İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Biz Kadınlar Neden Tanga Giyer?

Denememiş olanları hiç anlayamıyorum. Evet başta bir değişik ama insan her şeye alışıyor. Evde bulunduğum sürenin büyük kısmında çamaşır kullanmayı sevmiyorum. Ama iş hayatımda ve özel hayatımda sürekli giyiyorum. O kadar da abartılacak bir durum değil bence

Ben kendimi daha rahat hissediyorum ve bu yüzden regl dönemi hariç hep tanga giyerim ve de vazgeçmem.a.s.:enbuyukkk:
Konu hortlayacak ama orda misiniz bilmiyorum genel olarak soruyorum... Tanga kullanip gercekten surekli enfeskiyonlarla falan karsilastiniz mi. Bir suru tanga aldim ama sonradan zararli olduğunu ogrendim. Sürekli kullanip hasta olan var mi yoksa yillardir kullanip sorunsuz deval mi ediyorsunuz

giyerm enfeksiyon blmem regl harici baska giymem hep tangadr normal camasir diyince ufaktan bi inme geliyor

Rahat bulmadığımdan giymiyorum :) bir de popoşun tam görünmesi değil de brazillian ve ya hipster stili bir kısmının görünmesi daha hoş geliyor bana :KK49:

Bende yıllardır tanga kullanırım. Brezilyan tarzında da alırım ama genelde tanga g string değil sevmem zaten 😁 Kaliteli alıp alır almaz ılık suda yıkayıp öyle giyerseniz bir sorun olmuyor sonuçta çamaşır nesi zararlı olabilir 👌

Makat bolgesinden on tarafa bakteri gecebiliyormus. Mantıklı geldi cunku yakin mesafe ve tangalarda temas var. Sliplerin arkasi genis temas tanga gibi olmadigindan bakteri tasinamaz sanirsam. Mantar fln zamaninda ugrasmistim tanga deneyince halli buldum o yuzden tirstim bi de gunluk kullanmak icin cok aldim.. Kararsiz kaldim ama surekli kullanip sorun yasamayan varsa biraz icim rahatlar

neden sorusu çok yanlış olmuş bence
soru sağlıklı mı veya hangi kıyafetin altına hangi iç çamaşırı uygun olur olmalıydı..
iyisini kötüsünü bilip isteyen istediğini giyebilir bence

rahatsız etmiyor mu popo arasında öyle bir ip? Bir de tanga, g string taytta ve pantalonda çok belli oluyor.

Rahat ve seksi olduğu için tercih ediyorum

rahat olduğu için giyiyorum beğeniyorum da açıkçası çamaşır izi de olmuyor misler gibi

Boxer daha rahat geliyor bana. Gerçi giydiğimde fena durmuyor ama özel günlerde falan giymeyi tercih ediyorum :)

X