2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
kızlar benim bebek canımı çıkartıyor şuan. ayaklarıyla mide tarafına başıyla da pelvise doğru vuruyor. internette doğumun yakın olduğunu gösterir diyor. doğum yapan arkadaşlar bunu yaşadınız mı sanki çıkacak

kızlar benim bebek canımı çıkartıyor şuan. ayaklarıyla mide tarafına başıyla da pelvise doğru vuruyor. internette doğumun yakın olduğunu gösterir diyor. doğum yapan arkadaşlar bunu yaşadınız mı sanki çıkacak

canım benim bebekte dünden beri ayaklarıyla sag gögüsümün altındaki kaburgamı zorluyo ama kafası bütünüyle sag tarafıma toparlandı:)karnım çok komik gözüküyo:KK1:

Kızlar çok sağolun.
Sütün çare olmadığının farkındayım ama gece gece yapacak birşey bulamadım.
Gaviscon icmekten artik sıkıldım.
Inanin resmen şuruba bağışıklık kazandı midem :)
Patates suyunu denedim ama o da fayda etmedi.
Şu yaşıma kadar hiç mide sorunu yasamamistim taki hamile olana kadar.
Dogumdan sonra gecr diyorlar bekleyecegim olmazsa tedavi göreceğim sanırım.

1 + 1 = İdil ♥
kaşığın ucuyla karbonat iç canım arkasına hemen su..zararıda yok sonuçta mide haplarıda karbonattan..ben arada yapıyorum iyi geliyor

kaşığın ucuyla karbonat iç canım arkasına hemen su..zararıda yok sonuçta mide haplarıda karbonattan..ben arada yapıyorum iyi geliyor

Çok sağol canim.
Süt içtim en son eger tekrarlarsa dediğini yapacağım.:KK66:

1 + 1 = İdil ♥

canım benim bebekte dünden beri ayaklarıyla sag gögüsümün altındaki kaburgamı zorluyo ama kafası bütünüyle sag tarafıma toparlandı:)karnım çok komik gözüküyo:KK1:

benim bebeğin kafası tam pelvisin üstünde. çıkacak gibi oluyor o anda adet ağrısı gibi ağrı giriyor. sol kasıktada iğne batması gibi bişeyler oluyor. ve altıma kaçıracakmış gibi oluyorum.ve karnım çok sert internete doktor sitesinde baktım doğumun çok yaklaştığının belirtisiymiş. sancım en son 67 idi nst de. 60ın üzeri doğumun yaklaştığının habercisiymiş o zamandan 1 hafta geçti. ultrasona göre 39. haftada şuan zaten. stresli işmiş

Kizlar hangisi daha kullanışlı valla kafam karıştı :)
İki çeşit var sanırım piyasada.
Sizin kullandiginiZ hangisi ?

$uploadfromtaptalk1396714520783.jpg
$uploadfromtaptalk1396714594570.jpg

1 + 1 = İdil ♥

Çok sağol canim.
Süt içtim en son eger tekrarlarsa dediğini yapacağım.:KK66:

1 + 1 = İdil ♥

yarım çay kaşığı kahve yut üzerine ılık su iç bu da fayda edebilir. ama seninkide benimki gibi bişeyin faydası olmuyor. saçlı bir bebiş seni bekliyor bence. benim bebiş çok saçlıymış doktorun dediği. zaten midemde otururken bile yanıyor. şurup falan hiçbişey fayda etmiyor.

Geçmiş olsun canım, yavrun vaktinde sağlıkla gelsin inşallah. Her doğum / tecrübe farklı gülüm. Anestezine doktorunun tavsiyeleri ile karar verirsen daha isabetli olur. Kendini kimsenin kötü tecrübeleri ile korkutma, uzman çok önemli.

Reflu yalanı bırakmadı bir türlü canım. Senin de.dediğin gibi doğumdan sonra geçer inşallah. Az kaldı canım...

anladim canim tesekkurler cewabin icin....dr.larin karari tabiki cok onemli fakat epidural le ilgili okadr olumsuz sey duydum ki gercekte yasayanlari yorumunu bilmek istedim.....

yarım çay kaşığı kahve yut üzerine ılık su iç bu da fayda edebilir. ama seninkide benimki gibi bişeyin faydası olmuyor. saçlı bir bebiş seni bekliyor bence. benim bebiş çok saçlıymış doktorun dediği. zaten midemde otururken bile yanıyor. şurup falan hiçbişey fayda etmiyor.

Benimde öyle canım.
Kesin saçlı olur zaten maşallah benim tarafım ve eşimin tarafi hep gür saçlı.
Anasi hamilelikte rapunzel gibi oldu zaten danasi nasıl olmasin :KK70:

1 + 1 = İdil ♥

Geçmiş olsun canım, yavrun vaktinde sağlıkla gelsin inşallah. Her doğum / tecrübe farklı gülüm. Anestezine doktorunun tavsiyeleri ile karar verirsen daha isabetli olur. Kendini kimsenin kötü tecrübeleri ile korkutma, uzman çok önemli.

Reflu yalanı bırakmadı bir türlü canım. Senin de.dediğin gibi doğumdan sonra geçer inşallah. Az kaldı canım...

Evet cancağızım başından beri çekiyorum bıktım artik.
Resmen bu rahatsızlığa gebeyim.
Hamileliğimin tadını cikartamadim.

1 + 1 = İdil ♥

benim bebeğin kafası tam pelvisin üstünde. çıkacak gibi oluyor o anda adet ağrısı gibi ağrı giriyor. sol kasıktada iğne batması gibi bişeyler oluyor. ve altıma kaçıracakmış gibi oluyorum.ve karnım çok sert internete doktor sitesinde baktım doğumun çok yaklaştığının belirtisiymiş. sancım en son 67 idi nst de. 60ın üzeri doğumun yaklaştığının habercisiymiş o zamandan 1 hafta geçti. ultrasona göre 39. haftada şuan zaten. stresli işmiş

benim bebeğin kafası yerleşmedi sanırsam bide çok hareketli sürekli yer değiştirip duruyor senin doğumun erken gibi gözüküyo bakalım hangimiz önce doğuracak:KK1::nazar:

canım herkes için en sağlıklı doğum nasılsa o yöntemle gerçekleşmeli doğum ama sezeryan tarihlerine bakıyorum çok erken oluyo genel olarak 39. hafta olursa hem bebek daha gelişmiş gelecek hem senin vücudun daha hazır olacak bi risk yoksa 39 . hafta derim ben benim dr um da bana sürekli aman 38 bitsinde sen ne zaman istersen diyo 38 den önce müdahaleyi uygun bulmadığını söylüyo ben normal düşünüyorum ama kısmettt
canım ben dr deiştirdim dr deilde hastane beğenmiyorum bi tane buldum şimdi istediğim gibi gittim bi hafta içinde oğluşum 400 gr almış göründü usg de oluyo böyle şeyler

canım aynen katılıyorum,benim dr da 39'dan sonra karar veririz dedi,içerde yarım saat bile fazladan durması ona yarar dedi.

Prensesinin senden daha güzel olduğunu gördün, kiskandigindan agliyorsun kesin:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Şaka bir yana, normal gülüm. Ben de yüzüne baktıkça ağlıyorum. Acaba kaderi nasıl olacak, kiracaklar mi uzecekler mi kuzumu diye... Annelik kalbi çok yumuşatıyor:p
Bu yazdiklarini okurken bile agliyorum. Dun hasta olursa diye cok agladim. Gecccek geccek
Canim bende almistim onu ama bebegim kabul etmiyor :KK43: cok zorladim ama almadi :KK43:(

Elif'in telefonu 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Canim o kelebek uc. Benim bahsettigim kafes gibi. Gogus uclarin hava aliyor ve camasira temas etmiyor. Ben cok faydasini gordum
Evet gittik canim cok sukur bizim minik 3kg olmus sasirdik valla bir haftada 300 gr almis :) hersey yolunda dedi 11 nisan sabah 8 de randevumuz alindi kavusucaz insallah. Yarin nst ye girmemizi istedi bakalim onda da sorun cikmaz insallah.
Sen de asiri duygusallasmissin sanirim . Ah bu hormonlar yapiyor hep. Gecicek insallah hassas bir donemdesin sabret canim:)
Bu arada hastaneden (hemsireler falan)ve odalardan memnun kaldin mi canim?
Ay canim masallah cok sevindim :) saglikla gelsin minik bebegin insallah, harika bi duygu. Seyretmeye doyamiyosun :) evet cok garip bi duygusallik hakim bana bu aralar :KK43: geccek ama. Gayet guzeldi hersey, hemsireler ebeler hepsinden cok memnun kaldim. Cok ilgililerdi. Yalniz biz 102 numaradaydik. O oda ogleden sonra gunes aldi ve cok sicak oldu haberin olsun. O cepheden oda secmemeni tavsiye edebilirim. Ama diger cephe de gunes gormez ve soguk olur mu bilmiuorum. Ahmet bey de cok ilgiliydi sagolsun. Her ne kadar istedigim gibi bir dogum sekli olmasa da doktor ve personel acisindan guzel bo surecti. İnsallah sen de memnun kalirsin

Merhaba kızlar
Buhün bizimdw kontrolümüz vardı geçen 3100 lerdeydi bh haftada aynı çıktı kilo aldıramamışım niyeyse:)ama artık bu haftalarda ölçümleri doğru beklememek lazım.misal geçen hafta fl 7.55 di şimdi 7.03 hoş kemikte kısalmaz canım:KK1:aynı doktor bile farklı ölçüm yapabiliyor neyse sağlıklı olsunlarda zayıf olsunlar napalım.bu arada çatı muayesi oldum bişey anlamadım acımadı bîr soruna çıkmadı artık cimcimenin keyfini beklicez allahtan hayırlısı hepimiz için

Evet cancağızım başından beri çekiyorum bıktım artik.
Resmen bu rahatsızlığa gebeyim.
Hamileliğimin tadını cikartamadim.

1 + 1 = İdil ♥

Lohusaliginin tadını çıkartırsin inşallah gülüm.

Bu yazdiklarini okurken bile agliyorum. Dun hasta olursa diye cok agladim. Gecccek geccek

Canim o kelebek uc. Benim bahsettigim kafes gibi. Gogus uclarin hava aliyor ve camasira temas etmiyor. Ben cok faydasini gordum

Ay canim masallah cok sevindim :) saglikla gelsin minik bebegin insallah, harika bi duygu. Seyretmeye doyamiyosun :) evet cok garip bi duygusallik hakim bana bu aralar :KK43: geccek ama. Gayet guzeldi hersey, hemsireler ebeler hepsinden cok memnun kaldim. Cok ilgililerdi. Yalniz biz 102 numaradaydik. O oda ogleden sonra gunes aldi ve cok sicak oldu haberin olsun. O cepheden oda secmemeni tavsiye edebilirim. Ama diger cephe de gunes gormez ve soguk olur mu bilmiuorum. Ahmet bey de cok ilgiliydi sagolsun. Her ne kadar istedigim gibi bir dogum sekli olmasa da doktor ve personel acisindan guzel bo surecti. İnsallah sen de memnun kalirsin

Çok duygusallasmissin, geçecek ama dediğin gibi. Allah esirgesin kuzulari, dua et endişe etme canım.

Merhaba kızlar
Buhün bizimdw kontrolümüz vardı geçen 3100 lerdeydi bh haftada aynı çıktı kilo aldıramamışım niyeyse:)ama artık bu haftalarda ölçümleri doğru beklememek lazım.misal geçen hafta fl 7.55 di şimdi 7.03 hoş kemikte kısalmaz canım:KK1:aynı doktor bile farklı ölçüm yapabiliyor neyse sağlıklı olsunlarda zayıf olsunlar napalım.bu arada çatı muayesi oldum bişey anlamadım acımadı bîr soruna çıkmadı artık cimcimenin keyfini beklicez allahtan hayırlısı hepimiz için

Gözün aydın canım, maşallah tosununa. Rabbim güzel bir doğum nasip etsin inşallah.

Lohusaliginin tadını çıkartırsin inşallah gülüm.

Çok duygusallasmissin, geçecek ama dediğin gibi. Allah esirgesin kuzulari, dua et endişe etme canım.

Gözün aydın canım, maşallah tosununa. Rabbim güzel bir doğum nasip etsin inşallah.

Sağolasın canım siz allahın izniyle kavuştunuz darısı biz bekleyenlere inşallah:KK34:

Tesekkurler tavsiyen icin canim . Dogum sekline gelince; haklisin ne guzel normal dogum cesaretin de vardi ama kismet boyleymis. Bak bana ne kadar vicdan azabi ceksem de korkuma yenik dusuyorum cesaret edemiyorum napailim vardir bir hayir:) miniginle iyi geceler diletik size:)

benim bebeğin kafası yerleşmedi sanırsam bide çok hareketli sürekli yer değiştirip duruyor senin doğumun erken gibi gözüküyo bakalım hangimiz önce doğuracak:KK1::nazar:

benim bdt 25 nisan canım. buraya hatalı girmişim öylede kaldı. seninde az kaldı artık.benimki erken gelecek gibi hayırlısıyla gelsinlerde 1 hafta geç erken farketmez. benimki kafayı bugün yerleştirdi bence

X