2013 Temmuz ayında hamile olduğunu öğrenenler

29 Temmuz da 3 haftalık hamile oldugumu öğrendimmmm :)):KK49:

hayırlıu olsunn:KK49:cnm haftasını tam olarak neye bakarak belirledin?doktorun mu söyledi.kan değerin kaç? bende kendi bebeğimin kaç haftalık olduğunu ögrenmek istiyorum da.çok soru sordum kusura bakma :))

Arkadaslar siz siz olun kesinlikle regliniz gecikmeden test yapmayın.heyecanla sabırsız davranıyoruz günler öncesinden başlıyoruz testlere.reglime 7gün varken yaptım negatif 5 gün varken yaptım negatif 3 gün varken yaptım negatif ümidimi kesmişken 1gün kala tekrar yaptım yine negatif hamile olmadığıma inanmıştım ki regl günü tekrar yaptım ki çift çizgiyi çok rahatlıkla gördüm hcg hormonunun kana geçmesi çok zaman alıyor. Şimdi çok mutluyum 4 haftalık hamileyim Allah isteyen herkese nasip etsin

Arkadaslar siz siz olun kesinlikle regliniz gecikmeden test yapmayın.heyecanla sabırsız davranıyoruz günler öncesinden başlıyoruz testlere.reglime 7gün varken yaptım negatif 5 gün varken yaptım negatif 3 gün varken yaptım negatif ümidimi kesmişken 1gün kala tekrar yaptım yine negatif hamile olmadığıma inanmıştım ki regl günü tekrar yaptım ki çift çizgiyi çok rahatlıkla gördüm hcg hormonunun kana geçmesi çok zaman alıyor. Şimdi çok mutluyum 4 haftalık hamileyim Allah isteyen herkese nasip etsin

Benim beklediğim adet tarihim 20 Temmuz. 21 temmuz dahil bütün testlerim negatif. Hatta cumartesi yaptım o bile negatif çıktı. Dün yaptım 2 testtede çift çizgi. 2 günde ne değişti çözemedim :emir_bebek: Kan testimiz nasıl çıkacak bakalım...

Kızlar şimdi doktordan geldim ultrasonda bişey göremedi :KK50: kan verdim. daha sonucu almadım. siz de ultrasonda ne zaman gözüktü?

Evet kızlar bende geçen cuma doktora gittim ve son adetime göre 5+4 gün oluyor ve cuma günü doktor kesenin oluştuğunu söyledi çok mutlu oldum lakin 2 hafta öncede rahmimde perde olduğunu öğrenmistim şimdi 6. Haftayı bitirdik Allahın izniyle ınşallah devamida gelir Allahım isteyen herkese versin çok güzel duygular...

Benim beklediğim adet tarihim 20 Temmuz. 21 temmuz dahil bütün testlerim negatif. Hatta cumartesi yaptım o bile negatif çıktı. Dün yaptım 2 testtede çift çizgi. 2 günde ne değişti çözemedim :emir_bebek: Kan testimiz nasıl çıkacak bakalım...

merhaba aranıza yeni katıldım.
Benimde regl tarihim 20 Temmuzdu ama 6 gün dayandım,evde test yaptım çift çizgi çıktı,akşamı acilden giriş yaptırdım kan testim pozitif çıktı ve dün Dr'uma gittim 5 haftalık hamileymişim bende :emir_bebek:

2 yıl uğraştıktan sonra güzel haberi aldık ya çok şükür,Allah'ım herkese nasip etsin inşallah :21:

kızlar devlet hastanesinde yapılan kan testinde sdc pozitif olarak mı veriyor sonucu yoksa değeri de söylüyorlar mı??

adetimi 2 gun geçince kendim test yaptım sonra eskişehir medline hastanesine gittim 3 haftalık gebelik var dedi doktor ultrasonla yarın kan ve idrar sonuçlarım da çıkacak inş:):KK49:

mrb kizlar ben bugun dr gitttim ultrasonda keseyi goremedi kanda hcg 1870 cikti normal mi siz de ayni durumda olan var mi pazar tekrar gidecegim

Bende de keseyi göremedi kan tahlili yaptı 35,37 çıkmış sonuç. 2 gün sonra tekrar aynı testi yaptırıcam. o zaman netlik kazanacak. çünkü dış gebelik olup olmadığını bu ölçümleri tekrarlayınca anlıyoruz dedi doktor :44:

kızlar yaa bana yardım edin.5 gün önce 1812ydi şimdi 3747 olmuş.5 günde çok az ilerlemiş dimi yaa:18:

Beta hCG Doubling Calculator | Countdown to Pregnancy
şu adrese b-hcg tarihleri ve değerlerini yaz. sana bir sonuç söylicek, altındaki tablodan normal olup olmadığına bakabilirsin.. ben senin için baktımda 114 saatde 2ye katlıyor dedi, tarihleri doğru yazdımmı bilmiyorum :/

122 saate diyor cnm ama normal olup olmadığını nerden anlayacağım.ben sana söyleyim mi 26 temmuz saat 12 sonraki 30 temmuz saat 20.00 bi bakar mısın cnm

X