2013 Temmuz ayında hamile olduğunu öğrenenler

Merhaba herkese

bende dıkac saat once ogrendım.8. Gecıkme gunumde sılıkte olsa gordum cıft cızgıyı 18 ınde adet olmam gerekıyodu ama olmadım ıkı sefer test yaptım bırınde cok cok sılık hayalet bı cızgı dıgerı ıse negatıf cıktı bunyeyle alakalı herhalde yada gec dollenme fln oldu.yrn dr a gıdıcem ınsallah degerler ıyı cıkarda bıkere daha tadarım bu mutlulugu.....

ilk hamileliğinde de aynı şekilde silikmiydi şuan ben herşeyi kuruyorum acaba test bozukmuydu gibi sanırım bana sabah zor olacak

ilk hamileliğinde de aynı şekilde silikmiydi şuan ben herşeyi kuruyorum acaba test bozukmuydu gibi sanırım bana sabah zor olacak

hayır ılk hamılelıgımde boyle degıldı.ama testın bozuk olacagını dusunmuyorum.gec dollenme olmustur buyuk ıhtımal.ınsallah yrn sende bende ıyı degerlerle donerızde keyfını cıkarmaya baslarız.ayrıca stres yapma.gebelık testlerının cogu sılık cızgıde olsa pozıtıfte dogru cıkıyo.1 yıldır ıstıyoruz ıkıncıyı ama 1 yılda 1 kere bıle gormedım sılık cızgı yoksa gebelık sılık falan bıle olmuyo ıcını ferah tut.

Merhaba Meltem (adaşım.)
Bende göğüs hassasiyeti olmadı hiç. Göğüs ucumda hafif bir koyuluk oldu sadece. Ama çokta kayda değer değildi. Regli olacağım gün tüm belirtileri hissettim heh bu ayda birşey yok dedim sürekli wc deydim ama olmadı. Çokta düzenlidir benim adetim. 2 gün geçince direk kanda çıktı hamileliğim zaten.

Yani kendini çok dinleme belirti için. Hiç belirtide olmayabilir. Tamamen regli belirtisiyle aynıydı benimki. Zamanı ise olur zaten kafaya takmaya gerek yok gerçekten.. Hakkında, hakkımızda hayırlısı olsun :KK66:

kesinlikle katılıyorum hiç bir belirti yaşamayan,hatta regl olmaya devam edenler var. Herkeste aynı şey olacak diye birşey yok. biraz sabır sonrasında da gecikince bir doktor bir laboratuvar yeterli :))))

hayır ılk hamılelıgımde boyle degıldı.ama testın bozuk olacagını dusunmuyorum.gec dollenme olmustur buyuk ıhtımal.ınsallah yrn sende bende ıyı degerlerle donerızde keyfını cıkarmaya baslarız.ayrıca stres yapma.gebelık testlerının cogu sılık cızgıde olsa pozıtıfte dogru cıkıyo.1 yıldır ıstıyoruz ıkıncıyı ama 1 yılda 1 kere bıle gormedım sılık cızgı yoksa gebelık sılık falan bıle olmuyo ıcını ferah tut.

evet testlerde beta hormunun yüksek değilse eğer negatif çıkma ihtimali var ancak belli bir değere geldiğinde silik çıktıysa kesinlikle hamilesindir. Ben mesela regl ime 3 gün varken idrar testi yaptırmıştım meraktan hiç çizgi çıkmamıştı.. Regl imi 5 gün gecikince yaptırdım nerdeyse 25-30 sn de 2. çizgi çıktı

Ben de hamileyim küçükte olsa kesemizi gördük..5 ağustosta tekrar gideceğim inşallah kalp atışını da duyarız...

merhaba kızlar,

2 gündür pek fırsat bulamadım, nasılsınız bakalım?
biz dün doktora gittik, kalp atışlarını gördük.. minicik bir şey pıtpıtpıt hareket ediyor :KK34::KK34::nazar::nazar::nazar:
harika bir duygu, en kısa zamanda sizlerin de güzel haberlerini bekliyorum..
bu akşam tatile çıkıyorum ben, 2 hafta pek gelemem heralde.. görüşürüzzzz :KK54::KK54:

ayrıca hamileyken oruç tutanlar var mı aramızda?
Canım ben orucumu tutuyorum çok şükür, akşama doğru birazcık halsizlik yaşamaya başladım ama istirahat ediyorum. İnşallah herkezin bebişi hayırlısıyla sağlıklıca eline gelir. Bu arada bende katıldım aranıza. Mayıs ayında 6 haftalık bir düşük yaşadım Allahım hemencecik tesellimi gönderdi :KK3: inşallah bebişlerimiz bizi hiç bırakmaz.

Merhaba Meltem (adaşım.)
Bende göğüs hassasiyeti olmadı hiç. Göğüs ucumda hafif bir koyuluk oldu sadece. Ama çokta kayda değer değildi. Regli olacağım gün tüm belirtileri hissettim heh bu ayda birşey yok dedim sürekli wc deydim ama olmadı. Çokta düzenlidir benim adetim. 2 gün geçince direk kanda çıktı hamileliğim zaten.

Yani kendini çok dinleme belirti için. Hiç belirtide olmayabilir. Tamamen regli belirtisiyle aynıydı benimki. Zamanı ise olur zaten kafaya takmaya gerek yok gerçekten.. Hakkında, hakkımızda hayırlısı olsun :KK66:

teşekkür ederim adaşım:KK3:......karar verdim regl geçmeden test yapmıcam canım:KK20:....hayırlıysa olur zaten...allah sanada kucağına almayı nasıp etsin bebişini :KK16:

merhaba anneler....bişey sormak istiyorum adetime 4 gür var...üşüyorum ben ya...içten gelen bir üşüme...acaba adet olacağım için mi böyle oluyor bilen var mı?

haklısın boşuna stres yapmışım :) inş. rabbim hepimize sağlıklı bi şekilde kucağımıza almayı da nasip eder. bana dr geç döllenme olmuş dedi keseyi göremedi 10 gün sonra tekrar gidicem

merhaba anneler....bişey sormak istiyorum adetime 4 gür var...üşüyorum ben ya...içten gelen bir üşüme...acaba adet olacağım için mi böyle oluyor bilen var mı?

sanki beni anlatmışsın :) ben her adet öncesi üşüme yaşıyordum bu ay da aynı devam eden bi üşümem var heran adet olabilirim diye dolaşıyordum ta ki bugune kadar çok şükür güzel haberi aldım yalnız hala üşüme devam ediyor ne kadar alakalıdır bilemem ama inş. sende müjdeli haberi biran önce alırsın

Merhaba kızlar, sürpriz bebeğimi öğrendiğimden beri çok mutluyum. Ama bir yandan da sürekli korkuyorum ya birşey olursa diye... Keseyi görüp kalp atışlarını duymadan rahat edemeyeceğim anlaşılan. Allah hepimize sağlıklı bebekler nasip etsin inş.:KK49:

haklısın boşuna stres yapmışım :) inş. rabbim hepimize sağlıklı bi şekilde kucağımıza almayı da nasip eder. bana dr geç döllenme olmuş dedi keseyi göremedi 10 gün sonra tekrar gidicem

tebrık ederım oncelıkle saglıklı hamılelıkler.bana da aynı seyı soyledı 10 gun sonra tekrar gıdıcem.hcg 104 cıktı.senın kac cnm....

Ben herhalde artık Temmuz annesi değilim, bugün kan tahlilimde betahcg düştü. pazartesi 273.88 di. Bugün 189,84 oldu
Doktorumda pek umutlu konuşmadı,
Rabbim hayırlısını versin, dicek başka bi şey yok.

Bende bu hafta hamile olduğumu öğrendim. Aile hekimliğinde Salı günü baktırdım hcg 208. Haftaya doktora gidicem inşallah. Rabbim herkese hayırlısıyla nasip etsin inşallah :)

Bende yaklaşık 2 hafta önce gebeliğimi öğrendim. Planlı bir gebelikti, fakat şuaralar bir bulantı var çok zorlanıyorum. Bu konuda bilgisi olanlar varmı neyapmak gerek bulantıları hafifletmek için:KK31:

Sevgili kızlar göğüslerinizdeki hassasiyet hala devam ediyor mu? benim birdenbire geçti. Tabii aklıma da hemen kötü şeyler geliyor. :KK50: Bir şeyler yazarsanız sevinirim.

aklına kötü şeyler getirme lütfen evet gögüslerdeki hassasiyet biraz bendede azaldı. hiç üzülme yerine bulantılar geliyor bebişler kendilerini anne vücudunda mutlaka hatırlatacak bir sıkıntı oluşturuyorlar:) aman sağlıklı olsunlarda önemli değil:):):)

aklına kötü şeyler getirme lütfen evet gögüslerdeki hassasiyet biraz bendede azaldı. hiç üzülme yerine bulantılar geliyor bebişler kendilerini anne vücudunda mutlaka hatırlatacak bir sıkıntı oluşturuyorlar:) aman sağlıklı olsunlarda önemli değil:):):)

sağol canım bekleyelim bakalım. Rabbim hayırlısını nasip etsin hepimiz için.

X