2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
Hergün bir tane maden suyu iç mg yerine.ben öyle yapıyorum.

içiyim canım bugun den başlayıp.

kızlar ikeaya gidiyorum gözümü kararttım inşallah güzel bir alışverişgunu olur ve yorulmam. tırsıyorumda.... araba kullanıyorum ama yine de yol uzun... trafiğe falan yakalanmam inşallah.

kızlar doğum iznine ayrılmadan önce banka değiştirmiştik. doğum iznindeyken banka promosyonunu alabiliyor muyuz bu konuda bilgisi olan var mı? idare bilmiyormuş kim bilecekse bunu başka :KK43: az da değil 500tl para. eğer doğum iznindeyim diye vermezlerse çok haksızlık olur sonuçta hala maaş alıyorum

doğum iznindesin diye vermezler diye bişey olacağını zannetmiyorum cnm. sonuçta maaşın yatıyor ve yeni bankadan çekeceksin maaşını...
idareceiler bişey bilmez zaten bankaya bi sor bakalım!

kızlar selam.dogumlar yaklaştı.mevlam hepinizi korkutmadan bunaltmadan tek sancıda kurtarsın inş..bebekleriniz sağlıkla kucağınıza gelsin inş..mevlam korusun hepimizi ve bebişlerimizi inş..ben ve Ahmet imde çok şükür günden güne ii oluyoruz.buhafta sonu artık evimize döncez inş..benim yaramaz geceleri uyumuyo..babayı sevmiyormuş oyle diolar..:KK1::KK1::KK1:sizler nasılsınız..ne var neyok... bugün doğum yapacak olan arkadaşa mevlam kolaylık versin inş..sağlıkla alsın kuzusunu kucagna..

cnm inş geçer benim kuzumunda..ee az kaldı ama sık sık muayene ol btnm son zamanlarınız mevlam kolaylık verecek inş.filizede çok sevindim..suay ın bebeginede maşallah gördüm az önce:):nazar:

benim ufaklık 2380 dogdu.2200 e düştü.yeni yeni toparlanmaya çalışıo.pzrtesi 2430 olmutu anca:nazar::emir_bebek:..canları sagolsun btnm alır inş yavaş yavaş neyapayım..çok mühim değil..sağlıklı olsunda prensim

1. benim 2800 den 2400 dustu sonra ağır ağır, ardından hızla kilo alarak 3 ayda yaşıtları yakaladık, 6 ayda biraz geçtik. 8 ayda ara bile açtık. sağlıklı olsunlar yeter.

Dilemek arkadaşımız da doğum yaptı sanırım. İnşallah bebeğini sağlıkla kucağına almıştır.

sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşalah bende bu gün kontrole gidecem kendimi çok kötü hissediyorum 5 dak bile ayakta duramıyorum sanki benim bebeişte erken gelecek gibi öyle hissediyorum

Güzel haberlerle gel canım.

Gunaydin tatlim :KK16:
Masaallah sana diyim o zaman :)
Pasan kac kilo suan ? Sanirim bu haftalarda cok almiyorlar almasa da sirun olmuyor diye biliyorum sagligi yerinde olsun da gerisi onemli degil :KK66:
Bu arada doktorunla konussan dogum pozisyonu hakkinda acaba izin verir mi kopek pozuzyonunda yada comelerek doguma?

Cok sukur hayatim harika geciyor :KK16:
Sukredecek o kadar cok seyim var ki
En en ennnn onemlisi bir mucizeye taniklik ediyorum gun gun icimde bir varlik can buluyor
beni annelikle sereflendirecek taclandiracak bir can!!
Bu fakiri karun yapiyor :KK16:

3200gr canım, geçen hafta ile aynı; ya da geçen hafta fazla ölçüldü bilemiyorum:107: Ben alır diye bekliyordum çünkü pek sakınmıyorum yemeği artık, ama ala ala ben 2kg aldım iyi mi:KK64:

Konuştum doktorumla canım. Geçen hafta abandone olduğumu, tek kelime edemediğimi; doğumu netleştirmek istediğimi söyledim. Bana "çok canın yanacak, çok uzun sürecek" deseniz hiç umurumda olmaz ama kimse çocuğunun hayatı üzerinden risk almaz, vakum kesinlikle istemiyorum. Beni yeniden kontrol edin, eğer görüşünüz hala aynı ise, doğumun başlamasını bekleyelim; sonra operasyona alın" dedim. O da hiç panik yapmamamı, olayların beklenmedik şekilde gelişebileceğini, eğer doğum olmazsa haftaya yeniden muayene edeceğini ve en önemlisi doğum başladıktan sonra da acil operasyon şansımızın olduğunu" söyledi. O bana yeniden "umut" verince, ben de pozisyon konusunu açtım. Gülerek "doğru, eskiden ebeler hep öyle doğurturdu; deneriz" dedi. Kafam rahat ayrıldım en azından, gerisi kısmet:107:

doğum iznindesin diye vermezler diye bişey olacağını zannetmiyorum cnm. sonuçta maaşın yatıyor ve yeni bankadan çekeceksin maaşını...
idareceiler bişey bilmez zaten bankaya bi sor bakalım!

vermesinler hele mahkemeye veririm doğumdan sonra.maaşımı 15ine kadar kullanmayı biliyorlar versinler paramı :) az para değilki bebeğimin arabasını falan alırım emsal dava var bu şekilde. gözümde arpacık çıktı 2 haftadır geçmiyor göz doktoruna gittim bugün zar zor damla merhem falan verdi.. tam göremiyorum yoksa gidecektim bankaya da. idareciler zaten neden var anlamış değilim. promosyon şartlarını falan okumadan imzaladılar sanırım

kızlar selam.dogumlar yaklaştı.mevlam hepinizi korkutmadan bunaltmadan tek sancıda kurtarsın inş..bebekleriniz sağlıkla kucağınıza gelsin inş..mevlam korusun hepimizi ve bebişlerimizi inş..ben ve Ahmet imde çok şükür günden güne ii oluyoruz.buhafta sonu artık evimize döncez inş..benim yaramaz geceleri uyumuyo..babayı sevmiyormuş oyle diolar..:KK1::KK1::KK1:sizler nasılsınız..ne var neyok... bugün doğum yapacak olan arkadaşa mevlam kolaylık versin inş..sağlıkla alsın kuzusunu kucagna..

Maşallah, yuvaya dönüyor paşamız; çok sevindim canım gözün aydın:107:

Kızlar merhaba,
Bende bir süredir adet sancısı gibi hafif bir sancı var, dun de baya yürüdüm karnımın baya aşağı indiğini hissediyorum ve dünden beri mide bulantım var.Kusma ishal fln yok ama sürekli midem bulanıyor. Yaklaştım sanırım mutlu sona :)) Dualarını zı bekliyorum.

Ne kadar yaklaştın gülüm?:107:

kızlar ikeaya gidiyorum gözümü kararttım inşallah güzel bir alışverişgunu olur ve yorulmam. tırsıyorumda.... araba kullanıyorum ama yine de yol uzun... trafiğe falan yakalanmam inşallah.

İyi alışverişler canım:107:

Dilemek arkadaşımız da doğum yaptı sanırım. İnşallah bebeğini sağlıkla kucağına almıştır.

3200gr canım, geçen hafta ile aynı; ya da geçen hafta fazla ölçüldü bilemiyorum:107: Ben alır diye bekliyordum çünkü pek sakınmıyorum yemeği artık, ama ala ala ben 2kg aldım iyi mi:KK64:

Konuştum doktorumla canım. Geçen hafta abandone olduğumu, tek kelime edemediğimi; doğumu netleştirmek istediğimi söyledim. Bana "çok canın yanacak, çok uzun sürecek" deseniz hiç umurumda olmaz ama kimse çocuğunun hayatı üzerinden risk almaz, vakum kesinlikle istemiyorum. Beni yeniden kontrol edin, eğer görüşünüz hala aynı ise, doğumun başlamasını bekleyelim; sonra operasyona alın" dedim. O da hiç panik yapmamamı, olayların beklenmedik şekilde gelişebileceğini, eğer doğum olmazsa haftaya yeniden muayene edeceğini ve en önemlisi doğum başladıktan sonra da acil operasyon şansımızın olduğunu" söyledi. O bana yeniden "umut" verince, ben de pozisyon konusunu açtım. Gülerek "doğru, eskiden ebeler hep öyle doğurturdu; deneriz" dedi. Kafam rahat ayrıldım en azından, gerisi kısmet:107:

Harika bir haber bu insaallah haftaya kadar hersey istedigin gibi olur saglicakla alirsin yavrunu kucagina :KK16: bu arada benim kizim 3197 gr di 2 gun once
yani senin kuzu gayet normal, haftasiyla uyumlu bir kilo.
Bende bu ay tam 4 kilo almisim ilk 6 ay hic almayan ben buyuk bir performans :KK1::KK1: toplamda 11 kilo aldim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Harika bir haber bu insaallah haftaya kadar hersey istedigin gibi olur saglicakla alirsin yavrunu kucagina :KK16: bu arada benim kizim 3197 gr di 2 gun once
yani senin kuzu gayet normal, haftasiyla uyumlu bir kilo.
Bende bu ay tam 4 kilo almisim ilk 6 ay hic almayan ben buyuk bir performans :KK1::KK1: toplamda 11 kilo aldim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Maşallah prensesine:nazar:
Benim bünyeden daha büyük çocuk doğmuyor zaten, almasın iyiyiz böyle:KK64:
Ben toplam 14kg oldum, daha 2 hafta var; kendimden korkuyorum:107:

cnmbenim bebeğim 2800 doğduğunda ben çok zorlandım. azı memeyi kavrayamadı, yeterince guclu değildi. 1 hafta değil 1 gun kalması için neler vermezdim karnımda. savaşla 1 ayda 3200 ancak çıktı. hiç uyumadan 2 saat arayla kaşıkla besleyerek. o yuzden sezeryan olacağın tarihi iyi belirle. bebekler anne karnında çok daha kolay kilo alıyorlar. bebeğin iriyse bilmiyorum ama bana 2 gun önce 3030 gr dendi. tam 1.5 gun sonra doğurdum, 2780 gr.

Cnm sen ilk dogumunu 34+3 de mi yaptim demistin??
Kuvozde kaldiniz mi?

günaydın anneler ve bebişleri. ya nolmuş bu siteye, bişe anlamadım kiiiiii:KK53: dün en son günaydın yazdım. sonra dışarı çıktık, dönüşte steteskop aldım bir heves bebişimin kalbini dinliicem diye. gelir gelmez de size haber vereyim dedim ama site onarımdaymış:KK50: bu sabah da şifremi kabul etmedi, giremedim siteye. aceba uzaklaştırldım mı filan diye düşünmeye başlamıştım. bişe de yapmadım ki:KK1: tekrar yeni şifre al bilmem ne derken şükür burdayımmm. bu arada hayal ettiğim gibi duyamadım kalp atışlarını, çok derinden uğultu gibi gelio. halbu ki ne kadar heveslenmiştimmm:KK43: sağlık olsun.

bu arada doğum yapan arkadaşı tebrik ediyorum, çok güzel bi kız maşallah:nazar: hayırlı evlat olsun

Ben de ayni seyi dusundum :) :)
Neden yasaklandim ki birsey yazmadim oldum :)

Merhaba arkadaslar dun siteye yazdim yollarken site cökmüş benim mesaji da sabah yollamis :KK1: nasilsiniz bakalim?
Dogum yapan anneler varmis masaallah Allah anali babali buyutsun
Fotografini goremedim merak ettim.
Bizde dun annemle cekmecelerini dolabini duzenledik kuzumun :KK16:
Annem yorgan falan dikti ende lavanta kesesi yaptim cok tatli oldular :KK16:
Diyorum mevlutunde de mi yapip dagitsam ama zaten hem bebek sekeri hem bebek kurabiyesi hemde kuran dagitacagiz cok olmaz mi bilemedim aklim karisti 😳

Ya sorma bende dun mesaj cektim en son bugun yollamis yagmurlu istanbul sabahini gulluk gulistanlik demisim :KK1::KK1:
bende almistim hic duyamadik geri verdim valla :)

Simdi oldu :)
Ben de sabah uyandim yagmur senin postta sahilde kahvalti guzel gun :)
Bir anlam verememistim

Gunaydin tatlim :KK16:
Masaallah sana diyim o zaman :)
Pasan kac kilo suan ? Sanirim bu haftalarda cok almiyorlar almasa da sirun olmuyor diye biliyorum sagligi yerinde olsun da gerisi onemli degil :KK66:
Bu arada doktorunla konussan dogum pozisyonu hakkinda acaba izin verir mi kopek pozuzyonunda yada comelerek doguma?
Cok sukur hayatim harika geciyor :KK16:
Sukredecek o kadar cok seyim var ki
En en ennnn onemlisi bir mucizeye taniklik ediyorum gun gun icimde bir varlik can buluyor
beni annelikle sereflendirecek taclandiracak bir can!!
Bu fakiri karun yapiyor :KK16:

Gercekten oyle sukredecek cok seyimiz var
Allaha sonsuz sukurler olsun istegen herkese tattirsin bu duyguyu ins
Biz de saglikla kavusalim yavrularimiza :)

kızlar doğum iznine ayrılmadan önce banka değiştirmiştik. doğum iznindeyken banka promosyonunu alabiliyor muyuz bu konuda bilgisi olan var mı? idare bilmiyormuş kim bilecekse bunu başka :KK43: az da değil 500tl para. eğer doğum iznindeyim diye vermezlerse çok haksızlık olur sonuçta hala maaş alıyorum

Bence alman gerek sonucta banka promosyonu maasini kullandigi icin veriyor ve senin dogum izninde olman onlari ilgilendirmiyor ki maasin yatiyor onlar da kullaniyor sorun yok yani

Cok guzel haberler cnm:)

Kızlar Merhaba öncesinde Mart annelerinin topigini takip ediyordum ama bizim prensesin hiç gelmeye niyeti yok sıkıldım artık dün adet sancilari gibi sancilari oldu dedim geliyor ama sonra kesildi bugunde hiç ses yok böyle olanlar varmı kızım beni kkaldırıyor galiba

X