2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
Sorma yaa, cok sinirliyim. Hala gelmedi dogalgaz. Allahtan ocaklar merkeziye bagli degil. Olmsdi su isitirim diyorum ama ev de soguk:KK43: havslar da serin dedigin gibi. Ayni sendrom bizde de var. Demekki yaygin bir yenidogan problemi :KK1: o yuzden hic sevmiyorum gaz cikarma isini. Uyuyan cocuk uyanip aranmaya ve aglamaya basliyo :KK43:

gel 40 gelll :KK66:

Canim gozun aydin simdiden. Azicik kaldi bekleyenlerimiz. İnsallah onlar da sen de hayirlisiyla kucaklarsiniz bebislerinizi :) gelenler saglikla buyusun, kalanlar saglikla gelsin insallah

aay canim sagolasin insallah bende alırım bebegimi kucagima allah bebegine saglikli uzun omur versin

herkese merhaba doğum yapan tüm kızlar allah analı babalı büyütsün insallah bebislerimizi

bende her nekadar hislerim 8 nisan desene bebeğimi 3 nisan saat 14.30da epiduralsiz normal doğum ile 37+1 de 3900 gr olarak kucağıma aldım.allah herkese sağlıkla nasip etsin.
3 nisan gecesi hafif sancılarım vardı ama konduramadım tabi uyudum uyandım falan sabah esimi ise geçirmek icin uyandım wcye girdim baktım nisan gelmis ama sancım adet gibi esime dedim sen git izin al bende kahvaltı yapıp sıcak bi dus alayım seni ararım esimde tamam dedi hastaneye erken gitmek istemedim cünkü suni sancı almak istemiyordum. Dus aldım kahvaltı yaptım sancılar aynı süre tuttum baktım 5dk bir. Kv dedi kızım ilk doğumun belli olmaz gidelim hastaneye biran önce dedi.zaten bizimde aynı gün 16da doktor kontrolümüz vardı doğum sancısı değilsede kontrol olurum dedik.geldik hastaneye saat 10:00
ebe baktı doğum baslamıs 3cm acıklık korkma kolay doğum olur seninki dedi icimi rahatlattı kafeye git cay ic yürü dedi gittik ailecek sancılarom artana kadar kafede cay ictim yürüdüm falan.saat 12:00 kontrol edildi acıklık 6 cm yatısım yapıldı nst bağlantı sansım suyum hala patlamamıstı ama sancılarım arttı tabi ama allahım öyle bir düzen yaratmıski sancım 2.5 dk bire indi 20sn sancı sürüyor ama diğer 2.5 dk da okadar rahatlıyorsunuzki güc topluyorsunuz
sükürler olsunki saat 14.30 da bebeğim dünyaya geldi biraz iri olduğumuz icin 3 dikis atıldı
fakat benim doğum dikislerim sırasın
da bi komplikasyon olustuğu icin ağrım doğum sancımdan cok oldu birde kanım zaten düsüktü doğumdada cok kan kaybettiğim icin 2ünite kan alınca kendime gelebildim ama sükürler olsun suanda turp gibiyim :)
foruma cok giremiyorum bu aralar cünkü benim oğlum asırı gazlı ve huysuz inanaın popom yer görmüyor ama düzene gireriz insallah
bu arada 63 kg ile hamile kaldım 84 ile doğuma gittim hastane cıkısı göbek 6 aylık gibi ve 80kgdim ama bacaklarım falan cok sisti 13.günümüz ve 72 kgyim göbekte kalmadı.korsede giymedim bu arada.
Bebeğim ilk 2gün ememmedi sütüm gelmedi cünkü ben kendime tam gelememistim simdi bütün gün emisiyoruz ama cok huysuz yaaa uyumak bilmio napcaz bilmem bu arada kac saatte bir emziriyorsunuz dk her istediğinde ver yeni doğdu bebeğin dedi ama meme manyağı olacak benimki bu gidisle uyumadığı icinde sürekli aranıyor sütümde bol doymuyo die biseyde söz konusu olamaz ama ne yapacağımı sasırdım
hepinizi öpüldünüz

Selam kızlar.geçmişi okuyamadım.umarım herkes iyidir.ben 15.04.2014 - 16.47 de epiduralli normal doğum ile bebişimi kucağıma aldım.çok minik kızlar.bakmaya doyamıyorum.herkes söylerdi ben anlam veremezdim insan nasıl birden böyle hisseder diye.aklım fikrim hep onda.allahım herkese nasip etsin.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Hayirli olsun. Sagliklha anali babali buyusun minikleriniz:)

Amin canım inşallah ...Damar yolu zarar gördüğünden ağızdan ilaç vermeye başlamışlar kalsiyum değeri hala 6.8 ...
Değer 8 olmadan bırakmayız diyorlar zaten ...
Yükselmemesiyle ilgili paratiroid bezi olgunlaşmamış diyorlar ...
İnşallah sağlıkla çıkar en kısa zamana gerçekten çok zor
Anladim canim. Hic bi bilgim yok ama eminim iyilesecek bebegin. Guclu ol olur mu? Hastaden kollarinda bebeginle ciktiginda sana guc lazim olacak :KK66:
Öncelikle maşallah size ♥
Nasıl veriyorsunuz kiloları :KK70:
Ben yerimde sayıyorum.

♥ İdil Deniz ♥
Kuzum 17. Gunde sen de vermis olursun. Zaten ben de bise vermedim, yerimde sayiyorum kiii:) 62,5 la hamile kalmistim. 68im su an:KK43: inat ettim 60a duscem. Ama su an emziriyorum, zaten sut yok. Kilolari dusunemem. Zamani gelince diyet yaparim gerekirse :KK66:

Selam kızlar.geçmişi okuyamadım.umarım herkes iyidir.ben 15.04.2014 - 16.47 de epiduralli normal doğum ile bebişimi kucağıma aldım.çok minik kızlar.bakmaya doyamıyorum.herkes söylerdi ben anlam veremezdim insan nasıl birden böyle hisseder diye.aklım fikrim hep onda.allahım herkese nasip etsin.

Hayırlı olsun canım.
Rabbim minigini uzun ömürler versin.
Benim kizimda minicik :)
Dokunmaya korkuyordum şimdi göğsümde yatiriyorum.
Zamanla gözünde büyümüş olacak inan bana.

Anladim canim. Hic bi bilgim yok ama eminim iyilesecek bebegin. Guclu ol olur mu? Hastaden kollarinda bebeginle ciktiginda sana guc lazim olacak :KK66:

Kuzum 17. Gunde sen de vermis olursun. Zaten ben de bise vermedim, yerimde sayiyorum kiii:) 62,5 la hamile kalmistim. 68im su an:KK43: inat ettim 60a duscem. Ama su an emziriyorum, zaten sut yok. Kilolari dusunemem. Zamani gelince diyet yaparim gerekirse :KK66:
Ooo sende birsey kalmamis ki benim daha 10 kilo vermem lazım :)
Normal doğum yap eski haline donersin dediler, banaa yalannnnn söylediler :KK70:

♥ İdil Deniz ♥

herkese merhaba doğum yapan tüm kızlar allah analı babalı büyütsün insallah bebislerimizi

bende her nekadar hislerim 8 nisan desene bebeğimi 3 nisan saat 14.30da epiduralsiz normal doğum ile 37+1 de 3900 gr olarak kucağıma aldım.allah herkese sağlıkla nasip etsin.
3 nisan gecesi hafif sancılarım vardı ama konduramadım tabi uyudum uyandım falan sabah esimi ise geçirmek icin uyandım wcye girdim baktım nisan gelmis ama sancım adet gibi esime dedim sen git izin al bende kahvaltı yapıp sıcak bi dus alayım seni ararım esimde tamam dedi hastaneye erken gitmek istemedim cünkü suni sancı almak istemiyordum. Dus aldım kahvaltı yaptım sancılar aynı süre tuttum baktım 5dk bir. Kv dedi kızım ilk doğumun belli olmaz gidelim hastaneye biran önce dedi.zaten bizimde aynı gün 16da doktor kontrolümüz vardı doğum sancısı değilsede kontrol olurum dedik.geldik hastaneye saat 10:00
ebe baktı doğum baslamıs 3cm acıklık korkma kolay doğum olur seninki dedi icimi rahatlattı kafeye git cay ic yürü dedi gittik ailecek sancılarom artana kadar kafede cay ictim yürüdüm falan.saat 12:00 kontrol edildi acıklık 6 cm yatısım yapıldı nst bağlantı sansım suyum hala patlamamıstı ama sancılarım arttı tabi ama allahım öyle bir düzen yaratmıski sancım 2.5 dk bire indi 20sn sancı sürüyor ama diğer 2.5 dk da okadar rahatlıyorsunuzki güc topluyorsunuz
sükürler olsunki saat 14.30 da bebeğim dünyaya geldi biraz iri olduğumuz icin 3 dikis atıldı
da bi komplikasyon olustuğu icin ağrım doğum sancımdan cok oldu birde kanım zaten düsüktü doğumdada cok kan kaybettiğim icin 2ünite kan alınca kendime gelebildim ama sükürler olsun suanda turp gibiyim :)
foruma cok giremiyorum bu aralar cünkü benim oğlum asırı gazlı ve huysuz inanaın popom yer görmüyor ama düzene gireriz insallah
bu arada 63 kg ile hamile kaldım 84 ile doğuma gittim hastane cıkısı göbek 6 aylık gibi ve 80kgdim ama bacaklarım falan cok sisti 13.günümüz ve 72 kgyim göbekte kalmadı.korsede giymedim bu arada.
Bebeğim ilk 2gün ememmedi sütüm gelmedi cünkü ben kendime tam gelememistim simdi bütün gün emisiyoruz ama cok huysuz yaaa uyumak bilmio napcaz bilmem bu arada kac saatte bir emziriyorsunuz dk her istediğinde ver yeni doğdu bebeğin dedi ama meme manyağı olacak benimki bu gidisle uyumadığı icinde sürekli aranıyor sütümde bol doymuyo die biseyde söz konusu olamaz ama ne yapacağımı sasırdım
hepinizi öpüldünüz

Maaşallah size :nazar: gözün aydın Allah anali babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah. Epidural normal doğumu çok merak ediyorum. Dayanamayacak gibi olunca mi epudural veriyorlar yoksa önceden kararlastirmismiydiniz?

Bugun hic girmedin topige. Brn mi kacirdim, yoksa geldi mi melegin??

Canim evle ilgili isler icin hic yorma kendini. Sadece oglusunla ilgilen. Kalan zamanlarda da dinlen. Uyumasan da uzan, hem sutu de arttirir. Brn de kizim emzige alissin diye can atiyorum, almiyo benimki de :KK43:

Su isirgan otu iyi gelirse haber verir misin? Deneyeyim ben de
Dinlenmeye çalışıprum canım misafirde gelince zor oluo bayağı, tatlım emziği aldı bnimki ama aşırı gaz yaptı vermiom bugün sadece mama hazırlarken çok ağlarsa kullanacam onun dışında kullanmayacam,
Yalanci emzik vermedim 1. De tam emzik olarak kullandi beni. 1.5 sene uyku durak yoktu. Uykuda vermeye sartlarsan cok insan beceriyor cok kolaylastiriyor uyumayi. Cok sert olma okonuda cokplan yapma bir de. Bir sekilde anne bebek uyumu sorunlari cozuyor.
Emzik gaz yaptı zaten vermemeye çalışacam, birde benimki çok yiyor ondan onunla susturmak istemiştim, sütümde yetersiz mamayıda bir yiyor korkuyorum zararı olacak die
Ben reflusunu azaltmak için doktoruma kullanıp kullanamayacagimi sormuştum. Emzigi sadece bebek anne memesini sakinlesmek ve uyumak için emzik gibi kullandığında verdiğini söylemişti. Biliyorum emzik hakkında nette hiç güzel yorumlar yok ancak, sizde de benzer bir durum varsa kullanmanda sakınca yok gülüm. Inşallah bebeğin çabuk alışır hayata ce düzene girer.

Hayırlı olsun canım, Allah anali&babalı buyutmeyi de nasip etsin inşallah.
Snowyy benim oğlum 3 saatte bir 90 cc mama yiyor, tabi önce benm iki memeyi emio, arkasına mama, bazen onunlada doymuo yeniden yapıom, ya da meme veriom, çekince ağlıo saatlerce kollarımda kalıo, tuhaf bir durum yarın doktora gidecez bakalım ne diyeck
kızlar bugün 7.günümüz maşallah göbeğimiz düştü. 10 kiloda verdim

15 gunde 9 kilo anca verdim :KK1: masallah size
Her ikinizede maşallahhh ben sadece 6 kilo verdim, diğerleri oldusgu gibi duruo,

ADAM OLACAK KIZ Vardı doğum iNinde ankaraya ailesinin yanına gidecekti ondan haberi olan var mı benim düzenli takip edemediğimde girdi mi doğum yapmıştır çoktan nasıl acaba

ADAM OLACAK KIZ Vardı doğum iNinde ankaraya ailesinin yanına gidecekti ondan haberi olan var mı benim düzenli takip edemediğimde girdi mi doğum yapmıştır çoktan nasıl acaba

Yakınlarından birini kaybetmişti sanırım canım.
O yüzden girmiyordu.
Öyle hatırlıyorum

Gözün aydın canım, maşallah. Allah anali&babalı buyutmeyi de nasip etsin inşallah.

Hayırlı olsun canım.
Rabbim minigini uzun ömürler versin.
Benim kizimda minicik :)
Dokunmaya korkuyordum şimdi göğsümde yatiriyorum.
Zamanla gözünde büyümüş olacak inan bana.

Ooo sende birsey kalmamis ki benim daha 10 kilo vermem lazım :)
Normal doğum yap eski haline donersin dediler, banaa yalannnnn söylediler :KK70:

♥ İdil Deniz ♥

Ödemin vardir daha gülüm. Bol su iç, 1 hafta 10 güne hepsi gider merak etme:KK66:

Dinlenmeye çalışıprum canım misafirde gelince zor oluo bayağı, tatlım emziği aldı bnimki ama aşırı gaz yaptı vermiom bugün sadece mama hazırlarken çok ağlarsa kullanacam onun dışında kullanmayacam,

Emzik gaz yaptı zaten vermemeye çalışacam, birde benimki çok yiyor ondan onunla susturmak istemiştim, sütümde yetersiz mamayıda bir yiyor korkuyorum zararı olacak die

Snowyy benim oğlum 3 saatte bir 90 cc mama yiyor, tabi önce benm iki memeyi emio, arkasına mama, bazen onunlada doymuo yeniden yapıom, ya da meme veriom, çekince ağlıo saatlerce kollarımda kalıo, tuhaf bir durum yarın doktora gidecez bakalım ne diyeck

Her ikinizede maşallahhh ben sadece 6 kilo verdim, diğerleri oldusgu gibi duruo,

Maşallah tosununa. Inşallah iyi haberler alırsın doktorundan. Sen daha iyi bilirsin ama mama miktarı fazla geldi bana. Açlıktan değil de gaz vs. Sıkıntısından huysuzlanıyordur belki.

Cutemom yazmıştı yanılmıyorsam. Adamolacakkizin babasının vefat ettiğini:KK43: ve doğumunun nisanın 25 olacağını.

Merhaba kızlar

herkes bebişlerini kucağına almış ne güzel :) kilolar konusulmuş 5 günlükken sağlık ocagındaki tartıda tartılmıştım 7 kilo vermiş gözüküyordum bugün 13 günlüğüz ondan sonra hiç tartılmadım 20kilo aldım toplamda bakalım nasıl gidecek geride kalanlar :)

emziği bende ilk bebeğimde çok dikkatliydim zararlı diye vermemiştim çok sonra vermek isteyincede bebişimde almamıştı. şimdi 2. Bebişde 1 haftalıkken denedim çok şükürki aldı :) göğsümü emzik niyetine kullanmak istediğinde veriyorum uykuya dalmasına yardımcı oluyor ablamızda bayağ sıkıntı olmuştu bu durum neyseki bu böyle olmayacak inşallah :)

sağol canım seninkide hayırlı olsun.maşallah sana. ev işi falan yapmıyorum ama bugün kahvaltı hazırladım. annem kızdı tabi :). bebeğim ilk gün hiç emmedi mamada yemedi sürekli uyudu. nöbetçi çocuk doktorundan rica ettik küveze aldı tansiyonuna falan bakıldı. midesini yıkadılar bebişimin. şükür bugün memeyi kavradı. süt gelmeyince sinirleniyor. biberonla mama veriyoruz ama o ısrarla meme istiyor. sütümde damla damla gelmeye başladı. kanamam benimde var. doktor sürekli yürü ve bol su iç dedi. akşam banyo yapacağım. salı kontrol var.genel anestezide ayaklanmak zormuş ama epidural o yönden rahat. hemşirenin kuaför hikayesini dinlerken geçiverdi zaman. bebeğim genelde uyuyor maşallah. benim stresli halime rağmen bebeğim sakin

Sanada bebeginede maşallah canım.sütün azsa humana stel tea yı öneririm.ben içiyorum ve sütüm çogaldı.benim kızda memeyi çok seviyor acıkınca evi başıma yıkıyor

Kizlar dogum yaptim, 37.5, saat 3 gibi basladi 10 dakika da bir, sonra 6 da 6 dk dustu, 7 de yola ciktik. 730 da 10 cm acilma ile ilk muayne oldu, 8. 30 da masaya ciktik, 845 de dogdu.
Atlas Han, 3680 ve 51 cm, 37. Hafta 5 gun. Opuyor ellerinizden,
Darisi tum hamislerin basina.

Tatlım maşallah size.. Güle güle büyüt bebeğini...:nazar::nazar:

Aynen canım az çekiyorum memeyi resmen ağzında lastik gibi uzuyor :KK70:

Maşallah tosun pasamiza ♥
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah.
Gözün aydın canım benim.

aynen teyzesi bizim kizda aynı.
Uyuyor uyanıyor hickirikla :)

♥ İdil Deniz ♥

Kuzum memeyi çok çekme çatlarmış.. Bugün doğum yaptığım hastanenin hemşireleri ev ziyaretine geldi onlar söyledi.. Baş ya da serçe parmağını ağzının kenarına koy bırakır memeyi..

Kızlar bugün yine kontrolümüz vardı.
Sarılık biraz daha ilerlemiş.
Şimdi 1 saat arayla emzirmem lazım.
Cuma günü tekrar kontrolümüz var.
Eğer değerler düşmezse ışın tedavisi görecek yavrum.
Ben nasıl bırakacağım o zaman onu aklım almıyor.
Elimden geleni yapıyorum.
Rabbim yardımcımız olsun.
İnşallah cuma günü tedaviye gerek kalmaz kızımı eve getirebilirim.

♥ İdil Deniz ♥

Canım bol bol emzir geçer inşallah.. Bizim ki 12 ye kadar yükseldi.. Kuzum ememmiyordu yorulup bırakıyordu,dolayısıyla sınırdan döndük..

merhaba kızlar. dün kontrolümüz vardı bebeğimle benim. şükür sarılık çıkmadı. birada kilo almışız.gözümüz çapaklanıyordu iltihap akıyordu onun içinde damlamızı aldım kullanıyoruz. bugün ilk banyomuzu yaptık. biraz ağladık tabi ama ellerini tutup okşadığımda sakinleşti banyo yaparken. emiyorduk ama anneanne havada tutarsa.ama bugün maşallah banyodan sonra kucağıma alıp emzirdim ilkkez. şaka maka 6 günlük olduk. akşam ismimiz verilecek.gündüz tüm gün uyuyoruz emme saatleri dışında. akşamsa gözlerimizi açıp birisi benimle konuşurmu diye bekliyoruz öyle uyanık uyanık. bana gelince annemler yat diyor ama ben yatmıyorum. yürümek ve oturmak iyi geliyor. benim sezeryan dikiş haman kasığımda göbeğimin altında değil içinizde böyle olan var mı benim bildiğim göbeğin 4 parmak aşağısı kesilir. benim kasığımdan almış doktor bebeği. ama bebeği emzirirken iyi oluyor göbeğim acımıyor.

doğum yapan arkadaşlara hayrlı olsun bekleyenlere bu bekleyişin sonunca mükemmel bir duygu var. beklemeye değer diyorum

Canım bikini çizgisinden kesildi benimki.. Göbeğin çok çok altında...senin ki gibi.. Sezeryan dikişinin çabuk iyileşmesi için yürümek gerekiyormuş.. Hemşireler uyardı beni.. Hiç yatmadım..:KK52::KK76:

Dediğin gibi herkes 40 gün diyor. O günü garip bir heyecanla bekliyorum. Sanki tüm " sıkıntılar" bir anda gidecek gibi sabırsızlanıyorum:KK70::KK70::KK70::KK70:

Bu dönemde yiyip içip uyuyorlar zaten canım. 2 saate bir uyandıgi için ebeveynler pek dinlenemiyor ama, birkaç aya uyanma süreleri uzadıkça biz de kendimize daha fazla zaman ayırabiliriz inşallah. Oğluma kavuştum ama şimdi de eşimi özlüyorum:p:p:p:p

Ben dün ağladım eşime sarılıp seni özlüyorum diye... O da sağolsun bebeğe gece gündüz benimle birlikte bakıyor.. Ancak öyle vakit geçirebiliyoruz birlikte..

Gunaydınnn kızlar,

15 nisan salı günü saat 22:00 da normal doğum ile kızım Deniz'imi kucağıma aldım. :KK16:
çok şükür rabbime bu güzel duyguyu tattırdıgı için Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah:KK16:
39+5 te dogum yaptım. kızımın boyu 50 cm kilosu 2900 gr. :nazar:

dogum hikayemi en kısa sürede paylaşıcam inşallah.

hepiniz sevgiyle kalın :KK16:

Gözün Aydın canım.. Sağlıkla büyüsün..

Gözünaydın canım... Sağlıkla büyüsün bebiş..

hepinizi öpüldünüz
Canım Sağlıkla büyüsün maşallah...

Canım mama da çok gaz yapar..:nazar: Ben de emzik verdim ama hiç gaz yapmadı :44:

Selam güzel anneler:KK16:
Biz hala beklemedeyiz bizim kız inatçı çıktı
Brujav sana dedim sznırım bende aynı olucam hehe:KK1:

vee bizde doğum yaptıııık :KK16::KK16::KK16::KK16:
10 nisan da saat 14.00 de kavuştuk canım oğluma :KK16: 3560 kg ve 50 cm boyumuz var. sadece doğum sürecim:KK16:z biraz sancılı oldu. normalle başlayıp sezeryanla bitti. tek üzücü yanı buydu ama kavuştuk şükür :21:
sezeryan yapan arkadaşlar bana akıl verin bu dikiş acısı nasıl geçecek ne yapmak lazım ? sadece bi tarafım acıyor dikiş orda birikmiştir dediler ama bi akıl verin yahu

kızlar bugün 7.günümüz maşallah göbeğimiz düştü. 10 kiloda verdim

15 gunde 9 kilo anca verdim :KK1: masallah size
Bizim bugun 7. Gunümüz sadece 6 kilo gitmiş duba gibi hissediyorum ;(

Hayırlı olsun bebeğin canım.
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah.
Ben saatte 1 emziriyorum uyandırıp.
Yaklaşık 25-30 dk emiyor kuzum.
Memede uyuyor.
Korkma bağımlı olmaz.
Sen emzirebildigin kadar emzir canım.

♥ İdil Deniz ♥
Canım benim cimcime uyanmak bilmiyor nasıl başarıyorsun uyandırmayı bana da akıl verir mısın???

10 nisan da saat 14.00 de kavuştuk canım oğluma :KK16: 3560 kg ve 50 cm boyumuz var. sadece doğum sürecim:KK16:z biraz sancılı oldu. normalle başlayıp sezeryanla bitti. tek üzücü yanı buydu ama kavuştuk şükür :21:
sezeryan yapan arkadaşlar bana akıl verin bu dikiş acısı nasıl geçecek ne yapmak lazım ? sadece bi tarafım acıyor dikiş orda birikmiştir dediler ama bi akıl verin yahu
Tebrikler canım Allah anali babali büyütsün dikişlerin icin suya fazla degdirmemeye ve terlememeye çalış insallah en kisa zamanda geçer

Hayırlı olsun gülüm, Allah anali&babalı buyutmeyi nasip etsin inşallah. Ikinci haftan da bitince ağrın kalmaz canım. Ben göğüslerim acimasa yüzükoyun yatacagim, ağrı geçti göbek de gitti şükür:KK66:

X