptır bakalım ne cıkacak ha bide benm kanamam bile oldu bu değerlerin üstüne erken öğrenmeseydim adet oldum zannederdim kesin sonra ertesi ay 2 aylık hamileliğimi öğrenecektm ne güzel süpriz olurdu:KK9::KK9:

yarın akşam yaptırıcam kısmetse..demek yerleşme kanaması olmuş. ne güzel kesenizide görmüşsünüz rabbim inşallah bizede nasip etsin...gerçekten ya strest yapmadan iki ayını atlatırdın kalp atışını kesesini görüp eve gelirdin..:KK1:

akıntımda yok benim hiç yok hemde niye belirtim yok benim:KK5:çok korkuyorum bişeymi oldu diye

korkma canım içini ferah tut..benimde mesela 1 hafta öncesine kadra göğüslerim çok hasastı acıyordu şimdi geçti uçları acıyor sadece..

ne şanslısın bu benm 5. hamileliğim:KK14::KK14:
14. haftada 3 tane 11. haftada 1 düşük:KK14::KK14:
2 oğlum 2 kızım cennette :KK14::KK14:
pıhtılaşma testını yaptırdınmı:26:

Bütün genetik ve pıhtılaşma testleri ve başka daha bisürü test yapıldı.Çok şükür hepsi temiz çıktı.Bizde kan uyuşmazlığı var bir de. Şimdi progestan ve folik asit kullanıyorum.Cumaya da doktora gitcem inş. Senin durumun benden daha kötüymüş.Baya büyükmüş meleklerin.İnş. onlar seni cennet kapısında beklicekler canım.Bu hamileliğinde inş. sorunsuz geçer.Sende pıhtılaşma problememi var.

bu bebeğin bırakmayacak inşallah canım seni.içimizi ferah tutalım biz.ben yapamıyorum o ayrı:KK17:

İnş. canım. Bizim de tek ümidimiz o.Sen de yüreğini ferah tut.Rabbim hepimizin gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı etsin.

Kızlar maşallah yeni hamilelerimiz var.Allah hayırlı etsin inş.Tek tek alıntı yapamadım.Çok kalabalık oluyor diye.Ben cuma günü doktora gitmeyi düşünüyorum.4+5 olucam inş.Şuan sürekli adet olucakmışım gibi ağrım var.Benim durumum da biraz kritik çünkü 3,5 senelik evliliğimin 2,5 senesi infertilite (kısırlık) ile geçti.İğneler ilaçlar vs.Derken kendiliğimden hamile kaldım.Ama 8. haftada kalbi durdu ve kürtaj oldum.4 ay sonra tekrar hamile kaldım.Bu sefer 5. hafta da düşük yaptım.Anlıcağınız bu 3. hamileliğim.Lütfen bana dua edin.Rabbim bu sefer yüzümü güldürsün.Bütün hamişlerimize bol bol dua ediyorum.Sizde bana edin.

amin cümlemizin inşallah canım...strest yapma rabbim sonuna kadar devam etmeyi nasip etsin inşallah canım...

evet kızlar nasıl gidiyo bakalım hamilelik anlatın bakalın
düne kadar süperdi ama bulantılar tiksinmeler başlıyo iştahım kapandı akşam hiçbişey yiyemedim midem kötü oldu markete gittik buzparmak istedi canım hem lımonlu hemde buz gibi onu bulamadım ama başka bi lımonlu buz dondurmayı aldım yedim midem rahatladı :KK9:
yarın akşam yaptırıcam kısmetse..demek yerleşme kanaması olmuş. ne güzel kesenizide görmüşsünüz rabbim inşallah bizede nasip etsin...gerçekten ya strest yapmadan iki ayını atlatırdın kalp atışını kesesini görüp eve gelirdin..:KK1:

korkma canım içini ferah tut..benimde mesela 1 hafta öncesine kadra göğüslerim çok hasastı acıyordu şimdi geçti uçları acıyor sadece..
dimi ama ne süpriz olurdu hep heveslenmiştim öyle süprizlere allah banada fırsat vermişde ben değerlendirememişim :KK9:
Bütün genetik ve pıhtılaşma testleri ve başka daha bisürü test yapıldı.Çok şükür hepsi temiz çıktı.Bizde kan uyuşmazlığı var bir de. Şimdi progestan ve folik asit kullanıyorum.Cumaya da doktora gitcem inş. Senin durumun benden daha kötüymüş.Baya büyükmüş meleklerin.İnş. onlar seni cennet kapısında beklicekler canım.Bu hamileliğinde inş. sorunsuz geçer.Sende pıhtılaşma problememi var.

İnş. canım. Bizim de tek ümidimiz o.Sen de yüreğini ferah tut.Rabbim hepimizin gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı etsin.
evet canım pıhtılaşma var bende rahımde perdede vardı ama alındı o bakalım bu kez nasip olacakmı
22 yaşındayım 54. hamileliğim evliliğiminde 4. yılı 4 yılda 5 bebek allah yardım etsin:KK5:

dimi ama ne süpriz olurdu hep heveslenmiştim öyle süprizlere allah banada fırsat vermişde ben değerlendirememişim :KK9:

aynen öyle valla :):KK9:

evet canım pıhtılaşma var bende rahımde perdede vardı ama alındı o bakalım bu kez nasip olacakmı
22 yaşındayım 54. hamileliğim evliliğiminde 4. yılı 4 yılda 5 bebek allah yardım etsin:KK5:

hakkında hayırlısı olsun inşalah sorunsuz bi gebelik yaşarsın sonuna kadar canım...yaşında küçükmüş daha

amin cümlemizin inşallah canım...strest yapma rabbim sonuna kadar devam etmeyi nasip etsin inşallah canım...

Saol canım.Hepimize inş.

Bende 23 yaşındayım.3,5 senedir evliyim.kendi acın yetmiyo bi de çevre psikolojisini çekiyosun.Eşime bile her önüne gelen hala bebek yok mu deyip dalgaya alıyorlar.Allah böylelerini ıslah etsin.Bu dünya da herkesin bi sınavı var.Bizimki de bu.Bende hep rabbime sığındım.O herşeyin en iisini bilir.Ol dedikten sonra olmayacak hiçbşy yok. yeterki vermek istesin.

HOsbulduk arkadaslar..
Kasık ağrılarım var birde affedersiniz isal oldum insaallah bı sıkıntı olmaz :18:
Sizlerde ne şikayetler var acep:26:

Saol canım.Hepimize inş.

Bende 23 yaşındayım.3,5 senedir evliyim.kendi acın yetmiyo bi de çevre psikolojisini çekiyosun.Eşime bile her önüne gelen hala bebek yok mu deyip dalgaya alıyorlar.Allah böylelerini ıslah etsin.Bu dünya da herkesin bi sınavı var.Bizimki de bu.Bende hep rabbime sığındım.O herşeyin en iisini bilir.Ol dedikten sonra olmayacak hiçbşy yok. yeterki vermek istesin.
ay her duyduklarını söylüyolar biri bilmem kaç düşük yapmışda şimdi hele bilmem kaç bebesi varmış
yok bilgisayar yüzünden düşük yapmış kadının tekıde 2. de bilisayarı telefonu almışlar elındende doğurmuş
böyle saçma komık şeyler
ayy yazık inşallah bu kez olurlar sürekli düşük yapan bumu dahada coğaltırım bunları ama hatırlamak istemıyorum:KK47::KK47::KK47:

ekledim biz bebği göremedikk kalp atışını duyduk sadece yRIN KONTROL VARR olabilir yanlışta hesapyabilriimm amaa ne biliyimm 2 AY adet olmadığım içinn mantıksız geldii :26:

Son düzenleme:
kızlarrrrrrrrrrrrrr

bebeğim sanırımmm tutundu inşallahhhh çok korkuttu bizi..

7. gün 68
9.gün 114
11 gün 137:KK43:
12.gün 506
13. gün 857 çıkıtıııııııııııııııııııı

Allahım çok şükürrrrrrrrrrrrrrrrrrr:nazar:
sizce nasıl

kızlarrrrrrrrrrrrrr

7. gün 68
9.gün 114
12.gün 506

sizce nasıl
%60 artması yeterliymiş di,ye duydum 2 kat da normalmiş
ne güzel artık rahatla
stres yok :KK20::KK20:

canım kusura bakmaa telden çekiyorumm pc zor kabul ediyoo o yüzden tek tekk atmaya çalışıyorumm normalde hiç atamıyodumm bide bu varr çok yazılıı gerisii aynı hep

ay her duyduklarını söylüyolar biri bilmem kaç düşük yapmışda şimdi hele bilmem kaç bebesi varmış
yok bilgisayar yüzünden düşük yapmış kadının tekıde 2. de bilisayarı telefonu almışlar elındende doğurmuş
böyle saçma komık şeyler
ayy yazık inşallah bu kez olurlar sürekli düşük yapan bumu dahada coğaltırım bunları ama hatırlamak istemıyorum:KK47::KK47::KK47:

ben çalışıyorum.otobüsle gidip geliyorum diye bebeklerim ölmüş. :KK47: Bu millet varya neye laf etceklerini bilmiyorlar.Bende en son dayanamadım.Dedim ki benim kazandığım para doktorun cebinemi giriyorki bana çalış desin.Bi problemim yokki adam bana çalışabilirsin diyo.Ama insanlar bunu anlamıyorlar.Şuan daha etraftan kimseye söylemedim.Sadece 1. dereceler biliyor.Onlar da söylenmeye başladı işten çık diye. :KK37:

kızlarrrrrrrrrrrrrr

7. gün 68
9.gün 114
12.gün 506

sizce nasıl

Canım çok şükür değerin çok güzel artmış.İnş. darısı bebişini görmeye.

kızlarrrrrrrrrrrrrr

7. gün 68
9.gün 114
12.gün 506

sizce nasıl

%60 artması yeterliymiş di,ye duydum 2 kat da normalmiş
ne güzel artık rahatla
stres yok :KK20::KK20:

ben çalışıyorum.otobüsle gidip geliyorum diye bebeklerim ölmüş. :KK47: Bu millet varya neye laf etceklerini bilmiyorlar.Bende en son dayanamadım.Dedim ki benim kazandığım para doktorun cebinemi giriyorki bana çalış desin.Bi problemim yokki adam bana çalışabilirsin diyo.Ama insanlar bunu anlamıyorlar.Şuan daha etraftan kimseye söylemedim.Sadece 1. dereceler biliyor.Onlar da söylenmeye başladı işten çık diye. :KK37:

çok sağolun kızlarrrrrrrrrrrrrrrr..
işte normali %60 yada 2 kat benimki ilk günler artmadı
sonrada 6 kat arttı:nazar::nazar:
çok korkuttu bizi
inşallah keseyi görmeye gidicez cuma inş görürüz Allahım...

canım kusura bakmaa telden çekiyorumm pc zor kabul ediyoo o yüzden tek tekk atmaya çalışıyorumm normalde hiç atamıyodumm bide bu varr çok yazılıı gerisii aynı hep
bundada yok göremedim ama elınde ultrasonda yada kağıtta 5w2d gibi bişey yazan kağıt varmı bu haftasını ölçüyo yada doktor ne dedi çözecem inat ettım :21:

bizde kimseye söylemıyoduk normalde kayınvalıdemın özel isteği hayır saklanacak ne var anlamadım sankı bekar adamlarızda hamileyiz yanı sonra birden duyuldu :KK1::KK1:

X