Erkek arkadaşım beni kullanıyor mu çözemiyorum bir türlü

90panda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2013
60
0
Kızlar yardımınıza ihtiyacım var yine fazla da kafa ağrıtmak istemiyorum affınıza sığınarak bir derdim var beni anlayabilecek kimse yok çünkü etrafımda :KK43:((

Erkek arkadaşımı bazen anlayamıyorum yaklaşık 3.seneye gireceğiz neredeyse bu 3 sene içerisinde ben 20 defa aradıysam kendisi belki 5-6 defa aramıştır konuşmuşuzdur kendisine de söyledim özlüyorum diyorsun özlüyorsan arayabilirsin tel denen bir şey var dedim utandı heralde bikaç kez aradı şimdi yine başa döndük hiçbir zaman kontörü olmuyor ihtiyacı olduğunda anneciğinden istiyor Sürekli ben onun yanına gidiyorum buluşmaya. ‘’ Ya canım sürekli sen geliyorsun ben gelemiyorum mahçubum sana karşı ‘’ deyip duruyor

Sevgililer günü kutlamayı sevmiyor hadi salla gitsin onu d.günümü geçen sefer hatırlamadı mesaj bile atmadı surat astım falan ben senden maddi bir şey beklemiyorum ama böyle özel günleri hatırlaman gerekirdi dedim Kendisi bu seneki doğum gününü hatırlattı geçen gün bana
Şahsen hatırlamayı düşünmüyorum açıkçası

Dışarıda gezerken durduk yerde sana şunu alayım mı diyor sonra bahane bulup orası şimdi kapanmıştır vs. falan deyip duruyor bu olayın garibime gittiğini de söyledim kendisine
Tamam birdaha yapmıycam dedi zaten şunu alayım lafı da birdaha geçmedi

Sürekli piknik yapıp duruyoruz aynı şeyleri yapmaktan sıkılıyorum dedim birgün de dışarıda kahvaltı yapalım diyorum enteresan tarafı dışarıda ben ondan önce davranıp hesap ödemek istiyorum olmaz diyor

Anlamadığım ben para yiyici bir kız da değilim zaten sevmem de öyle şeyleri ne bana yapılsın ne ben izin veririm
Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu şimdi anlayanınız varmı ??

Cevaplarınız için şimdiden hepinize teşekkürler canlar

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var yine fazla da kafa ağrıtmak istemiyorum affınıza sığınarak bir derdim var beni anlayabilecek kimse yok çünkü etrafımda :KK43:((

Erkek arkadaşımı bazen anlayamıyorum yaklaşık 3.seneye gireceğiz neredeyse bu 3 sene içerisinde ben 20 defa aradıysam kendisi belki 5-6 defa aramıştır konuşmuşuzdur kendisine de söyledim özlüyorum diyorsun özlüyorsan arayabilirsin tel denen bir şey var dedim utandı heralde bikaç kez aradı şimdi yine başa döndük hiçbir zaman kontörü olmuyor ihtiyacı olduğunda anneciğinden istiyor Sürekli ben onun yanına gidiyorum buluşmaya. ‘’ Ya canım sürekli sen geliyorsun ben gelemiyorum mahçubum sana karşı ‘’ deyip duruyor

Sevgililer günü kutlamayı sevmiyor hadi salla gitsin onu d.günümü geçen sefer hatırlamadı mesaj bile atmadı surat astım falan ben senden maddi bir şey beklemiyorum ama böyle özel günleri hatırlaman gerekirdi dedim Kendisi bu seneki doğum gününü hatırlattı geçen gün bana
Şahsen hatırlamayı düşünmüyorum açıkçası

Dışarıda gezerken durduk yerde sana şunu alayım mı diyor sonra bahane bulup orası şimdi kapanmıştır vs. falan deyip duruyor bu olayın garibime gittiğini de söyledim kendisine
Tamam birdaha yapmıycam dedi zaten şunu alayım lafı da birdaha geçmedi

Sürekli piknik yapıp duruyoruz aynı şeyleri yapmaktan sıkılıyorum dedim birgün de dışarıda kahvaltı yapalım diyorum enteresan tarafı dışarıda ben ondan önce davranıp hesap ödemek istiyorum olmaz diyor

Anlamadığım ben para yiyici bir kız da değilim zaten sevmem de öyle şeyleri ne bana yapılsın ne ben izin veririm
Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu şimdi anlayanınız varmı ??

Cevaplarınız için şimdiden hepinize teşekkürler canlar
cimri sanırsam erkekler böyle kütük oluyo emin ol bende aynı durumu yaşadm

Son düzenleme:
arkadaşım çok ilginç bir durum :S ben erkek arkadaşının niyetini anlayamadım.. maddi problemleri mi var acaba?? belki hediye almayı,farklı şeyler yapmayı o da istiyordur ama maddi açıdan engelleri vardır..

hem cimri hem de erkekliğine laf ettirmiyor napsın kıza mı ödetsin hesap gurur yapıyordur.
öğrensi misiniz çalışmıyor mu

arkadaşım çok ilginç bir durum :S ben erkek arkadaşının niyetini anlayamadım.. maddi problemleri mi var acaba?? belki hediye almayı,farklı şeyler yapmayı o da istiyordur ama maddi açıdan engelleri vardır..

evt sürekli dile getiriyor maddi imkansızlığını

hem cimri hem de erkekliğine laf ettirmiyor napsın kıza mı ödetsin hesap gurur yapıyordur.
öğrensi misiniz çalışmıyor mu

çalışıyor üstelik benden kat kat fazla maaşı var bir kontor alamayacak kadar da maddi imkan olmazmı anlamıyorum yani sırf buyüzden de ayrılmak istemiyorum

erkek arkadaşın cimri değil de sanki maddi sıkıntıları var gibi geldi bana:44:cimri olsa seni kullanmak istese hesap ödemek istediğinde sana ödetirdi:KK31:biraz da erkeklerin çoğu gibi odunluk sezdim:KK19: özel günleri önemsememesi kutlamaması hem maddi imkansızlıktan hem de odunluğundan olabilir

erkek arkadaşın ne iş yapıyor hani öğrenciyse maddi durumu iyi değildir ve sana söylemeye utanıyodur belki onla konuşmayı denesen 3 sene olmuş sonuçta hala tanıyamadıysan bi sıkıntı vardır de konuş bence 3 sene olduysa artık aranızda yanlış anlama utanma sıkılma kalmamalı bence

Ben sizden tamamen farklı düşünüyorum.3.Senedesiniz ve seni toplam 5 kez aramış.
Bence sana değer vermiyor.Sevmiyorda.Dışarı çıktığınızda hesabı kendisinin ödemesi kendi gururundan sana değer verme ile ilgisi yok.
Sene eğer gerçekten seven biri olsaydı arayamıyorsa bile yanında olurdu,özel günleri asla unutmazdı.
Sorarım sana şimdiden bunları yaşıyorsan bu adamla evlenince ne yapacaksın? bu seferde başka sorunlar eklenecek.
Mutlu olduğun biri ile yürütmektir bir ilişki.
Biraz belki kaba oldu ama söylediklerim kusura bakma gerçek bu bence.
Salla Gitsin.
Adammı yok.Köküne kıran mı girdi pehh...:KK1:

erkek arkadaşın cimri değil de sanki maddi sıkıntıları var gibi geldi bana:44:cimri olsa seni kullanmak istese hesap ödemek istediğinde sana ödetirdi:KK31:biraz da erkeklerin çoğu gibi odunluk sezdim:KK19: özel günleri önemsememesi kutlamaması hem maddi imkansızlıktan hem de odunluğundan olabilir

daha önce bir gecede 700 tl hesap ödeyen erkek arkadaştan sonra böyle biri insanın zoruna gidiyor ama sanırım gerçeklerle yüzleşmem lazım :KK43:(

cimri biri gibi geldi bana. hem cimri hem de yapmıycağı şeyler için söz veriyorsa çok daha kötü. yazık ya doğumgününü nasıl kutlamaz.

erkek arkadaşın ne iş yapıyor hani öğrenciyse maddi durumu iyi değildir ve sana söylemeye utanıyodur belki onla konuşmayı denesen 3 sene olmuş sonuçta hala tanıyamadıysan bi sıkıntı vardır de konuş bence 3 sene olduysa artık aranızda yanlış anlama utanma sıkılma kalmamalı bence

bilgisayarcı kendisi buluşalım bugün dediğmde bugün buluşmasak olurmu diyor soruyorum söylemiyor biraz sıkıştırıyorum sonra maddi olarak sıkıştığını söylüyor bunları konuştuk zaten ben böyle biri değilim hala tanımadınmı beni sende yoksa bende var böyle ufak hesaplar yapmayalım ilişkimizde diyorum içten içe de düşünüyorum yani insanın hiçmi kontör parası olmaz bir mesaj bile atmıyor

cimri biri gibi geldi bana. hem cimri hem de yapmıycağı şeyler için söz veriyorsa çok daha kötü. yazık ya doğumgününü nasıl kutlamaz.

:KK43:(( tam bir fiyaskoydu o gün optimistimsi ogün gittim mezarlıkların arasında dolaştım demekki burda yatan ölüler kadar yanlızmışım dedim kendine de söyledim bikaçgün sonra doğumgünü bende onu hatırlamıycam nasıl bir duyguymuş anlasın

bilgisayarcı sonuçta az maaş almaz o neden böyle yaptığını çözemedim inan cimri bencede ee başka yatırımları falan olmasın senden gizli borcu harcı ailesine falan mı veriyorr ahh kafam karıştı parayı geçtim nasıl aramaz seni kıskançmı peki seni kıskanmaz mı

X