Aile Planlaması Dogum kontrol hapi kullananlar yardim:(

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
ne zamandan beri öyle bacağın.benim de sol bacağımda olmuştu ama ben yürürken zorlanıyordum.

1 aydir kullaniyorum ..son 2 haftadir boyle.. Bende agri yapmiyor yada yurumemde bir sorun yok.. Ama dedigim gibi uyusmus gibi bir his var bacagimda ve bende dogum kontrol hapi tecrubem hic olmadigi icin burda kullananardan bir fikir alayim dedim.. SEnde herhangi baska belirti varmiydi ?

Canım bence vakit kaybetmeden doktoruna git ve şikayetini söyle.
Çünkü arkadaşlarında dediği gibi damar tıkanıklığı gibi bi sebepten olabiliyor bunlar.
Geçmiş olsun.

1 aydir kullaniyorum ..son 2 haftadir boyle.. Bende agri yapmiyor yada yurumemde bir sorun yok.. Ama dedigim gibi uyusmus gibi bir his var bacagimda ve bende dogum kontrol hapi tecrubem hic olmadigi icin burda kullananardan bir fikir alayim dedim.. SEnde herhangi baska belirti varmiydi ?

ben hap kullanmadım hiç bende genetik olarak kan pıhtılaşması var ve kadın doğum doktorum hap kullanmama izin vermemişti damar tıkanıklığı olduğu için

ben hap kullanmadım hiç bende genetik olarak kan pıhtılaşması var ve kadın doğum doktorum hap kullanmama izin vermemişti damar tıkanıklığı olduğu için

Anladim canim sanada gecmis olsun .. Iyki farkindasin durumun ve hapi kullanmamissin..

bacaklarında varis var mı peki canım ona bağlıda olabilir

Varis boyle yesil damarlarmi ? Eger oysa yok oyle bisey bende canim :KK43: uff kafam allak bullak oldu.. Isin garibi ben simdi burdan dr arasam kesin yaz tatilindedir ve yerinde bi asistan vardir oda beni tanimaz etmez basindan atar.. Zaten kendi dr um olsa bile anlamazki burda dr gittiginde neyinin oldugunu anlamalari icin illa senin o hastalikta kroniklesmeni beklerlerki sen su su hastaliga sahipsin desinler.. Hemoroid probemim var benim ilk oldugumda gittim adamlar anlamadi taki bende agirlasip kronik hale genelene kadar ve suanda o rahatsizliktan gberiyorum :/ Hem hemoroid hem catlak olduki adamlar oyle anladi e ozamanda artik ben bile anladim yani .. Bilmiyorum Herseyin hayirlisi diyelim..

1 aydir kullaniyorum.. Sanirim 2. Haftada basladi

ben 2 senedir kullanıyorum 1 yıl mide bulantısı göğüslerde sızı falan yaptı sonra 2 ay ara verdim tekrar kullandım çok mide bulantısı yaptığı için yine ara verdim fakat artık belirtileri yok oldu bu arada kullandığın ilacın ismi ne ben yasmin kullandım ve doktorum da bunu önerdi en güveniliri oymuş diye. acaba sen yeni yeni kullanıyosun diye mi yada bacak ağrının belinle alakalı olabilir canım

ben 2 senedir kullanıyorum 1 yıl mide bulantısı göğüslerde sızı falan yaptı sonra 2 ay ara verdim tekrar kullandım çok mide bulantısı yaptığı için yine ara verdim fakat artık belirtileri yok oldu bu arada kullandığın ilacın ismi ne ben yasmin kullandım ve doktorum da bunu önerdi en güveniliri oymuş diye. acaba sen yeni yeni kullanıyosun diye mi yada bacak ağrının belinle alakalı olabilir canım

Bende sadece ilk ictigim gun mide bulantisi oldu kustum afedersin.. Sadece oydu bulantim.. Gogus agrimda reglimden sonra gecti.. Ama bacagim ara ara uyusuyor.. Mesela dun uyusuyordu bugun olmuyor.. Belimde herhangi bir rahatsizlik yok canim.. Oyle olsaydi haptan oncede olurdu.. Benim cok sancili adet oldugumdan kulanmam cok iyi olcak cunku agrimi dindiriyo., yoksa korunmak amacli kullanmiyorum(tabi bir tasla iki kus misalide olmuyor degil) :))

Ilacimin adi cilest28 canim..

Merhaba, ben de hapa yeni başladım bende de bacağımda uyuşukluk oluyor. Siz nasıl çözüm buldunuz

Bacak uyuşması tam da ilaca başlandığında başlamış ama yine de magnezyum eksikliği olabilir mi diye geldi aklıma.. belki bir kan tahlili yaptırıp doktora onun sonucu ile gitsen.. veya doktorun tahlil istese.. başka bir eksiklikten de olabilir

X