2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
Kizlar iyi pazarlar diliyorum dün aksam saat 19:40 oglum Ali Kaanim normal dogum ile dünyaya geldi :) rabbim hepineze hayirli dogumlar diliyorum:)

Hayırlı olsun canım, rabbim anali&babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah.

slm kızlar nasılsınız:KK54::KK54:
ben hala doğurmadım 4 gun var 40 haftanın bıtmesıne oğlusum normal pozisyonda fakat kanala gırmemıstı carsamba gunu:26::26:
maşaallah coğu doğum yapmış rabbım analı babalı sağlıkla buyutmeyı nasıp etsın ınsaallah darısı da bızım basımıza :emir_bebek::emir_bebek:

Sagol canım.ishal olmadım ben hamileliğim boyunca kabızda olmadım.çok rahattım.son 2 haftadır kabızlık var 2-3güne bir çıkıyorum tuvalete oda zorlamıyo beni.ama ishalmişim gibi ara ara karın agrısı çekiyorum.dogum sancısıymış o.kızlarda öyle olurmuşmiğdemde bulanıyo.hala çogu şeydentiksiniyorum.hamileliğimin başındaki gibi.bende evden çıkmadıgım için açıklık olcagını sanmıyorm.zaten iri bebek benimki sezeryan olabilirim.en son 38+ 2 de 3700 dü.kafada 100. Yarın kontrole gitcem bakalım nekadar olmuş.artık evin içindede yürüyemiyorum.hayırlısı

canım kontrolunden somra benıde haberdar edersen sevınırm ozellıklede su ıshale benzer agrılardan dolayı.bırde bu sebepten hastaneye gıtmıstın dr tam olarak ne dedı ve dayanılmazmıydı o kadar senınkıler,bende bunla beraber kas agrısıda oluyo alakasız belkıde..uzun oldu ama kbakma merak edıyoruz herseyı:KK14:

Kizlar iyi pazarlar diliyorum dün aksam saat 19:40 oglum Ali Kaanim normal dogum ile dünyaya geldi :) rabbim hepineze hayirli dogumlar diliyorum:)

Bende seni soruyodum,doğurdun mu diye,en son sancı bekliyodun,gözün aydın,sağlıkla büyüsün:nazar:bende hikayeni bekliyorum:KK16:

Ay inş. Dediğin gibi olur.korkular panikler yordu beni.kızımı biran önce almak istiyorum kucagıma.

ben hala doğurmadım 4 gun var 40 haftanın bıtmesıne oğlusum normal pozisyonda fakat kanala gırmemıstı carsamba gunu:26::26:
maşaallah coğu doğum yapmış rabbım analı babalı sağlıkla buyutmeyı nasıp etsın ınsaallah darısı da bızım basımıza :emir_bebek::emir_bebek:

Yavrularınız sağlıklı&vakitli gelsin arkadaşlar. Rabbim hepinize kolay doğumlar nasip etsin.

Ağrı da sizi da geçiyor. Geriye gözünüzun içine içine bakan bir melek kalıyor. Allah olmayanlara da nasip etsin inşallah.

Canim hic belli olmaz. Bi anda baslayiverir. Son gunlerde sabretmek daha da zorlasiyor di mi? Bir an once kavusmak istiyosun. İstedigin, sabirsizlandigin kadar da var hani :KK34: hayirli zamanda gelsin tatlosumm

Dogumum cok kotu degildi canim. Ama normal sancisi cekip sezeryan olmak su acidan cok kotu, normal olarak bebegimi dunyaya getirebilmek istemistim. 4 cm den sonraepidural aldim. Bebegim catiya girseydi ama saglik olsun. İcimde burukluk yok degil. Sen kendini her ihtimale hazirla. O anda o kadar korktum ki ben. Onceden kendimi hazirladaydim keske, simdi bu kadar kotu hissetmezdim. Dogumun hic birr turlusu kolay degil ama mukafati oyle buyuk ki. İnsallah gonlune gore olur :KK66:

Hemde nasıl =))
Sabır taşı olsa yanımda çatlatırdım o derece :KK1:
Ama az daha sabır dediğin gibi.
Hayırlısı neyse o olsun.
Miniğimin sağlığı yerinde olsun da gelsin ne zaman isterse :KK76:

Kızlar kızımın odası salı günü gelecekmiş çok mutluyum :KK16:
Annemde çok güzel bir sürpriz yapıp çok beğendiğim şu bambu beşikten sipariş vermiş.
Biraz önce aradılar yarın teslim edeceklermiş, ciddi ciddi sürpriz oldu =)
Salı günü bir de doğum için ve bebeğimin sağlığı için güzel haberler alırsam değmesinler keyfime :KK16:

Annemde çok güzel bir sürpriz yapıp çok beğendiğim şu bambu beşikten sipariş vermiş.
Salı günü bir de doğum için ve bebeğimin sağlığı için güzel haberler alırsam değmesinler keyfime :KK16:

güle güle kullansın bebiş. bambu beşik benim yeğenlerden kalma var ama memlekette. yazın onu kullanacağız. kullanışlı oluyor ama benim yeğenler onda uyumuyordu :) kıyameti koparıyorlardı bebekken. hele birtanesi anakucağında uyurdu başka yerde uyumazdı. bakalım bizimkiler nasıl olacak :)

aynen canım aynısı oluyor idrar testi 2 hafta once yaptırdım bnımde temizdi birsey cıkmadı ama içim rahatladı sizlerde de oluyorsa
çünkü bir değişik agrımaya baslayınca şaşırdım bende hani kaburgam vs acıodu ama boyle degısık bir agrı hareket ettikce acıyan olmamıstı
umarım yaklasmıstır dogum sabırsızlanıyorum :):KK1:

aynen enerjı bende de fecı sureklı sokaklardayım gezıyorum valla :KK9: çarşambaya kdr nası sabredicem meraktan öluyorum :KK52:
umarım bu agrı bebegın catıya gırme agrısıdır da bosuna sancı cekmıyorumdur:KK1:

cok sagol bıtanem valla gorunce yazdıklarınızı rahatladım zaten :KK19:

daha vaktin var ama neden erken gelmesini istiyorsun. ben sezeryan istiyorum ama 39+0dan önce değil. kendi 39dan önce gelirse zaten yapacak bişey yok

güle güle kullansın bebiş. bambu beşik benim yeğenlerden kalma var ama memlekette. yazın onu kullanacağız. kullanışlı oluyor ama benim yeğenler onda uyumuyordu :) kıyameti koparıyorlardı bebekken. hele birtanesi anakucağında uyurdu başka yerde uyumazdı. bakalım bizimkiler nasıl olacak :)

Çok teşekkür ederim canım...
İsteyen herkesin olsun :KK16:
Evet bende duydum çoğu bebek uyumuyormuş :)
İnşallah bizde öyle bir sorunla karşılaşmayız.
Gerçi bebek odasıyla birlikte 2 yatak olmuş olacak =)
Tercih onun.
Aklımda şu an sadece şu soru var.
Salı günü geldiğinde bebek odasını kurdursam mı?
Çünkü mayıs sonu gibi taşınacağım.

Tercih onun.

Gözün aydın canım, hayırlı olsun; güle güle kullanırsınız inşallah.

Yeni yuvaniz hayırlı olsun şimdiden. Eğer taşınma isi bu kadar yakınsa, prensesinin odasını yeni evinize kurdurmak daha kolay olur sanirim.

Tercih onun.

Tatlim bende yeni tasindim bebek odasini da kurdurdum :) ananemde sagolsun emzirme sandalyesi aldi. Onu da odaya yerlestirdik oglumun odasindan cikmaz oldum :KK66:

Allah yardimcin olsun bu arada tasinma islemi bu halde cok zormus... Allah huzurlu ve sen bir yuva nasip eder insallah....

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Tercih onun.

taşınacaksan kurdurma bence. bizde ev alıp taşınacağız kısmetse mayısta. bebekler enteresan oluyor eşimin arkadaşının oğlu eski demirden bir beşiği var ondan başkasında uyumuyormuş. artık kısa geliyormuş beşiğe ama ayakları dışarıda hala onda yatıyormuş. benim yeğenim annesinin yüzüne dokunarak uyurdu. sabaha kadar eli ablamın yüzünde olurdu :)

Gözün aydın canım, hayırlı olsun; güle güle kullanırsınız inşallah.

Yeni yuvaniz hayırlı olsun şimdiden. Eğer taşınma isi bu kadar yakınsa, prensesinin odasını yeni evinize kurdurmak daha kolay olur sanirim.

Çok sağol cancağızım :KK19:
Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

Ablamda aslında aynı düşüncede ama demonte halde gelecek mobilyalar.
Benim aklımdan eksiği falan varsa üstünden aylar geçmeden hallederiz düşüncesi geçiyor.
Eşimle de konuşup öyle karar vereyim sonra bana laf yapmasın =)

Tatlim bende yeni tasindim bebek odasini da kurdurdum :) ananemde sagolsun emzirme sandalyesi aldi. Onu da odaya yerlestirdik oglumun odasindan cikmaz oldum :KK66:

Allah yardimcin olsun bu arada tasinma islemi bu halde cok zormus... Allah huzurlu ve sen bir yuva nasip eder insallah....

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Allah razı olsun canım çok sağol.
Sizde güle güle eskitin :KK16:
40 ı çıktıktan sonra taşınacağız büyük ihtimal.
Sevmiyorum taşınma işini, bana da kalsa doğumdan önce taşınırdım ama doğum yapacağım hastane bu yakada, ben karşıya taşınacağım zor olurdu doğum üstü.
İnşallah bebekle çok fazla zorlanmam.
Ailelerde hatun çok =)
Tutarlar ucundan.

taşınacaksan kurdurma bence. bizde ev alıp taşınacağız kısmetse mayısta. bebekler enteresan oluyor eşimin arkadaşının oğlu eski demirden bir beşiği var ondan başkasında uyumuyormuş. artık kısa geliyormuş beşiğe ama ayakları dışarıda hala onda yatıyormuş. benim yeğenim annesinin yüzüne dokunarak uyurdu. sabaha kadar eli ablamın yüzünde olurdu :)
Kararsız kaldım canım kurulum konusunda eşimle konuşacağım.
Bakalım ne diyecek, tek başıma karar vermek istemiyorum eksiği falan olur kurdurmadığımız için anlamayız sonra eşim laf yapar canım sıkılır =)
Bizim bebeklerde öyle inatçı çıkarsa yandık sanırım :KK1:
Ben arada da odasında da yatırayım da alışsın en iyisi =)
Yoksa sonrası içinde sıkıntı.

Maşallah suphanallah canım
Artık hikayeleri okudukça kalbim gup gup ediyor bize de cok az kaldı Allah in izniyle :KK66:
Hikayeni guzel guzel yaz da bize cesaret ver olur mu :KK66::KK66::KK66:

Ne kadar sabırsız olduk biz son zamanlar demi :)
Doğum yapan arkadaslar çok heveslendirdi bizi.
Annelik konusunda, çocuk konusunda :)
Bende salı günü gideceğim doktora bakalım ne diyecek.
Çok merak ediyorum.
Seninde gönlündekini gerceklestirsin Rabbim.

1 + 1 = İdil ♥
Ayy insan hakikaten heyecanlaniyor sabirsizlaniyor hamislerin cogu annislige terfi etti :KK66:)) darısı kolaylıkla bize olsun insallah
Prensesinin odası da şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın insallah :KK66:

evet ya biz de meleklerimizi aliversek kucağımıza hayirlisiyla :KK66:))) insallah

:KK62::KK16::KK49:2014 NiSAN ANNELERi DOĞUM YAPANLAR LİSTESİ:KK49::KK16::KK62:

SıraNisan annelerimiz:KK49:Bebiş İsimlerimiz:nazar:Bebiş Doğum Tarihlerimiz:nazar:
1filizfffAli Kenan:KK55:14-01-2014
2yapraksızyoncaAhmet Tuna:KK55:04-03-2014
3filologumAhmet:KK55:05-03-2014
4pixes28Ata:KK55:
5aylin06Kız-Erkek:KK8::KK55:
6anneoluyor:KK8:
7suay82Aybüke:KK8:10-03-2014
8secret_88:KK55:14-03-2014
9celibonnn:KK8:14-03-2014
10kryİpek Asya:KK8:15-03-2014
11melek1992:KK8:16-03-2014
12kuzey16Tunç:KK55:20-03-2014
13sevinc007:KK8:20-03-2014
14dilemek:KK55:?-03-2014
15ebraremelSadık:KK55:21-03-2014
16GIZLEM30:KK55:21-03-2014
17rengarenk55:KK55:24-03-2014
18fefilifaHatice Büşra:KK8:25-03-2014
19moma:KK8:25-03-2014
20dilemek:KK8:25-03-2014
21anarPoyraz:KK55:26-03-2014
22avare34Yusuf:KK55:26-03-2014
23nhnchnMasal:KK8:26-03-2014
24SnowyyKerem:KK55:28-03-2014
25slavemasterrKayra Osman:KK55:29-03-2014
26prioriYağız:KK55:29-03-2014
27kubizm:KK55:30-03-2014
28ven:KK8:31-03-2014
29BrujaVDolunay:KK8:01-04-2014
30UmRaN__63Elif Nisa:KK8:01-04-2014
31phloxinheart:KK55:02-04-2014
32ponponpon:KK55:02-04-2014
33svnc83İrem Duha:KK8:03-04-2014
34acelyaa:KK55:04-04-2014
35minnos89Ali Kaan:KK55:05-04-2014

Kendi adımı görmek içinde sabırsızlanıyorum :KK9:

Maşallah suphanallah canım
Artık hikayeleri okudukça kalbim gup gup ediyor bize de cok az kaldı Allah in izniyle :KK66:
Hikayeni guzel guzel yaz da bize cesaret ver olur mu :KK66::KK66::KK66:

Ayy insan hakikaten heyecanlaniyor sabirsizlaniyor hamislerin cogu annislige terfi etti :KK66:)) darısı kolaylıkla bize olsun insallah
Prensesinin odası da şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın insallah :KK66:

evet ya biz de meleklerimizi aliversek kucağımıza hayirlisiyla :KK66:))) insallah

Çok sağol canım =)
Amin amin bir avazda doğuralım inşallah :KK9:
Birde şu doğum yapanlar listesini düzenlemiyor muyum =)
Sıraları ayarlarken acaba ben kaçıncı olacağım diyorum :KK1:
O bile ayrı heyecan bana.

X