2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
Kizlar birsey daha sorucam sizee bebisinzn bogazina sut kaciyor mu ya benim oglysumn surekli kacio msma yerken hatta bazen aglarken tukurugu bile:KK43:(cok korkuyorun yaa sizinde ole mi yoksa sadece biz mi boleyzz:KK43:(

Canım bizim çok oluyordu başta... Deli oldum doktora sordum normal dedi... Omzuna gaz çıkarır gibi yatır sırtına vur.. Ilk başta yüzü kırkımızı oluyordu.. Ben panikten morarıyor sanıyordum :KK53: doktor rahatlattı Beni.. Süt yutağına çarpıyormuş.. Şimdi de aynısı oluyor sütüm biraz fazla fışkırıyor ama öksürmeyi öğrendi kendi kendini kurtarıyor.. Panik yapma..

Maasallah cnm kilo konusunda
Sopanin pesinde kosmaktan ne demek??

Yavrun da pisik olmasin tabi ana yuregi diyorsun :-D

Sıpa yazacaktım :KK52:

Evet cnm vicdanım rahat olmuyor..

Kızlar ben de sonunda dün spinal sezeryanla kızıma kavuştum.çok şükür kızım iyi,ben dün ölüyodum acıdan.ortalığı yıktım,uyuşukluk geçince gaz ağrısı başladı,ameliyat yerinden vurdu ağrı.bugün şükür çok daha iyiyim.kızıma bakıp unutmaya çalışıyorum.
yarın evimize gidicez inşallah.yine yazarım:KK16:​

Gözünaydın canım Sağlıkla büyütün bebeğinizi..:nazar:

Son düzenleme:
kızlaaaaaaarr 23 nisanda günüm doluyooo çok heycanlıyım çook stresliyim çook korkuluyumm :KK43: ara ara sancım oluyo özellikle geceleri.. çok korkuyorum doğumdan ama bi yandanda biran önce kavuşmak istiyorum yavruma herşey olsun bitsin kırkımda çıksın ooohh miissss :)))) Allah doğum yapacak olan herkese yardım etsin inşallah ...

Anneme de bisey diyemiyorum. İyiyiz ama haala tam bi duzenimiz yok. 1 gunu 1 gununu tutmuyo. Olcak imsallah :)

Biz de ayniyiz gülüm, herkes 40 çıksın düzelir diyor; bakalım:KK70::KK70::KK70:

Kızlar ben de sonunda dün spinal sezeryanla kızıma kavuştum.çok şükür kızım iyi,ben dün ölüyodum acıdan.ortalığı yıktım,uyuşukluk geçince gaz ağrısı başladı,ameliyat yerinden vurdu ağrı.bugün şükür çok daha iyiyim.kızıma bakıp unutmaya çalışıyorum.

Canım gözün aydın, hayırlı olsun. Rabbim anali&babalı buyutmeyi nasip etsin inşallah. Ağrılar geçecek birkaç gün içinde gülüm, üzülme.

kızlaaaaaaarr 23 nisanda günüm doluyooo çok heycanlıyım çook stresliyim çook korkuluyumm :KK43: ara ara sancım oluyo özellikle geceleri.. çok korkuyorum doğumdan ama bi yandanda biran önce kavuşmak istiyorum yavruma herşey olsun bitsin kırkımda çıksın ooohh miissss :)))) Allah doğum yapacak olan herkese yardım etsin inşallah ...

Bebeğin vaktinde sağlıkla gelsin inşallah. Günler çabuk geçiyor . Ben de daha dün doğum bekliyordum, şimdi bebek neredeyse 20 günlük oldu:p:p:p

Canım gözün aydın, hayırlı olsun. Rabbim anali&babalı buyutmeyi nasip etsin inşallah. Ağrılar geçecek birkaç gün içinde gülüm, üzülme.

Bebeğin vaktinde sağlıkla gelsin inşallah. Günler çabuk geçiyor . Ben de daha dün doğum bekliyordum, şimdi bebek neredeyse 20 günlük oldu:p:p:p

valla 9 ay içinde yaşadıkların hiç bişe değil ama bu son günler geçmek bilmiyoo insanın aklına herşey geliyo. allah yardımcımız olsuuunnnn Allhım korusun yavrularımızıı

valla 9 ay içinde yaşadıkların hiç bişe değil ama bu son günler geçmek bilmiyoo insanın aklına herşey geliyo. allah yardımcımız olsuuunnnn Allhım korusun yavrularımızıı

Kötü düşünme hiç. Inşallah sen de tosununu sağlıklı olarak kucağına alırsın. Allah kolay ve güzel bir doğum nasip etsin inşallah.

merhabalar arkadaşlar giremiyorum fırsat bulamıyorum herkes iyidir inşallah doğum yapanlar olmuş allah analı babalı büyütsün. yapacaklarada allah kolaylık versin. malum bebiş olunca zaman kalmıyor. bizim geceleri pek uykumuz yok gündüz uyuyoruz gece mık mık ağlamaya çalışıyoruz inşallah en kısa zamanda düzene gireriz. birde göğüs ucum yok benim. göğüs ucu çıkarıcı diye bişey varmış bununla ilgili bilgiisi olan varsa nolur söylesin çok zorlanıyorum silikon uç takıyorum canı isteyince alıyor istemeyince almıyor. mecburen sağıyorum biberonla veriyorum. doktor anne sütü alsında nasıl alırsa alsın diyor ama geceleri çok zor oluyor.:2:

merhabalar arkadaşlar giremiyorum fırsat bulamıyorum herkes iyidir inşallah doğum yapanlar olmuş allah analı babalı büyütsün. yapacaklarada allah kolaylık versin. malum bebiş olunca zaman kalmıyor. bizim geceleri pek uykumuz yok gündüz uyuyoruz gece mık mık ağlamaya çalışıyoruz inşallah en kısa zamanda düzene gireriz. birde göğüs ucum yok benim. göğüs ucu çıkarıcı diye bişey varmış bununla ilgili bilgiisi olan varsa nolur söylesin çok zorlanıyorum silikon uç takıyorum canı isteyince alıyor istemeyince almıyor. mecburen sağıyorum biberonla veriyorum. doktor anne sütü alsında nasıl alırsa alsın diyor ama geceleri çok zor oluyor.:2:

cnm bnmımde oyleydı hemde bebegım erken geldi baya ugrastım ama artık kendi alıyo lansilohun mıni pompası var emmeden once kullandım cook işime yaradı umarım seninde yarar

Bu sabah bebegimi kucagima aldim normal dogumla. 3. kez yasiyorum bu ani ama gercekten tadina paha bicilemez...Rab'bim bu guzel duyguyu herkese yasatsin ins. :KK66:

Bu sabah bebegimi kucagima aldim normal dogumla. 3. kez yasiyorum bu ani ama gercekten tadina paha bicilemez...Rab'bim bu guzel duyguyu herkese yasatsin ins. :KK66:

allah analı babalı büyütsün bebeğini:KK16:bende yasamak istiyorum artık bu duyguyu herkez doğurdu bir ben kaldı:KK43:

Hayırlı olsun gülüm, maşallah. Allah anali&babalı buyutmeyi nasip etsin inşallah.

Gözün aydın simca allah analı babalı büyütsün, ağrı kesiciler hafifletmedi mi ağrıılarını,

Canim gecmis olsun. İnsallah cabucak toparlarsin. Gozunuz aydin, bebeginin saglikla gelmesine cok sevindim. Allah anali babali buyutsin, saglikla buyusun bebis :KK66: Darisi bekleyenlere.
Canim vaktinda saglikla gelsin insallah kolay bi dogum olsun senin icin :)

Evet hakkaten herkes 40 diyo. Sut problemi de yasiyoruz, onun icin de 40 bekliyoruz. Ne kaldi zaten 15 gunluk olduk bile :)
Anali babali saglikla buyumek nasip olsun ttlim, gozunuz aydin :)

kızlaaarr :KK52: bugün kontrole gittik biraz suyumuz azalmış ve ölçümler 39+1 ve 40+1 i gösteriyordu :KK52: doktor perşembe tekrar gel su azaldı bebek hareketleri de azalırsa yatış yaparız dedi :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: heyecan dorukta sezeryan yaparlar mı bilmiyorum ama suni sancı önceliğim şimdilik.. biraz biraz stresten olsa gerek sancı hissediyorum psikolojik belki de:KK9: hep ayın 18inde doğuracağıma dair bi his vardı içimde kim bilir belki de gerçek olur :KK53: deli gibi gülüyorum sabahtan beri karmakarışığım:KK49:

Kizlar birsey daha sorucam sizee bebisinzn bogazina sut kaciyor mu ya benim oglysumn surekli kacio msma yerken hatta bazen aglarken tukurugu bile:KK43:(cok korkuyorun yaa sizinde ole mi yoksa sadece biz mi boleyzz:KK43:(

Bizdede ayni sorun var canim.meme emerken biguluyo minik kusum.biberondan cok geliyo ondan oluyo samiyodum ama yok ole bi emiyoki memeyi yutmayi unutuyo o zamanda ters gidiyo.bende cok korkuyorum ama telas yapmadam iki kasinin ortasini bas parmaginla yukariya dogru ittir bir kac sefer geciyo canim.olabildikce yan yatirarak emzir

X