2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
kızlar siz de açlıkla uyanıyor musunuz. her uyandığımda acıktıııım diye kalkıyorum. sabahın köründe de yiyecek bulamıyorum,

kızlar siz de açlıkla uyanıyor musunuz. her uyandığımda acıktıııım diye kalkıyorum. sabahın köründe de yiyecek bulamıyorum,

Tüm gece gurulduyor:21: Sabah ilk iş yaklaşık 1 Lt su içiyorum. Arkasından elma, sonra da süt fındık-ceviz-bademle kapanışı yapıyorum. Kahvaltıya kadar idare ediyor:KK66::118:

Tüm gece gurulduyor:21: Sabah ilk iş yaklaşık 1 Lt su içiyorum. Arkasından elma, sonra da süt fındık-ceviz-bademle kapanışı yapıyorum. Kahvaltıya kadar idare ediyor:KK66::118:
vaaay kalkar kalkmaz 1 lt suuu. arkadaşım ben toplamda 1 lt yi gönderemiyorum mideme maşallah yaa

vaaay kalkar kalkmaz 1 lt suuu. arkadaşım ben toplamda 1 lt yi gönderemiyorum mideme maşallah yaa

Ben hem çok susuyorum, hem de idrarımın rengini takip ettiğim için mecburen içiyorum. Ortalama 3.5 Lt su içiyorum günlük (aldığım diğer sıvılar hariç). Aksi halde idrarımın rendi açılmıyor:KK34:

Ben hem çok susuyorum, hem de idrarımın rengini takip ettiğim için mecburen içiyorum. Ortalama 3.5 Lt su içiyorum günlük (aldığım diğer sıvılar hariç). Aksi halde idrarımın rendi açılmıyor:KK34:
ben de çok istiyorum o kadar su içmeyi hem bebeğe hem anneye yararlı fakat malesef zorla içilmiyor. yudum yudum az az içebiliyorum ancak

Canim biz zaten 16+5 teyiz biraz onden gitmiyor musun :KK34:
Merak etme ölçümden kaynaklı da olabilir

Bu arada ben annemdeyim hala
Korkular başladı bende de :18:
Sürekli tedirgin ve herseyden ürker oldum sizlerde de oluyor mü ?
Uyuyamiyorum 1 haftadır gece 5-6 kere kalkıyorum sonra da 1 gram uyku yok:KK53:

Aynı korku ve endişeleri bende yaşıyorum .merak etme yalnız değilsin..bizim gibi bir sürü anne adayı var. Her sabah 6 da ayaktayım. gece de uyanıyorum sürekli..evde yalnız kalamıyorum. Anneme gidiyorum, arkadaşlarıma gidiyorum.evde tek başıma asla oturamıyorum..doktorum geçeceğini söyledi.bu geçici bir süreç dedi. çok sıkıntı yapma yoksa depresyon ilacı başlamak zorunda kalırız dedi. O yüzden bende yalnız kalmamaya çalışıyorum. Hep dışarı atıyorum kendimi. Geçicek inş. bol bol dua edelim.Hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza alalım inşallah..

Aynı korku ve endişeleri bende yaşıyorum .merak etme yalnız değilsin..bizim gibi bir sürü anne adayı var. Her sabah 6 da ayaktayım. gece de uyanıyorum sürekli..evde yalnız kalamıyorum. Anneme gidiyorum, arkadaşlarıma gidiyorum.evde tek başıma asla oturamıyorum..doktorum geçeceğini söyledi.bu geçici bir süreç dedi. çok sıkıntı yapma yoksa depresyon ilacı başlamak zorunda kalırız dedi. O yüzden bende yalnız kalmamaya çalışıyorum. Hep dışarı atıyorum kendimi. Geçicek inş. bol bol dua edelim.Hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza alalım inşallah..

Selam canım. Tam olarak korkularını&endişelerini açıklar mısın? Neden evde yalnız kalamıyorsun? Ne olmasından korkuyorsun?

kızlar ya benim bebiğimi, doktor 9 buçuk cm ölçtü nette de baktım burdaki gebelik takviminde de 11-13 arası olmalı diyo
benim bebiş kısa mı ya :KK43:

Cnm Kagan Kocatepenin bu konudaki aciklamasi şöyle
Usgde bize crl yani bas popo masafesi soyleniyormus
İnternette yazanlarda genelde bas ayakmis
Yani bacak boyunu da ekleyince internetteki ölcüler elde ediliyormus

süper günde 3,5 bebeğin kemik yapısını inanılmaz besliyorsun ben ilk 3 ay sudan tiksindim meyve şurupları hazırladı annem öyle sıvı alabildim. Şimdi başladım ama günde 2lt. alabilmiş değilim henüz.

Gunaydin hanimlar benim gibi olup ta hala cinsiyetini öğrenemeyen varmi 16+2 Rabbim saglikli ve hayirli evlat nasip eylesin en önemlisi o :KK16:

süper günde 3,5 bebeğin kemik yapısını inanılmaz besliyorsun ben ilk 3 ay sudan tiksindim meyve şurupları hazırladı annem öyle sıvı alabildim. Şimdi başladım ama günde 2lt. alabilmiş değilim henüz.

Yanına büyük bir bardakla (ya da şişe) su al her zaman. Pc başındayken, çalışırken veya TV izlerken. Farkında olmadan içersin. Yoksa hadi 1 Lt su daha içmem lazım diye yaklaşırsan, içilmiyor canım.

ben cumartesi gunu gideceğim doktora bakalım fındığım nasıl..
en son bayramdan önce gitmiştim ben artık iyice hissediyorum bebeğimi maşallah sizler ne alemdesiniz pıt pıt minik dokunşları hissedebiliyormusunuz..
kızımdayken 20. haftada hissetmiştim bunda çok erken hissettim :nazar:

cnm zaten ilk bebekte 20.haftada sonrakilerde daha erken hissedilir diyor doktorlar. Ben de bişiler hissediyorum ama bebişim mi bağırsaklarım mı ayıramıyorum :) cinsiyeti belli oldu mu seninkinin bnmki kıza benziyor dedi doktorum ama netleşmedi

kızlar hadi kilo alıyoruz tamam da (ki daha 1 kilo aldım, zaten biraz kilolu başladığım için :KK30: ) peki benim bu mide neden göbeğimden daha çok büyüyor. sibel can gibi göbeğim oldu yahu :KK52:

ay sorma benim de göğüsler aldı yürüdü sütyenler olmuyor dar bluz giysem göze batıyor, ben de nanide sultan oldum :) üstüne ben bir de 46 kiloyum düşün vücud zayıf memeler forrraaaa :KK70:

cnm zaten ilk bebekte 20.haftada sonrakilerde daha erken hissedilir diyor doktorlar. Ben de bişiler hissediyorum ama bebişim mi bağırsaklarım mı ayıramıyorum :) cinsiyeti belli oldu mu seninkinin bnmki kıza benziyor dedi doktorum ama netleşmedi
ben çok rahat hissediyordum ama hep sol tarafımdan hissettim ama şimdi bağırsaklarımı bozmuşum her kıpırtı bağırsakla alakalı gibi geliyor. çok özlüyorum onu. tek bi hareketi bile paha biçilemez

Arkadaşlar,Bursa'daki 2014 Nisan annelerine sesleniyorum :) Bursadakiler olarak irtibata geçsek haberleşsek,hatta buluşup tanışıp birbirimize destek olsak ya :)

ben çok rahat hissediyordum ama hep sol tarafımdan hissettim ama şimdi bağırsaklarımı bozmuşum her kıpırtı bağırsakla alakalı gibi geliyor. çok özlüyorum onu. tek bi hareketi bile paha biçilemez

daha önceden öğrendin mi bilmiyorum ama genelde bebişi solda hissediyorsan büyük ihtimalle kızdır :) Allah sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin :)

X