2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
Kızlar göğüs uçlarım fena ağrıyor.
Her emzirmede yerimden zipliyorum resmen.
Bu durumu yaşayıp çözüm bulan var mı içinizde?

♥ İdil Deniz ♥

♥ İdil Deniz ♥

Canim lansinoh krem dogdugu gunden beri suruyorum baya rahatlatti o dayanilmaz agri yok suan ama hastanede hemsre zeytinyagida surebilrsin demisti hem bebisede faydasi olr kabiz olmaz ve agzinda yara olmaz demisti ama ben hic z yagi surmedim bilgin olsun

kızlaaar sonunda bizde doğduk şükür..11;5 suni sancının ardında 11 nisan gece 02:36 da dünyaya geldi mehlika betül üm..rabbim doğum bekleyenleri hayırlısıyla kurtarsın,doğum yapanlarında bebişlerini ve kendilerinin çarçabuk iyileşmesini nasip etsin:KK66:

Maasallah cnm Allah bagislasin

Günaydın, güzel haberlerle dolu keyifli bir gün olur inşallah:KK70::KK70::KK70:

♥ İdil Deniz ♥

Avent kalkan ve lansinoh kullanıyorum ben canım. Hassasiyet olmuştu başta ama yara&çatlak olmadı şükür.

Kızlar hastaneye gidiyorum..:) saat 8.45 de epüdiral sezeryan olacağım.. Trombositlerim yüksek :KK43: bana dua edin ... 38+1 im 3.750 oğlumda :)

Kızlar hastaneye gidiyorum..:) saat 8.45 de epüdiral sezeryan olacağım.. Trombositlerim yüksek :KK43: bana dua edin ... 38+1 im 3.750 oğlumda :)

Allah yardimcin olsun gülüm, rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Günaydın kızlar.benim sabaha karşı nişanım geldi.hastaneye geldik.nst de ağrı çıktı.doğum başlamış dediler.yatışımız yapıldı.doktorumuzu bekliyoruz.önce normal doğum beklenecek.hayırlısı artık.hiç ağrım , sızım yoktu herşey birdenbire oldu.inşallah sağlıcakla gelir bebişim.allahım hem benim
, hem de doğum yapacak
tüm arkadaşların yardımcısı olsun.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim lansinoh krem dogdugu gunden beri suruyorum baya rahatlatti o dayanilmaz agri yok suan ama hastanede hemsre zeytinyagida surebilrsin demisti hem bebisede faydasi olr kabiz olmaz ve agzinda yara olmaz demisti ama ben hic z yagi surmedim bilgin olsun

Tatlım bende garmastan pomat kullanıyorum.
Memnunum aslında yara falan yapmıyor, lakin kızım bildiğin emerken eziyor uçlarını.
Ona nasıl bir çare bulacağım bilmiyorum.

♥ İdil Deniz ♥

Günaydın, güzel haberlerle dolu keyifli bir gün olur inşallah:KK70::KK70::KK70:

Avent kalkan ve lansinoh kullanıyorum ben canım. Hassasiyet olmuştu başta ama yara&çatlak olmadı şükür.

Günaydın cancağızım :)
Kalkan alayım bende.
Sanırım herkes krem olarak lansinoh kullanıyor.
Bende temin edip deneyeyim.
Çok sağol cancağızım.

♥ İdil Deniz ♥

Hayırlı haberlerini bekliyoruz tatlım.
Bir avazda kurtulursun inşallah.
Hayırlı olsun oğluşun :KK66:

♥ İdil Deniz ♥

Günaydın kızlar.benim sabaha karşı nişanım geldi.hastaneye geldik.nst de ağrı çıktı.doğum başlamış dediler.yatışımız yapıldı.doktorumuzu bekliyoruz.önce normal doğum beklenecek.hayırlısı artık.hiç ağrım , sızım yoktu herşey birdenbire oldu.inşallah sağlıcakla gelir bebişim.allahım hem benim
, hem de doğum yapacak

Canım inşallah kolay bir doğum geçirirsin.
Dualarım seninle.
Rabbim yardımcın olsun.
Güzel haberlerini bekliyoruz :KK66:

♥ İdil Deniz ♥

, hem de doğum yapacak

Allah yardimcin olsun, inşallah kolay geçer canım. Rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin, dualarim seninle.

Gunaydinlar herkese :) keyifli gunler dilerim. Annem gidiyo bu aksam:KK43:

♥ İdil Deniz ♥
Tatlosum avent kalkan edin muhakkak. Hava almadi sart yaralarin. Bi de ben lansinoh krem kullaniyorum ama atkadasima ebe hanim evicap e vitamini sur demis. Emzirmeden yikamak gerekiyimus. Aklinda olsun. Onun cok isine yaramis.

, hem de doğum yapacak

Kizlar saglikla gelsin bebisleriniz. Kolay dogumlar olur insallah. Gozunuz aydin :KK66:

Kızlar herkese merhaba,

sabah 6 gibi nişanım geldi. arkasından biraz suda geldi hemen doktorumuzu aradık. sabah zaten kontrolümüz oldugu için 8 gibi hastaneye gittik. 2 cm açılmam varmış. nstde sancılar 40a kadar cıktı. doktorumuz hastaneye yatırmadı. hersey yolunda dedi eve gönderdi ama bu gece veya yarın dogum olur dedi :KK52:
suni sancı verilemezmiydi diyebilirsnizi ama şimdi normal seyreden birşeyi kurcalamaya gerek yok sezeryana davetiye çıkarmayalım dedi. akışına bıraktı kendi sancılarımı bekliyor. bende evde dört gözle sancılarımın artmasını bekliyorum. hafif hafif kasık agrım var simdilik. dualarınızı esirgemeyin :KK16:

Tatlım bende garmastan pomat kullanıyorum.
Memnunum aslında yara falan yapmıyor, lakin kızım bildiğin emerken eziyor uçlarını.
Ona nasıl bir çare bulacağım bilmiyorum.

♥ İdil Deniz ♥

Ya ona bir care varmi bilmiyorum cunku benim oglum gaz sancisi oldugunda emerken ucunu bir cekiyor gormen lazim odum kopuyor gigsumun ucu kopacak die resmen sunduruyor:KK66:)

Merhaba kizlar insallah herkes iyidir bebisleriniz siz...:KK16:

2 nisan carsamba gunu sabah 8.30 da beren'ime kavstum bende.
sezeryan ile...hic korktugum gibi olmadi 3. Gun bebegime kendim bakmaya basladim ayaga kalktim tamamen..
3600 50 cm dogdu kizim.

Allahim boyle bir mutluluk huzur yokmus cok sukur saglilla kavustuk yavrularimiza...Allah acilarini göstermesin saglikli mutlu uzun omirleri lsun sanslari bahtlari acim olsun i sallah..

isteyen herkese versin rabbim...en guzel duyguymus annelik..:emir_bebek::nazar:
gözün aydın güzelimmm, cennet kokusu yaa miissss :KK16:

kızlar ben bı dogum yapıp geldim malum sancılarım vardı nişanım gelmişti :)
normal doğum ile 11 nisan da 3100 gram oğlum dünyaya geldi :)
36.4 de doğum yaptım ama inanın zordu
neyseki hersey bitti ve oglumla ben harıka zaman gecıyoruz hayranım ona doğdu an tüm agrılarım bitti yüzünü görüp kokusunu duydum ya rabbime binlerce kez şükürler olsun kordonu kısaydı ve sancı zamanı cok zorlandım cunku bebek ıkınmayla aşağı inmedi ama yarım saatlik ugras sonucu dünyanın en harika varlığına sahip oldum darısı tüm arkadasların basına :KK1::KK16:
maşaalah canm yaa, mis gibi kokusunun tadına doyulmuyorr :emir_bebek:

Kızlar nasılsınız :)
Umarım herkes çok iyidir.
Bizde meleğimle iyiyiz çok şükür.
Dün geldik evimize.
Bizim kiz erken geldiği için temizlik kalmıştı.
Şimdi temizlik için kadın geldi.
Bebegi görmeye gelenler oluyor bakamiyorum buraya.

Sizden bir ricam var.
Elektrikli göğüs pompasina ihtiyacım var.
Şöyle iyi çeken ve kullanımı güzel olan bir ürüne.
Kullanan ve memnun olan varsa bana yardımcı olsun lütfen.
Süt sıkıntımız var. Kızım ağlıyor içim parcalaniyor.
Mama takviyesi yapiyoruz ama süt gelmesi için emziriyorum bir yandan ama yeterli gelmiyor.

1+1= İdil ♥

Gıııı sonunda doğurdun he ayy maşallah yaaa :emir_bebek:
ilk 1 hafta gelen giden temizlik vb oyalıyor, senin harici +2 bayan olcak ki yetişsin işlere yaw :KK53:
şimdi al kucağına boynunu doya doya kokla cennetini :KK16:

Gunaydinlar herkese :) keyifli gunler dilerim. Annem gidiyo bu aksam:KK43:

Yalnız mi kalacaksin, başka yardimcin var mi gülüm? Benim annem daha kalacak ama bana sorsan oğlan okul çağına gelene kadar kalsin:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Kızlar herkese merhaba,

sabah 6 gibi nişanım geldi. arkasından biraz suda geldi hemen doktorumuzu aradık. sabah zaten kontrolümüz oldugu için 8 gibi hastaneye gittik. 2 cm açılmam varmış. nstde sancılar 40a kadar cıktı. doktorumuz hastaneye yatırmadı. hersey yolunda dedi eve gönderdi ama bu gece veya yarın dogum olur dedi :KK52:
suni sancı verilemezmiydi diyebilirsnizi ama şimdi normal seyreden birşeyi kurcalamaya gerek yok sezeryana davetiye çıkarmayalım dedi. akışına bıraktı kendi sancılarımı bekliyor. bende evde dört gözle sancılarımın artmasını bekliyorum. hafif hafif kasık agrım var simdilik. dualarınızı esirgemeyin :KK16:

Allah yardimcin olsun canim, inşallah kolay ve rahat bir doğum olur; rabbim bebegini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

kızlarrr arada kaçırıyorum 1 hafta giremedim 100 sayfa uçmuş :))
doğum yapanların gözü aydın, rabbim evlerinden cennet kokulularını eksik etmesin niş :KK16:
bekleyenlere de az daha sabır diliyorum 1-2 güne pıtır gelcekler hahah :KK52:

Allah kolay doğumlar, sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eylesin..

X