2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
Allah hepinizin yardımcısı olsun.. 2013 nisan annesiyim şuan oğlum yanımda koyun koyuna uyuyoruz:)) sizlerde sağlıkla bebeklerinizi kucaklarınıza alırsınız inşallah:nazar:

her şey yolunda giderse 2014 nisan annesiyim:KK16:
aaaaaaaaaaaaaaa k'mler' g,r]yorum kader arkad;im/ demek ham'les'n/ bak sana kader arkada;im d'yordum ya ben de ham'ley'm bug]n ogrendim/ canim bu forumda gordugume cok sevindim seni/ beraberiz insallah kaderdasim/ hayirli olsun tekrar tekrar

aaaaaaaaaaaaaaa k'mler' g,r]yorum kader arkad;im/ demek ham'les'n/ bak sana kader arkada;im d'yordum ya ben de ham'ley'm bug]n ogrendim/ canim bu forumda gordugume cok sevindim seni/ beraberiz insallah kaderdasim/ hayirli olsun tekrar tekrar

tam kader arkadaşı olduk canım:nazar:inşallah bu toiğe bebeklerimzin resimlerinide koymak nasip olur:emir_bebek::KK49:

32 yaşındayım çok şükür Allaha iki kızım var, geçen sene üzücü bir şekilde bebişimi kayıp ettim, ama bunlar artık geçmişte kaldı. Bekarlığımdan beri hep 4 çocuğum olsun istedim şimdi kısmetse 3. evladım yolda. :KK49::KK49:Kızlarımın büyüğü 12 küçüğüm ise 8 yaşında :nazar: artık yeni bebek vakti geldi :emir_bebek: insan evde bebiş sesi özlüyor :KK49::emir_bebek: hayırlısıyla annesi gibi nisan da doğacak bebişim :nazar:
bundan sonra sık sık görüşmek dileiğle öpüldünüz...:KK48:

Kızlar hayırlı sabahalar, güzel bir gün hepimizin olsun inşallah, nasıl gidiyor bakalım hamilelik.
Aslında benim merak ettiğim ve ayrıyetten paylaşmak istediğim bir konu var...
Hamile olduğunuzu nasıl öğrendiniz? Malum şimdilik burda olan anne adayları çok erken öğrendik bebişlerimizi ve bunun da mutlaka bir hikayesi vardır diye düşünüyorum.
Ben kendi hikayemi anlatmak istiyorum.
Daha öncede bahs ettiğim gibi geçen sene Mayıs ayında bebişimi kayıp ettim. Sonra bir sürü hormon tedavisi uyguladılar, şiştikce şiştim. En sonunda tedaviyi bıraktım ve olacaksa olur, Rabbim herşeyin iyisini bilir dedim ve elim eteğimi çektim. Daha önceden rahim ağzında yaram vardı ve 9 Temmuzda doktora gittim ve rahim duvarnın kalınlaştığını söyledi doktor. B-Hcg değeri 53,2 çıktı bir haftalık - 10 günlük hamileymişim. 17 Temmuzda tekarar kan tahilili yapıldı ve B-Hcg 1308.4 çıktı :KK49: 3-4 haftalık hamileliye denk geliyormuş :)
Evimizde bir neşe ki sormayın, herkes çok mutlu, adete üstüme titriyorlar. Özetle çooook mutluyum. Bana bu duyguyu yaşatan Rabbime sonsuz şükürler olsun.

Evveeeet kızlar sıra sizde, siz nasıl aldınız haberi....

Son düzenleme:
ben de 2011 yılında ekim ayında doğum yapacaktım fakat bebeğim 3 haftalıkken kalbi durmuş. vekürtaj oldum. ardından 3 ay korundum. korunmayı bıraktık ilk bebekteki gibi hemen hamile kalacağımı zannediyordum fakat olmadı. aylar ayları kovaladı bir yıl olunca da tedavi olmaya karar verdik eşimde de sperm kalitesizliği vardı o da ben de tedavi oluyorduk yumurtlama tedavisi olurken çok sıkıntı çektim. ağrılarım şişliklerim hiç bitmdi. ama hamile kalamadım. ardından umreye gitmeye karar veridk. doktor da 2 ay ara verelim gelince aetini bekle randevünü al aşılama yapalım dedi. umreden geldim adetimi bekliyorum gelmedi. bekledim gelmedi. sonra acaba mı ki dedim. orada ettiğim duaların sonucunu mu alıcam. iyice gecikince kan tahlili yaptırmaya karar verdim. ve nihayet hamile olduğumu öğrendim. rabbime sonsuz şükrüler olsun ki bunu yaşattı eşime söylediğimde ise saatlerce ağladı hastaneden çıkamadık. rabbim her isteyene hayırlısıyla yaşatsın bu günleri.çok çok güzel duygular

bende yaklaşık 1 yıldır uğraşıyorum prolaktin tedavisi gördüm uzu süre ama olmadı
nedense eşimde sorun olabileceğine ihtimal vermiyorduk.oda gitti dr a spermi azdı ve varikosel başlangıcı vardı
tedaviye başladık.3.aydada oldu zaten
ancak hala çok korkuyorum bi aksilik çıkıcak diye içim hiç rahat değil

birde oruç tutuyormusunuz
doktor bana tutma dedi ama içim hiç rahat değil
zaten bebek şimdi bizden beslenmiyormuşki

inşallah canım bende dr a gittim bugün haftaya cumartesi gel dedi görürüz inşallah:KK31:
Nasıl geçiyo canım bulantı kusma falan varmı
yok arkadaşım kusma falan ama hafif hafif bulantım oluyor kafaya takmıyorum psikolojimi rahatlatıyorum. Değilse artar bulantı biliyorum. Benim iştahım çok açıldı. Ama orucu tutucam inşallah yaa ilk ay nasıl olsa. Suyu da iftardan sonra içiyorum. Ohh borcum da olmayacak bu yıl. Tadını çıkarıcam

yok arkadaşım kusma falan ama hafif hafif bulantım oluyor kafaya takmıyorum psikolojimi rahatlatıyorum. Değilse artar bulantı biliyorum. Benim iştahım çok açıldı. Ama orucu tutucam inşallah yaa ilk ay nasıl olsa. Suyu da iftardan sonra içiyorum. Ohh borcum da olmayacak bu yıl. Tadını çıkarıcam

bende tutucaktım ama işte dr öyle deyince eşimde tutma demeye başladı:26:
sende dr a gidince sor bakalım ne dicek sana

slm kızlar herkes gelmeye başlamış hamile arkadaşlar tebrıkler ınşallah sağ salim alırsınız kucağınıza evlatlarınızı bu mubarek günde dua edıyorum hepnıze

X