2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
en doğrusunu sen bilirsin, çünkü çektiğini de bi tek sen bilirsin...yaşın genç, alınsa bile yine anne olursun...Allah sabır sıhhat versin sana ve oğluna

:KK43: tek yapabildiğimiz dua etmek, keşke daha fazlası gelse elden

geçmiş olsun...iki oğluşun olacak demek..sanırım benim de:)

jenny ankadaraydın değil mi? hangi dr? hangi hastane?

söylemedi:KK43: benim dr çok rahat zaten...foto da vermiyor, Allahtan 2. bebek de, ben de çok üstünde durmuyorum, akışına bırak, rahat ol, endişelenecek bi durum görürsem söylerim vs diyo

oğluşum daha iyi...2.de oğluş sanırım, senin de 2 erkek..işimiz zor 1 koca,2 erkek çocuk ya da şöyle mi desek tek prenses hala biziz
3 kat utu ve gelinler artacak. Oyyyyy oy bir tane gelin fikri batarken ikinci gelin fikrini sevmedim ben
amin sağol canım senin plesanta yukarı çıkmaya başladımı? inşalah bizimkide çıkar sanırım 24. haftaya kadar çıkması gerekiyomuş

Son kontrolde cikmaya baslamis demisti doktor bakalim yarin kontrole gitcem ins cikiyordur canim

3 kat utu ve gelinler artacak. Oyyyyy oy bir tane gelin fikri batarken ikinci gelin fikrini sevmedim ben

Son kontrolde cikmaya baslamis demisti doktor bakalim yarin kontrole gitcem ins cikiyordur canim

inşalah canım sen yinede kendine dikkat et dr bana 3 ltden ağır kaldırmak yasak dedi ayakta fazla kalmamk gerekiyomuş zaten ben yatıyodum biliyosun ama sen çalışıyorsun umarım bişey olmaz bebişlerimize Allahım onları bize bağışlasın

:KK14::KK14::KK14:
Mide yanması ve mide ekşimesinden nefret ediyorum...
Doktorum şurup verdi, içsem mi - içmesem mi diye düşünüyorum..
Öldürecek bu rahatsızlık beni :18::KK31:

Dun gece 1 1 den beru kanamam var uzatmiyayim bugun aksak ustu yada yarin sexeryan olacagim kizlar Allah sizlerin evlatlarini korusun benim hayatimda sikintiya giriyormus dr bebegin sutu bitmek uzere muhtemelen suyum geliyi anlamuyorum en dogru karar bu diyor
Allah sizlere hic birinize aci vermesin

geçmiş olsun canım çok üzüldüm :KK43:

Sağol pınarcım evet Gavıscon verdi doktorum..
Sende mi kullanıyorsun?

yok canım ben kullanmıyorum ama bulantılarımdan dolayı hastaneye yattığımda yanımda olan hamile bayana verdi doktor ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsin dedi hamiilelikte hep verilen bir şurupmuş ve benimde bi kere midem ağrımıştı verdiler bi kerede hemen kesti bence içmende sorun yok

yok canım ben kullanmıyorum ama bulantılarımdan dolayı hastaneye yattığımda yanımda olan hamile bayana verdi doktor ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsin dedi hamiilelikte hep verilen bir şurupmuş ve benimde bi kere midem ağrımıştı verdiler bi kerede hemen kesti bence içmende sorun yok

İçimi rahatlattın canım çok sağol :KK19:
Gece yatmadan önce içmem gerekiyordu, birazdan uyurum içeyim bari çok thanks :KK16:

Bugün bebeğim hareketleri, özellikle baş parmağını emmesi, okka gibi olan burnu, poposu =)
Hiç aklımdan çıkmıyor...
Kafamı yastığıma koyduğumda gözümün önüne geliyor görüntüsü..
Rabbim bu güzelliği herkese yaşatsın.. :KK16:
Huzur dolu bir uyku beni bekliyor..
İyi geceler bacılarım..
Allah rahatlık versin meleklerinizle sizlere:KK49:

Kızlar ben yatıyorum. Uyuyabilirim inşallah. Yarın bir ay aradan soora bebişi görücez :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16:
İyi geceler hepinize...

Bugün karnımın gerildiğini hissediyorum. Bi de çok sert. Neden acaba? Bayramdan beri yazamıyorum. Ara sıra yazılanlara bakıp çıkıyorum. Ctesi bebeğimi görcem. Dörtlü test var. Ondan sonra haberleri yazarım artık:)

Bugün karnımın gerildiğini hissediyorum. Bi de çok sert. Neden acaba? Bayramdan beri yazamıyorum. Ara sıra yazılanlara bakıp çıkıyorum. Ctesi bebeğimi görcem. Dörtlü test var. Ondan sonra haberleri yazarım artık:)

nedendir bilmem ama benim karnımdada sertlik ve gerilme var :KK49:

kızlar ilk do tetanoz aşınızı oldunuz mu bana 16.haftada gelmemi söylemişti sağlık ocağındki hemşire ama korkuyorum çok acıyor falan diyorlar yaptıran var mı?

Sanırım çok kafaya taktığım için bütün gece apır sapır rüyalar gördüm. Sabah kalkıyorum, dr.a gidiyorum, usg'ye bakıyor. Kalp atışları durmuş nerdeyse 1 ay olmuş hemen almamız lazım diyor... Diğerinde usg'de bakıyor 4 tane kolu var... Bunun gibi daha neler neler gördüm. Sıçrayarak uyandım durdum. Başım ağrıyo şuan doğru düzgün uyuyamadığım için. Randevu 11'de. Zaman geçmiyo...

kızlar ilk do tetanoz aşınızı oldunuz mu bana 16.haftada gelmemi söylemişti sağlık ocağındki hemşire ama korkuyorum çok acıyor falan diyorlar yaptıran var mı?

Ben hamilelikle alakalı deil de daha önce köpek ısırdığında önlem olarak tetanos da yapmışlardı. Hatırladığım kadarıyla aşının kendisi öyle ciddi acıtmıyo ama sonrasında 1-2 gün hafif ağrıyo. Ama şöyle bişey de var; 3 farklı yerde kan verdim bu gebelik testleri için. Sağlık ocağında ve Egepol Hast.'de hemşireler kan alırken hiçbişi hissetmedim. Ama Yeşilyurt Hast.'de hemşire kan alırken kolumu ikiye bölüyo sandım. Yani hemşirenin eli çok ağır değilse acımaz. Hem acısa da katlanıcaz artık minişler için...:KK34:

X