2013 Temmuz ayında hamile olduğunu öğrenenler

çok sükür benim bi sıkıntım yok şişen göğüsler dışında canım senın nasıl gıdıyor? bışey sorucam arkadaşım sen kalp atışını duydnmu

slm kızlar, 7+4 hftlık hamileyim kalp atışlarını duydum :nazar: , çok güzeldi Allah dileyen, bekleyen herkese bunu duymayı nasip etsin.. bu aralar biraz keyifsizim ruh halim pek iyi değil, sanırım hormonsal.. mide konusunda pek sıkıntım yok maşallah :KK23::nazar: hatta biraz buğazımı tutsam hiç fena olmıycak :KK9:

slm kızlar, 7+4 hftlık hamileyim kalp atışlarını duydum :nazar: , çok güzeldi Allah dileyen, bekleyen herkese bunu duymayı nasip etsin.. bu aralar biraz keyifsizim ruh halim pek iyi değil, sanırım hormonsal.. mide konusunda pek sıkıntım yok maşallah :KK23::nazar: hatta biraz buğazımı tutsam hiç fena olmıycak :KK9:

canım karından mı baktılar?

Arkadaslar merhaba bende felaket mide agrisi bulanti ve kokulara karsi asiri hassasiyet basladi 4 gundur.yataktan dahi kalkamiyorum kusmam yok ama beni bitirdi bulanti ve mide agrisi...4 yasinda bir oglum var onun hamileliginde hic boyle birsey yasamamistim.. cuma gunu uzun bir yolculuga cikicam yolda rahat edebilmem icin onerileriniz varsa sevenirim neler mide agrisi ve bulantiya iyi gelir cok kotuyum yardiminiza ihtiyacm var

Arkadaslar merhaba bende felaket mide agrisi bulanti ve kokulara karsi asiri hassasiyet basladi 4 gundur.yataktan dahi kalkamiyorum kusmam yok ama beni bitirdi bulanti ve mide agrisi...4 yasinda bir oglum var onun hamileliginde hic boyle birsey yasamamistim.. cuma gunu uzun bir yolculuga cikicam yolda rahat edebilmem icin onerileriniz varsa sevenirim neler mide agrisi ve bulantiya iyi gelir cok kotuyum yardiminiza ihtiyacm var

cnm ben beyaz leblebi yiyorum çok iyi geliyor, bir de şeftali ve yeşil elma... herkeste farklı bir şey iyi gelebiliyor, denemen lazım.. mesela benim arkadaşıma yoğurt iyi geliyordu, ben denedim, 10sn içinde kustum, tesadüf mü diye 2.yi denedim, sonuç aynı :KK52::KK52:
yani senin kendin bulman lazım ama benim bildiklerim bööle...

Bende de hiç aşırı bulantı olmuyor, sadece ara sıra tiksinme, kokulara karşı hassasiyet oluyor. Doktoruma sordum bende mi bi sorun var bulantım kusmam yok hiç dedim, herkeste farklı olur, ne güzl işte çok şanslısın dedi:) bende daha çok yorgunluk ve bitkinlik var bir de tabi ara sıra kendini gösteren kasık ağrıları. 5 haftalıkken kalp atışlarını görmüştük biz de ultarsonda, haftaya randevumuz kalp atışlarını dinleyebilirz inşallah. 8 haftayı doldurmuş olacak Allah nasip ederse.

Bende de şimdilik bulantı falan yok çok şükür ama kasıklarımda ağrı oluyo ara ara özellikle sabahları, bi de çok çabuk yoruluyorum.cumartesi doktora gidicem tekrar, bakalım inşallah kalp atışlarını duyabiliriz.

bi de kimileri 2-2,5 aylıktan sonra başlar mide bulantısı diye korkutuyo.Benim midem normalde biraz hassastır ama çok şükür şimdiye kadar bulantı sorunu yaşamadım.Kimisi de nasıl başlarsa öyle gider diyo, inşallah bundan sonra da böyle rahat bi şekilde geçiririrm

merhaba arkadaşlar bende aranıza yenı katıldım..24 temmuz öğrendım hamile olduğumu..şu an 6+4 haftalık hamileyim yarın kalp atışı duymaya gıdıcez hayırlısıyla..6+5 de tam net duyulur dimi arkdaşlar.. bıde karından mı yoksa aalttan ultrason la mı net duyulur ?
benden bir gün öndesn ben 6+3te duydum karından. ama kişiden kişiye değişir benm erken döllenme

bi de kimileri 2-2,5 aylıktan sonra başlar mide bulantısı diye korkutuyo.Benim midem normalde biraz hassastır ama çok şükür şimdiye kadar bulantı sorunu yaşamadım.Kimisi de nasıl başlarsa öyle gider diyo, inşallah bundan sonra da böyle rahat bi şekilde geçiririrm

Bana da genelde öyle diyorlar daha erken hemen başlamaz fln diyolar ama inşallah böyle devam eder ki bence bünye meselesi :)

bende 28 temmuzda evde öğrendim hamile oldugumu ağustosun 6 sında ultrasonda gordum doktor ikiz olabılecegını soyledi ama bırı gidebilir dedi nasip bakalım 26 27 gibi gene gidecez bakalım kalp atıslarını duyabılırız ıns şu an 5+1 deyim. bu benım ikinci gebeliğim gecen sene aynı zamanda düşük yapmıştım rabbim bunları kucagımıza almayı nasip eder inş :) hepimizinki saglıkla sıhatle geçsın rabbim kucagımıza almayı nasip etsin inş....:KK49: :KK19:

kontrol aralıkları uzun olunca huzursuz oluyorum ben daha çok küçük olduğu için karnımdaki hareketlerini hissedemiyorum doğal olarak buda merak etmeme neden oluyor bu ayın sonunda kontrolum var çatlamak üzereyim vakit geçmiyor

okky_35 mrb bende 29 temmuzda öğrendim hamile olduğumu bulantı ve kusma bende de çok dfazla sabahları özellikle.Bide yağlı ve kokusu yoğun olan yiyeceklere karşı aşırı.Bende leblebi ve maydanoz yiyebiliyorum özellikle maydanoz midemi çok rahatlatıyor biraz da limon sıkıyorum bi dene tabi kişiden kişiye farklılık gösterebilir.

X