2014 Nisan Anneleri

MINIK BEBEKLERIMIZIN CINSIYETLERI ?

• KIZ

OY: 250 45,4%
  • ERKEK

OY: 283 51,4%
  • IKIZ ERKEK-ERKEK

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-KIZ

OY: 4 0,7%
  • IKIZ KIZ-ERKEK

OY: 10 1,8%

• Ankete Katılan
    551
hayırlı cumalar herkese
dün iş çıkışı 1 buçuk saat yürümüşüm ,mağazalara baktım...çok uygun bir yer buldum sanırım 10 lu hastane çıkışı battaniyesi dahil 37 tl dedi..battaniyesizi 26 tl imiş. zaten öyle kalın bir battaniye de değil.altlı üstlü takımlar 5 tl,çıt çıtlı badiler 3,90 uzun kollu.çok uygunlarıda vardır muhakkak ama bunlar % 100 pamuk tu.önceden alıp yıkayıp ütülemek lazım.dün diğer topicleri dolaştımda doğdu doğacak endişesiyle insanın kafası rahat olmaz..günler geçip gidiyor..Allah aldıklarımızı alacaklarımızı bebeğimize sağlıkla giydirmeyi nasip etsin inşallah..
Şu Mübarek Cuma gününde bütün annelerin hamilelikleri çok güzel geçsin inşallah...

Ohh maşallah valla ne güzel yürümüşsün..
Zaten hastane çıkışında ki battaniye kalın olana ben denk gelmedim hiç..fiyatlar Uygunmus gerçekten ..nerde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama eğer ankaradaysaniz optimum toker bebede 10lu hastane çıkışı indirimdeymis suan 40tl ye almış esimin akrabalarından biri..

iyi akşamlar canım. sabahki telaşem ve şaşkınlığım nedeniyle sormayı akıl edemedim, kusura bakma :26: İzmirin neresindesin ?

önemli değil canım izmir bucada oturuyorum doktorumdan vazgeçemediğimden ayrancılar medifema hastanesi dr.aysel taşer e gidiyorum canım sen peki?

Nisan anneleri, hepinize guzel bir cuma dilerim. Bel agrilari olan var mi aranizda benim gibi, yaklasik 1 aydir geceleri oluyo uyuyamiyorum :KK43:

Nisan anneleri, hepinize guzel bir cuma dilerim. Bel agrilari olan var mi aranizda benim gibi, yaklasik 1 aydir geceleri oluyo uyuyamiyorum :KK43:

Geçmiş olsun canım. Daha önce çok paylaştım, yeter diyecek arkadaşlar artık:KK9: Prenatal yoga yazarsan youtube'da güzel workoutlar var. Benim o sayede geçti bel ağrılarım. Özellikle ellerini duvara koyup kalçayı yavaşça çeviriyorlar, o hareket beni inanılmaz rahatlatıyor. Ama düzenli yapman lazım, hergün 10 dk ayırırsan yeter artar:KK34:

hayırlı cumalar herkese
dün iş çıkışı 1 buçuk saat yürümüşüm ,mağazalara baktım...çok uygun bir yer buldum sanırım 10 lu hastane çıkışı battaniyesi dahil 37 tl dedi..battaniyesizi 26 tl imiş. zaten öyle kalın bir battaniye de değil.altlı üstlü takımlar 5 tl,çıt çıtlı badiler 3,90 uzun kollu.çok uygunlarıda vardır muhakkak ama bunlar % 100 pamuk tu.önceden alıp yıkayıp ütülemek lazım.dün diğer topicleri dolaştımda doğdu doğacak endişesiyle insanın kafası rahat olmaz..günler geçip gidiyor..Allah aldıklarımızı alacaklarımızı bebeğimize sağlıkla giydirmeyi nasip etsin inşallah..
Şu Mübarek Cuma gününde bütün annelerin hamilelikleri çok güzel geçsin inşallah...

Oh, ne guzel yapmissin. Ben de cok severim yurumeyi ama simdi o kadar yurumeye korkuyorum:KK43: Hemen kasiklarim ve bacaklarim agriyo. Gule gule giysin bebisin cicilerini. Ben de 7. Ayim bitip de 8e girdigimde hastane cantamizi hazirlayip bi kenara koymayi dusunuyorum. Ufak ufak alisverislere de basladim, denk geldikce eksiklerimizi aliyorum. Allah'im hepimize aldiklarimizin hepsini saglikli gunlerde kullanmayi nasip etsin:)

önemli değil canım izmir bucada oturuyorum doktorumdan vazgeçemediğimden ayrancılar medifema hastanesi dr.aysel taşer e gidiyorum canım sen peki?

Aaa, biz de bi ara tinaztepede, bi ara da iscievlerindeydik:) Simdi bayraklida oturuyorum. Benim doktorum Ahmet GULER. Tepecik kadin dogum hastanesindeydi bİz basladigimizda. Hastane cok kotuydu ama doktorum harika. Sonra orayi birakip ozel Cinarli ya gecti. Biz de onu birakmadik. Ben de cook memnunum doktorumdan. Doktor onemli, doktor hasta aasinda guven bagi olmali, hele boyle hassas bi konuda :S

Geçmiş olsun canım. Daha önce çok paylaştım, yeter diyecek arkadaşlar artık:KK9: Prenatal yoga yazarsan youtube'da güzel workoutlar var. Benim o sayede geçti bel ağrılarım. Özellikle ellerini duvara koyup kalçayı yavaşça çeviriyorlar, o hareket beni inanılmaz rahatlatıyor. Ama düzenli yapman lazım, hergün 10 dk ayırırsan yeter artar:KK34:

:) Ben okumustum da yazdigin postlari halbuki ama gun icinde agri olmayinca ben de ihmal ettim aslinda :KK43: ama geceleri cok artti. Bu gunden itibaren basliyorum, cok tesekkur ederimmm :KK66:

benim doktorum da şirinyerde özel doruk tıp merkezindeydi orası kapandı ayrancılarda hastane kurdular bende doktorumdan vazgeçemedim evet doktor çok önemli.

Oh, ne guzel yapmissin. Ben de cok severim yurumeyi ama simdi o kadar yurumeye korkuyorum:KK43: Hemen kasiklarim ve bacaklarim agriyo. Gule gule giysin bebisin cicilerini. Ben de 7. Ayim bitip de 8e girdigimde hastane cantamizi hazirlayip bi kenara koymayi dusunuyorum. Ufak ufak alisverislere de basladim, denk geldikce eksiklerimizi aliyorum. Allah'im hepimize aldiklarimizin hepsini saglikli gunlerde kullanmayi nasip etsin:)

Aaa, biz de bi ara tinaztepede, bi ara da iscievlerindeydik:) Simdi bayraklida oturuyorum. Benim doktorum Ahmet GULER. Tepecik kadin dogum hastanesindeydi bİz basladigimizda. Hastane cok kotuydu ama doktorum harika. Sonra orayi birakip ozel Cinarli ya gecti. Biz de onu birakmadik. Ben de cook memnunum doktorumdan. Doktor onemli, doktor hasta aasinda guven bagi olmali, hele boyle hassas bi konuda :S

Merhab kızlarrr. Ben de İzmir'de yaşıyorum. Ve ne tesadüftür ki benim de dr um Ahmet Güler. Gerçekten süper bir dr.Çok severim kendisini hatta eşim bile sever o derece sevdirir kendisini. Bilgisine çok güveniriz ilgisi ve insanı rahatlatan tavrıyla insana güven hissi veriyor ki şu an tek ihtiyacımız olan şey güven :)

günaydın nisan anneleri... ve hayırlı cumalar... ben bugün kendimi çook yorgun hissediyorum. nedendir bilmiyorum bi duş alıyım bari kendime geleyim. bu arada eşleri yardım edenler ne kadar şanslı. benimkine az az beraber yapalım diyorum.daha kirlenmedi ev diyo. bakalım bu hafta sonu yapabilecek miyiz? ben de çok ısrar etmiyorum çünkü çok yoğun çalışıyo polis olduğundan dolayı. napalım artık pis pis oturalım azıcık daha sonra dayanamaz o da yaparız artık.

Kasintiyla birlikte kizariklik, kabariklik, dokuntu filan var mi? Bir de ne kadar su iciyorsun? Az su icince idrarin rengi koyulasiyor. Ben de bi ara alerji gibi kabarik kabarik oldum ve cok kasindim. Sonra vucudumu nemlendirmek icin kullandigim yagdan oldugunu farkettim. Halbu ki hamile kalmadan once bile kullanirdim ve hamile kalinca da kullandim. İlk 5 ay hic bisey olmadi. Hamilelikle cildin karakteri degisebiliomus yani tepki vermedigi seylere tepki vermeye baslayabiliyomus. Onu birakinca gecti kasintilarim. Belki sendeki de boyle bir durumdur. İnsallah onemli bisey degildir canim.

Canım kızarıklık kaşıdıkça oluyor geçen kontrolümde dr kaşındığımı söylemiştim nerelerden diye sordu el ayak yüz vs ise tehlikeli karaciğer enzimlerine baktırmalıyız dedi maalesef buralara hiç bir şey kullanmıyorum ve hergün 2 litre su içiyorum nerede ise
ama ileri boyutlarda değil diye zannediyorum umarım değildir

Kan tahlili ve gerekli görülürse usg ile kolayca kontrol edilebilir canım. İnşallah sonuçların sorunsuz çıkar:107:

Tahliller çıkınca dr risk görürse uzmana gideceğim dua edin ne olur çıkmasın

Benimkini aradım bugün gececi ,gündüz evde.
Iş tutuyorum diyor...çamaşırları yıkamış..bulaşıkları yıkamış evi süpürmüş...bir de kuru fasulye ıslamış...
Adamı ne hale getirdim...yemeği de yapı ver dedim...iyi bebeği de ver ben doğurayım diyor...
Akşam eve gidip yemeği yapınca uzanıp kızımı dinliyorum orada uyuyakalıyorum sonra yatağa gidiyorum...
Her gün aynı şey...kendime gelmem lazım. öyle uyuşuklaştım...
8 kilo almışım...aşı olduğumda sağlık ocağında tartıldım...inanmıyorum demişim ...hemşire ne oldu diyor...
1 ayda 5 kilo...hamur işini kesmem lazım... Bebek daha 500 gram...zaten kiloluydum hamile kaldığımda

Bende 7,5 kg aldım canım ne olacak bizim bu halimiz:)

Sayfa 2014'e geçmeyecektik, ah ne yaptım ben:118:

2014:) az kaldı o güne kadar yazmadan duramazdık zaten:)

Bu benim işime çok yarayabilir magnezyum kalsiyum ilaçları manyağı oldum resmen

Merhab kızlarrr. Ben de İzmir'de yaşıyorum. Ve ne tesadüftür ki benim de dr um Ahmet Güler. Gerçekten süper bir dr.Çok severim kendisini hatta eşim bile sever o derece sevdirir kendisini. Bilgisine çok güveniriz ilgisi ve insanı rahatlatan tavrıyla insana güven hissi veriyor ki şu an tek ihtiyacımız olan şey güven :)

merhaba,
hoş geldin aramıza

günaydın nisan anneleri... ve hayırlı cumalar... ben bugün kendimi çook yorgun hissediyorum. nedendir bilmiyorum bi duş alıyım bari kendime geleyim. bu arada eşleri yardım edenler ne kadar şanslı. benimkine az az beraber yapalım diyorum.daha kirlenmedi ev diyo. bakalım bu hafta sonu yapabilecek miyiz? ben de çok ısrar etmiyorum çünkü çok yoğun çalışıyo polis olduğundan dolayı. napalım artık pis pis oturalım azıcık daha sonra dayanamaz o da yaparız artık.

Bende aynı hissediyorum Pazar kızımın doğum günü var offf ayvayı yedim ben

günaydınlarr...hayırlı cumalar...

Günaydın canım, iyi cumalar

Ohh maşallah valla ne güzel yürümüşsün..
Zaten hastane çıkışında ki battaniye kalın olana ben denk gelmedim hiç..fiyatlar Uygunmus gerçekten ..nerde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama eğer ankaradaysaniz optimum toker bebede 10lu hastane çıkışı indirimdeymis suan 40tl ye almış esimin akrabalarından biri..
optimum evime 20 dakika yakınım.işyerim de kızılaya yakın oduğu için sıhhıye, kızılay dolaştım dün.aslında beşiğini falanda optimumdan baktım..park beşikler 100 tl den başlıyor.

optimum evime 20 dakika yakınım.işyerim de kızılaya yakın oduğu için sıhhıye, kızılay dolaştım dün.aslında beşiğini falanda optimumdan baktım..park beşikler 100 tl den başlıyor.

bende park beşik ve yatağını toplam indirim ile 250,00 TL ye almıştım,

Tahliller çıkınca dr risk görürse uzmana gideceğim dua edin ne olur çıkmasın

Bende aynı hissediyorum Pazar kızımın doğum günü var offf ayvayı yedim ben

Endişe etme canım, inşallah temiz çıkarlar. Yalnız karaciğer enzimleri karaciğer yağlanmasında da yükselir; işte o zaman tanı için usg önerirler. Eğer fazla kiloluysan karaciğer yağlanması da kaşıntı yapar.

Prensesinin de doğum günü kutlu olsun:nazar::emir_bebek:

merhaba canım bendede aynı sıkıntı var tatlı tatlı kaşınıyor göbek büyüdüğü için kaşınıyormuş çatlak olmasın diye badem yağı sür kaşıntıyı alır dedi doktorum

ne güzel göbeğin çıkmış bu benimki de son 2 haftada birden fırladı,
kaşıntıya gelince vucut kuruluğundan ve gerilmeden oluyor kesinlikle nemlendir kilo almasan bile mutlaka nemlendir yoksa çatlar güzelimm

Günaydın güzeller:KK16:

Benim de 1 haftadır öyle canım. Bol bol nemlendiriyorum, mümkün mertebe geniş kıyafetler giymeye çalışıyorum. Krem rahatlatıyor şimdilik, görünürde çatlak yok ama bakalım:107:
Çok sağol canlarım :KK16:
Nemlendirince geçiyor kaşıntı...
Şu an içinde çatlak vs hiç bir belirti yok..
İnşallahta olmaz..

Beni de ekler misinizz.? Yas 27 ilk bebegimiz. SAT 25 haziran. BDT 1 nisan cinsiyet kiz. İsmide Dolunay olacak. İzmirde yasiyorum. Umarim eksik bilgi yoktur :) tesekkurler
Ekledim canım =)
Herşey tamamdır...

kızlar benim de yarın dahiliyede kontrolüm var kanımda enfeksiyon çıkmıştı hapla geçmedi antibiyotik iğne kullandım 5 gün yarın tekrar kan testi yapar sanırım dua edin artık çıkmasın.
18 Aralıkta da detaylı var inşallah o da güzel çıkar. Kızlar detaylıyı radyoloji yapıyor randevum ordan bittikten sonra sonucu hemen döylüuormu birde kendi doktorumuzda da kontrol oluyormuyuz bilen varmı?

Günaydın herkese :KK16:

Kızlar bugün markafoni de (Baby room) çok güzel hastane çıkışları var ya,hangisini alsam diye bakıp duruyorum.

Baktıkça duygulanıyorum,minik kuzum giycek inş.diye.mis gibi bebek kokusu,ayyy Allah'ım göstersin hepimize o günleri sağlıkla,doğru zamanda..:nazar::KK49:

Bu arada 2 gündür yine ayaklarımda ödem var,yürürken çok zorlanıyorum,sanki kum torbaları bağlı ayaklarıma..:KK50:

Neyse çekicem artık,kızım iyi olsun da,yarın ayrıntılı ultrason randevumumuz var,iple çekiyorum:21:

Dün yoktum kızlar maşallah sohbet almış başını gitmiş =)
Kış geldi ben gezmeye başladım :KK1:
Dün adalarda güzel bir fayton gezintisi yaptık ailemle..
Almanyadan gelen misafirler vardı, onları gezdirdik...
Adalarda kışın yaşanmaz =)
Kutuplardan farkı yok...
Ama temiz havası, yeşilliği herşeye değer...

Gece 2 gibi güzel bir komedi filminin ardında uyumak için yastığa kafamı koymuştum ki,
Birden sağlam bir tekmeyle yataktan sıçradım :KK1::KK1::KK1:
Eşimde uyandı bir telaşla ne oldu diye sordu...
Dedim fena bir tekme yedim hayatım :KK1::KK1::KK1:
Baya güldük, çok hoştu keşke her gece yapsa...:KK49:

Günaydın herkese :KK16:

Kızlar bugün markafoni de (Baby room) çok güzel hastane çıkışları var ya,hangisini alsam diye bakıp duruyorum.

Baktıkça duygulanıyorum,minik kuzum giycek inş.diye.mis gibi bebek kokusu,ayyy Allah'ım göstersin hepimize o günleri sağlıkla,doğru zamanda..:nazar::KK49:

Bu arada 2 gündür yine ayaklarımda ödem var,yürürken çok zorlanıyorum,sanki kum torbaları bağlı ayaklarıma..:KK50:

Neyse çekicem artık,kızım iyi olsun da,yarın ayrıntılı ultrason randevumumuz var,iple çekiyorum:21:
Çok geçmiş olsun canım...
İnşallah hemen geçer...
Nedeni belli mi?
Yoksa hamilelikten dolayımı...

kızlar benim de yarın dahiliyede kontrolüm var kanımda enfeksiyon çıkmıştı hapla geçmedi antibiyotik iğne kullandım 5 gün yarın tekrar kan testi yapar sanırım dua edin artık çıkmasın.
18 Aralıkta da detaylı var inşallah o da güzel çıkar. Kızlar detaylıyı radyoloji yapıyor randevum ordan bittikten sonra sonucu hemen döylüuormu birde kendi doktorumuzda da kontrol oluyormuyuz bilen varmı?
Geçmiş olsun tatlım..
İnşallah sonuçların temiz çıkar...
Detaylı da 2li test gibi canım bakıp değerleri yazıp veriyorlar...
Doktoruna da götürebilirsin, bakmak isteyecektir ...

X