2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
kızlar bugün okadar heycanlıyım ki anlatamam :nazar: bugün eşim gebelik testi alıp gelmiş ama ben adet olmayı bekliyordum neyse bana testi yapsana dedi bende kalktım yaptım birde ne göreyim :KK53: çift çizgi bizde 1 senedir çocuk istediğimiz için okadar heycanlandım ki anlatamam koşa koşa eşime gittim hamileyim dedim inanamadı hemen kan tahlili yaptırmaya gittik sonucumuz 401.8 çıktı hamileyim çok şükür nasipse nisan 2014 te evladımı kucağımı almaya nasip etsin Allah isteyen tüm herkese nasip etsin inş :KK16:

bende ilk anne benm zannediyodum cnm sat nedir senin ben 1 nisan 2014 doğum tarihi görünüyo nasip olursa :KK16:

bende ilk anne benm zannediyodum cnm sat nedir senin ben 1 nisan 2014 doğum tarihi görünüyo nasip olursa :KK16:

canım ben hesaplamayı bilmiyorum ki en son adet tarihim haziranın 9 unda oldum 16 sında bittim birdahada olmadım benim için hesaplarmısın lütfen

Kızlar ikinizi de tebrik ederim :nazar: inşallah darısı bana :)

tşk ederim canım yaa bekleme süreci okadar zordu ki rabbi nasip etti sonunda inş Rabbim en kısa zamanda haberin bile olmadan sana hayırlı evlat nasip etsin isteyen herkese versin rabbim inş :emir_bebek::KK16:

canım ben hesaplamayı bilmiyorum ki en son adet tarihim haziranın 9 unda oldum 16 sında bittim birdahada olmadım benim için hesaplarmısın lütfen
cnm 5+3 görünüyosun sen nisan değil mart annesisin bu arada
ilk nisan annesi benm yani :21::21:
doğum 1 nisan diyo :21::21:

cnm 5+3 görünüyosun sen nisan değil mart annesisin bu arada
ilk nisan annesi benm yani :21::21:
doğum 1 nisan diyo :21::21:

canım benim geç döllenme olabilir çünkü kan değerim 5+3 günlük için düşük bir değer 401.8 çıktı bakalım 1 hafta sonra doktora gideceğim inş kesin sonuç alır haber ederim. ayrıca ilk nisan annesi sen olsanda fark etmez canım yaa rabbim kucağımıza almayı nasip etsin inş senin kaç haftalık bu arada tebrik ederim senide:KK16:

İlahi kızlar ya :) aslında ay başı doğumlar genelde ay başın bulmuyor :KK9:

Ben Ocak'ta doğum beklerken Aralık'ta doğum yaptım :KK9: belki sizlerde Mart annesi olacaksınız tamamen doğuma bağlı :KK9:

Ama bunlar tatlı düşünceler, düşünmesi bile güzel :KK49: Rabbim hayırlı evlatlar versin hepimize :)

tşk ederim canım yaa bekleme süreci okadar zordu ki rabbi nasip etti sonunda inş Rabbim en kısa zamanda haberin bile olmadan sana hayırlı evlat nasip etsin isteyen herkese versin rabbim inş :emir_bebek::KK16:

Amin canım amin : ) benim 2. Çocuğum olacak Allah nasip ederse bakalım bu başlıyoruz çalışmalara :)

Son düzenleme:
kızlar hayırlısı olsunn... bu gruuup ne kadar sessız ben 2011 hazıran annesıydım orası efsaneydı:) sanırım sımdıde 2014 nısan annesı olucam daha test yapmadım ama 10 gun gectı adetımm

kızlar birazdan test yapıcam son adet tarihim 12 haziran ama bende geç döllenme oldu 13 gün kadar yani bende nisan annesi olabilirim hemde 1nisan

Son düzenleme:
ALLAHımın izni ile bende nisan annesi olmak istiyorum gül PEYGAMBER yolunda nesil yetiştirmek istiyorum gerçi adetime var daha ama bakalım dua ile inşallah :KK9:

inşallah kızlar hayırla bebeklerinize kavuşursunuz. ben 2013 nisan annelerindenim. 17 temmuzda tüp bebek tedavisine başladım. ve 15 nisan da oğlumu kucağıma aldım. çok güzel bir duygu hamile olanları tebrik ediyorum isteyenlerede tez zamanda nasip etsin Rabbim diyorum.

Bendee varım kızlarr allahın izniyle tahmini nisan başıı anne olucamm :KK16::KK16:
26 haziranda çatlatma iğnesi oldumm 13.günü adet oldumm 17.günü hamile olduğumu öğrendim:KK1::KK1::KK1::KK1:
Bebeğim şu an 3 4 haftalık bebeişlerimizzz sağlıklı büyüyp hayırlısıyla kucağımızaa almmız nasip olurr innşşşş:KK49::KK49::KK49:

kızlar hayırlısı olsunn... bu gruuup ne kadar sessız ben 2011 hazıran annesıydım orası efsaneydı:) sanırım sımdıde 2014 nısan annesı olucam daha test yapmadım ama 10 gun gectı adetımm
inşallah beklıyoruz aramıza
Ben de 10gun sonra aranizda olmayi umudediyorum
inşallah:21:
kızlar birazdan test yapıcam son adet tarihim 12 haziran ama bende geç döllenme oldu 13 gün kadar yani bende nisan annesi olabilirim hemde 1nisan
beklıyorum ozaman doğum benmde 1 nisan aynı olucaz:KK16:
ALLAHımın izni ile bende nisan annesi olmak istiyorum gül PEYGAMBER yolunda nesil yetiştirmek istiyorum gerçi adetime var daha ama bakalım dua ile inşallah :KK9:
inşşal canım inşallah olursun allah herkese nasip etsin
inşallah kızlar hayırla bebeklerinize kavuşursunuz. ben 2013 nisan annelerindenim. 17 temmuzda tüp bebek tedavisine başladım. ve 15 nisan da oğlumu kucağıma aldım. çok güzel bir duygu hamile olanları tebrik ediyorum isteyenlerede tez zamanda nasip etsin Rabbim diyorum.
amin allahım kmseyi bekletmesin :KK16:
Bendee varım kızlarr allahın izniyle tahmini nisan başıı anne olucamm :KK16::KK16:
26 haziranda çatlatma iğnesi oldumm 13.günü adet oldumm 17.günü hamile olduğumu öğrendim:KK1::KK1::KK1::KK1:
Bebeğim şu an 3 4 haftalık bebeişlerimizzz sağlıklı büyüyp hayırlısıyla kucağımızaa almmız nasip olurr innşşşş:KK49::KK49::KK49:
bnde çatlatma iğnesiyle hamile kaldım 11. günü öğrendm hamile olduğumu hatta 10. gün bile pozitifti testler senle aynıyız ilerlememiz kan sonucun ne cıktı acaba :KK8:

:KK55::KK55::KK55::KK55:ilk kan testim 652.79 du canım 2 sonra 2200 biraz fazlaa artıyoo sankii var bi hayırr:KK1::KK1::KK1:doktor bişi demedi amaa:emir_bebek::emir_bebek:

herkese merhaba...
kısmet olursa bir 10 gün içinde aranıza katılabilirim.
kalp atışlarını duymak nasip olursa gelirim artık.
aslında 30 mart,1 nisan gibi olması lazım ;ama mart topiği almış başını gitmiş.
kendimi buraya daha uygun gördüm.
tabi gerçeten oradaysa bebişim...:KK16:
Rabbim hepimize kalp atışlarını duymayı da nasip etsin.henüz doktora gidemedim.
doğum tarihini de netten kendim netten hesaplıyorum.
canım benim anlamadığım bişi var.
doğum tarihini doktor mu smyledi?
çünkü ben 6 haziranda hamile kaldım tahmini doğum tarihi 30 mart gözüküyor.:44:
:KK55::KK55::KK55::KK55:ilk kan testim 652.79 du canım 2 sonra 2200 biraz fazlaa artıyoo sankii var bi hayırr:KK1::KK1::KK1:doktor bişi demedi amaa:emir_bebek::emir_bebek:
bence ikizzzzzzzzzz:nazar::nazar:

herkese merhaba...
kısmet olursa bir 10 gün içinde aranıza katılabilirim.
kalp atışlarını duymak nasip olursa gelirim artık.
aslında 30 mart,1 nisan gibi olması lazım ;ama mart topiği almış başını gitmiş.
kendimi buraya daha uygun gördüm.
tabi gerçeten oradaysa bebişim...:KK16:
Rabbim hepimize kalp atışlarını duymayı da nasip etsin.henüz doktora gidemedim.
doğum tarihini de netten kendim netten hesaplıyorum.

canım benim anlamadığım bişi var.
doğum tarihini doktor mu smyledi?
çünkü ben 6 haziranda hamile kaldım tahmini doğum tarihi 30 mart gözüküyor.:44:

bence ikizzzzzzzzzz:nazar::nazar:

yok canım ben çatlatmayla olduğum içinn tahmini çıkıyo zatenn neten hesapladım bendee amaa değerlerr önde gidiyoo biraz ikizzz olabilir evett alahım ne yazdıysa artık anlımızaaa :KK1::KK1::KK1:

X