2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
kızlar daha geç ve daha az kıpırdıyor ilk zamanlar diyorlar endişelenme canım Allahın izniyle meleğinde yoktur inşallah birşey.
Benimde 9 haftalıktı 8+3 çıkmıştı. Neyse kötü günler geride kaldı yüce rabbim birdaha göstermesin canım. İsmi ne olacak prensesin?

Belinay olacak inşallah teyzesiii anlamı cok hosuma gitti bakalım kısmet. .

Belinay olacak inşallah teyzesiii anlamı cok hosuma gitti bakalım kısmet. .

sinem belinay çok güzel tatlım.. ALLAHIM kalbine göre versin..
kimseyide takma isim konusunda.. Sakın.. yüreğinide ferah tut .
bak sıkıntıların içinde bir öneri .. inşirah suresini oku bol bol kısa zaten anlamıda çok güzel

sinem belinay çok güzel tatlım.. ALLAHIM kalbine göre versin..
kimseyide takma isim konusunda.. Sakın.. yüreğinide ferah tut .
bak sıkıntıların içinde bir öneri .. inşirah suresini oku bol bol kısa zaten anlamıda çok güzel

Eşimle konuştuk zaten herşey yolunda..Artık kimseyi takmak yok hiç bişey hiç kimse kizimdan daha değerli daha önemli değil kusura bakmasinlar..:KK34:

Eşimle konuştuk zaten herşey yolunda..Artık kimseyi takmak yok hiç bişey hiç kimse kizimdan daha değerli daha önemli değil kusura bakmasinlar..:KK34:

aynen .... daha çocuğun cinsiyeti bile ybelli değilken inşallah erkek olur adı muhammed olur demişti kaynanam bizde mutlu olmuştukki.. bizde aynı ismi düşünüyorduk.. sonra belli oldu .. kadın kalkmış ağır isimler koymayın tek isim koyun .. ortada hiç birşey yokken.. konusu bile değilken düşün.. ne ye uğradığımı şaşırdım cevap bile vermedim..
meğğer abisinin hanımı çok ağır isim demiş..
annemde konusu olunca demişki öyle güzel bir isim koymuşlarki çocuk nelere dayandı.. ama ağır diyorlar isim demiş.. annemde öyle niyetlendiler öyle olacak inşallah demiş kesip atmış.. ki annem hayatta araya girmez.. karışmaz.. bizimkide sustu artık..
nedir bu insanların burun sokmaları anlamadım

aynen .... daha çocuğun cinsiyeti bile ybelli değilken inşallah erkek olur adı muhammed olur demişti kaynanam bizde mutlu olmuştukki.. bizde aynı ismi düşünüyorduk.. sonra belli oldu .. kadın kalkmış ağır isimler koymayın tek isim koyun .. ortada hiç birşey yokken.. konusu bile değilken düşün.. ne ye uğradığımı şaşırdım cevap bile vermedim..
meğğer abisinin hanımı çok ağır isim demiş..
annemde konusu olunca demişki öyle güzel bir isim koymuşlarki çocuk nelere dayandı.. ama ağır diyorlar isim demiş.. annemde öyle niyetlendiler öyle olacak inşallah demiş kesip atmış.. ki annem hayatta araya girmez.. karışmaz.. bizimkide sustu artık..
nedir bu insanların burun sokmaları anlamadım

ayyy bu ikiyüzlülük değildir de nedir yaaa..
gıcık oluyorum böyle insanlara..elime alıp evire çevire dövesim geliyo :KK20::KK20::KK20::KK20:

kızlar yemekten geldim fazlada bişey yemediğim halde kendimi çok şiş hissediyorum.üzerimde ağırlık var uykum geliyo...şimdi evde olsam mis gibi bi uyku çekerdim wallahi :93::93::93:

Hanımlar merhaba, hepinize hayırlı doğumlar diliyorum. Ben de 2014 nisan annesi olacağım Allah izin verirse.

Topiği yeni keşfettim ve biraz okudum. Kafama takılan bişey var. Benim karnımda hatta göğsümün altına kadar bi kıllanma oldu son bir aydır da arttı. Normalde çok fazla tüy sorunu yaşayan biri olmadığım halde belirgin bi derecede kıllanma oldu.

Sizde de var mı böyle bir şey? İnternetten biraz araştırdım sanırım bazılarında olabiliyomuş. Acaba alsak bu tüyleri bi şekilde zararı olur mu ki?

Hanımlar merhaba, hepinize hayırlı doğumlar diliyorum. Ben de 2014 nisan annesi olacağım Allah izin verirse.

Topiği yeni keşfettim ve biraz okudum. Kafama takılan bişey var. Benim karnımda hatta göğsümün altına kadar bi kıllanma oldu son bir aydır da arttı. Normalde çok fazla tüy sorunu yaşayan biri olmadığım halde belirgin bi derecede kıllanma oldu.

Sizde de var mı böyle bir şey? İnternetten biraz araştırdım sanırım bazılarında olabiliyomuş. Acaba alsak bu tüyleri bi şekilde zararı olur mu ki?

bende de vaaar :KK53::KK53: geçen annem de gördü şaşırdı hatta :KK1: yazın falan aldırıyordum ben ama tüy gibilerdi. şimdi belirginleştirler hatta bazıları iyice kıl oldu :KK9::KK9: şimdilik ellemiyorum ama doğuma doğru aldıracağım kısmetse. bari doğuma öyle gitmeyeyim :KK34:

ayyy bu ikiyüzlülük değildir de nedir yaaa..
gıcık oluyorum böyle insanlara..elime alıp evire çevire dövesim geliyo :KK20::KK20::KK20::KK20:

aynen canım aynen.. öbür eltime sözü geçmedi.. çoc uk benim kimse karışmasın dedi.. çıktı.. ben yapmıyorum kimseyi kıramıyorum ya bana yükleniyorlar..
umrumda değil..
mehmet akif demişya
"Yüzsüzdür insanoğlu kimse bilmez fendini, "Kime iyilik ettiysen ondan koru kendini".
aynen öle güler yüzlü iyi niyetliysen ozaman kötü olan sensin

bende de vaaar :KK53::KK53: geçen annem de gördü şaşırdı hatta :KK1: yazın falan aldırıyordum ben ama tüy gibilerdi. şimdi belirginleştirler hatta bazıları iyice kıl oldu :KK9::KK9: şimdilik ellemiyorum ama doğuma doğru aldıracağım kısmetse. bari doğuma öyle gitmeyeyim :KK34:

Bi yerde doğumdan sonra kendiliğinden dökülüyolarmış diye okudum, şimdi almaya başlarsam da bi daha kurtulamam diye korkuyorum. Ama böyle de rahatsız olmaya başladım doktordan bile utanıyorum yaa :KK43:

hoşgeldiin,ne güzel yazmışsın,yüreğine sağlık :KK16:

Sinemcim, ben bile bu kadar üzüldüysem yazdıklarına,hissettiklerine,düşün bebiş neler hisseder..nolur yapma..

bir kere sen çook şanslısın,kürtaj olup çok uzun süre hamile kalamayan (stresten) arkadaşlarım var,bak ne güzel sen yeniden hamilesin..

Yolun yarısını geçtin,sen artık 3.döneme yakınsın,bırak ilk dönemler geride kaldı,riskler çoook azaldı..
Bir de bence şu da var,çok fazla kişisel gelişim işleriyle uğraştığım için biliyorum,kaybınla vedalaşman lazım,çünkü bak şimdi doğum olucaktı diyosun,senin artık bunun senin suçun olmadığını kabullenip,kendini affedip,(suçlamıyorum desen bile yap)geçmişi geçmişte bırakman lazım.Şöyle yapabilirsin,önce derin derin nefes al ver,sakinleşene kadar,yavaş al ver devam et.sonra kaybettiğin bebeğinle konuş.emin ol bu gerçek etkili bir çalışma,ona olan duygularını bir bir anlat,ne kadar istediğinden tut,ne kadar üzüldüğüne kadar,elinden bişey gelmediği için kendini de affet,ona veda et,teşekkür et.bak o kadar rahatlıycaksın ki,ağla,bağır,gerekirse küfret,yeterki rahatla.Böyle bir kayıp, hadi iyiyim ben artık demekle unutulmuyor.o sayfayı kapayıp,onun hangi ayda doğucagını vs hesapları bırakıp,bundan sonra da şimdi ki şansınla,bebişinle konuş hergün.bak sana çok iyi gelicek.bunları yapmayabilirsin,ama şöyle düşün;şimdiye kadar hissettiklerin acı,korku,e bir de bunu dene,ne kaybedersin,zaten acı,korku sende var.

Tekmelere gelince,benim arkadaşım çok şaşırdı ben hissettiğimde,o çok uzun süre hissedememiş,ki zayıftı,güya erken hissederler denir,hatta kalp sesi dinleme cihazı aldı eşi,kız panik oldu diye.ama şimdi oğlunu emziriyo.Çook normal herkeste farklı..dedikleri gibi baloncuk gibi küçük pıtpıtlar oluyo.asıl 1 kg olduktan sonra daha güzel hissediliyomuş.Şunu da unutma,son aylara dogru bikaç gün hissedememek de normalmiş,sığamadıkları için bazen az hareket ederlermiş.Onda da korkma olur mu.

sen artık anne olucaksın,ben de başta aman keseyi gör sevinme,aman kalp atışı duy sevinme diyenlerden,ilk 3 ayı hele hiç anlayamadım,tadını çıkaramıyo insan.boşveeer,sen artık odasını yapmaya,onunla konuşmaya,ona mutlu duygular yollamaya bak.yoksa bebiş doğunca mutsuz bebek olabilir,o kadar etkiliyoruz onları.eski kaybını kurtarmak elinde değildi,ama şimdiki bebeğini mutlu bebek,çocuk yapmak elinde.eski yüzünden onu üzmek haksızlık olur öyle düşün.sen annesisin,üzülüp,onu üzme lüksün yok ve çook güçlüsün..güçlü olucaksın ki o da olsun...anlaştık mııı:KK49::KK16:

canımmmm çok teşekkür ederimmm iyi ki varsınız hepiniz..inan çok kez denedim ama başarılı olamadım..ama kızım için bunun üstesinden gelmek zorundayım dediğin gibi kızım bnm mucizem..
yazdıklarını okurken hem sana hak verdim hemde gözlerim doldu ama ağlamadım ben anneyim yavrumuda düşünmem lazım..
şimdi tekmelerini hissediyorum bıdığımın :))

Bi yerde doğumdan sonra kendiliğinden dökülüyolarmış diye okudum, şimdi almaya başlarsam da bi daha kurtulamam diye korkuyorum. Ama böyle de rahatsız olmaya başladım doktordan bile utanıyorum yaa :KK43:

doktora alışıyorsun canım çünkü çok kişide oluyor, ben hiç sallamıyorum bile artık. emin ol doktor da umursamıyor. şuan hormonlardan farklılaştığı için ben de doğum sonrası değişeceğine inanıyorum. şu an almanın uzun vadede etkisi olmaz gibime geliyor. ama şuan aldırmaya gerek görmüyorum ben. alıştım onlara :KK9: doğuma giderken vedalaşırız diyorum

aynen canım aynen.. öbür eltime sözü geçmedi.. çoc uk benim kimse karışmasın dedi.. çıktı.. ben yapmıyorum kimseyi kıramıyorum ya bana yükleniyorlar..
umrumda değil..
mehmet akif demişya
"Yüzsüzdür insanoğlu kimse bilmez fendini, "Kime iyilik ettiysen ondan koru kendini".
aynen öle güler yüzlü iyi niyetliysen ozaman kötü olan sensin

kuzum boşver sen onları..banada ne derlerse desinler ama ksura bakmasınlar onların istediği kalıptaki sinem olamam ben!!

tabi ki hayır..saat 10da b, uyumuşum 13:15 di kalktığımda elimde telefon yatağın içinde okudum..
ama sana pcden yzmak istedim o yüzden geç oldu kalk el yüz yıka tost yap derken biraz geç kaldım :KK43:
kusuruma bakma..

yok canım benim,hiç önemli değil,görmediysen diye yazdım,sitede de sorun var ya,uyarılar gelmiyor biri cevap yazınca,sen iyi ol yeter:KK16:

saat 1 de de kalksam gezmemden geri kalmıyorum maşalah bana :)
kv aradı ark gidecekmiş kızıda var gelriim dedim :KK70:
kahvaltı yaptım ortalık topladım şimdi de ocağa çorba koydum onu pişiriyorum :)

X