2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
bende ataşehirdeyim yaın sayılırız burda göztepe üni. hastanesinde ramotoloji var ama dediğin gibi kim gidip bu halde uğraşacak normal hamilelik geçirsem giderdim ama hastane köşelerinde dolaşamamki ben kolşisini hiç 3 adet kullanamadım beni direk isal yapıyodu 2 defa kullanıyordum o zmanlar iyiydim ama bi ara sürekli kanlı isal olmaya başladım acayip karın ağrıları ve ilacı bıraktım kolonoskopiye bile girdim bişey çıkmadı bulamadılar ilaca bağladılar...yurtdışındaki ilaçları hiç kullanmadım aslında denemek istiyorum fransız kolşisinin adını almıştım ama fiyatı çok yüksekmiş eczacılar kutusunu 100 tlye getiriyolarmış onada güç yetmezki bu arada ben kolşisinin kırmızı boyasını akıtıp içmeye başladım o kırmızı boyar madde karaciğer enzimlerini yükseltiyomuş bigin olsun canım
Evet duydum o boyayı. Bide sivilce filan yapıyomuş bazı kişilerde. Bende bi etkisi olmadı. Ama ishal yaptığı doğru. Bazen çok fena oluyorum. Tanıdığın filan var mı yurtdışında öylede getirtebilirsin eczaneler fırsatçılık yapabiliyor böyle durumlarda.

selam kızlar drdan geldim...inanmayacaksınız ama ne boyunu ne kilosunu sordum fındığımı görünce,aynı abisine benziyodu,yani çok yakışıklıydı/güzeldi ...fotoda vermedi dr...sadece herşey normal görünüyor dedi..cinsiyeti için erken dedi, ama erkeğe benzettiğini ekledi..kan verdim 2li test için...sizde nedir durumlar?

Merhaba kızlar,

Sabah doktora gittim ikili test için çok şükür ense kalınlığı 1.35 mm çıktı inşallah kan sonuçları da güzel gelir.Kalp atışları maşallah doktor çok iyi dedi.Kıpır kıpırdı elini ağzından çıkarmadı ayaklarda sürekli aşağı yukarı oynuyordu :) Doktor pozisyondan ötürü tam emin olamadı ama büyük ihtimal erkek dedi.Eli ayağı düzgün olsun da sağlıklı olsun da gerisi önemli değil gerçi.Cutemom canım çok üzüldüm Allah diğer oğluna sağlık sıhat uzun ömürler versin inşallah.

selam kızlar drdan geldim...inanmayacaksınız ama ne boyunu ne kilosunu sordum fındığımı görünce,aynı abisine benziyodu,yani çok yakışıklıydı/güzeldi ...fotoda vermedi dr...sadece herşey normal görünüyor dedi..cinsiyeti için erken dedi, ama erkeğe benzettiğini ekledi..kan verdim 2li test için...sizde nedir durumlar?

Canım hayırlı olsun.Ense kalınlığını söylemedimi doktor?Birde tam kaç günlüksün?

ay ay ay.... ben de özledim miniğimi yaaaaa. yarın gelmek bilmez bana şimdi :) insan unutuyor soracaklarını kesinlikle. ben günler öncesinden kurmaya başlıyorum oraya gidip ekrana bakınca hop dünya duruyor sanki :) oğluşun nasıl oldu toparlandı mı iyice?
Merhaba kızlar,

Sabah doktora gittim ikili test için çok şükür ense kalınlığı 1.35 mm çıktı inşallah kan sonuçları da güzel gelir.Kalp atışları maşallah doktor çok iyi dedi.Kıpır kıpırdı elini ağzından çıkarmadı ayaklarda sürekli aşağı yukarı oynuyordu :) Doktor pozisyondan ötürü tam emin olamadı ama büyük ihtimal erkek dedi.Eli ayağı düzgün olsun da sağlıklı olsun da gerisi önemli değil gerçi.Cutemom canım çok üzüldüm Allah diğer oğluna sağlık sıhat uzun ömürler versin inşallah.

gözün aydın canım. büyük ihtimal erkek dediyse erkek çıkıyor genelde bilgin olsun :)

Evet duydum o boyayı. Bide sivilce filan yapıyomuş bazı kişilerde. Bende bi etkisi olmadı. Ama ishal yaptığı doğru. Bazen çok fena oluyorum. Tanıdığın filan var mı yurtdışında öylede getirtebilirsin eczaneler fırsatçılık yapabiliyor böyle durumlarda.

tanıdık yok canım evet eczaneler çok fiyat farkı koyuyolar

Kızlar merhaba hepinizi geçmiş bayramı kutlu olsn...
Bende doktora gitti arefe günü erkek dedi cinsiyetine.Kız gibi hissediyodum ben hayırlısı diyelim:))))
Gelişimi falan iyi dedi 7 nisan doğum tarihimiz.
Umarım sizlerde iyisinizdir.
Kanaması olan arkadaşlara acil şifalar diiliyorum.İnş tez vakitte geçer..

Merhaba kızlar,

Gözünüz aydın. 3 prens daha geliyor maşallah:nazar::nazar: Test sonuçlarınız da güzel çıkar inşallah:KK34:

amin sağol canım senin plesanta yukarı çıkmaya başladımı? inşalah bizimkide çıkar sanırım 24. haftaya kadar çıkması gerekiyomuş

Geçmiş olsun burcu. Bahar arkadaşımızın "yukarı çıkmaya" başladı yanlış hatırlamıyorsam. Umarım senin plasentanın da konumu değişir. Bende de var aynı durum ancak, henüz kanama vs. neden olmadı. Sadece zaman zaman ağrım oluyor o kadar. Üzülme, düzelecektir Allah'ın izniyle:107:

Dun gece 1 1 den beru kanamam var uzatmiyayim bugun aksak ustu yada yarin sexeryan olacagim kizlar Allah sizlerin evlatlarini korusun benim hayatimda sikintiya giriyormus dr bebegin sutu bitmek uzere muhtemelen suyum geliyi anlamuyorum en dogru karar bu diyor
Allah sizlere hic birinize aci vermesin
en doğrusunu sen bilirsin, çünkü çektiğini de bi tek sen bilirsin...yaşın genç, alınsa bile yine anne olursun...Allah sabır sıhhat versin sana ve oğluna

Kizlar yarin bebisim alinacak biraz sanci cektirilip kurtaja alincakmisim
Dya edin bana yarin sabah yatisim yaoilcak Allah sizlerin bebeklerini korusun saglikla zamaninda kucaginiza alin insallah
Bana dua edin kolay gecireyim yarini
:KK43: tek yapabildiğimiz dua etmek, keşke daha fazlası gelse elden

Evet oldu canim.bayramdan onceki cumartesi grip oldum yatak dosek yattim.sabah kendime kocaman bir bardak narsuyu sıkıp içtim. Gece acildeydim kanama sikayeti ile.ama azicik oldu pembe bir kanama ben narsuyuna bagladim internetten araştırma yapinca.igne vurdular kesildi.sonrasinda bayram için seyahat bile yaptim.birdaha olmadi cok şükür ama kendi dr.um igneyi haftada bir kullanmami istedi garanti olsun diye.benim bir oglum var 9 yasinda oda dogum kanalina inmemisti plesanta kapattigi için cok sukur 38 haftadaya kadarda hic sıkıntım olmadi sapasağlam dogdu ama sezeryanla tabi.insallah bu oglusumda oye olur.....

geçmiş olsun...iki oğluşun olacak demek..sanırım benim de:)
Merhaba kızlar,

jenny ankadaraydın değil mi? hangi dr? hangi hastane?

Canım hayırlı olsun.Ense kalınlığını söylemedimi doktor?Birde tam kaç günlüksün?
söylemedi:KK43: benim dr çok rahat zaten...foto da vermiyor, Allahtan 2. bebek de, ben de çok üstünde durmuyorum, akışına bırak, rahat ol, endişelenecek bi durum görürsem söylerim vs diyo

ay ay ay.... ben de özledim miniğimi yaaaaa. yarın gelmek bilmez bana şimdi :) insan unutuyor soracaklarını kesinlikle. ben günler öncesinden kurmaya başlıyorum oraya gidip ekrana bakınca hop dünya duruyor sanki :) oğluşun nasıl oldu toparlandı mı iyice?

gözün aydın canım. büyük ihtimal erkek dediyse erkek çıkıyor genelde bilgin olsun :)

oğluşum daha iyi...2.de oğluş sanırım, senin de 2 erkek..işimiz zor 1 koca,2 erkek çocuk ya da şöyle mi desek tek prenses hala biziz

Geçmiş olsun burcu. Bahar arkadaşımızın "yukarı çıkmaya" başladı yanlış hatırlamıyorsam. Umarım senin plasentanın da konumu değişir. Bende de var aynı durum ancak, henüz kanama vs. neden olmadı. Sadece zaman zaman ağrım oluyor o kadar. Üzülme, düzelecektir Allah'ın izniyle:107:

sağol canım inş. çıkar şimdi plesanta previayı okudum hiç iç açıcı şeyler yazmıyor bebeğin gelişimini etkiliyomuş ani kanamalara sebep veriyomuş erken doğum riskide oluyomuş eğer 20. haftaya kadar çıkmazsa genellikle bidaha çıkmıyomuş moralim bozuldu

merhaba kızlar nasılsınız..
geçmişi biaz okudum..canım geçmiş olsun hayılısı belkıde boyleymış rabbım ıstedığınız zaman tekrar çocuk sahıbı olmanızı sağlar inşallah

jenny........maşallah bıdığına ense kalınlığı oldukça iyi....bak seni okuyunca hatırladım ben onu da sormadım...bu arada başladığım kilodayım, drdan aferin aldım, ama sevinemiyorum, çünkü hayatımın en kilolu halindeyken öğrendim hamileliğimi...(66kg) drum 76yı geçmek yok toplamda dedi....ah ah ben ki 65 le doğuma girmiş insanım....ne hale geldim:KK43: ben emzirirken zaten verirsin, diyete gerek yok diyenlere inandım, hmileliğimde aldığım kiloları veremedim, üstelik 13 ay emzirdim, ondan sonra da battı balık yan gider drumu oldu....

sağol canım inş. çıkar şimdi plesanta previayı okudum hiç iç açıcı şeyler yazmıyor bebeğin gelişimini etkiliyomuş ani kanamalara sebep veriyomuş erken doğum riskide oluyomuş eğer 20. haftaya kadar çıkmazsa genellikle bidaha çıkmıyomuş moralim bozuldu

burcu umarım yukarı çıkar...bugün drumun dediğini sana aktarayım, okuyup durmayın internetten herşeyi, başağrısı yazarsın googlea, beyninde tümör olduğuna ikan eder seni.....herşeye inanmamalıyız her yazana

merhaba kızlarr..nasılsınız..ikili teste gidenler olmuş maşallah bebişlerinize kızlar inşallah kan sonuçları da iyi gelir benim yasadığım stresi yaşamazsınız..

bugün de bekledim gün boyu sonunda dayanamadım doktoru aradım ama sonuç yok hala yok..çok bekledikçe stres oldum iyice..

cute ne diyeceğimi bilemyorum çok ama çok üzüldüm..büyük geçmiş olsun canım:KK43:

Canım ben de okuyorum herşeyi, bende olanı duyduklarımı vs. Ama moralimi bozmak için değil, nedir ne değildir öğrenmek aklımdaki soru işaretlerine yanıt bulmak için. Ama okuduğum hiç bir kötü senaryoyu da kendime mal etmiyorum. Lütfen sen de öyle yap. Her zaman pozitif düşün, kötümserliğin sana da meleğine de bir getirisi yok canım. Herşey güzel olacak inşallah. Böyle düşün, böyle olsun:KK16:

Canım ben de okuyorum herşeyi, bende olanı duyduklarımı vs. Ama moralimi bozmak için değil, nedir ne değildir öğrenmek aklımdaki soru işaretlerine yanıt bulmak için. Ama okuduğum hiç bir kötü senaryoyu da kendime mal etmiyorum. Lütfen sen de öyle yap. Her zaman pozitif düşün, kötümserliğin sana da meleğine de bir getirisi yok canım. Herşey güzel olacak inşallah. Böyle düşün, böyle olsun:KK16:

evet canım doğru söylüyorsun umarım yukarı çıkar bizlerde rahatlarız

X