2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
Sabah haberlero dinledim radyodan. Haberim yoktu somada maden kazasi olldugundan. O kadar uzgunum ki.! Her maden kazasinda ayni sey, is guvenligini saglayan teknoloji pahali, maden iscilerinin hayati ucuz. O iscilerin ailelerine karsi sorumlu hissediyorum kendimi, cocuklarini dusunmeden edemiyorum. Basimiz sagolsun...

Günaydın geceniz nasıl geçti bakalım gece 1 lerde yatan kızım saat 9 uyudu şükür acaba iki faz ilacı kullandım ondan mi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Boşver misafiri, kizinin keyfi nasıl isterse öyle yap:KK70::KK70:

Biz iyiyiz şükür. Şimdi hızlıca banyo yaptırdık eşimle. Derse yetişmesi lazımdı:p junior da bayıldı yatiyor:KK70:

Tam bitti dedim, benden yine taze kan geliyor. Bir kurtulamadım gitti:confused:

Gözün aydın canım, maşallah. Sen tecrübelisin. Gerçekten de bu durumlar 3 aydan sonra düzeliyor mu?:KK70::KK70::KK70:

Hayırlı olsun canım, gözün aydın. Maşallah ikinize de. Iyiyiz çok şükür.

Maşallah iyi uyuyabiliyor ses ve ışıkta:KK70::KK70:

Benimki karanlık ve sessiz olmazsa imkanı yok uyumuyor. Anası kılıklı:KK70::KK70::KK70:

Amin insallah.

Düzelme oluyor canım barsaklari gelişiyor bebisler gazlarını cikartabilecek uykuları düzene girecekr yani biraz daha rahat olacaz

Son düzenleme:
günaydın güzeller,
bende geceden beri takip ediyorum, Allah rahmet eylesin, kalanlara sabır versin. gerçekten çok zor..
bu arada geçen perşembe 32. günümüzde sağlık ocağına gittik aşımızı yaptık bacaktan, şükür sorun yok.
2 haftalıkken gitmiştik en son, 32. günlük gittiğimizde 1.100 gr almış Zeynep im :KK16: çok sevindim, dolu dolu emiyo kuzummm
ama şu gaz sancısı ve gece uyku düzensizliği bitiriyo beni, geceleri derin uykuya dalamıyor, sallıyorum en fazla yarım saat uyuyo sonra cızırdamalar :KK37:
gece en kötü 2 şer saatten 2 posta uyusa varya süper olur, acaba uyku için hani gündüz oyala gece uyusun gibisinden bişiyler yapan var mı? gerçi bu taktik için henüz erken mi yaaa off :18:
cuma günü 40 ımız çıkıyor nasipse ayy çok çabuk vakit geçiyo yaa..

günaydın güzeller,
bende geceden beri takip ediyorum, Allah rahmet eylesin, kalanlara sabır versin. gerçekten çok zor..
bu arada geçen perşembe 32. günümüzde sağlık ocağına gittik aşımızı yaptık bacaktan, şükür sorun yok.
2 haftalıkken gitmiştik en son, 32. günlük gittiğimizde 1.100 gr almış Zeynep im :KK16: çok sevindim, dolu dolu emiyo kuzummm
ama şu gaz sancısı ve gece uyku düzensizliği bitiriyo beni, geceleri derin uykuya dalamıyor, sallıyorum en fazla yarım saat uyuyo sonra cızırdamalar :KK37:
gece en kötü 2 şer saatten 2 posta uyusa varya süper olur, acaba uyku için hani gündüz oyala gece uyusun gibisinden bişiyler yapan var mı? gerçi bu taktik için henüz erken mi yaaa off :18:
cuma günü 40 ımız çıkıyor nasipse ayy çok çabuk vakit geçiyo yaa..

valla canım ben basladım sımdıden ne kadar erken o kadar iyi :))
gece ışık vs yakmıyorum sessiz sakin yerde emziriyor ve yatırıyorum gece emzirirken sevip dikkat dağıtmıyorum gündüz emerken sürekli kousuyorum ve sevıyorum gece gunduz ayırt etmesı ıcın
rutini bozmuyorum alt acma emme gaz cıkarma uyuyma
gündüz uyanık tutuyorum ana kucagında cıngırakla vs vs dikkat dağıtıyorum biraz mıkırdandımı kucagıma alıp yıne konusuruyorum evde gezdırıyorum odaları bu şekilde basladım ben hıı dersenki ne alemesin aşı öncesine kadar rahattım ama bu ilk aşısı cocugun huyunu degıstırdı :KK35: dun gunduz hıc uyumadı yatırdım 10 dk 15 memee isitiyo sürekli aç gibi memryi çrkiştiriyo vs vs garip oldu
en son aldım koynuma yanımda gece uyudu 2 saat meğer derdi benmişim gecede uyudu inşsllsh eski haline dönmüştür bebeğim yoksa bende uykusuzluktan huni takacagım:KK1:
sanada kolay gelsin tez zamanda isitediğin rutin oluşur inşallah

Günaydın geceniz nasıl geçti bakalım gece 1 lerde yatan kızım saat 9 uyudu şükür acaba iki faz ilacı kullandım ondan mi

Canim zinkoya basladin diye hatirliyorum içeriğinde anason var mi bizim drde colica verdi benimki kulanmamin 2.ci gününde uyumaya başladı ama uyumasada gözler uykulu hep içeriğine baktim anason var uyku yapıyor sanirim bebeklerde .gaza çok iyi geldi ama uykusunda pitir pitir yapiyo devamlı uyanmadan .bende dun vermedim şurubu sonuç bütün gece ayaktaydik halada oyleyiz .

Kizlar, ben dogum yapali bir ay oldu iki haftadir ishalim yani her sabah mutlaka cikiyorum ve sulu bir diski ( cok afedersiniz ) bazen gunde bi kere bazen iki kere oluyor. Beni rahatsiz eden sulu olmasi ve karnimdaki bagirsak hareketleri...Dogumdan sonra normalmi acaba diyorum ama bir ay oldu.

Sabah haberlero dinledim radyodan. Haberim yoktu somada maden kazasi olldugundan. O kadar uzgunum ki.! Her maden kazasinda ayni sey, is guvenligini saglayan teknoloji pahali, maden iscilerinin hayati ucuz. O iscilerin ailelerine karsi sorumlu hissediyorum kendimi, cocuklarini dusunmeden edemiyorum. Basimiz sagolsun...

Ben akşam haberlerinde 17 vefat diye duymuştum. Yeni açtım haberleri, 205 diyor...

Allah rahmet eylesin ailelerine sabır versin:KK43:

Canim zinkoya basladin diye hatirliyorum içeriğinde anason var mi bizim drde colica verdi benimki kulanmamin 2.ci gününde uyumaya başladı ama uyumasada gözler uykulu hep içeriğine baktim anason var uyku yapıyor sanirim bebeklerde .gaza çok iyi geldi ama uykusunda pitir pitir yapiyo devamlı uyanmadan .bende dun vermedim şurubu sonuç bütün gece ayaktaydik halada oyleyiz .

Anason var canım tabi gündüz hala uyumadi

[lıst]
[/lıst]

kızlar selam bugün kırkıncı günümüzdeyiz. Sizler bebişinizin kırkını nasıl çıkardınız? Yapmam gereken özel birşey var mı?

tesekkur ederim.Oncelikle bebegin hayirli omurlu olsun.Anali babali buyusun..hastanenin ekstralari fazla yani..ne yapmaliyim bilemedim.her ay hastane hastane mi gezmek lazim.

Hastane ile gorusup en kesin bilgiyi al derim. Bi de ciglide medicana var, orayi da cok ovuyolar. Benim doktorum cinarliyla anlasmali olmasaydi orayi dudunmustum. Doktorlati hakkinda bilgim yok ama
Boşver misafiri, kizinin keyfi nasıl isterse öyle yap:KK70::KK70:

Biz iyiyiz şükür. Şimdi hızlıca banyo yaptırdık eşimle. Derse yetişmesi lazımdı:p junior da bayıldı yatiyor:KK70:

Tam bitti dedim, benden yine taze kan geliyor. Bir kurtulamadım gitti:confused:

Gözün aydın canım, maşallah. Sen tecrübelisin. Gerçekten de bu durumlar 3 aydan sonra düzeliyor mu?:KK70::KK70::KK70:

Hayırlı olsun canım, gözün aydın. Maşallah ikinize de. Iyiyiz çok şükür.

Maşallah iyi uyuyabiliyor ses ve ışıkta:KK70::KK70:

Benimki karanlık ve sessiz olmazsa imkanı yok uyumuyor. Anası kılıklı:KK70::KK70::KK70:

Amin insallah.

Bosverdim zaten :) onlar da bisey demedi

[lıst]
[/lıst]

kızlar selam bugün kırkıncı günümüzdeyiz. Sizler bebişinizin kırkını nasıl çıkardınız? Yapmam gereken özel birşey var mı?

Hayırlı olsun canım, nice 40 günlere inşallah. Ben banyo yaptırip dua ettim.

32 gunluk :))) buyume atagı mı valla o kdr arastırırm duymadım ama hemen bakıyorum canım allah razı olsun sımdıden valla bugun en son aglayacaktım uyumadı yarım saat bı saat uyudu kalktı anlamadım ne oldu benım bebegıme :KK43:

Cnm 2 gundur senin anlattiklarini birebir yasiyorum kafayi yiyecegim
Memede iken emmiyor sonra eldiven zibin battaniye ne bulursa yapisiyor
Surekli agliyor,uyku yok gibi
Anlamadim valla
Sen bir cozum bulabildin mi?

Kizlar oglum uykusunda agliyor var mi bu durumu yasayan?
Aglamasini duyuyorum kosup gidiyorum bakiyorum ki uyuyor garip degil mi?

Snowy senin gidaklaman
Priorim senin de marti seslerine basladi kuzum bunlar neyin nesi??

Kizlar bebisleriniz uyurken agizlari acik mi kapali mi?
Benim kuzunun bu aralar acik acaba burnundan nefes alamiyor mu?

Bunun icin de okyanus suyu duydum var mi kullanan?
Veya faydasini duyan?

Slm kizlar iku gundur uykusuzluk huysuzluk ve gaz sancisiyla kivraniyotlruz bugunde cok farkli degil.
Benim memeden ayrilmayan bebegim iki gundur emmiyo.emsede cok az emiyo ve emerken karnindan bi gurultu cikiyo feryatlar iconde aglamaya basliyo.bu zamana kadar hepaksamdan yapardi bunu bugun gunduzdende yapti.cok az emiyo ac kaliyo diye korkuyorum.mememi sikinca sut fiskiriyo ama oglum neden emmek istemiyo ac degilmi ne oluyo anlamiyorum.Cok agliyo icim parcalaniyo.

Kizlar oglum uykusunda agliyor var mi bu durumu yasayan?
Aglamasini duyuyorum kosup gidiyorum bakiyorum ki uyuyor garip degil mi?

Snowy senin gidaklaman
Priorim senin de marti seslerine basladi kuzum bunlar neyin nesi??

Benim oglanda hepsi var Martí .ağlama gülme maasallah
Burada şubat ananelerine sordum ve bebisler uç aylik oldu varmi bir düzelme diye.olanda var olmaolmayan da.en axindan bir umut var

Kizlar bebisleriniz uyurken agizlari acik mi kapali mi?
Benim kuzunun bu aralar acik acaba burnundan nefes alamiyor mu?

Bunun icin de okyanus suyu duydum var mi kullanan?
Veya faydasini duyan?

Ben kullaniyorum canim.duzgun acmayi becerebikirsen ise yariyor.dr bana gosterdiginde acilmisti sonra ben evde denedim beceremedim cok agliyo ve bogulacak diye korkuyorum.

Slm kizlar iku gundur uykusuzluk huysuzluk ve gaz sancisiyla kivraniyotlruz bugunde cok farkli degil.
Benim memeden ayrilmayan bebegim iki gundur emmiyo.emsede cok az emiyo ve emerken karnindan bi gurultu cikiyo feryatlar iconde aglamaya basliyo.bu zamana kadar hepaksamdan yapardi bunu bugun gunduzdende yapti.cok az emiyo ac kaliyo diye korkuyorum.mememi sikinca sut fiskiriyo ama oglum neden emmek istemiyo ac degilmi ne oluyo anlamiyorum.Cok agliyo icim parcalaniyo.

Gaz sıkıntsından dolayı emmek istemiyodur.Gaz ilacı kullan bence yada kullandığın bi gaz damlası varsa ve işe yaramıyosa gaz ilacını değiştir.Benim oğlumda arada böyle sıkıntı yaşıyor.Ben genelde bi havlu yada bezi ısıtıp karnına sarıyorum iyi geliyor.:KK34:

X