eşi azospermi olup hamile kalanlar var mı ?? çok korkuyorum yardım edin lütfen

Selam canim insallah Rabbim gönlunuze göre versin.Benim esimde azo spermdi Hemde yumurta rezervim coook dusuktu sukrolsun Allahim bize nasip etti Mevlam evlat hasretiyle yanan herkeze nasip etsinnn Aminnnnnnn
Birde yaptirdigin merkez cooook onemli Allahim yolunuzu acik etsin stres yapmayin bol sanslar.

tedaviye başladık ama acaba sperm bulunurmu çok korkuyrm bulunmaz die aynı drumda olan varsa yardım edin lütfen

merhaba canım benim eşimede aynı teşhis konmuştu azospermi denildi. Önce ilaç tedavisine başladık ancak ilaç tedavisinden cevap alamayınca tese ameliyatı oldu. ameliyatta sperm bulundu çok şükür ve ben şuanda 6 aylık kızıma hamileyim :)) biz Bahçeci Fulyada tedavi gördük. Doktorumuz Emre Bakırcıoğlu. Emre Bey zaten erkek sorunlarında çok başarılı bi doktor. kesinlikle tavsiye ederim. Ama içinizi ferah tutun inşallah sizinde bebeğiniz olacak....

çok sağolun ya valla umutlandım memorıalde basladık tedavıye 5 gun gonal f kullandım ama yumurtamın bırı cok buyudugu ıcın tedavı bır sonrakı aya kaldı vardır bı hayr dedık moralı yuksek tutmaya calısyrm ılk denememız bu arada sızden ogrencek cok seyım var aslında

çok sağolun ya valla umutlandım memorıalde basladık tedavıye 5 gun gonal f kullandım ama yumurtamın bırı cok buyudugu ıcın tedavı bır sonrakı aya kaldı vardır bı hayr dedık moralı yuksek tutmaya calısyrm ılk denememız bu arada sızden ogrencek cok seyım var aslında

Geçmiş olsun arkadaşım.
benimde eşim azospermi.ve m.teseyle sperm bulundu çok şükür ve ben 3. denememde hamile kaldım
3 aylık hamileyim.:KK49::KK49::KK49:
bizde umut tüp bebekte tedavi olduk ..doktorumuz emre Bakırcıoğlu işinini ehli bi doktor gerçekten çok güvendik.rabbimde ol dedi oldu.inşallah siizinde sonucunuz güzel olur..:26:

canım tedaviye başlamışsın hayırlı olsun inş rabbim inş yüzünüzü güldürür :KK16:
hayırlısıyla bol bol sperm bulunur ve kavuşursun ilk denemende bebişine :KK16::KK16::KK16:
benim eşimde kanser tedavisi nedeniyle azosperm olmuştu...
2,5 sene sonra tekrar çıkış başladı yavaş yavaş arttı...
biz geçen sene temmuzda umut tüp bebekte ilk tedavimizi olduk çok güzel ilerliyordu herşey ama nasip değilmiş negatif sonuçlandı...
bu ayda yeni tedaviye başlamak için adetimi beklerken doğal yoldan :KK49: kaldığımı öğrendim :nazar:
şükürler olsun rabbime :KK16::KK16::KK16:
ama tabi bizim sperm sayımız baya yükselmişti...
en son geçen sene ağustosta opu günü test yaptırmıştı eşim 14 milyon sperm görülmüştü bidaha da yaptırmadık...
sayı nekadar oldu hiç bilmiyoruz...
bi üstte yazan arkadaş flzaskla biz aynı topikteyiz...
eşi azosperm olanlar topiğinde senide bekleriz aramıza...
herkes elinden geldiğince destek olur dualarıyla yanında olurlar :KK34:
hatta ben durumumuzu gösteren bi tablo hazırlıyorum herkesin durumunu oradan takip edebilirsin...
bi sürü hamişimiz ve annemiz var :nazar:
inş sende onlardan biri olursun...
ben linki veriyorum hem tabloyu incelersin hemde istersen aramıza katılabilirsin...
http://www.kadinlarkulubu.com/erkek...ar-burada-dertleselim-11188.html#post31075444

Son düzenleme:
canım tedaviye başlamışsın hayırlı olsun inş rabbim inş yüzünüzü güldürür :KK16:
Hayırlısıyla bol bol sperm bulunur ve kavuşursun ilk denemende bebişine :KK16::KK16::KK16:
Benim eşimde kanser tedavisi nedeniyle azosperm olmuştu...
2,5 sene sonra tekrar çıkış başladı yavaş yavaş arttı...
Biz geçen sene temmuzda umut tüp bebekte ilk tedavimizi olduk çok güzel ilerliyordu herşey ama nasip değilmiş negatif sonuçlandı...
Bu ayda yeni tedaviye başlamak için adetimi beklerken doğal yoldan :KK49: Kaldığımı öğrendim :nazar:
şükürler olsun rabbime :KK16::KK16::KK16:
Ama tabi bizim sperm sayımız baya yükselmişti...
En son geçen sene ağustosta opu günü test yaptırmıştı eşim 14 milyon sperm görülmüştü bidaha da yaptırmadık...
Sayı nekadar oldu hiç bilmiyoruz...
Bi üstte yazan arkadaş flzaskla biz aynı topikteyiz...
Eşi azosperm olanlar topiğinde senide bekleriz aramıza...
Herkes elinden geldiğince destek olur dualarıyla yanında olurlar :KK34:
Hatta ben durumumuzu gösteren bi tablo hazırlıyorum herkesin durumunu oradan takip edebilirsin...
Bi sürü hamişimiz ve annemiz var :nazar:
Inş sende onlardan biri olursun...
Ben linki veriyorum hem tabloyu incelersin hemde istersen aramıza katılabilirsin...
http://www.kadinlarkulubu.com/erkek...ar-burada-dertleselim-11188.html#post31075444

maşallah maşallah maşallah maşallah................................................................................................................................41 kere!inşallah allah tamamına erdirir!

merhaba arkadaşlar benim eşimde azospem 2 kere mikro tese oldu ama malesef çıkmadı emre bakırcı da olduk bizde şu an beklemedeyiz kök hücreyi beklemekdeyiz yeni şeyler olunca lütfen paylaşın

Son düzenleme:
Merhaba benimde esimde azospermi + varikosel var sperm sayisi 0 bunu ogreneli 2 ay oldu bitkisel tedavi olduk değişiklik yok tavsiyelerini ve sonuclariniz var mi

Merhaba arkadaşlar, bizde bu gün ne yazık ki eşimde ozospermi olduğunu öğrendik ve dünyalar başıma yıkıldı. :KK43: şuan moralim çok bozuk eşimin morali daha kötü tabiki :KK43: hemen internette araştırmaya girdim ve olumlu haberleri alınca azda olsa umutlandım. İnşallah Rabbim bizede sağlıklı hayırlı bir evlat nasip eder.
ankarada yaşayan varsa hangi merkezde tedavi olduğunu yazabilirse sevinirim.

Merhaba arkadaşlar, bizde bu gün ne yazık ki eşimde ozospermi olduğunu öğrendik ve dünyalar başıma yıkıldı. :KK43: şuan moralim çok bozuk eşimin morali daha kötü tabiki :KK43: hemen internette araştırmaya girdim ve olumlu haberleri alınca azda olsa umutlandım. İnşallah Rabbim bizede sağlıklı hayırlı bir evlat nasip eder.
eşim ankarada Kaan Aydos ta tedavi oldu.şimdi bbebek bekliyoruz darısı başınıza inşallah.

eşim ankarada Kaan Aydos ta tedavi oldu.şimdi bbebek bekliyoruz darısı başınıza inşallah.
tebrik ederim çok sevindim. inşallah hayırlısı olur bizim içinde rabbim sağlık sıhatli hayırlı evlatlar nasip eder inşallah. sizde sağlıkla mutluulukla kucağınıza alırsınız bebeğinizi inşallah.
bu arada canım süreç nasıl işliyor anlatabilirmisin, sizi il denemede mi oldu ?birde maliyeti ne oluyor, bi mahsuru yoksa paylaşabilirsen çok sevinirim.

tebrik ederim çok sevindim. inşallah hayırlısı olur bizim içinde rabbim sağlık sıhatli hayırlı evlatlar nasip eder inşallah. sizde sağlıkla mutluulukla kucağınıza alırsınız bebeğinizi inşallah.
bu arada canım süreç nasıl işliyor anlatabilirmisin, sizi il denemede mi oldu ?birde maliyeti ne oluyor, bi mahsuru yoksa paylaşabilirsen çok sevinirim.
eşinin tedavi olması gerekiyor önce o olmadan hiç bişey yapamazsınız.hele ona Bi başlayın devamı kolay.5.tüp bebek denememiz tuttu.inşallah en kısa zamanda sende hamiş olursun yavrunu sağlıkla kucağına alırsın.

post: 42754676, member: 401156"]eşim ankarada Kaan Aydos ta tedavi oldu.şimdi bbebek bekliyoruz darısı başınıza inşallah.[/QUOTE]
Cnm benim esimde kaan hocanın yanında tedavi oluyor sorunumuz azosperm ama 6 aydır iğne kullanıyor eşim ve bugün gelen yeni mailde 1 ay daha iğne ve suan eşime klomen verdi biz artik çok yorulduk bir tüp bebek yapmıştık tedavisiz olumsuz oldu şimdi ınsallh iğnelerin faydası olur ama Sperm testlerinde 2 tane hareketli çıkıyor 2 ve 3.tane hareketsiz gözüküyor fikriniz var mı ne yapmalıyız lütfen yardımcı olun

Merhaba bizde 5 yildir ugrasiyoruz ve 6.ci denemede ikiz tuttu insallah rabbim tum isteyenlere nasip eder vazgecmeyin sabredin..

Merhaba bizde 5 yildir ugrasiyoruz ve 6.ci denemede ikiz tuttu insallah rabbim tum isteyenlere nasip eder vazgecmeyin sabredin..
Cook sevindimmm,sag saglim kucaginiza alin insaallaahhh...boyle haberleri okufukca cok mutlu oluyorum,dayanamadim yazdim:)

aynı sorun benim eşimde de vardı 1,5 milyondu sayısı kısa bir ilaç tedavisinden sonra tüp bebek yaptık ve şuan 15 aylık oğlumuz var allah bağişlasın.ama döllenme gününde eşimden alınan örnekte sağlıklı spremi bulmakta çok zorlanmıştı drlar birtane de dondurulmuş embriyomuz var
rabbim isteyen herkese aratmadan nasip etsin inş

Cook sevindimmm,sag saglim kucaginiza alin insaallaahhh...boyle haberleri okufukca cok mutlu oluyorum,dayanamadim yazdim:)
Cok cok tesekkurler ben sizi cok cok iyi anliyorum sadece insanlara ümit olsun diye uyelik yaptim bilsinler oldugunu vazgecmesinler diye insallah rabbim avuzlarinizdaki dualari kalbinize nasip eder

X