2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
Kizlaarrr suanda hastanedeyim ve yanimda uyuyor Zeynebim :)) Ayy dogurdum yaa cok sukuurrr :KK66:
Bugunu anlatiyorum kisaca;
Sabah 9 da kaltik annemle kahvalti hazirlayip yaptik benim adamla, sonra sanki icime dogumus gibi kalktik son bi temizlik yaptik evi iyice.. soyle soylimm 9-14 saatleri arasinda 5-6 kere sancim geldi hafiften.. Sonra yorulduk ciktik havada guzeldi uskudar sahilde yuruduk epeyce tabi gene hafiftrn sancilar vuruyo.. Saat 6 oldu eve donduk vee bi sanci geldi ki heh iste bu dogum sancisi diyor insan anliyon :) 2 saat evde sanci cektim 10-15 dk arayla 50-60 sn suren sancilar geldi. 8 de hadi ciktik erdem hastanesine gekdik. 4 cm acilma olmuss ayy :) hemen yatirdilar serum taktilar 1.5 saat de hast de sanci cektim ve sonunda 7 .cm acilmayla girdim doguma. 21.34 te girdim 21.42 de prensesim geldiii :)) rabbime sukurler olsun ki cok kolay dogumum gecti, once ikinmayi ogretti sonra basladik puff puff lamaya :)) 3-4 kez ikindim aciyla ama en son ikinma butun gucumle vee zillinin sesi geldii :)) 8 dk da biitti. Allah sizlere de biyle kolay dogumlar nasip etsin ins canlarim guzellerim..
Koynunuza almak emzirmek uyurken dinlemek o kadar baska kii :) 2.850 gr 50 cm dogdu Zeynep imm :)
Kizlar pek bakamicam gibi ama yarin evden aksama bakarim.. Hepinizi opuyorumm :))

Cnm maasallah super bir dogum ins Allah'im bize de boyle bir dogum nasip etsin.
Allahbagislasin zeynebini :) :)

selam günaydın canlarım cuma günü 16.55 te prensesimiM normal doğum ile kucağıma aldım şimdi evdeyiz ikimizde çok iyiyiz yeniden bu duyguyu yaşamak çok güzel rabbim inş. sizleri de bir avazda kurtarsın. evimizde adeta bir bayram havası var abileri hayran hayran bakıyorlar uzaktan dokunmaya korkuyorlar allahım çok güzel bir duygu hepinize yaşatır inş. :KK16:

Maasallah cnm gozunuz aydin
Allah bagislasin :)
İns darisi bize olsun :)
Kac kilo?
Kesi attilar mi sana??

Ayyy hadi maşallah
Benim de bugun 14.30 da randevum var bakalım bizim cimcime kac kg oldu :KK66:) herkes daha soğutmadın mı diye arayıp duruyor :KK66:))

Gunu ve zanı gelince Allah cesaretini verecek insallah
Hep Geleckteki Halim düşünsün diye kendimi avuturum sonuçta suan sancı yok agri yok bosver neden panik olalım sancı gelir de hastane yolu tutana kadar paniğe elvedaaaaaaa :KK66:))

Cnm senin de mi sanci,kasilma bir seyin yok??
5 gun kalmis saka gibi ne heyecanlisindir
Guzel haberlerle gel tatlim

Günaydın hatunlar..
doğum yapan arkadaşlarımı tebrik ediyorum..
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah..
Darısı sağlıkla bizlere olur inşallah..
Bize yarın kadın geliyo annem ve komşumda gelecek..
Duvarlar camlar kapılar mutfak dolapları banyo tuvalet temizlenecek inşallah yetişir..
Halılarımızıda yikamaciya vericez..
Çarşamba günü kontrolümüzü olduktan sonra duruma göre artık annemlerde kalmaya başlıcaz..
ben inanılmaz panik heyecanli korkulu ve telaşlı bi moddayim nasıl sakinlesicem bilemiyorum..

Aynen benim de duygularim karisti :KK43: :KK43:
Ne hissediyorsun peki?
Vajinada baski,kramp,kasilma gibi yani

canım benim 33. haftadan beri var hatta rahimde 1 cm açıklık olup erken dogum tehdidi demişlerdi 1 gece hastanede yatmıştım.o zamandan beri ben gelecek zannettim hep ama şimdi 37 +3 uz bekliyoruz.

Normal dogum yapan slavezero nickli arkadasinda acikligi vardi onceden dogumu kolay gecmis belki senin de oyle olur tatlim :) :)

Kızlar diş ağrısından uyuyamadim sabah 5 gibi dayanamayip bir parol 500 mg içtim.
Gerçi o da geçirmedi ağrıyı.
Bugün de sağ ayak bileğim çok şişmiş solda birşey yok.
İlaç mı etki yaptı acaba !

1 + 1 = İdil ♥

Cok gecmis olsun tatlim disciye gitsene
Gebelikte gidilmez diye bilinir ama memorialin gebe egitiminde disci yok oyle bir sey hemen her tedaviyi gebelikte yapabiliyoruz demisti

Yaa evi temizletmem lazım bu hafta içi temizleteyim diyorum ama ne zaman temizletsem bilemedim. Benim için ne kadar geç olursa o kadar iyi olur çünkü çok dağınık yaşayan biriyim bir de evimiz küçük çok daha kısa sürede dağılıyor. Bir yandan da korkuyorym ya aniden doğum olursa diye. Ne yapsam bilemedim halıları yıkamaya vereceğim ne zaman getirirler onu da bilmiyorum kafam iyice allak bullak oldu :KK37::KK37::KK37:

küçük ev daha temiz kalmaz mı canım. benim evde kocaman. temizle temizle bitmiyor. balkonu yıkıyorum 2 saat sonra yine aynı. ben yıkamaya vermiştim getirdiler ama sermedim onları taşınacağımız için. kullanmadığım halıları falan yazdım.

Yaa evi temizletmem lazım bu hafta içi temizleteyim diyorum ama ne zaman temizletsem bilemedim. Benim için ne kadar geç olursa o kadar iyi olur çünkü çok dağınık yaşayan biriyim bir de evimiz küçük çok daha kısa sürede dağılıyor. Bir yandan da korkuyorym ya aniden doğum olursa diye. Ne yapsam bilemedim halıları yıkamaya vereceğim ne zaman getirirler onu da bilmiyorum kafam iyice allak bullak oldu :KK37::KK37::KK37:

Bence mumkun oldugunca gec degil erken hallettir
Ne olur ne olmaz tatlim :)

Maasallah kuzuma :)

Çok sağol:nazar:

cnm simdi gordum ay cok duygulandim ayni gunlerdeyiz sen aliyorsun hayirlisiyla kucagina bebisini :) darisi basima. ohhh ne guzel kakar o simdi

Ben de şaşkınım hala,39'dan sonra alırım demişti dr,öncesi olmaz dedi.senin de öyle olur sezeryan olucaksa.sağlıkla gelsinler:nazar:

maşallah tombişe. yanaklar tam ısırmalıktır şimdi onun. benimkide tombiş. kayınpederim senin bebek küçücük olur deyip moralimi bozmuştu yazın. zayıf olduğum için boyumu göstermiyordum gebelikten önce. oysaki gelinlerinin içinde en uzun boylusu benim ama o en kısa sensin diyor. kaynanamda sen ona bakma kızım onun kafa gitti artık bunadı diyor :). sanırım o öyle deyince içime oturmuş. ama o benim tombişimide sıska olarak görür.

Ben de merak ediyorum tosunumu,yanaklarını da:21::KK16: Kayınpederini takma,sağlıkla gelsin kuzun,gerisi boş:nazar:

Ayyy hadi maşallah
Benim de bugun 14.30 da randevum var bakalım bizim cimcime kac kg oldu :KK66:) herkes daha soğutmadın mı diye arayıp duruyor :KK66:))

Çok sağol,güzel haberlerle gel sen de inşallah

Maşallah kuzuna
sizin icin hayirlisi Sezeryan olması demek ki canım..
Saglikla kucagina almayı nasip etsin Allah'ım

çok tşk.ben de öyle dua ettim hep,nasıl hayırlıysa o olsun diye,hepimiz sağlıkla kavuşalım inşallah:nazar:

küçük ev daha temiz kalmaz mı canım. benim evde kocaman. temizle temizle bitmiyor. balkonu yıkıyorum 2 saat sonra yine aynı. ben yıkamaya vermiştim getirdiler ama sermedim onları taşınacağımız için. kullanmadığım halıları falan yazdım.

mutfak o kadar küçük ve karanlık ki yemeği salonda yiyoruz ve salon küçük yemek masası komadık yerde yiyoruz, anlayacağın salon bizim yaşam alanımız sürekli dağılıyor leke vs oluyor. mutfakta aynı şekilde bi şey yapmaya kalksan bir anda dağılıyor benim pratik olmayışımında etkisi var tabi

hepinize çok çok teşekkür ederim kızlar allah razı olsun rabbim hepinizin yardımcısı olsun ve doğum hikayemi paylaştım sizinle sanırım ilk paylaşan benim :KK9::KK9::KK9::KK9:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: ve buda benim kızım meleğim teyzeleri maşallah demeyi unutmayın :nazar::nazar::nazar::nazar:
$1978832_256438797861285_1930516181_n.jpg

mutfak o kadar küçük ve karanlık ki yemeği salonda yiyoruz ve salon küçük yemek masası komadık yerde yiyoruz, anlayacağın salon bizim yaşam alanımız sürekli dağılıyor leke vs oluyor. mutfakta aynı şekilde bi şey yapmaya kalksan bir anda dağılıyor benim pratik olmayışımında etkisi var tabi

seninki daha kötüymüş ozaman canım. Allah yardımcın olsun.benim oturma odam bile misafir odası büyüklüğünde. inşallah mayıs ayında kurtulacağım temizle temizle bitmiyor. perde falanda yetmiyor. odaların her tarafı pencere. sil sil nereye kadar.

hepinize çok çok teşekkür ederim kızlar allah razı olsun rabbim hepinizin yardımcısı olsun ve doğum hikayemi paylaştım sizinle sanırım ilk paylaşan benim :KK9::KK9::KK9::KK9:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: ve buda benim kızım meleğim teyzeleri maşallah demeyi unutmayın :nazar::nazar::nazar::nazar:
Eki Görüntüle 1055642

maaşallah cnm bebeğne Rabbim nazarlardan korusun güle güle büyüt..:nazar::nazar::emir_bebek:

selam arkadaşlar benim kuyruk sokumu kemiğim felaket ağrıyor öyleki yürümekte bile zorlanıyorum içinizde benim gibi olan var mı dr olabilr dedi ama bana hiç normal gelmiyor...

Eki Görüntüle 1055642

Maasallah Allah'im esirgesin bu fistigi cooook cok tatlu yavrum
Hikayeni nerde paylastin tatlim??

seninki daha kötüymüş ozaman canım. Allah yardımcın olsun.benim oturma odam bile misafir odası büyüklüğünde. inşallah mayıs ayında kurtulacağım temizle temizle bitmiyor. perde falanda yetmiyor. odaların her tarafı pencere. sil sil nereye kadar.

ben bir buçuk senede bir kere sildim daha da silmem dedim pencereleri. zaten birinci kat çok çabuk kirleniyor en kötüsü bu eski ikili pencerelerden araları silmek çok zor kolum uzanmıyor. ama kira vermeyince kendi evimizi alana kadar nimet deyip şükrediyoruz:) senin evinde şimdiden hayırlı mübarek olsun inşallah. Allah güzel günlerle oturmayı nasip etsin

X