İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Biz Kadınlar Neden Tanga Giyer?

ben de tangayı daha rahat buluyorum..

Bence de tanga daha rahat ve görüntüsü de daha hoş duruyor normal iç çamaşırlarına göre :KK17:

e yanı rahatlık yaa yokmus gıbı seksılıkkk dha otesı yokk:KK70:

tanga iz bırakmıyor diyenler bundan eminmsniz çünkü ben kumaş pantalonla denedim ve belli oldu.bide ben çok rastlıyorum kumaşın altında izi belli olduğuna dışarda.ama şu bir gerçek ki süper bir iç giyim evlendmi devamlı evde gyerim:)

bende çok merak ediyorum tangayı günlük giyen arkadaşlar varmı nasıl hissediyorsunuz kendinizi rahatsız etmiyormu aranıza giriyor ya alayım dedim ama alamadım utandım :)))) giyenler anlatabilirler mi lütfen bide g-stringle tanga farklı şeylermi

İlk ve tek mesajını bu başlık altında yapmış olman ilginç! :KK53:
Bir bayan olarak bunu bilmiyor olman daha da ilginç! :KK53:

Bayan mı dedim pardon :KK1: ben de bir tuhafım ha

Son düzenleme:
tanga rahat bence de severim ben, kullanırım da.

bunun soru olarak sorulması bile ilginç, isteyen giyer, yok teşhircilikmiş de yok belli oluyormuş da. kk'da bir grup kadın var hemen yargılayıp, hüküm verip, infaz eden. hiç sevmiyorum o topluluğu. bu fikirlerde onlara ait sanırım..

İlk ve tek mesajını bu başlık altında yapmış olman ilginç! :KK53:
Bir bayan olarak bunu bilmiyor olman daha da ilginç! :KK53:

Bayan mı dedim pardon :KK1: ben de bir tuhafım ha

her üyenin illaki ilk mesajı bir konuya ait olacak,bu kişi de buraya yazmış.
nedir bu hemen 'erkeksin' yapıştırması?
varsın erkek olsun ayrıca,kim kimi tanıyorki burda.
ayrıca bir bayan olarak ben de tanga ve g-string farkını bilmiyorum.

tanga rahat bence de severim ben, kullanırım da.

bunun soru olarak sorulması bile ilginç, isteyen giyer, yok teşhircilikmiş de yok belli oluyormuş da. kk'da bir grup kadın var hemen yargılayıp, hüküm verip, infaz eden. hiç sevmiyorum o topluluğu. bu fikirlerde onlara ait sanırım..

aynen katılıyorum,giymiyorsanız giyenide eleştirmeyin ,herkesin yaptığı kendine, zevk meselesi sonuçta niye teşhircilik olsnki sonuçta giysinin altına giyiliyor pantalonun içinden belli olması dahamı iyi ,,bilmiyorsada buradan öğrenir en azından farkı,,bende kullanıyorum her ikisinide yerine göre çokta rahat açıkçası ....

Son zamanlarda sürekli tanga giyiyorum. İnsan zaten giydikçe alışıyor ilk başta bende biraz yadırgamıştım.

bende tanga giyerim,,Normal çamaşır çok rahatsız ediyor artık.

bi kere rahmetli annanem çamaşırlarımı katlıyordu. Tangamı evirdi çevirdi.. Bi daha çevirdii..Bu ne yaa bi türlü katlanmıyooo mındırık şey demiştii :KK52: nur içinde yat cnm bnm..

bende tanga giyerim,,Normal çamaşır çok rahatsız ediyor artık.

bi kere rahmetli annanem çamaşırlarımı katlıyordu. Tangamı evirdi çevirdi.. Bi daha çevirdii..Bu ne yaa bi türlü katlanmıyooo mındırık şey demiştii :KK52: nur içinde yat cnm bnm..

ehehehe çok güldüm :)) :KK1:

bence kesinlikle bu konuyu bir erkek acti ve yazdiginiz cevaplari okuyor ve ucuyooor...harikasiniz,sana ne kadinlar niye tanga giyer?git anana bacina sor,olmadi evlen esine sor,siz de hemen uyup40,45 sayfalik cevap yazin.biz kadinlar cook safiz.cok.gormuyormusunuz topik actiginda mesaj sayisi 20 e bile ulasmamis birisi nasil hemen boyle bir konu acti.:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

bence kesinlikle bu konuyu bir erkek acti ve yazdiginiz cevaplari okuyor ve ucuyooor...harikasiniz,sana ne kadinlar niye tanga giyer?git anana bacina sor,olmadi evlen esine sor,siz de hemen uyup40,45 sayfalik cevap yazin.biz kadinlar cook safiz.cok.gormuyormusunuz topik actiginda mesaj sayisi 20 e bile ulasmamis birisi nasil hemen boyle bir konu acti.:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

bırak kendini tatmin etsin zavallı ..

cidden komiksiniz ya.. tanga giyerim deyince ahlaksız kadın olunduğunu burdan öğrendim :) yazanlar yazar size ne ?

ayrıca birazcık internet bilginiz yok mu ? buraya üye olmak için kontrol yapılmıyor. e mail ve şifreyle üye oluyorsunuz.yani 10 yaşındaki velette üye olur 70 yaşındaki de..kadın ve erkekte..

ama nedense burdakier aman nasılsa buraya erkek girmez diyip nerdeyse her bi şeylerini anlatıyorlar resim ekliyorlar

tamam kadın sitesine bir erkek niye girsin küçük ihtimalde burasıda bir "internet sitesi" isteyen herkes ulaşabilir değil mi ?

ayrıca cinsellik bölümüne konuyu açan herkese niye erkek deniliyor ? kadınların cinsel hayatı yok mu merak ettiği şeyi soramaz mı ?

şimdi bana da erkek dersiniz siz :))

hem güzel görüntü hemde rahatlık açısından giyiyorum...

X