2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
Günaydın, keyifli hafta sonları herkese. Havalar güzelleşti, bebeğimi yatak odası dışında gün içinde yatirabilecegim bir aparata ihtiyacım var. Ev tipi ana kucağı kullanan arkadaşlar tavsiye ve yorumlarınızi bekliyorum. Ona göre alışverişe çıkacağım (ebebek, joker ve mothercare de bulabileceğim bir ürün olursa çok sevinirim). Teşekkürler şimdiden.

Hatunlar iyi geceler..
bizim bugün 5 gün kontrolümüz vardı..
normal muayenemizi olduk..bisey çıkmadı şükür..
T opugumuzdan kan alındı..ben öldüm öldüm dirildim kızım ağlarken Allah'tan hemen sustu..
isitme testimiz yapıldığı oda normal çıktı..
bu arada kilomuz 3540 di 3700 olmuş..
Kötü haber ise sarılık cikti H emen yatışımız yapıldı ve ışık tedavisine başladık..
bi insanin evladi ağlarken bişey yapamayıp parçalanması bugün çok ii anladım..
1.30dan beri ışıkların altindayiz gözlerimiz kapali..
Sabah kan alınacak tekrar umarım tedavi ise yarar..
bize dua edin nolur..

Çok geçmiş olsun gülüm, inşallah tez vakitte iyileşir kuzun.

Bende o bilE yok canim bekliyoz valla sali kontrol var bakalim ne cikacak
...

Tatlim durumlar nasil?bende tik yok.nst de hafif sanci cikti o kadar.😬

AzAy

Kızlarr günaydın :KK3:
Bdt lerimiz aynı :KK55: Son 10 gün kaldı :KK52:
Doktorlarınız bugüne kadar çatı muayenesi yaptı mı bazen doğumhanede bazen de öncesinde muayene edebiliyorlar ben henüz yaptırmadım kendi kendime leğen kemiklerimin geniş olduğunu normal doğum yapabileceğimi umut ediyorum çatı muayenesi olmadan da bunu anlamak mümkün mü bilginiz var mı?:44::26:

Kızlarr günaydın :KK3:
Bdt lerimiz aynı :KK55: Son 10 gün kaldı :KK52:
Doktorlarınız bugüne kadar çatı muayenesi yaptı mı bazen doğumhanede bazen de öncesinde muayene edebiliyorlar ben henüz yaptırmadım kendi kendime leğen kemiklerimin geniş olduğunu normal doğum yapabileceğimi umut ediyorum çatı muayenesi olmadan da bunu anlamak mümkün mü bilginiz var mı?:44::26:

Ya gecmiyo gunler .pzt kntrolum var.ultrason.😬son gunler cok zor😨arti bi de heycan var.hadi hayirlisi hepimiz icin😘😘😘😘😘hayirli haberletinizi bekliyorum😋

AzAy

Teşekkür ederim fındığım..
sınır 17 bizimki 19 mus kuzum yaa.

Rabbim acil şifalar versin.
İnşallah hemen geçer bende 1 haftadır uğraşıyorum inan.
Elleri delik deşik oldu yavrumun.
7 tane iğne izi var.
Belirgin olarak :KK43:
Ama iyi olsunlar da gerisi önemli değil.
Bu iğne izleri de geçer.
Tekrar çok geçmiş olsun balım.

♥ İdil Deniz ♥

Herkese gunaydin. Yagmurlu bir sabahda uyumak kadar guzel bisey yok ama kizim bu keyfi henuz yasamiyor da yasatmiyor da :KK1: bugun benim dogum gunum, ve sehir disindan misafirlerimiz var. Esimin teyzeleri gelcek. Biri gelcegi zaman stress oluyorum cunku Dolunay tum gun memede kalmak istiyo ve ben de misfirle ilgilenmeliyim. Onlarin yaninda da sirekli cocugumu emziremem :KK43: neyse artik geccek bi sekilde. İnsallah cok oturmazlar :)

Bi de yeni bi huy edindik teyzeler, memeyle kavga huyu. Gogus ucu yaralarim nuksetti, kizim memeyi lastik gibi cekiyo, isiriyo, cekince agzindan cikiverise sinir yapip agliyo. Hakkimizda hayirlisi. Esim bana cekmis bu kiz cok sinirli diyo:KK1: Cekecegimiz var valla
Hatunlar iyi geceler..
T opugumuzdan kan alındı..ben öldüm öldüm dirildim kızım ağlarken Allah'tan hemen sustu..
Kötü haber ise sarılık cikti H emen yatışımız yapıldı ve ışık tedavisine başladık..
bize dua edin nolur..
Canim cok gecmis olsun. İnsallah cikar kuzun da alip evinize gidersiniz. Niye sarilik olmus aslinda kilo da almis. Demek ki iyi beslenmis.

Günaydın, keyifli hafta sonları herkese. Havalar güzelleşti, bebeğimi yatak odası dışında gün içinde yatirabilecegim bir aparata ihtiyacım var. Ev tipi ana kucağı kullanan arkadaşlar tavsiye ve yorumlarınızi bekliyorum. Ona göre alışverişe çıkacağım (ebebek, joker ve mothercare de bulabileceğim bir ürün olursa çok sevinirim). Teşekkürler şimdiden.

Tatlosum gunaydin. Biz ev tipi ana kucagi kullanmiyoruz, tavsiye edebilecegim bisey yok. Soyle bi tavsiyede bulunabilirim ama almaya oglusunla git ve deneyerek al. Bu kendi sallananlarin motor sesi bazi bebekleri rahatsiz ediyomus, denemeden almayin derim

Rabbim acil şifalar versin.
İnşallah hemen geçer bende 1 haftadır uğraşıyorum inan.
Elleri delik deşik oldu yavrumun.
7 tane iğne izi var.
Belirgin olarak :KK43:
Ama iyi olsunlar da gerisi önemli değil.
Bu iğne izleri de geçer.
Tekrar çok geçmiş olsun balım.

♥ İdil Deniz ♥

Sizede geçmiş olsun kuzum..
sizin değeriniz kaçtı?

Herkese gunaydin. Yagmurlu bir sabahda uyumak kadar guzel bisey yok ama kizim bu keyfi henuz yasamiyor da yasatmiyor da :KK1: bugun benim dogum gunum, ve sehir disindan misafirlerimiz var. Esimin teyzeleri gelcek. Biri gelcegi zaman stress oluyorum cunku Dolunay tum gun memede kalmak istiyo ve ben de misfirle ilgilenmeliyim. Onlarin yaninda da sirekli cocugumu emziremem :KK43: neyse artik geccek bi sekilde. İnsallah cok oturmazlar :)

Bi de yeni bi huy edindik teyzeler, memeyle kavga huyu. Gogus ucu yaralarim nuksetti, kizim memeyi lastik gibi cekiyo, isiriyo, cekince agzindan cikiverise sinir yapip agliyo. Hakkimizda hayirlisi. Esim bana cekmis bu kiz cok sinirli diyo:KK1: Cekecegimiz var valla

Canim cok gecmis olsun. İnsallah cikar kuzun da alip evinize gidersiniz. Niye sarilik olmus aslinda kilo da almis. Demek ki iyi beslenmis.

Tatlosum gunaydin. Biz ev tipi ana kucagi kullanmiyoruz, tavsiye edebilecegim bisey yok. Soyle bi tavsiyede bulunabilirim ama almaya oglusunla git ve deneyerek al. Bu kendi sallananlarin motor sesi bazi bebekleri rahatsiz ediyomus, denemeden almayin derim

Doğum günün kutlu olsun canım, ailen ve sevdiklerinle nice mutlu yıllara.

Kalkan benim hassasiyetimi giderdi, bebek çekse de isirsa da anlık acı oluyor. Sonrasinda rahatim. Artık sadece göğüs pedi kullanıyorum.

Tesekkurler tavsiyen için canım. Sen nasıl yapacaksın sadece beşikte mi yatiracaksin,?

:119:KK70:oğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce :119:
Bana da gelen giden olunca emzirmek için yalnız bırakıyorum mecbur =)
Yapacak birşey yok.
Ahh o göğüs ucu yaralarından bende yakınıyorum.
Korkarak acıyla veriyorum ağzına yavrumun.
Silikon göğüs ucu aldım tutmadı kızım, göğüs kalkanı da aynı şekil.
Ne yapacağım ben ya :KK31:

Son düzenleme:
Doğum günün kutlu olsun canım, ailen ve sevdiklerinle nice mutlu yıllara.

Kalkan benim hassasiyetimi giderdi, bebek çekse de isirsa da anlık acı oluyor. Sonrasinda rahatim. Artık sadece göğüs pedi kullanıyorum.

Tesekkurler tavsiyen için canım. Sen nasıl yapacaksın sadece beşikte mi yatiracaksin,?

Cancağızım benim odamda baöbu beşik var oda takımı da var.
Ama gün içinde hep oturma odasındayız kızımla.
Bende hamak mı alayım diyorum:KK31:
Şu şekil bir şey.
Fiyatı da gayet iyi aslında.
$111607888_tn50_0.jpg

Cancağızım benim odamda baöbu beşik var oda takımı da var.
Ama gün içinde hep oturma odasındayız kızımla.
Bende hamak mı alayım diyorum:KK31:
Şu şekil bir şey.
Fiyatı da gayet iyi aslında.
Eki Görüntüle 1077466

Güzel. Eğer kullanışlı olacaksa senin için, al gülüm.

Benim bebeğimde reflu var. Yatağında bile reflu yastığı ile yatırıyorum (ihtiyacı olanlar için, ebebekte var). Dolayısıyla bana baş kısmı yukseltilebilen, aynı zamanda is güç yaparken farklı odalara taşıyabileceğim ve yavrumu oyalayacak bir ürün lazım. Geçmişte sizler sohbet ederken okumuştum aklımda kalmış. Hepiniz tiny love öneriyordunuz. Uyanık olursa oğlumu da götürüp deneyerek alacağim. Büyük korsanın eve gelmesini bekliyoruz:KK70::KK70::KK70:

Nasıl oldu junior esmer?:KK70::p

Günaydın kızlar kizimcimla yatak sefası yapıyoruz babamiz kahvalti hazırlıyor :KK56:
Dikişlerim hala inanılmaz agriyor aslında pelvis kemiğim agriyor doktorda anlamadı incilmis olabilir ins kırık yoktur diyor :KK53:
Röntgen cektircez geçmezse :KK50:
Yaptırdığım en zor doğumlardan biri dedi geçen hafta gittiğimizde ağrı eşiğin çok yüksekmis diyor ne dogummus arkadas bebeğimin omzunu kırdılar beni hasat ettiler annem evde dogursaydin daha iyiydi dedi ben yinde şükrediyorum çok hızlı olduğu icin
Bebeğimi hemen aldım kucuşuma :emir_bebek::KK16:

Güzel. Eğer kullanışlı olacaksa senin için, al gülüm.

Benim bebeğimde reflu var. Yatağında bile reflu yastığı ile yatırıyorum (ihtiyacı olanlar için, ebebekte var). Dolayısıyla bana baş kısmı yukseltilebilen, aynı zamanda is güç yaparken farklı odalara taşıyabileceğim ve yavrumu oyalayacak bir ürün lazım. Geçmişte sizler sohbet ederken okumuştum aklımda kalmış. Hepiniz tiny love öneriyordunuz. Uyanık olursa oğlumu da götürüp deneyerek alacağim. Büyük korsanın eve gelmesini bekliyoruz:KK70::KK70::KK70:

Nasıl oldu junior esmer?:KK70::p

Tiny love tam senlik bir ürün canım dediğin gibi özellikleri çok iyi.
Ben hala onda ısrarlıyım aslında ama şimdi o kadar para verebilir miyim bilmiyorum =)
O yüzden alternatif bir şeyler bakınıyorum =)
Esmerim iyi teyzesi çok şükür =)
Biraz yediğimizi çıkartıyoruz o kadar.
Çok şükür sorun yok.
Uslu kızım pek ağlamıyor gece-gündüz.
Bi altına yaparken poposu acıyor sanırım o zaman ağladığına şahit oluyoruz =)

Bizim küçük korsanımızın reflüsü anladığım kadarıyla devam ediyor.
Rabbim acil şifa versin.
İnşallah düzelir çok sıkıntı yaşıyor musunuz cancağızım?

Günaydın kızlar kizimcimla yatak sefası yapıyoruz babamiz kahvalti hazırlıyor :KK56:
Dikişlerim hala inanılmaz agriyor aslında pelvis kemiğim agriyor doktorda anlamadı incilmis olabilir ins kırık yoktur diyor :KK53:
Röntgen cektircez geçmezse :KK50:
Yaptırdığım en zor doğumlardan biri dedi geçen hafta gittiğimizde ağrı eşiğin çok yüksekmis diyor ne dogummus arkadas bebeğimin omzunu kırdılar beni hasat ettiler annem evde dogursaydin daha iyiydi dedi ben yinde şükrediyorum çok hızlı olduğu icin
Bebeğimi hemen aldım kucuşuma :emir_bebek::KK16:

Çok geçmiş olsun gülüm. Moralinin iyi olmasına ve keyif yapmanıza sevindim. Prensesini op yerime, maşallah.

Tiny love tam senlik bir ürün canım dediğin gibi özellikleri çok iyi.
Ben hala onda ısrarlıyım aslında ama şimdi o kadar para verebilir miyim bilmiyorum =)
O yüzden alternatif bir şeyler bakınıyorum =)
Esmerim iyi teyzesi çok şükür =)
Biraz yediğimizi çıkartıyoruz o kadar.
Çok şükür sorun yok.
Uslu kızım pek ağlamıyor gece-gündüz.
Bi altına yaparken poposu acıyor sanırım o zaman ağladığına şahit oluyoruz =)

Bizim küçük korsanımızın reflüsü anladığım kadarıyla devam ediyor.
Rabbim acil şifa versin.
İnşallah düzelir çok sıkıntı yaşıyor musunuz cancağızım?

Sıkıntılı canım. Mide kapakcikları henüz gelismediginden normal kabul ediliyor ama oğlum bir rahat uyuyamiyor. Sen de reflu olmuştun bilirsin, sürekli ağzına asit ve mide içeriği geliyor. Gözleri kıpkırmızı oluyor ağlayarak uyaniyor. Emzirirken de ayakta emziriyorum, dik tutmam gerekiyor çünkü. Sonrasında en az yarım saat yine kucagimda dik tutuyorum. Ama çok bir ilerleme kaydedemedik.

Maşallah prensesine rabbim nazarlardan korusun inşallah.

Çok geçmiş olsun gülüm. Moralinin iyi olmasına ve keyif yapmanıza sevindim. Prensesini op yerime, maşallah.

Sıkıntılı canım. Mide kapakcikları henüz gelismediginden normal kabul ediliyor ama oğlum bir rahat uyuyamiyor. Sen de reflu olmuştun bilirsin, sürekli ağzına asit ve mide içeriği geliyor. Gözleri kıpkırmızı oluyor ağlayarak uyaniyor. Emzirirken de ayakta emziriyorum, dik tutmam gerekiyor çünkü. Sonrasında en az yarım saat yine kucagimda dik tutuyorum. Ama çok bir ilerleme kaydedemedik.

Maşallah prensesine rabbim nazarlardan korusun inşallah.

9 ayım o rahatsızlıkla geçti, şimdi bile ara ara yaşıyorum.
Rabbim keremimize güç kuvvet versin, onların canı daha tatlı biz yine dayanabiliyoruz.
Allah acil şifa versin inşallah gelişimi ilerlerken o rahatsızlıkta ortadan kalkar cancağızım.
Benim kıza da arada oluyor, emdiğini çıkartırken rengi atıyor yavrumun.
Allah başka dert sıkıntı vermesin. (Amin)

9 ayım o rahatsızlıkla geçti, şimdi bile ara ara yaşıyorum.
Rabbim keremimize güç kuvvet versin, onların canı daha tatlı biz yine dayanabiliyoruz.
Allah acil şifa versin inşallah gelişimi ilerlerken o rahatsızlıkta ortadan kalkar cancağızım.
Benim kıza da arada oluyor, emdiğini çıkartırken rengi atıyor yavrumun.
Allah başka dert sıkıntı vermesin. (Amin)

Teşekkürler canım. Derdi sıkıntısı olan tum yavrulara acil sifalar diliyorum.

34950265 .!.:

Çok şükür degerimiz düşmüş..evimize geldik..
Doktor bemimle alakası olmadığını soyledi valla bende anlamadım kuzum yaa

$image.jpg
Canım günaydın,bizde bu var.salona götürüyoruz.mothercare'de ve çoğu bebek mağazasında var.:KK16:
Hatunlar iyi geceler..
bize dua edin nolur..

çok geçmiş olsun,inş.çıkar hemen,kıyamam:nazar:

X