2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
Kizlar goguslerimin biri daha buyuk otekisi kucuk.sok mememde daha cok sut var ondan buyuk.otekindeki sut miktarini artirmak icin ne yapabilirim.annem surekli emzir diyo ama oğlum az sut geldigi icin cok emmiyo.annem emzirmezsen kurur dedi memen ne yapayim ben

Canım benimde biri büyük diğeri küçük küçük olanda daha çöl süt oluyor süt artimak için şu çöl içiyorum rezene anason karışık içiyorum dere otuda iyi geliyor ısırgan incir

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar goguslerimin biri daha buyuk otekisi kucuk.sok mememde daha cok sut var ondan buyuk.otekindeki sut miktarini artirmak icin ne yapabilirim.annem surekli emzir diyo ama oğlum az sut geldigi icin cok emmiyo.annem emzirmezsen kurur dedi memen ne yapayim ben

Annen doğru demiş gülüm. Başka yolu yok.

Allahim ust katimda tadilat var bam gum uyumuyo bebegim.tam uykuya daliyo bi gurultu hop gozler aciliyo.

Üst katimda kabile yaşıyor sesleri hiç bitmiyor.

Canım gaz ilacı hangisini kulaniyorsunuz geçen burda vicol şurup ile ilgili bir arkadaş yazmıştı kullananan var mi nurseyi degistirecemde

Biogaia veriyordum, onu da bıraktım birkaç gündür canım.

bizde de var tıkanıklk bir de sümük var.tıkanıklık için serum fizyolojk damla kullandım bir sefer ama sümüğü nasıl almalıyım. küçük altınların çengelli iğnesi var ya arkasıyla denesem mi. siz ne yapıyorsunuz acaba

yok cnım ben once serum fızyolojık yapıp yumusatıyorum sonra otrıbebe aspırator ıle cekıyorum cok rahat ve kolay bebegınde rahat eder deneyebilirsin

ne güzel anneler sorup fikir alıyo. bende telden takip ediyorum bazen ama ismimle giriş yapıp cvp yazamıyorum.
benim bebegim 50 günlük. 4,5 güne bi kaka yapıyo. oda bizim çabalarımızla. eşim zeytinyağı içirtiyo. ben hiç istemiyorum ama ıkınmaları ağlamaları yüzünden veriyoruz. gazda hiç sorun yok. rezene içip yediklerime dikkat ediyorum. kakasıda katı diil ama çok zorlanıyo. ne yapmalıyım

Canım gaz ilacı hangisini kulaniyorsunuz geçen burda vicol şurup ile ilgili bir arkadaş yazmıştı kullananan var mi nurseyi degistirecemde

Canim ben nurse kullandim ucgun dah
ada coştu benimki gerçi bir hafta düzenli kullanımdan sonra etkisi goruluyormus ama bben cesaret edemedim.colica şurup veriyordum sisede günde alti doz diyor Dr dört doz ver dedi ama icinde anason var uyku yaptı benim oğlana çok .çok dediysem yine iki saat en fazla acikiyoruz çünkü.ama uykusunda patir patir gaz cikardi çok rahat.anason olayi midemi bulandirdigi için vermedim ancak hic uyumuyo benimki dun gece verdim ohhh gece çok afedersin derlerya osura osura uyudu ..aynen öyle.gazi gelince ih ih deyip rahatlayip devam etti uykuya yazik oglumda gözleri sisiyor
ağlamaktan.artik kullanicam valla günde iki defa en azindan gündüz ve gece ikişer saat uyur diyorum.
Gerçi colicanin içeriği zinkoyla ayni diye biliyorum ikiside ansonlu .ama bizde ikinma sikinma azaldi yaramazligindan agladigi saatler devam ama olsun.
İnsan bir noktadan sonra çaresiz kaliyor.ben kendim hindistanlilar gibi kokmaya basladim zaten yok rezene yok kimyon iç iç dur yok yok gram faydasin goremedim.

Canim ben nurse kullandim ucgun dah
ada coştu benimki gerçi bir hafta düzenli kullanımdan sonra etkisi goruluyormus ama bben cesaret edemedim.colica şurup veriyordum sisede günde alti doz diyor Dr dört doz ver dedi ama icinde anason var uyku yaptı benim oğlana çok .çok dediysem yine iki saat en fazla acikiyoruz çünkü.ama uykusunda patir patir gaz cikardi çok rahat.anason olayi midemi bulandirdigi için vermedim ancak hic uyumuyo benimki dun gece verdim ohhh gece çok afedersin derlerya osura osura uyudu ..aynen öyle.gazi gelince ih ih deyip rahatlayip devam etti uykuya yazik oglumda gözleri sisiyor
ağlamaktan.artik kullanicam valla günde iki defa en azindan gündüz ve gece ikişer saat uyur diyorum.
Gerçi colicanin içeriği zinkoyla ayni diye biliyorum ikiside ansonlu .ama bizde ikinma sikinma azaldi yaramazligindan agladigi saatler devam ama olsun.
İnsan bir noktadan sonra çaresiz kaliyor.ben kendim hindistanlilar gibi kokmaya basladim zaten yok rezene yok kimyon iç iç dur yok yok gram faydasin goremedim.

Nursev ile zinco veriyorum bizde pek işe yaramadi değiştireceğim ilk kızıma babuline vermiştim acaba ondanmi alsam bilemedim canım bende koyuyorum düş alacak fırsatı bulamıyorum kız kesintisiz uyuumuyor ki biraz uyusa o arada diğer kızıma bakıyorum

Kizlar gaz icin zinco kullaniyorum ama icindeki anason nedeni ile uyku yapiyo sanirim 3 saat kesintisiz uyuyo oğlum.acaba baska damlami kullansam nette biraz arastirdim bebegin beynini uyusturuyo falan yaziyodubicim kotu oldu.bebegime iyilik yapayim derken koyltulukmu yapiyorum:KK43:

Kizlar gaz icin zinco kullaniyorum ama icindeki anason nedeni ile uyku yapiyo sanirim 3 saat kesintisiz uyuyo oğlum.acaba baska damlami kullansam nette biraz arastirdim bebegin beynini uyusturuyo falan yaziyodubicim kotu oldu.bebegime iyilik yapayim derken koyltulukmu yapiyorum:KK43:

Benim kıza etki etmiyor

Aynı sorun bende de var. Sol meme gibi sağdan da gelse mamaya başlamazdım belki de. Sağmayı denediğimde sağdan 10, soldan 20-40 cc geliyor. Napıcaz bilmiyorum. Çaresizlik çok kötü, az süt olunca da o memeyi çok emmek istemyor bebek:KK43:

Aynı sorun bende de var. Sol meme gibi sağdan da gelse mamaya başlamazdım belki de. Sağmayı denediğimde sağdan 10, soldan 20-40 cc geliyor. Napıcaz bilmiyorum. Çaresizlik çok kötü, az süt olunca da o memeyi çok emmek istemyor bebek:KK43:

kizlar sut ıcn ulker maltana icin sonuca inanamayacaksinz ben denedim 3 gun ictim sutum 2 katina cikti masallah.
arpa suyu mgroslarda ve buyuk marketlerde vardir

$IMG-20140515-WA0001.jpg

Son düzenleme:
Günaydın biz artık bir aylık olduk ama kilo alimimiz 700 gr moralim bozuldu sütüm yetiyo yada bana mi öyle geliyor aç olsa ağlamaz mi ağlamıyor.hep uyuyor benim ki ideal bebek gece az emiyoz 3 saate bir uyanıyor 5 dk emip tekrar dalıyor .ne olur cevap verin

Günaydın hatunlar hayırlı cumalar..
Hira hanım 3-4 gündür sabah kacta uyanıp emdiyse o saatten sonra uyumuyo..
ya benim.mememde olcak yada ayakta sallanacak..
eskiden uyumasa bile yattığı yerde sessiz sessiz elini kolunu incelerdi..
Sağolsun Bizim ev ahalisi cocugumu kucağa alıştırdılar..
herkes gidince ben bütün evin işini temizliği utuyu bulaşığı yemeği nasıl yapcam Allah bilir..

Günaydın biz artık bir aylık olduk ama kilo alimimiz 700 gr moralim bozuldu sütüm yetiyo yada bana mi öyle geliyor aç olsa ağlamaz mi ağlamıyor.hep uyuyor benim ki ideal bebek gece az emiyoz 3 saate bir uyanıyor 5 dk emip tekrar dalıyor .ne olur cevap verin

günaydın 500gr altı yeterince beslenmiyor demektir kafana takma eğer gaz sorununuz yoksa daha sık emzir gece 2 saatte bir 10dak falan memede tut o uyursa bile sen uyandırmaya çalış bebğin kaç kilo doğdu canım

Hayırlı cumalar arkadaşlar, güzel melekleriniz nasil?

Bruja, esmer, priori ve anar neredesiniz?:KK70:

Sinem haklı çıktın, annem şimdiden özledim diyor telefonda. Soruyor ne zaman geleceksiniz diye. Ancak bayrama geliriz dedim, olmazsa ben gelirim demeye basladi:KK70::KK70::KK70:

Havalar ısındı, çocuğu nasıl giydirecegime bir türlü karar veremedim. Tek kat giydiriyorum hapsiriyor, 2 kat yapıyorum saçı ensesi ter içinde kalıyor. Başı ateş parçası sanki nasıl yaniyor:pTek kat ve yelek deniyorum en son. Siz nasıl yapıyorsunuz?

Kilo alımı normal canım. Doktorun mu olumsuz konuştu, neden moralin bozuldu?

Hayırlı cumalar canlar,
Bana sling ya da kanguru tavsiyesinde bulunacak kimse yok muuu :)

Baba sling furyası başlattım forumda....

Haydi güzeller slingsiz kimse kalmasin:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Hayırlı cumalar arkadaşlar, güzel melekleriniz nasil?

Bruja, esmer, priori ve anar neredesiniz?:KK70:

Sinem haklı çıktın, annem şimdiden özledim diyor telefonda. Soruyor ne zaman geleceksiniz diye. Ancak bayrama geliriz dedim, olmazsa ben gelirim demeye basladi:KK70::KK70::KK70:

Havalar ısındı, çocuğu nasıl giydirecegime bir türlü karar veremedim. Tek kat giydiriyorum hapsiriyor, 2 kat yapıyorum saçı ensesi ter içinde kalıyor. Başı ateş parçası sanki nasıl yaniyor:pTek kat ve yelek deniyorum en son. Siz nasıl yapıyorsunuz?

Kilo alımı normal canım. Doktorun mu olumsuz konuştu, neden moralin bozuldu?

Hakikaten nerde bu hatunlar?
haha ben bu Anneannelerin cigerini biliyorum..
bak ben kaç yaşındayım hala daha ananem almanyaya yada yazlıga giderken ağlar torunu olarak kardeşime ve bana dayanamaz..
şimdide annem başladı ben yazliga gitmek istemiyorum hirayi nasil birakicam demeye..
çok sürmez senin annenin gelmeside 3 bilemedin 4haftaya gelir..
ben üste 2kat alta dün itibariyle tek kat giydirmeye basladim kombimizdr kapali arTik..

Hakikaten nerde bu hatunlar?
haha ben bu Anneannelerin cigerini biliyorum..
bak ben kaç yaşındayım hala daha ananem almanyaya yada yazlıga giderken ağlar torunu olarak kardeşime ve bana dayanamaz..
şimdide annem başladı ben yazliga gitmek istemiyorum hirayi nasil birakicam demeye..
çok sürmez senin annenin gelmeside 3 bilemedin 4haftaya gelir..
ben üste 2kat alta dün itibariyle tek kat giydirmeye basladim kombimizdr kapali arTik..

Pabucumuzu hemen dama attılar görüyor musun:KK70::KK70:

Verdiğin fikir için sagol canim:thumbup:

X