Bebek İkinci El 68 cm/ 6 m kışlık- baharlık kız bebek kıyafetleri

esrainci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2013
444
4
1 $image.jpg lcw kdife mont/ 8 tl
2 $image.jpg döll kadife 2 li elbise/ 12 tl
3 $image.jpg lcw kot jile/ 8 tl
4 $image.jpg mother care polar şapka eldiven takım/ 10 tl
5 $image.jpg kadife şapka/ 4 tl
6 $image.jpg kadife 2 li elbise takım/ 12 tl
7 $image.jpg havlu 2 li takım/ 12 tl
8 $image.jpg mother care kadife tulum/ 12 tl
9 $image.jpg döll penye 2 li takım/ 10 tl
10 $image.jpg lcw kot salopet/ 8 tl
11 $image.jpg mayoral kadife tulum/ 12 tl
12 $image.jpg kanz astronot mont/ 35 tl
13 $image.jpg bebetto kadife tulum/ 12 tl
14 $image.jpg kanz kadife 2 li takım/ 12 tl
15 $image.jpg penye uzun kol pijama takım/ 5 tl
16 $image.jpg mother care dolgulu mont/ 10 tl
17 $image.jpg f&f penye 2 li takım/ 10 tl
18 $image.jpg mayoral kadife tulum/ 5 tl (sırt çıtçıtlarının kumaşla birleşim yerlerinde hafiff yıpranma var ama rahatlıkla günlük kullanımda giydirilir, dikkatli bakmadıkça belli olmuyor)
19 $image.jpg disney kadife tulum/ 5 tl (sırt çıtçıtlarının kumaşla birleşim yerlerinde hafiff yıpranma var ama rahatlıkla günlük kullanımda giydirilir, dikkatli bakmadıkça belli olmuyor)
20 $image.jpg döll penye 2 li takım/ 10 tl

Son düzenleme:
21 $image.jpg kanz kadife uyku tulumu/ 12 tl
22 $image.jpg penye bluz/ 5 tl
23 $image.jpg lcw penye bluz/ 5 tl
24 $image.jpg kanz penye 2 li takım/ 10 tl
25 $image.jpg idil baby kadife alt hırka takım/ 12 tl
26 $image.jpg kanz 3 lü takım/ 18 tl
27 $image.jpg kanz kot pantalon/ 10 tl
28 $image.jpg kadife pantalon/ 10 tl
29 $image.jpg içi kürklü üst/ 12 tl
30 $image.jpg lcw bluz/ 5 tl
31 $image.jpg bluz/ 5 tl
32 $image.jpg kanz kadife 2 li takım/ 12 tl
33 $image.jpg kanz kadife 2 li takım/ 12 tl
34 $image.jpg disney polar uyku tulumu/ 12 tl
35 $image.jpg b&g kot psntalon/ 12 tl
36 $image.jpg lcw kalın penye/ 6 tl
37 $image.jpg kot pantalon/ 8 tl
38 $image.jpg uzun kol çıtçıtlı body 10 adet/ 15 tl
39 $image.jpg uzun kol çıtçıtlı body 10 adet/ 15tl
40 $image.jpg m&s elbise/ 10 tl

Son düzenleme:
41 $image.jpg benetton kadife elbise kadife alt/ 15 tl
42 $image.jpg m&s elbise/ 10 tl
43 $image.jpg f&f kadife 2 li takım/ 10 tl
44 $image.jpg h&m kadife elbise/ 10 tl
45 $image.jpg mother care kadife 2 li takım/ 15 tl
46 $image.jpg f&f 3 lü takım/ 15 tl
47 $image.jpg ikea torba uyku tulumu 0-6 ay/ 15 tl
48 $image.jpg havlu takım/ 8 tl
49 $image.jpg f&f torba uyku tulumu 0-6 ay/ 15 tl

Son düzenleme:
merhaba ben bunları almak istiyorum 2,15 16,21,25,29,40,47 no fotodakileri ve 50 no son fiyatı ne olacak

siz hangi şehirdesiniz ben artvin borçkadayım ,özelden mesaj yazamam.kapıda ödeme var mı ,ben ilk kez burdan alışveriş yapacağım o yüzden bana yardımcı olun lütfen

Bunlar yenimi kullanılmışmı hepsi senin kızına ait olamaz sanırım:) çünkü çok kıyafet var bende birkac şey beyendim ....

siz hangi şehirdesiniz ben artvin borçkadayım ,özelden mesaj yazamam.kapıda ödeme var mı ,ben ilk kez burdan alışveriş yapacağım o yüzden bana yardımcı olun lütfen

Ben çok aldım ama ilk kez satıyorum. Sanırım ptt kargo kapıdan ödeme yapıyor ama şartlarının ayrıntısını bilmiyorum. Yarın sorar öğrenirim düşünüyorsanız. Ben Ankara dayım, burdan sizin için bakıp alabilecek biri varsa yardımcı olurum.

Merhaba arkadaşlar,
doğuma çok az zaman kaldı ama biz hala isme tam karar veremedik, kızım olacak İnşallah... :KK43: Arya ismi sizce nasıl??

merhaba bana özelden hepsini anlatırsınız o zaman hesap no yani . ptt dan gönderirseniz de benim için sorun değil ,maalesef ankara da kimse yok.

ufak bı indirim olmaz mı,kargo zaten 12 15 tl olur.90 diyelim ve kargo ben öderım

Son düzenleme:
Sondan başa anlatayım 50 numara kızımı iş yerinden arkadaşlar görmeye gelecek ama üstü başı şık olsun diye annemin gazıyla 99 tl ye aldım. Acemilik işte, evde hırka mı giydirilir, palto gibi. Taş çatlasın 3 kere giydik.

47 no İkea tulum 0-6 ay için, kumsş tamamen pamuk, elyaf dolgu. Kışa bulursam büyüklerinden almak istiyorum çünkü sırtı göğüsü süper kapatıyor, askılı değil ceket gibi. Çok soğuklarda hiç yorgansız içim rahat yatırdım kızımı 40-50 lira arası fiyatı vardı.

40 m&s elbise; hiç giymedik. Hediye geldi. Kızım çok esmer ve likten dolayı ağlayınca çok kırmızı suratlı oluyordu. Hep açık renk tercih ettim. Sadece 1 kere yıkandı.

29 içi kürklü üst. Amerikadan birarkadaşım getirdi. Çok soğuklarda kızıma büyüktü kullanamadım, onu da giymedik.

25 idil baby takım. İnanılmaz çok giydirdim ama hala taş gibi. Toker bebeden almıştım. Çok severek kullandım altına da döll ün tüylü patiğini giydiriyordum çok şeker oluyordu. Alırsanız patiği de göndereceğim.

21 kanz kadife uyku tulumu. Aldığımda kumaşına resmen bayılmıştım. Ancak kızıma annem bakmaya başlayınca ben giydiremem bunları dedi. Kanzın 2 li takımlarını bile giydirmedi. 10 kere giymemişizdir.

16 mother care montu ben doğumdan önce aldım. Gene kızıma yakışmadığını düşündüğün için giydirmedim. Onun yerine profil resminde gözüken trenç kotu giydiriyorum. İkisi benim kızıma aldığım ilk eşyalar:)

15 pijama. Hediye geldi hiç giyilmedi.
Döll elbise aslında 74 cm araya karışmış. Ama ben 68 cm lerle aynı dönemde giydirdim, kışın bacaklarını güzel örtsün diye. 2-3 kere misafirlikte giydik. Altına poposu dantelli bir çorabımız var onu da heyiye göndereceğim.

Fiyatla ilgili kusura bakmayın zaten 118 liradan indim, 100 liradan aşağı olmaz. Başlangıç fiyatlarını da gayet uygun yazdım.

Bu arada hepinizden çok özür diliyorum, konu altına güncel yazmak kurallara aykırıymış. Öğrenmiş oldum. Verdiğim 24 saatlik ara bu sebeptendi. Herkese iyi günler...

merhaba esrainci ben salı günü hepsi yazdıklarımı alacağım bana ayırabilirmisin .eğer beklersen salı günü hallederiz.başka arkadaştanda almışym onun kargosunu bekliyorum.şimdiden teşekkürler

Zaten ben de yarınden perşembeye kadar şehir dışında olacağım o zmana sevgili korolevanın istedikleri perşembeye kadar ayrılmıştır.

X