Erkek arkadaşım beni kullanıyor mu çözemiyorum bir türlü

bilgisayarcı sonuçta az maaş almaz o neden böyle yaptığını çözemedim inan cimri bencede ee başka yatırımları falan olmasın senden gizli borcu harcı ailesine falan mı veriyorr ahh kafam karıştı parayı geçtim nasıl aramaz seni kıskançmı peki seni kıskanmaz mı

annesiyle ev almak için para biriktiriyorlar kaç senedir kıskançlığı da var evet ama kıskanması hoşuma gidiyor bikeresinde çocuğun biri bana baktı diye dövecekti neredeyse

Yok artık 3 senedır mı boyle. Yoksa sonradan mı boyle oldu? Ben erkek arkadasımla gun ıcınde 4 5 saat konusuruz. Hepsındede o benı arar. Hatta bısey sormak ıstesem ararım mesgule atar kendısı arar. Dısarda gezerken ben al demem kendısı gel sana sunu alalım der alır. Bence maddı durumu yok sana caktırmıyo gıbı geldı bana.

Yok artık 3 senedır mı boyle. Yoksa sonradan mı boyle oldu? Ben erkek arkadasımla gun ıcınde 4 5 saat konusuruz. Hepsındede o benı arar. Hatta bısey sormak ıstesem ararım mesgule atar kendısı arar. Dısarda gezerken ben al demem kendısı gel sana sunu alalım der alır. Bence maddı durumu yok sana caktırmıyo gıbı geldı bana.

ne kadar şanslısın :KK43:(

Benim kocamda biraz cimri : /
Onun kazandigini biriktirip benimkini harcayinca adam mutlu oluyor
4 yildir (tanistigimiz gunden beri) kontoru yok.hep ben ariorum.o sadece caldirior :)

Benim kocamda biraz cimri : /
Onun kazandigini biriktirip benimkini harcayinca adam mutlu oluyor
4 yildir (tanistigimiz gunden beri) kontoru yok.hep ben ariorum.o sadece caldirior :)

Evlenirsek kesin bizde böyle oluruz ne kadar sinir bozucu bir durum insan kendini enayi gibi hissediyor açıkcası

Bir de evlenmeyi mi düşünüyorsun..oyyy yazık edersin kendine.Benim teyzem nişanlanmıştı böyle biriyle adam dediki ben seni aramam hergün 2günde bir ancak(kontör hesabı) , evlenince çalışcaksın ben sana bakamam, herşeyi istemiceksin alamam vs..dayanılırmı buna dayanmadı tabi attı nişanı. Bu kadar para muhabbeti yapan adamdan hayır gelmez söylim.

Bir de evlenmeyi mi düşünüyorsun..oyyy yazık edersin kendine.Benim teyzem nişanlanmıştı böyle biriyle adam dediki ben seni aramam hergün 2günde bir ancak(kontör hesabı) , evlenince çalışcaksın ben sana bakamam, herşeyi istemiceksin alamam vs..dayanılırmı buna dayanmadı tabi attı nişanı. Bu kadar para muhabbeti yapan adamdan hayır gelmez söylim.

zaten ilişkinin adını koyalım konusunu da konuştuk ama evlilik için ne ben ne o maddi olarak gerçekten hazır değiliz hele ben hiç değilim söz gibı birsey yapalım dedim yapmak problem değil ama sonra ne olacak belli bir maddi temelimiz olması gerek demişti yani o şekilde millet bak kaç senedir sözlüler hala evlenemedi demelerinden çekiniyormuş

bence para harcamaktan hoşlanmıyor
hesabı sana ödetse erkekliğine sığdıramıyor:)
oda sıkışmış kalmış bir yere

canım bazı erkekler hedıyelerı, suprizlerı gereksız masraf olarak görürler... yemekse kacınılmaz bı ıhtıyactır... cımrı degılama bence para harcıyacagı yerlerı kendı kafasına göre belırlıyor...gereklı yada gereksız olanlar...:KK53:

bence ilişkini gözden geçir :KK70: herşey para değil tamam ama evlenince nolucaksınız kendin çalışıyosan senin paranı yerse hadi çok zor bi durum

yuhhhhh diyorum canim kusura bakma insan sevgilisinin dogum gununu unuturmu biz bile esimle 13 yillik evliyiz hicbir sey almasa bile bir parfum alir gelir bide romantic siir atar tellefonuma yada ev tel msj birakir mest eder beni 13 yildir hatta sevgili nisan soz de dahil hiiiiiiiiicccccccccccc unutmaz ustelik 13 yildir evliyiz hergun arar 2 yada 3 kez annesi bile bayat espiriler yapar kimse yemedi karini oglum derrrr:KK1:bunca yildir butun hesaplari o oder gecenlerde cuzdanini evde unutmus yemek yedik hesabi odeyecek bana sordu para varmi diye bende var dedim cikardim nannnnnnnnnnn masanin altindan uzat parayi niye ortalik yerde veriyon diyor niye utandinmi dedim erkeklige toz kondurmayacakya yok be yavrum para var diye biri cantani yurutur ondan yani dedi bende yedim:KK1:bilmiyorum ama sevgilin pinti desek sevgilisini arayacak kadar kontoru olmazmi bizim bi tanidik disarda tuvaleti gelirde para veririm diye sise tasirmis yaninda erkek bu siseye isermis:KK1:o bile akrabamiz kizla sevgiliydi gunde en az 3 yada 4 kez arardi kizi hatta kizlar olarak espiri yapardik kiz bununla evlenince yolda cisin gelse agzi genis kavanoz tasi diye:KK1:od ayok ben direk legen tasiyacam derdi :KK1:yani o bile kontor hesabi yapmiyordu o kadar pinti daha neler anlatsam sooookkkkkkkk olursunuz :KK9:seninki kesinlikle seni sevmiyor sevse dogum gununu hatirlar yinede hatirlar emin ol

X