2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
allah analı babalı büyütsün bebeğini:KK16:bende yasamak istiyorum artık bu duyguyu herkez doğurdu bir ben kaldı:KK43:

Tek değilsin merak etme :)) doğum haberlerini aldıkça sabirsizlaniyoruz fekat meleklerimiz ne zaman gelmek isterse o zaman gelecekler. Doğum işi sabır isiymis hakikatten.inşallah hepimiz sağlıkla bebislerimizi alırız kucaklarimiza.:KK54:

Kızlar ben de sonunda dün spinal sezeryanla kızıma kavuştum.çok şükür kızım iyi,ben dün ölüyodum acıdan.ortalığı yıktım,uyuşukluk geçince gaz ağrısı başladı,ameliyat yerinden vurdu ağrı.bugün şükür çok daha iyiyim.kızıma bakıp unutmaya çalışıyorum.
yarın evimize gidicez inşallah.yine yazarım:KK16:​

Allah anali babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin. Masaallah kızın sağlıklı senin ağrıların da geçecek az sabır. :nazar:

Kizlar oğlumla evde tek kalmaya korkuyorum.suan annemdeyiz 40 imiz cikana kadarda burda kalacaz ama annem bi yere gittimi yuregim agzimda gelmesini bekkiyorum.onada bise diyip tedirgin etmek istemiyorum yazik kadin 17 gundur evde bizle arada cikip hava almak hakki ama ben kokudan ölecem.

kızlaaarr :KK52: bugün kontrole gittik biraz suyumuz azalmış ve ölçümler 39+1 ve 40+1 i gösteriyordu :KK52: doktor perşembe tekrar gel su azaldı bebek hareketleri de azalırsa yatış yaparız dedi :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: heyecan dorukta sezeryan yaparlar mı bilmiyorum ama suni sancı önceliğim şimdilik.. biraz biraz stresten olsa gerek sancı hissediyorum psikolojik belki de:KK9: hep ayın 18inde doğuracağıma dair bi his vardı içimde kim bilir belki de gerçek olur :KK53: deli gibi gülüyorum sabahtan beri karmakarışığım:KK49:

Hayirlisi olsun hakkinizda canim. Saglikla gelsin melegin :)

Kızlar ben de sonunda dün spinal sezeryanla kızıma kavuştum.çok şükür kızım iyi,ben dün ölüyodum acıdan.ortalığı yıktım,uyuşukluk geçince gaz ağrısı başladı,ameliyat yerinden vurdu ağrı.bugün şükür çok daha iyiyim.kızıma bakıp unutmaya çalışıyorum.

Hadi gozun aydin kurtuldun :)
Allah bagislasin tatlim :)

Annemi gonderdim simdi :KK43: esim onu otogara goturdu. Yalniz kaldik kizimla:KK5: dogdugundan beri bebegimin herseyiyle babasi ve ben olgilendik, ama annemin varligi yine de guc veriodu bana. Suan hem uzgunumhem tedirginim hem de korkuyorum. Yarin da esim nobetci. İlk kez kizimla yalniz kalacagim. Simdiden ona da geriliyorum :KK43: ist uste geldi, bi yandan bebegimi emziriyorum, diger yandan agliyorum. Kuzuma da kiyamiyorum, hissediyo annesinin huzursuzlugunu. Ay evden biri gidince her yer bombos oluyo. Ev ustume ustume geliyo suan

kızlaaarr :KK52: bugün kontrole gittik biraz suyumuz azalmış ve ölçümler 39+1 ve 40+1 i gösteriyordu :KK52: doktor perşembe tekrar gel su azaldı bebek hareketleri de azalırsa yatış yaparız dedi :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: heyecan dorukta sezeryan yaparlar mı bilmiyorum ama suni sancı önceliğim şimdilik.. biraz biraz stresten olsa gerek sancı hissediyorum psikolojik belki de:KK9: hep ayın 18inde doğuracağıma dair bi his vardı içimde kim bilir belki de gerçek olur :KK53: deli gibi gülüyorum sabahtan beri karmakarışığım:KK49:

Hadi bakalim persembeyi bekle simdi zmnin azaldi ama :)
Bugun gormeyince acaba dedim bende ama tutturamamisim :) :)

kızlar merhaba nasılsınız ben mayıs annesi olacaktım 5 amayıstı doğumum ama bugün sezeryan tarihi aldık artık ben nisan annesi olacağım bel fıtığı ve kızımın doğum pozisyonundayken ters dönmesi sezeryanı kesinleştirdi nasip olursa 24 nisanda saat 13:00 tarihinde bakalım gün sayıyoruz artık

evet bende hep öyle bekledim ama gelesi yok ilk doğumum olacak bakalım hayırlısı

bide benim 2 gündür idrarımı yaparken agrım oluyor ama idrar yolu antiseptiğini kullanıyorum enfeksiyon olmasın diye o yüzden enfeksiyon değildir diye düşünüyorum benim gibi olan var mı acaba?

Annemi gonderdim simdi :KK43: esim onu otogara goturdu. Yalniz kaldik kizimla:KK5: dogdugundan beri bebegimin herseyiyle babasi ve ben olgilendik, ama annemin varligi yine de guc veriodu bana. Suan hem uzgunumhem tedirginim hem de korkuyorum. Yarin da esim nobetci. İlk kez kizimla yalniz kalacagim. Simdiden ona da geriliyorum :KK43: ist uste geldi, bi yandan bebegimi emziriyorum, diger yandan agliyorum. Kuzuma da kiyamiyorum, hissediyo annesinin huzursuzlugunu. Ay evden biri gidince her yer bombos oluyo. Ev ustume ustume geliyo suan

Canım hiç üzülme yalnız değilsin 15 günlük iken sezeryan doğum yapmama ragmen 1000kmlik yol geldim esim ve bebeğim ile, gecenin bi yarısı cıktık yola çok ciddi bi kaza atlattık allah korudu, evime geldim evim pislik içinde esim 2ay yalnız kaldığı için evi batırmış, hiç bişe yapamadım ağır iş yapmıorum, bebeğim durmuo, nese eve gelen bayan temizledi rahatladım tabı bu ara gelen giden eksik olmuo, hem onlarla ilgilen hem oğlumla hem evşn rutin işleri üstüne dikiş yerlerimin ağrısı birde burdaki eş dostun sık sık gelmesi daha dinlenmeden batağı bunalıom elim gündüz işte bn tek kalıom her gittiğim yerde ana kucağında oğlumuda taşıom afedersin tuvalette bile yanıma alıom uyanık durdugunda ama allah o gücü verio arada oğlum yeterrr diom sonra hemen toparlanıom, canını sıkma silkelen kendine gel bebiğine çok ii bakarsın eminim bn

Benim kızı çok hickirik tutuyor.
Emdikten sonra özellikle.
Birazda yediğimizi cikartiyoruz.
Saat de 1 bez degisiyoruz .
Yarın kontrolümüz var inşallah herşey yolundadir.

♥ İdil Deniz ♥

Günaydın, be güzel yağmurlu bir sabaha uyanmak:KK70::KK70: Keyifler yerindedir inşallah:KK66:

Hayırlısı olsun gülüm, kolay ve güzel bir doğum olur inşallah.
Bebeğini sağlıkla kucağına alırsın.

Kizlar oğlumla evde tek kalmaya korkuyorum.suan annemdeyiz 40 imiz cikana kadarda burda kalacaz ama annem bi yere gittimi yuregim agzimda gelmesini bekkiyorum.onada bise diyip tedirgin etmek istemiyorum yazik kadin 17 gundur evde bizle arada cikip hava almak hakki ama ben kokudan ölecem.

Bence yavaş yavaş tek idare etme denemeleri yapmalisin gülüm. Çok sıkıştığında anneni çağır. Yapabildiğini gördükçe, korkuların azalacaktir.

Biri gittiğinde yalnızlık hissi oluyor haklısın. Benim annem de bu hafta sonu 2 gün gidip gelmek istiyordu ama eşim sınavlarda görevli olunca erteledi.

Hoş eşimin çok bir yardımı olmuyor ama manevi destek işte:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

kızlar merhaba nasılsınız ben mayıs annesi olacaktım 5 amayıstı doğumum ama bugün sezeryan tarihi aldık artık ben nisan annesi olacağım bel fıtığı ve kızımın doğum pozisyonundayken ters dönmesi sezeryanı kesinleştirdi nasip olursa 24 nisanda saat 13:00 tarihinde bakalım gün sayıyoruz artık

Hayırlısı olsun canım, inşallah kolay geçer. Rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Tatlım hergün aynı saat aralığında ağlıyorsa kolik olabilir..
valla bilemiyorum güzelm yaa bakalım 40 ı çıksında inş düzelir diyorlar..

gözün aydın canmm bebişin kokusunu doya doya kokla şimdi bakimm :KK16:

Bu sabah bebegimi kucagima aldim normal dogumla. 3. kez yasiyorum bu ani ama gercekten tadina paha bicilemez...Rab'bim bu guzel duyguyu herkese yasatsin ins. :KK66:
O Maşallah yaa darısı bizlerin başına 3. inşş :KK52: tekrar hayırlı olsun Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin..

Benim kızı çok hickirik tutuyor.
Emdikten sonra özellikle.
Birazda yediğimizi cikartiyoruz.
Saat de 1 bez degisiyoruz .
Yarın kontrolümüz var inşallah herşey yolundadir.

♥ İdil Deniz ♥
ben de aynı sorun var esmercim, emiyo sonra başlıyo bık bık bık :KK52:
kızım emerken hava yutuyo öyle bir hırsla emiyor ki savaşıyo memcükle :KK53:
sıkma cnaını inş herşey yolunda çıkacak :KK16:

gözün aydın canım Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin ağrılarında inş hemen geçer...

X