Anket sonuçlarını görüntüle: MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

Katılımcı sayısı
241. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • KIZ

118 48.96%

• ERKEK

116 48.13%

• IKIZ ERKEK-ERKEK

2 0.83%

• IKIZ KIZ-KIZ

2 0.83%

• IKIZ KIZ-ERKEK

3 1.24%

Sayfa: 3600/4591 İlkİlk ... 355035903598359936003601360236103650 ... SonSon
Toplam 45910 adet sonuctan sayfa basi 35,991 ile 36,000 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2014 Nisan Anneleri

1. Konu Sahibi : e3sme3r #35991
    Giriş tarihi
    Sep 2013
    Alıntı filologum kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızlar selam.dogumlar yaklaştı.mevlam hepinizi korkutmadan bunaltmadan tek sancıda kurtarsın inş..bebekleriniz sağlıkla kucağınıza gelsin inş..mevlam korusun hepimizi ve bebişlerimizi inş..ben ve Ahmet imde çok şükür günden güne ii oluyoruz.buhafta sonu artık evimize döncez inş..benim yaramaz geceleri uyumuyo..babayı sevmiyormuş oyle diolar..sizler nasılsınız..ne var neyok... bugün doğum yapacak olan arkadaşa mevlam kolaylık versin inş..sağlıkla alsın kuzusunu kucagna..

Maşallah, yuvaya dönüyor paşamız; çok sevindim canım gözün aydın

Alıntı srvvr kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Kızlar merhaba,
    Bende bir süredir adet sancısı gibi hafif bir sancı var, dun de baya yürüdüm karnımın baya aşağı indiğini hissediyorum ve dünden beri mide bulantım var.Kusma ishal fln yok ama sürekli midem bulanıyor. Yaklaştım sanırım mutlu sona :)) Dualarını zı bekliyorum.
    Ne kadar yaklaştın gülüm?

Alıntı dalokaysmom kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızlar ikeaya gidiyorum gözümü kararttım inşallah güzel bir alışverişgunu olur ve yorulmam. tırsıyorumda.... araba kullanıyorum ama yine de yol uzun... trafiğe falan yakalanmam inşallah.
    İyi alışverişler canım

2. Konu Sahibi : e3sme3r #35992
    Giriş tarihi
    Dec 2009
    Alıntı Snowyy kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Dilemek arkadaşımız da doğum yaptı sanırım. İnşallah bebeğini sağlıkla kucağına almıştır.

Güzel haberlerle gel canım.

3200gr canım, geçen hafta ile aynı; ya da geçen hafta fazla ölçüldü bilemiyorum Ben alır diye bekliyordum çünkü pek sakınmıyorum yemeği artık, ama ala ala ben 2kg aldım iyi mi

Konuştum doktorumla canım. Geçen hafta abandone olduğumu, tek kelime edemediğimi; doğumu netleştirmek istediğimi söyledim. Bana "çok canın yanacak, çok uzun sürecek" deseniz hiç umurumda olmaz ama kimse çocuğunun hayatı üzerinden risk almaz, vakum kesinlikle istemiyorum. Beni yeniden kontrol edin, eğer görüşünüz hala aynı ise, doğumun başlamasını bekleyelim; sonra operasyona alın" dedim. O da hiç panik yapmamamı, olayların beklenmedik şekilde gelişebileceğini, eğer doğum olmazsa haftaya yeniden muayene edeceğini ve en önemlisi doğum başladıktan sonra da acil operasyon şansımızın olduğunu" söyledi. O bana yeniden "umut" verince, ben de pozisyon konusunu açtım. Gülerek "doğru, eskiden ebeler hep öyle doğurturdu; deneriz" dedi. Kafam rahat ayrıldım en azından, gerisi kısmet
    Harika bir haber bu insaallah haftaya kadar hersey istedigin gibi olur saglicakla alirsin yavrunu kucagina bu arada benim kizim 3197 gr di 2 gun once
    yani senin kuzu gayet normal, haftasiyla uyumlu bir kilo.
    Bende bu ay tam 4 kilo almisim ilk 6 ay hic almayan ben buyuk bir performans toplamda 11 kilo aldim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

3. Konu Sahibi : e3sme3r #35993
    Giriş tarihi
    Sep 2013
    Alıntı fefilifa kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Harika bir haber bu insaallah haftaya kadar hersey istedigin gibi olur saglicakla alirsin yavrunu kucagina bu arada benim kizim 3197 gr di 2 gun once
    yani senin kuzu gayet normal, haftasiyla uyumlu bir kilo.
    Bende bu ay tam 4 kilo almisim ilk 6 ay hic almayan ben buyuk bir performans toplamda 11 kilo aldim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
    Maşallah prensesine
    Benim bünyeden daha büyük çocuk doğmuyor zaten, almasın iyiyiz böyle
    Ben toplam 14kg oldum, daha 2 hafta var; kendimden korkuyorum

4. Konu Sahibi : e3sme3r #35994
    Alıntı dalokaysmom kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    cnmbenim bebeğim 2800 doğduğunda ben çok zorlandım. azı memeyi kavrayamadı, yeterince guclu değildi. 1 hafta değil 1 gun kalması için neler vermezdim karnımda. savaşla 1 ayda 3200 ancak çıktı. hiç uyumadan 2 saat arayla kaşıkla besleyerek. o yuzden sezeryan olacağın tarihi iyi belirle. bebekler anne karnında çok daha kolay kilo alıyorlar. bebeğin iriyse bilmiyorum ama bana 2 gun önce 3030 gr dendi. tam 1.5 gun sonra doğurdum, 2780 gr.
    Cnm sen ilk dogumunu 34+3 de mi yaptim demistin??
    Kuvozde kaldiniz mi?

5. Konu Sahibi : e3sme3r #35995
    Alıntı sevinc007 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Kizlar kontrole geldim bebegin suyu kalmamis acil sezeryana alinacam dua edin nolur
    Sorunsuz saglikla kucagina al cnm ins

6. Konu Sahibi : e3sme3r #35996
    Alıntı Skyangel35 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Bendede leke yok benimde kızım olcak.güzelleştin diyolar.yüzümde başka yerlerimde şişlik leke yırtık hiç birşey yok şükür.ama olsaydıda kafaya takmazdım bebişim yapıyo nasılsa derdim
    Ben de oglus yakisikli olacak diye umuyorum bakalim:) :)

7. Konu Sahibi : e3sme3r #35997
    Alıntı melek1992 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kendi istegimdi korkuyordum normalden
    Anladım cnm doğum hikayeni anlatmayacakmisin

8. Konu Sahibi : e3sme3r #35998
    Alıntı BrujaV kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    günaydın anneler ve bebişleri. ya nolmuş bu siteye, bişe anlamadım kiiiiii dün en son günaydın yazdım. sonra dışarı çıktık, dönüşte steteskop aldım bir heves bebişimin kalbini dinliicem diye. gelir gelmez de size haber vereyim dedim ama site onarımdaymış bu sabah da şifremi kabul etmedi, giremedim siteye. aceba uzaklaştırldım mı filan diye düşünmeye başlamıştım. bişe de yapmadım ki tekrar yeni şifre al bilmem ne derken şükür burdayımmm. bu arada hayal ettiğim gibi duyamadım kalp atışlarını, çok derinden uğultu gibi gelio. halbu ki ne kadar heveslenmiştimmm sağlık olsun.

bu arada doğum yapan arkadaşı tebrik ediyorum, çok güzel bi kız maşallah hayırlı evlat olsun
    Ben de ayni seyi dusundum :) :)
    Neden yasaklandim ki birsey yazmadim oldum :)

9. Konu Sahibi : e3sme3r #35999
    Merhaba arkadaslar dun siteye yazdim yollarken site cökmüş benim mesaji da sabah yollamis nasilsiniz bakalim?
    Dogum yapan anneler varmis masaallah Allah anali babali buyutsun
    Fotografini goremedim merak ettim.
    Bizde dun annemle cekmecelerini dolabini duzenledik kuzumun
    Annem yorgan falan dikti ende lavanta kesesi yaptim cok tatli oldular
    Diyorum mevlutunde de mi yapip dagitsam ama zaten hem bebek sekeri hem bebek kurabiyesi hemde kuran dagitacagiz cok olmaz mi bilemedim aklim karisti 😳

Ya sorma bende dun mesaj cektim en son bugun yollamis yagmurlu istanbul sabahini gulluk gulistanlik demisim
    bende almistim hic duyamadik geri verdim valla :)
    Simdi oldu :)
    Ben de sabah uyandim yagmur senin postta sahilde kahvalti guzel gun :)
    Bir anlam verememistim

10. Konu Sahibi : e3sme3r #36000
    Gunaydin tatlim
    Masaallah sana diyim o zaman :)
    Pasan kac kilo suan ? Sanirim bu haftalarda cok almiyorlar almasa da sirun olmuyor diye biliyorum sagligi yerinde olsun da gerisi onemli degil ;)
    Bu arada doktorunla konussan dogum pozisyonu hakkinda acaba izin verir mi kopek pozuzyonunda yada comelerek doguma?
    Cok sukur hayatim harika geciyor
    Sukredecek o kadar cok seyim var ki
    En en ennnn onemlisi bir mucizeye taniklik ediyorum gun gun icimde bir varlik can buluyor
    beni annelikle sereflendirecek taclandiracak bir can!!
    Bu fakiri karun yapiyor
    Gercekten oyle sukredecek cok seyimiz var
    Allaha sonsuz sukurler olsun istegen herkese tattirsin bu duyguyu ins
    Biz de saglikla kavusalim yavrularimiza :)

Sayfa: 3600/4591 İlkİlk ... 355035903598359936003601360236103650 ... SonSon