İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Biz Kadınlar Neden Tanga Giyer?

bunu bi sebebe bağlama gereği duymadim sanırım hiç CADIARZU
ama şu var ki kendimi daha feminen ve daha rahat hissediyorum sengözlerimebaksanab

iç çamaşırım belli olmasın die giyiyorum hem rahat hem seksi:içelim:

bazı arkadaslar rahat ediyor hemde dahada seksi duruyor.ozman soyle yapalım bazıları rahat ettikleri (pantolanda iz bırakmaması kullanımı rahat olduğundan vs.)için bazıları da seksi görünmek için giyiyor .kişisel tercih meselesi.

hiç denemedim.. sanırım rahatsız da olurum gibi ama alışma meselesi heralde.. ilerde naparım bilmiyorum ama şimdi belli olmaması için boxer tercihim sırnaşık şey

iz yapmasın diye naniknanik de dışardayken o an tanga giydiğim aklıma bile gelmezken eve adımımı attığım anında inanılmaz rahatsız ediyo ve bir an önce kurtulmak istiyorum neden acaba :sm_confused:

dmek tanga giyince aya çıkabilicez haa..o zaman giyin yurdum kadınları tangaları , ne duruyosunuz bre cahiller...avrupa birliğinede alırlarmı acaba?sengözlerimebaksanab

ay ben pek sevrim giymesini.
eşimde sever normal çamaşır giydiğimde niye giymedin tanganı der.
daha seksi gözüküyomuşum öyle der kocişim:asigim:
bhk hanım bende erkekim biliyonmu......sırnaşık şey
eşim taciz eder arada benijeyyar bende onu taciz ederim bizde böyle geçinir gideriz:roflol:

ay ben pek sevrim giymesini.
eşimde sever normal çamaşır giydiğimde niye giymedin tanganı der.
daha seksi gözüküyomuşum öyle der kocişim:asigim:
bhk hanım bende erkekim biliyonmu......sırnaşık şey
eşim taciz eder arada benijeyyar bende onu taciz ederim bizde böyle geçinir gideriz:roflol:

perihan haaanım demek öyle..
otobüste taciz edilmekten hoşlanan bir erkek olmadığına göre sorun yoktatlicadiarzu

-------------------------------

tamamen tercih ve zevk meselesi ...
ama diğer arkadaş gibi erkekler daha cok bakıyor diye giymek ne demektir yaa..

tamamen tercih ve zevk meselesi ...
ama diğer arkadaş gibi erkekler daha cok bakıyor diye giymek ne demektir yaa..
[/QUOTE]

bir kadın ya kocasına yada sevgilisine güzel görünmek için giyinir süslenir başka erkekler bakıyor diye değil. Kötü Kazen

giyemiyorum....çok rahatsızlık verici hep düzeltme duygusu veriyor sanki:KK43:(ayrıca bahsettiğiniz şey tanga değil de g_string galiba...tanga farklı birşey...hem yakışma meseleside var o tür çamaşırlar dar,küçücük ve sıkı popoları hoş gösterebilirken...büyük olmasa bile geniş bir kalçada bırakın seksi görünmeyi felaket gözüküyor...hatta güzel kalçayı çirkinleştirebiliyor bence....aynı şey son zamanlarda çıkan süper düşük belli şort çamaşırlarda da geçerli oda herkese yakışmıyor...onun için vücut yapıma uygun çamaşırları tercih ederim....baktım hiç yakışmadı üstelikte rahatsız etti attım gitti valla...

çok rahatsız edio yaw ben genelde boxer giyiorumm hem rahat hemde daha hoş duruo bence

güzel bir popom olduğu için giyiyorum :eek:eşim sevdiği içinŞeniz ve ben kendimi içinde güzel hissettiğim için giyiyorum,:lepi:

ama çok güzel oluyor hakkaten :dance::dance::dance:

eşim seviyor ben de o yüzden giyiyorum ama pek de rahat değil açıkçası.

ben bekarken pantolondan işzi belli olmasın diye giyerdim...sonra evlendik kıyafetler biraz daha kapaı olmay başladı ama ben tangya alıştığım için bırakamadım...
adet dönemi hariç hep giyerim..kocişimde çok sever...
yani onun için giyiyorum gibi bişey

kumas pantolon asla gıymem bu yuzden tangaya ıhtıyac duymadım hıc bırde hıc rahat bısı dııl bana da cok cırkın gelıyor nedense boole su boxer seklı olnalr cok daha sexy her zaman daha a dekolte daha cok sexy gelmıstır bana tam grunmesınden hoslanmıyoum

benim sinifta bi kiz wardi o giyerdi hep sonra hani o tanganin arka kismi ice geciyor ya o iste hijyenik deilmis (doktor sölemis buna). Cok sIk giyerdi ve sonunda o bölgelerde mantar cikmisti. Bencede hijyenik deil.
hem bazilari yazmis ki erkekler bakio die giyniyom fln. Siz kim icin yasiyorsunuz yahu kendiniz icin deilde?Biraz sacma geldi bana

Son düzenleme:
Ben kendimi daha rahat hissediyorum ve bu yüzden regl dönemi hariç hep tanga giyerim ve de vazgeçmem.a.s.:enbuyukkk:

bende senınle aynı fıkırdeyım. ve sana sonuna kadar katılıyorum. iyiki var.

tanga giyipp dışarıya gezmeye çıktığınızda eşleriniz bir şey demiyorsa valla onlara helal olsun diyorummmm
benimkiii benii vurur valla çok kıskanır benii eşimm hayatta izin vermezzz
o izin versede saten bende giymem dışardaa
çünküü belli olmuyor deniyor ama varis şekildee çok belli oluyorrrr nasıl belli olmuyormuşşş izi
p.p.nun üst kısmındaa izi belli oluyorrr ve pop. meydana çıkıyorrrr

X