Sivilceli Ciltler Acnegen kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
arkadaşlar çok merak ettiğim sorular var lütfen cevaplayın .öncelikle benim yüzümde sivilceden ziyade pötürlükler var özellikle saçlarımın başladıgı kısımlarda saçlara çok yakın yerlerde küçücük sivilcemsi şeyler önceleri çok sivilce kremleri kullandım gerçekten faydalarını gördüm sivilceler için ama pötürlüklerin birçoğu geçmedi ve artık svilce kremlerinden bıktıgımdan doktora gidip aknetrente başladım bu ikinci ayım ilk ay yirmi mg aknetrent kullandım test yaptırmaya gittiğimde sonuçlarım o gün çıkmadı ertesi gün çıkacak dediler ve uzak oldugundan gitmedim bişiy olmaz değilmi ? korkuyorum çünkü bu ilacı kullanırken üç ay ömrüm kalmış gibi hissediyorum hep kendimi ölümcül hastalıga yakalanmş insanalr gibi karaciğerim iflas etçekmiş gibi hissediyorum psikolojik bence ama :KK70: yüzümdeki o pötürlüklerde geçermi sizce ? birde ben ilk ay aknetrent kullandım kan tahlili yapmaya gittim geçen sefer doktor bana tahlil sonuçların çıkmamış ama ben sana 20 mg yazıyorum gene ama roaccutane yada zoretanin al daha etkili ilaçlar onlar dedi çok ısrarcı oldu bundada bende tamam dedim ama aknetrentle aralarında 24 lira fark varmş eczacıda alma gerek yok muadilini verelim aynı etken maddesi var zaten dedi acnegen aldm bende daha ucuzdu diye bi fark yok diye biliyorum ben neden roaccutaneda ısrar ett anlamadım her ay farlı marka kullanmamın tedavime bi etkisi olurmu arkadaşlar? önce aknetrent kullandım şimdide acnegen kullanıyorum .birde bu ilaç etkisin kurutup cildi dökerekmi gösteriyor öyleyse yüzümü nemlendirmeyeyim diyorum .nemlendirmemmi gerek . lütfen sorularıma cevap verin arkadaşlar :KK43:(

Arkadaşlar zoretanin tedavisine yeni başladım. Herşey normal gibi duruyo ama vajinal ağrım oluyo,aranızda böyle bi problemle karşılaşan var mı?

Merhaba. Acnegen tedavisine başladım 18.gübümdeyin bu ilaca yazın başlanılmaması öneriliyor ama doktorum yüzündeki aşırı yağlanmadan sonra yağ butonlarının oluştuğunu söyledi size sorum bu ilacı yazın kullanan varmı ve güneşten nasıl korundunuz anlatırmısınız

Selam kızlar ben de Acnegen kullanıyorum 5. Ayimin içine girdim ilk ay 20 mg sonraki 3 ay 30 Mg bu ay ise 40 mg içiyorum doktorum dozunu yükseltti benim 2. Ayda sivilceler 1 hafta falan çok çıkmaya başladı sonra kesildi ve o günden beri hiç çıkmıyor dudaklarim çok kuruyor makyaj gene normal bir şekilde yapabiliyorum yüzümü sürekli temizleyip nemlendiriyorum

merhaba. ben de bugün acnegen kullanmaya başladım. günde 1 kez 20 mg ile başladık. gidişattan haberdar edeceğim:)

Merhaba kızlar acnegen adetliyken kullanılır mı bugün adet oldum sabah kahvaltıdan sonra attım bir tane acnegen 20 mg İnsallah sıkıntı yoktur nolur cevap verin bilginiz varsa

merhaba. ben de bugün acnegen kullanmaya başladım. günde 1 kez 20 mg ile başladık. gidişattan haberdar edeceğim:)
merhaba senden 1 gün sonra da ben başladım aşağı yukarı aynı aşamada ilerleriz diye düşünüyorum gidişattan haber bekliyorum :)

merhaba senden 1 gün sonra da ben başladım aşağı yukarı aynı aşamada ilerleriz diye düşünüyorum gidişattan haber bekliyorum :)

merhaba :) ben 1.ayimi doldurmak uzereyim, yuzumde sivilceler cikmaya devam ediyor fakat eskisinden daha az. ve daha hizli kuruyor. yuzumdeki degisimi herkes farkediyor. 20 mg kullandigim icin ciddi bi yan etki gormedim sadece cok hafif dudak kurumasi var. sende durumlar nedir :)

merhaba :) ben 1.ayimi doldurmak uzereyim, yuzumde sivilceler cikmaya devam ediyor fakat eskisinden daha az. ve daha hizli kuruyor. yuzumdeki degisimi herkes farkediyor. 20 mg kullandigim icin ciddi bi yan etki gormedim sadece cok hafif dudak kurumasi var. sende durumlar nedir :)
Ben de sabah 10 akşam 20 olmak üzere günde 30 mg alıyorum. Benim yüzümde aşırı bi kuruma oldu özellikle dudak çevremde ve çenemde onun dışında hala sivilcem çıkmıyor zaten sivilce problemim yoktu kapalı komedon denen deri altında küçük yağ bezesi gibi bir şeyler vardı yüzümde, ona da henüz fayda etmedi. Aşırı bel ağrım oluyor ve bacaklarımda varise benzer morarmalar oluştu. Ha bide yüzüm fena kaşınıyor

Ben de sabah 10 akşam 20 olmak üzere günde 30 mg alıyorum. Benim yüzümde aşırı bi kuruma oldu özellikle dudak çevremde ve çenemde onun dışında hala sivilcem çıkmıyor zaten sivilce problemim yoktu kapalı komedon denen deri altında küçük yağ bezesi gibi bir şeyler vardı yüzümde, ona da henüz fayda etmedi. Aşırı bel ağrım oluyor ve bacaklarımda varise benzer morarmalar oluştu. Ha bide yüzüm fena kaşınıyor

cok gecmis olsuunn.. yan etkiler normal diyorlar ama yine de kontrollerini aksatma mutlaka kan tahlillerini yap.. ben de dozu yukseltsem mi diyorum doktor kontrolunde ama acele de etmek istemiyorum sirf bu yan etkiler yuzunden

Merhaba. 5 ayımı oldurdum. 4 ay boyunca 20 mg gittik. Sol kulağımdaki lenf bezi şiştiği için dozu artırmadık. O kendi kendine indi ve Son 1 aydır 30 mg gidiyoruz. Yüzümdeki sivilce çıkışı azaldı. Taa eskiden kalan izler halen mevcut. Aşırı bi dökülme var toz toz. Siyah kazak giydiğimde yüzüm kazağıma dökülüyor resmen:) ama hala bebeksi bi surata kavuşmuş değilim. Bana verilen kitapçıktaki bilgilere göre şuan tedavi sonunda toplam almam gereken dozun yarısındayım. En büyük yan etkisi bende kabızlık oldu. Ne kadar su içsemde. Doktor mecburen bir şurup yazdı bunun için. Bide psikolojik olarak daha tahammülsüz bir insana dönüştüm. Çok çabuk kızıyorum. Bunlar dışında problem yok :)

kızlar internette acnegen i araştırırken bu konuya denk geldim de kardeşim ve bana doktor 30 mg acnegen yazdı eczacı sabah akşam 30 mg dedi yani 10 mg ve 20 mg tableti ayni anda atacakmisiz normal mı sizce

Merhaba. 5 ayımı oldurdum. 4 ay boyunca 20 mg gittik. Sol kulağımdaki lenf bezi şiştiği için dozu artırmadık. O kendi kendine indi ve Son 1 aydır 30 mg gidiyoruz. Yüzümdeki sivilce çıkışı azaldı. Taa eskiden kalan izler halen mevcut. Aşırı bi dökülme var toz toz. Siyah kazak giydiğimde yüzüm kazağıma dökülüyor resmen:) ama hala bebeksi bi surata kavuşmuş değilim. Bana verilen kitapçıktaki bilgilere göre şuan tedavi sonunda toplam almam gereken dozun yarısındayım. En büyük yan etkisi bende kabızlık oldu. Ne kadar su içsemde. Doktor mecburen bir şurup yazdı bunun için. Bide psikolojik olarak daha tahammülsüz bir insana dönüştüm. Çok çabuk kızıyorum. Bunlar dışında problem yok :)

Iyi gunler bisey sorucam size ben acnegen kullanmaya basladim ama asiri derecede bas agrisi var agri kesici.kullanmamin bi sakincasi varmi

Iyi gunler bisey sorucam size ben acnegen kullanmaya basladim ama asiri derecede bas agrisi var agri kesici.kullanmamin bi sakincasi varmi

Ben adet sancım varken içiyorum sorun olmayacağını söylemişti doktorum ama siz yine de doktorunuza danışın. Belki susuzluktan da ağrıyordur kurutucu bi ilaç olduğu için suyu bol için

Merhaba ben acnegen kullanıyorum 3. Ayımdayım şartlardan dolayı başka sehire yerleştik burdaki doktorlar kontrol veya muayne ederlermi sizce

merhabalar bende acnegen kullanıyorum sabah akşam olmak üzere 20 mg 1 ay oldu başlayalı. benim de burun bölgem de kuruluk yaptı dudaklarımda da ve uçuk çıkıyor ve uçukla birlikte şişme oluyor doktora gittigimde ilacın etkileri dedi herkes dolgu mu yaptırdın diyor eski dudaklarımı özledim diyebilirim :) sizlerde de böyle oluyor mu merak ediyorum

Ben yeni tedaviye başladım doktor günde 30 ml yazmış lakin sabah akşam diye ayırmadı internetten araştırdım sabah 10 gece 20 ml kullanılması gerektiğini söyledi sizce nasıl kullanmalıyım

X