gebelikte üşüme, titreme yaşayanlar..

emus

Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2013
217
0
mrh kızlar.. ben 10 haftalık hamileyim ve dün gece titreme ve üşümeyle uyandım gecenin 3ünde kalktım battaniye aldım geçti titremem ama sabah uyandım hiç terlememiştim battaniye olmasına rağmen.. yaşayan varmı?? neden oluuyor netten baktım ama bulamadım nedenini..

Bende son zamnalarda cok usuyorum,ozellikle gece isinmak cok zor oluyor ve genelde sabaha acayip terlemis ve sicaktan bunalmis sekilde kalkiyorum :) ben de anlamadim vallahi....

O bende de oldu bir kez. Duştan çıktım bornozumu giyene kadar bütün kemiklerimin titrediğini hissettim. Dişlerim birbirine vurdu, dudaklarım morardı. Sonra o iç titremesi gece boyu da sürdü. Bir daha olmadı ama sık sık ayaklarım çok üşüyor, bu yaz sıcaklarında 28,5 derecelik evin içinde çorap ve terlikle geziyorum :KK53:

merhaba kızlarrr bnde üşüyorummmmmm.. ayaklarımda çorap ev babeti kalın pamuklu tayt var ama üşüyorummm...neden üşünürkşi bu kadarrr??

merhaba kızlarrr bnde üşüyorummmmmm.. ayaklarımda çorap ev babeti kalın pamuklu tayt var ama üşüyorummm...neden üşünürkşi bu kadarrr??

Senin üşümen biraz fazla sanki canım yaa. Kansızlık mı var ki :44: Doktoruna danış muhakkak

bende de oluyo arada titreme niye olduğunu bilmiyorum ama bir süre sonra geçiyo bende öyle oldu

bende 30 haftalık hamileyim ilk aylarda bende çok üşüyordum sürekli sıtma tutyordu ama zamanla geçiyor.

tşkler kızlar.. yorumlaınız için.. bende 1 gece oldu titremme ama 2 gecedir çarşaf alıyorum üstüme gene üşüyorum bu gece

battaniyeye gene talim edeceğim anlaşılan :KK9:

ayrıca bebekleriniz hayırlı olsun Rabbim sağğlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin..:KK16:

Son düzenleme:
Eski bir konu amabende de hafta da bir gece sıtmasi titreme oluyor tum vucudum titriyor korkuyorum bisi olur diye

Benden 7 haftalık ve ilk günden beri hep soğuk vücud.resmen Usuyorum ama kansızlık olabilir. Pazartesi kan tahlili vermeyi düşünüyoum

günaydın kızlar ben de çok üşüyorum gece battaniyeyle yattım sabaha karşı terlemişim şimdi de işteyim hava güzel diye kalorifer yanmıyor ben de küçük elektrikli sobam var onu açıyorum ofiste ayaklarımın yanında ama insanlardan çekiniyorum bu havada soba açıyor diye düşünecekler diye :KK23:

günaydın kızlar ben de çok üşüyorum gece battaniyeyle yattım sabaha karşı terlemişim şimdi de işteyim hava güzel diye kalorifer yanmıyor ben de küçük elektrikli sobam var onu açıyorum ofiste ayaklarımın yanında ama insanlardan çekiniyorum bu havada soba açıyor diye düşünecekler diye :KK23:

İsteyen istedigi gibi dusunsun canim sen kendini ve bebegini dusun :KK66:

haklısın canım bişe diyen olursa da rahatsızım derim aman onu düşün bunu düşün keyfini çıkartamıyoruz hamileliğimizin :KK48:
bu arada senin de hayırlı olsun canım. doktora gittin mi bebek göründü mü ultrasonda ben önümüzdeki hafta gideceğim inşaallah görünür mü diye merak ediyorum

Keyfini cikart canin nasi istiyosa öyle yap canim :*
günaydın canım nasılsın doktora gittin mi keseyi ve bebeği gördünüz mü ben henüz gitmedim öncekinde bir boş gebeliğim olmuştu keseyi gördük ama bebeği görememiştik erken gitmiştim doktor beklememiz gerektiğini söyledi o günler bana yıl gibi geçmişti o yüzden bu seferkinde erken gitmek istemedim bu hafta gideceğim nasipse kese ve bebek görünür mü acaba seninle tarihlerimiz yakın diye sana sormak istedim canım :KK24:

X