İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Biz Kadınlar Neden Tanga Giyer?

gayet rahat ve seksi oldugu için giyiyorum...

ay anlamiyorum kumas pantolonun altinda tanga en iyisi diyenler var, ama tanga sanki belli olmuyormu popoda belli oluyor tabiki, birde tanga igyipte kumas pantooln olunca popo lömbür lömbür ordan oraya sallaniyor nasil rahat ediyorsunuz? ben önceleri giyiniyordum arada bir sonra kendimi kötü hissetmeye basladim ve normal ince dikisleri pek belli olmayan veya bokser sort tarzi giyiniyorum kumas pantolonun altina

Nefret edıyorum malesef..
çok iğrenç gelıyor kımse kusura bakmasın.. :KK43:(
Allahtan esımde nefret edıyor..

izi belli olmuyo çünkü pantolondan şekerim....:içelim::içelim::içelim:

pantolonda izi belli olmuyorda pantolonda tam formunu aliyor poponun bence igrenç duruyor cunku tanga normal bir iç çamasiri gibi popoyu toplamiyor! o yuzden seksi de dursa bence itici duruyor... he benimde var bir yiginla aldim ama giyiyormuyum hayirr valla giyerim diye aldim kiyamiyorum evlenince kocama giyerim diye çeyizime koydum ahahaha kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile

rahatim kendimi sexi hissediyorum seviyorum esimde seviyor

rahat oldugum icin valla.ama annem derki hep görünce su g...ze su ipi SIKISTIRmasaniz ölürsünüz sanki diye:)))
ama gercekten bence coook rahat hemde sexiiii

rahat oldugum icin valla.ama annem derki hep görünce su g...ze su ipi SIKISTIRmasaniz ölürsünüz sanki diye:)))
ama gercekten bence coook rahat hemde sexiiii

evet bencede akillinin biride carpilirsiniz giymeyin demis bunu biri fena carpmis galiba ben bazi insanlari anlamiyorum ben tangadan baska birsey giymem giyememde rahat edemem ve bence tanga aksesuar bile oluyor dusuk bel pantolonla

İzi belli olmuyor diye bazen giyiyorum ama emin olun hiç de rahat etmiyorum...

afedersiniz ama bi kere tanga araya kaçıyo yaaaaaaaaaa:))))
kaldığım kız yurdunda ızlar ellerinde çitleyip çitileyip asarlardı iplerinden berbereni bağlayasım gelirdi tangaları
:KK70:
SONRA EVLENİNCE BENİM DE GÖZÜME SEKSİ GÖRÜNDÜ MA SADECE ÖZEL ZAMANLARDA KOCAMA GİYERİM DIŞARDA İSE SIRF RAHAT EDEMEDİĞİM İÇİN GİYMEM DEVAMLI ELİMLE ONU MU ÇIKARICAM GİRDİĞİ YERDEN
:))))))
ama hoş duruyo şimdi kimse hakkını yemesin

arkadaşlar şimdi tanga değil şort tipi çamaşırlar rahat oluyor avrupada tanga düşük bel pantolon yasak artık biz yaya kalmayalım fenlüt

arkadaşlar şimdi tanga değil şort tipi çamaşırlar rahat oluyor avrupada tanga düşük bel pantolon yasak artık biz yaya kalmayalım fenlüt

benim burda neden yok
avrupa diyerek tam olarak hangi ulkeyi kastediyorsun
cunku burda tanga'yla dolassan kimse birsey demez sana o derece yaniiii
merak ettim avrupa derken acaba size gore tam olarak avrupa neresi.?

tangayla bıngıl bıngıl olunduğunu düşünen arkadaşlar zayıfsanız ve poponz sıkıysa hiçte öyle olmuyor :KK66: iç çamaşırımın izi belli olmasın diye giyiorum.. başta zor gelebilir alıştıktan sonra çok rahat tavsiye ederim :)

bende çok rahatsız oluyorum :1no2: selülitli bir popoyla ne kadar seksi gözükebilir ki
kendine güvenen giyer sositososito

daracık pantolonum yoktur,genelde de bol pantolon kullanırım ama en bolunda bile slip izi görünür.yolda öyle görünce çok itici geliyor,bu yüzden tanga kullanıyorum genelde.zaten bol giydiğim için langır lungur çıkan birşey de yok.hoş,dar pantolon giysem de asla slip kullanmazdım.o çirkin ize tercih ederim..ki küçük ve fena görünmeyen bir popoya sahibim problem olmaz.evde de slip ve boxer giyiyorum,bazen dışarıda da boxer kullanıyorum,duruma göre.
bir de taytla ve dar kumaş pantolonla slip giyenler yok mu...off kabus gibi bir görüntü çıkıyor ya...gidip kilodunu parçalamak istiyorum..

normalle nasıl mrahat ediyosunuz ya bende onu giyemiyorum hem bazıları dar kumaş pantolan giyiyor kilot poposunu öyle sıkıyoki zaten pantolan dar 2 tane poposu var gibi duruyo.ben mantar hastalığı nedeniyle dr.umun tavsiyesi üzerine arka tarafa bulaşmasın mantar diye giymiştim 10 yıldırda tanga giyerim çokda rahaaaaaaaaaaaat tercih meselesi normal kilot hiç giyemiyorum artık malum 10 yıl giyince alışmamış ........öyle don olmuyoooooooooooo öptüm sizi

ben kilo almadan önce(yani doğumdan önce) gece yatarken bile çıkarmazdım tangamı :eek:
okadar rahat ederdin ki
normal kilotla sanki altım da bez bağlı gibi hissederdim
ama şimdi kocaman bir popom var malesef( oğlum sağolsun)
ve aynen dediğiniz gibi çoook rahatsız ediyor..
şimdi giydiğim kilotlara bakıp inanamıyorum bu ben miyim diye kafamçokkarıştı​

ben çok uzun zamandır tanga gıyınıyorum ..belkı 10 seneden fazladır..
cok rahat edıyorum..
normal çamaşır artık beni rahatsız ediyor regl günlerim dışında işim olmuyor hiç..Kaba durduğunu düşünüyorum pantalonda..Tanga da popo daha hoş ve yuvarlak duruyor..

kızlar bende regl donemım dısında sadece tanga giyiyorum , o çıkan kilot izinden nefret ediyorum hiç şık durmuyo amaaa birde kalçası sarkık ve büyük olanlar kumaş pantolonun içine giyiyolar ya tangayı iğrençç gözüküyoooÇok üzgünüm çoook.. benim gibi kalçası sıkı ve güzel olanlar giymeli benceee:eek:

Slm kızlar..valla bende normal giyemeyenlerdenim.alışmışım yıllardır tangaya.şahsen çok rahat olduğunu düşünüyorum..

X