İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Biz Kadınlar Neden Tanga Giyer?

Bence asıl tehsircilik pantolondan belli olan camasir izi. g stringle bende rahat edemiyorum ama taytlarin altina falan olmazsa olmazzz :)

bende hiç giymedim

bende tanga olmazssa olmaz...özel günlerimde normal çamaşır giymek bile beni deli ediyor....:21:

Merhabalar,
Bende regl dönemlerim harici diğer günler hep tanga giyerim. Çok rahar ve kullanışlı bence

açıkcası sevgiliniz veya eşinizin hoşuna gittiğine eminim ama şöyle bir boyutu da var ki bazı bayanlar göre buna bende dahilim hem rahat hem de özgüvenimizin vazgeçilmez bir parçası :)

ben hep tanga kullanıyorum hem iz yapmıyor hemde eşimin agzının suyu akıyor.ilk baslarda alışkın olmayınca rahatsız edıyor
gıbı geliyor ama alışıyorsun.
isterseniz deneyin eşinze bir normal çamaşır ile birde tanga ile yaklaşın aradaki farkı göreceksınız.

hayatımda hiç giymedim bana göre değil ama evlenince kocamın yanında giyerim o ayrı mesele:)

kendini hangisinde rahat hissediyorsan onu giyersin.. sonuçta bu iç çamaşırı tangayla dolaşmıyorya insan....

Bir keeresinde öylesine takıp uyumuştum gece. Aman allahım sabah kalktım resmen kendime tırnaklarımla kese yapmıştım. Düşünün yani o kadar kaşındırıyoo:KK50::KK50::KK50:

bende her renk tanga var alışmaya bağlı ya abiye giyersen popon güzel durur tavsiyemi dinle

genel olarak normal külot giyiyiorum ama kumaşta tanga vazgeçilmez izlerden hoşlanmıyorum

Taytla g-string den, kumaş pantolon ile tangadan vazgeçemem herkez gibi iz yüzünden...

Merhaba yeni bir uyeyim tesadüf gezinirken buldum burayı mantıksız bir soru olmuş ama arkadaşların dediklerine katılıyorum tercih meselesi ben 14 yaşından buyana kullanıyorum yazın da evde iç çamaşırı kullanmak tan yanayım kullanmiyorum

Tangayı ilk taytın altına giymek için almıştım iç çamaşırım belli olmasın diye. Sonra kolay kolay bırakamadım. Rahat olduğu için giyiyorm.

[sıze=3]bütün çeyiz ihtiyaclariniz için...
Pierre cardin, nurteks, yeni inci ,kom , imer , xses gibi markalar ve kaliteli ürünler...
Kesinlikle orjinal...
Evinize teslim...
[/sıze]

Son düzenleyen: Moderatör:
X