memurum ..kocamdan dayak yedim.

huzur en önemli şeymiş evlilikte onu çok iyi anladım ..biz barıştık eşim geldi bizi götürdü..düzelecek herşey diyor..hatta bu ay maaşımın yarısı bana kaldı diebilirim .. uğraşıyor görüyorum..unutmaya çalışıcam şiddeti...umarım bu ay ödediği gibi sürekli olarak bana maddi konuda destek olur ciddi anlamda bunalıyorum çünkü. bu arada internetimiz yok ..her zaman sürekli nete giremiyorum o yüzden..siz çok zorluk yaşamışsınız ikiz çocuk ne kadar zordur tahmin edebiliyorum..hem onların stresi hem eşinizle olan problemleriniz uykusuz geceler maddi sıkıntılar yalanlar..off bu erkekler sanırım çok aptal..arabamı aldım diyosunuz ne mutlu size çok sevindim..ben de eşim olmasaydı 0 (sıfır) kilometre bi araba kesin alırdım heralde:))))))))))bi laf var ya her başarılı erkeğin arkasında bayan vardır die..ben o lafı değiştirdim HER BAŞARISIZ KADININ ÖNÜNDE ERKEK VARDIR ONA ÇELME TAKAN :))

umarım değişir eşiniz umarım siz evliliğinizde mutlu olursunuz...

yinede erkeklere çok fazla güven olmaz...

siz de ne sabır varmış be ben okurken sinirlendim bu nasıl bir kocadır büyük konuşmayım daha evlenmedim ama çekilmez yani kahrı bence kısa yoldan bırakın allah yardımcınız olsun:KK50:

napalım başıma gelecek varmış..sabrediyorum evet çok zor ama seviyorum ve çocuğum da var..bırakmak için herşeyi tüketmek gerek..ben bırakamıyorum o da uğraşıyor görüyorum..bakalım ben zamana bıraktım ..kavga edince herşey daha berbat oluyor.ben bekarken şiddet boşanma sebebi derdim ama olmuyor işte ..

umarım değişir eşiniz umarım siz evliliğinizde mutlu olursunuz...

yinede erkeklere çok fazla güven olmaz...

bu şansı iyi değerlendirir umarım barıştık ama dediğiniz gibi güven olmaz..bugün bu borçlar biter yarın başka şeyleri çıkar..ben de artık borçlar bitince kendime çalışıcam para kaptırmıycam ..eğer bu yüzden boşanmak isterse buyursun boşansın..artık çocuğum için çalışıp geleceği için birikim yapmak istiyorum ....artık kocama hiiç güvenmiyorum zaten..gizli birikim yapıcam ..başka çare bırakmadı bana..

evveet konuyu geçen sene açmışım..şimdi nasılmıyım..ev eşyaları için çektiğim kredim bitti..eşim için çektiğim 20 bin tl kredi de bitti..bu sefer maaşımın yanıma kalmazına dayanamadı eşim..sürekli para ver para ver....ben de baktım bu iş böyle olmayacak..araba aldım kendime ..lüx bir araba..maaşım oraya gidiyor..eşimmi...evin elektrik suyunu öderse ödeeerr..ödemezse kesilir:) sadece bu.. eksi hesabımdan geçiniyorum.şimdi nasılım dersek....bu olanları hala hazmedebilmiş değilim..kocama iş eve eşya çocuk bakımı çalışma temizlik heeerşşeeyyyyyy...ağır çok ağır gelmiş bana..çok kızgınım kinliyim...kocamgillerin beni bu kadar kullanması içime oturdu....pişmanım kelimesi çoook hafif kalır bu evlilik için...bana şimdi bi şans verseler yapacağım şey EŞİMLE TANIŞMAMIŞ OLDUĞUM Bİ TARİHE IŞINLANMAK OLURDU...ahhh keşkee..suratına bakmaz geçer gider hayatıma devam ederdim...yorgunum kırgınım...ha bu kadar özverili oldum da kocam beni kraliçe mi ilan etti sanıyorsunuz..şuanda yerlerde paspasım...onun için köpekten farksızım..yine tatildeyim die ailemin yanına geldim..zaten tatil olmasını iple çeker gibi bi hali vardı..inanın ne arıyor ne soruyor....ben aradığımda işim var dur kapat diyor..dün 20 kez aradım her seferinde işim var dedi..en son akşam 9 gibi bu işin de hiç mi mola yok nasıl vakit ayıramıyorsun dedim..artık böyle dedi..sana hakkettiğin şekilde konuşuyorum artık dedi..boşanmakla ilgili bi korkusu da kalmadı..tamam diyor ne zaman istersen gidelim..ama eşyalar çocuk hiçbirisi burdan gitmez diyor..eşyaları yırtar kırar yakarmış....şimdi düşünüyorum ..tainimi ailemin yanına alsam rahatsız edecek..başka yere tain istesem.yeniden uğraş yeniden başla..kadın başıma zor çok zor olacak..haa uğraşmak istiyormuyum..hayır..yorgunum dostlar kırgınım ..hayata kzgınım...bu kadar tırnaklarımla kazıyarak bu hale getirdiğim evliliğimde köpekten dilenciden farksızım..dün en son dediği laf şu arkadaşlarının yanında...KAPA LAN ŞU TELEFONU..hem de bağırarak..bana erkeklik taslıyor :) şimdi ne yapabilirim..boşluktayım..yeni bi mücadeleye yeni bi hayata başlamaya da hiiç gücüm yok..sadece artık onunla muhattap olmadan işim oğlum evim..gidip gelicem..kendi isterse açsın dava..hanımlar eğer kızınız varsa....damat adayı işsiz se fakirse acımayın..biz yapıverelim demeyin..ne oldum delisi yapmayın erkekleri..ben çıkardım tepeme..özverili olmak ödül getirmiyor..kimse alnınızdan öpmüyor bunca özveriden sonra..olan size oluyor....

kesinlikle tedavi gormelisiniz boyle bir adam sevilmez tedavi olun ayrilin su adamdan bu adam sizin tirnaginizdaki kiri bile haketmezken dunyalari onune sermissiniz cok sinirlendim.yeniden sever sevilirsiniz genclik elden gitmeden kurtulmaya bakin.ekonomik ozgurlugunuzde var ne cekiyonuz bu adami ben bile burdan nefret ettim esinizden

evveet konuyu geçen sene açmışım..şimdi nasılmıyım..ev eşyaları için çektiğim kredim bitti..eşim için çektiğim 20 bin tl kredi de bitti..bu sefer maaşımın yanıma kalmazına dayanamadı eşim..sürekli para ver para ver....ben de baktım bu iş böyle olmayacak..araba aldım kendime ..lüx bir araba..maaşım oraya gidiyor..eşimmi...evin elektrik suyunu öderse ödeeerr..ödemezse kesilir:) sadece bu.. eksi hesabımdan geçiniyorum.şimdi nasılım dersek....bu olanları hala hazmedebilmiş değilim..kocama iş eve eşya çocuk bakımı çalışma temizlik heeerşşeeyyyyyy...ağır çok ağır gelmiş bana..çok kızgınım kinliyim...kocamgillerin beni bu kadar kullanması içime oturdu....pişmanım kelimesi çoook hafif kalır bu evlilik için...bana şimdi bi şans verseler yapacağım şey EŞİMLE TANIŞMAMIŞ OLDUĞUM Bİ TARİHE IŞINLANMAK OLURDU...ahhh keşkee..suratına bakmaz geçer gider hayatıma devam ederdim...yorgunum kırgınım...ha bu kadar özverili oldum da kocam beni kraliçe mi ilan etti sanıyorsunuz..şuanda yerlerde paspasım...onun için köpekten farksızım..yine tatildeyim die ailemin yanına geldim..zaten tatil olmasını iple çeker gibi bi hali vardı..inanın ne arıyor ne soruyor....ben aradığımda işim var dur kapat diyor..dün 20 kez aradım her seferinde işim var dedi..en son akşam 9 gibi bu işin de hiç mi mola yok nasıl vakit ayıramıyorsun dedim..artık böyle dedi..sana hakkettiğin şekilde konuşuyorum artık dedi..boşanmakla ilgili bi korkusu da kalmadı..tamam diyor ne zaman istersen gidelim..ama eşyalar çocuk hiçbirisi burdan gitmez diyor..eşyaları yırtar kırar yakarmış....şimdi düşünüyorum ..tainimi ailemin yanına alsam rahatsız edecek..başka yere tain istesem.yeniden uğraş yeniden başla..kadın başıma zor çok zor olacak..haa uğraşmak istiyormuyum..hayır..yorgunum dostlar kırgınım ..hayata kzgınım...bu kadar tırnaklarımla kazıyarak bu hale getirdiğim evliliğimde köpekten dilenciden farksızım..dün en son dediği laf şu arkadaşlarının yanında...KAPA LAN ŞU TELEFONU..hem de bağırarak..bana erkeklik taslıyor :) şimdi ne yapabilirim..boşluktayım..yeni bi mücadeleye yeni bi hayata başlamaya da hiiç gücüm yok..sadece artık onunla muhattap olmadan işim oğlum evim..gidip gelicem..kendi isterse açsın dava..hanımlar eğer kızınız varsa....damat adayı işsiz se fakirse acımayın..biz yapıverelim demeyin..ne oldum delisi yapmayın erkekleri..ben çıkardım tepeme..özverili olmak ödül getirmiyor..kimse alnınızdan öpmüyor bunca özveriden sonra..olan size oluyor....

aahhh ahh
su adama okkali bi tekme savurup bosasan huzuru bulacaksin ama anlamiyorsun. bu adami besleyecegine al bir evcil hayvan ona bak daha mutlu eder seni.
insanoglundan nankoru yok

sürekli tek taraflı mücadele nereye kadar. .
Gün gelecek yorulacaksın..
Eşiniz sizi galeye bile almıyor. .
Kaçan kovalanır. .
Seviyor Musunuz bilmiyorum ama
dayağı hiçbirimiz haketmiyoruz :KK19:

Canim Allah kolaylik versin, zor durum. Calisiyor olman memur olman buyuk avantaj. Bu sahis ogluna iyi babs modeli olusturmuyir malesef ve ayrilmak icin en gecerli sebep bence bu. En fazla 1 yilini alir yeniden duzenini kurmak.

evet maalesef durumum bu..ahh kafam salak kafammm.....eşimin işleri kötü gittiğinde hep şöyle düşündüm..erkektir..ele karşı mahcup olmamalı..bugün bozuksa yarın düzelir..destek olmalıyım dedim.. ama karşımda gerçekten merhametli adam gibi bi adam olsa yaptıklarımı görür anlar..şimdi yorumlarınızı okudum sevgili dostlar..herbiriniz boşan işine bak diyor..bakın ben ilk bu adamla evlenmeden ö nce ailem halalarım çevrem arkadaşlarım herkes şöyle dedi..yapma bu adamın hiç bişeyi yok neyle evleneceksiniz ne yapacaksınız..ben de salak gibi kredi çektiğimi herşeyi kendimin yaptığını herkesden gizledim..o yaptı dedim...sağolsun çok çabalıyor dedim..herşeyimi yaptı dedim..övdüm övdüm övdüm..face de falan hep mutlu mesut resimlerimiz vardır..kimse kimse bilmez içimde neler çekiyorum neler yaşıyorum....evlendik evleneli bi umut düzelir umuduyla etrafa bişey yansıtmıyorum..babam az ucundan bilir olayları..biz yanındayız der hep..bende ki kafa şu: kol kırılır yen içinde kalır..bir de eşimin ailesi benim usandığımı eşimin para kazanamadığını bütün yükün sırtımda olduğunu biliyorlar...şok şaşırtıcıdır ki bize sürpriz yapmışlar..bodrumdan 3 günlük bi tatil ayarlamışlar..eşimin ailesi bugüne kadar çok bişey yapmadı benim için..ama annesi eşimin bazı borçlarını kayınpederimden gizli ödedi...bir de eşimin babaannesi bizi kiradan kurtarmak için arsasını mütahite verdi böylece evimiz oldu..yani işler çok karışık..ben o kadına ihanet eder gibi nası derim torununla yapamıycam die...etrafa o kadar iyiyiz mesajı vermişim..yani hep gurur duyulsun eşimle istedim..herkes istemedik ama iyiki evlenmişler desin istedim..ispatlamak istedim kocamın sözde çok iyi biri olduğunu...ama kocam benim bu çabalarıma para vermelerime alıştı..RESMEN ALIŞTI..yani vermediğimde kötü oldum ..sanki bu görevimmiş gibi oldu..şimdi sesini kesti tabi ben araba alınca..en azından elimde bi mal var diyebiliyorum..şimdi düşüncem şu..biraz daha sabretmek istiyorum..sonuçta kira vermiyoruz..gizli gizli birikim yapıcam bir miktar altınım da var eşimin haberi yok..sonra araba kredisi bitince ev alıcam o zaman işte kendime güvenim gelecek...hiç ummadığı anda tekmeyi vurucam....bir de eşimde şunu görüyorum..etrafta arkadaşları da hep ona memur aldın ohh rahatsın diyor..face de bazı yazılardan biliyorum..o iice ezik oldu...bence kendine yediremiyor..hiç bişey başaramıyor arkadaşlar ..eline ne atsa batırıyor..şimdi araba almam da çok kıskandı..etraf soruyor eşime nasıl aldın die..diyemiyor ki karım aldı....yani beni artık çekemiyor..kıskanıyor..ben bunu seziyorum eşimde..ben ona ara ara şöyle derim..seni kadınlar adam etti...anan borçlarına koştu..babaannen ev verdi..karın eşya düğün iş araba ...çok bozuluyor ..hanımlar tekrar söylüyorum aman deyim...hayatında 2 tane 50 tl yi yanyana görmemiş adamlara kendinizi kullandırtmayın...tepenize çıkarlar vermeyince siz suçlu olursunuz...ezdirmeyin kendinizi benim gibi..ben artık akıllandım...hep oğluma ve kendime..haa ilerde olurda düzelirse ne mutlu bize...ailemiz kopmaz..olurda ailesi için çalışır adam olur evi geçindirir..o zaman benden geçerli not alır...

arkadas sen hala bu sorunlarin parasiz biriyle evlendigin icin oldugunu saniyorsun. karaktersiz biriyle evlenmisin haberin yok.

reputable ardaşım.çok haklısın karaktersiz biri..ben hep çevremden şunu duyardım.evlendikten sonra iş değişir.adamlar değişir..gerçekten siz de bakın yakın çevrenize..çoğu erkek evlendikten sonra monotonlaşıyor sıkılıyor sohpet yok muhabbet yok....biz evlenmeden önce kör kütük aşıktı biliyorum buna eminim...ikimizde üniversitedeydik..nesi varsa paylaşırdı bakışları tavırları rol değildi..gerçekten seviyordu..sonra okul bitti askerlik bitti iş bulamadı bunaldı..bunaldık.. ben çalışmaya başladım o işsiz...işi yok die bırakamadım..o zamanlar bana prensesler gibi davranıdı..bırakamadım işte..seviyordum da üstelik..neyse sonunda benim birikimlerim babamın katkısıyla iş yeri açtık.tabi işyeri açınca elimde bişey kalmadı..e evlenmek gerek eşya düğün ..vs..kredi çektim..ben krediyi öderken o evi geçindirdi..yani ilk 1 sene çok iyiydi herşey...o mutlu ben mutlu..sonra bozuldu işleri. ...işte tam da dönüm noktası bu oldu...bundan sonra artık hep ben destek oldum ..tekrar kredi çektim borçlarını kapattım..kavga kavga kavga........attığı her adımda başarısız oldu..artık esinden borcu olan bana gelmeye başladı kocanın borcu var die...kayınvalidem ödedi yine yaptı..yine kavga kavga...erkek işte yediremedi kendine..kadın kazanıyor o batırıyor..işi bırak sadece çocukla ilgilen dedim..onu da yediremedi kendine..ondan sonrası da işte bana gıcık oldu tahammül edemez hale geldi kıskandı falan filan..ben de boşluktayım..onun yerine koyuyorum kendimi. ben karımı kıskanmaz destek olurdum die düşünüyorum..ama erkeklerin beyni farklı çalışıyor maalesef..

iki yıllık bir evliliğim var.eşim özel sektörde çalışıyor.evlenmeden önce ikimizde hiçbir birikim yapmamıştık aslında eşimin bir işi de yoktu üniversite mezunu olmasına rağmen özel sektörde iş bulmak çok zor.yaklaşık 9 - 10 yıllık da bir ilişkimiz vardı bizim yani ünv.den arkadaşımdı.ben onu çok sevdiğim için ailemle konuştum işi yok bulamıyor dedim...babam da ona iş yeri açtı.30binlirayı geçkin para verdi eşimin eline. daha evlenmeden eşimin askerlik borçlanmalarını falan ödedim ..neyse askerliği bitince evlenmeye karar verdik..fakat ne onda ne de bende para yoktu birikimimin hepsini zaten işi için ben ve babam vermiştik..o yüzden düğün ve eşyalar için kayınvalidem kredi çekmemi söyledi o da çalışan bir bayan kayınpederim de hem emekli hem çalışıyor..25bin kredi çektim..çok güzel düğün yaptık eşyalarımızı aldık...ödemeye gelince kayınvalidemler ödeme yapmadı düğün olduktan sonra.yani bi kaç ay ödediler sonra sesleri çıkmadı..eşim de ilk zamanlar çok çalıştığı işin para kazanıyordu daha sonra araba alım satım işine de girmek istedi..beni ikna etti ve bankadan 20binlira daha çektirdi..aydan aya öderim o parayı dedi.özel sektör olduğu için ona da kredi vermiyor bankalar..neyse..inandım çektim..sonuçta o benim eşim..birkaç ay geçti 8-9 ay falan ...ödemeyi bıraktı..verdiğim krediyi de işyerime harcadım dedi..hepsi bitti dedi..işler de kötü dedi ve o borcu da bana yıktı..şuanda elim kolum bağlı bütün kazancım eşimin borcuyla düğün borcuna gidiyor...bir de oğluşum var onun masrafları ..
eşim çocuğumuzu çok seviyor ama malesef ilgisiz yani çocuk bakımı bana evin temizliği bana çamaşır bulaşık bana..para kazanma yine bana..depresyona girdim..boğulacak gibi oluyorum....çünkü eşim son bir yıl para kazanamadığı gibi bir de piyasaya 30 binlira borç yapmış..müşterilerden paralarımı alamıyorum dedi hep.hala işe gidiyor ve biliyorum elemanların sigortası dükkan kirası elemanların haftalığı derken eline para geçmiyor..güzellikle dükkanı kapat daha küçüğüne geç dedim ama etrafa hava atmayı çok seviyor..dönmüyor..ben de sürekli kavga ediyorum onunla..biliyorum çok sıkıntıda ama bıktım artık sürekli borç yapıyor oğluma daha bir bez bile alamadı..gücüme gidiyor koca bakmak..içkisi vardı da borç yaptı desem içkili gelmez eve..kadın kız durumuna da ihtimal vermiyorum..nasıl yaptı bu borçları anlamıyorum..sürekli kavga ediyoruz boğuluyorum çünkü..onun erkeklik gururunu sürekli zedeliyorum ..evde çocuğumuza bak ben çalışırım sigortanı da öderim yeter ki sen çalışma diyorum..çünkü çalıştıkça borç yapıyor....yalan söyleyemem bikaç kere ağır küfürler de çıktı ağzımdan kadınlarla para yediğini düşünerek..evet çok tahrik ettim biliyorum..en son 5 gün boyunca elektrikler kesilince akşam eve geldiğinde tişortunu ve atletini yırttım sinirden ve en sonunda o da patladı..tekme tokat dayak yedim..hemde sanki bir erkeği döver gibi dövdü..ve o gece çekti gitti eve gelmedi..ertesi akşam geldi kapıy ı açmadım gitti..sonrak gün yine geldi yine kapıyı açmadım gitti.en son 3.gün açtım kapıyı özür diler sandım..sessizce geçti içeri çocuğunu sevdi gitti yattı..yine bağırdım çağırıdım bi öüzr bile di lemiyosun dedim: sanki dilini yuttu hiç konuşmadı..en son babam geldi memleketten yanımıza eşimle konuştu adam olacaksanız olun yapamıyosanız boşanın dedi bize.eşimin zoruna gitmiş bu konuşma şimdi ailemi de sevmiyor..ben babamla memlekete döndüm yıllı k iznimde..
şimdi beni hiç aramıyor..çok üzülüyorum biz nası bu hallere geldik..çok yıprandım resmen yaşladım bıktım..ben arıyorum arama beni diyor.gururum mahvoldu.neden gittin babanla diyor..boşanma davası açacağım dedim ..ne yapmak istiyorsan yap dedi...zaten yapıyosun dedi.sonra da mesaj attı oğlumu anasız ve ya babasız bırakmaya kimsenin gücü yetmez yazmış...ben eşimin her istediğini yaptım..çok iyi bir anne ve ev kadını oldum..haketmediğim çok şey yaşattı ..ama sıkıntılarımız sadece maddiyat..o olmasa o kadar iyi geçiniyordukki..çok da sevdim...şimdi ailemin yanındayım oğlumla beraber.arama beni dediğinin gecesinde saat 3.50 de beni aramış duymadım..dediği gibi aramıyorum..o da aramıyor..ne yapacağımı şaşırdım . inanın dışarda kimseye belli etmiyorum mutsuzluğumu..gayet iyi bir aileymişiz gibi davranıyorum..napmam gerek bilmiyorum..akıl verin nolur...çok uzattım özür dilerim..

Kocanız bütün bu zaman içinde sizi resmen kullanmış. Çatır çatır kendine baktırmış. En baştan babanızın para vermesi bile hataymış. Özür dilerin sadece durum bunu gösteriyor diye söylüyorum sanki kendinize koca almışsınız gibi olmuş. Bir de bunun üstüne dayak yemişsiniz ve hala beni niye aramıyor diye üzülüyor siz arıyorsunuz. Ben sizin yerinizde olsam son sürat koşarak uzaklaşırdım adamdan.

princessofdarkness evet aptalca göründüğünün ben de farkındayım..ama ilk 1 yıl iyiydi herşey çalışıyordu kazanıyordu..işleri kötüleşince kötü olduk zaten..birde hadi sileyim diyemedim uzuun bi geçmişimiz var..iyi bi geçmiş...off çok zor çook..

iki yıllık bir evliliğim var.eşim özel sektörde çalışıyor.evlenmeden önce ikimizde hiçbir birikim yapmamıştık aslında eşimin bir işi de yoktu üniversite mezunu olmasına rağmen özel sektörde iş bulmak çok zor.yaklaşık 9 - 10 yıllık da bir ilişkimiz vardı bizim yani ünv.den arkadaşımdı.ben onu çok sevdiğim için ailemle konuştum işi yok bulamıyor dedim...babam da ona iş yeri açtı.30binlirayı geçkin para verdi eşimin eline. daha evlenmeden eşimin askerlik borçlanmalarını falan ödedim ..neyse askerliği bitince evlenmeye karar verdik..fakat ne onda ne de bende para yoktu birikimimin hepsini zaten işi için ben ve babam vermiştik..o yüzden düğün ve eşyalar için kayınvalidem kredi çekmemi söyledi o da çalışan bir bayan kayınpederim de hem emekli hem çalışıyor..25bin kredi çektim..çok güzel düğün yaptık eşyalarımızı aldık...ödemeye gelince kayınvalidemler ödeme yapmadı düğün olduktan sonra.yani bi kaç ay ödediler sonra sesleri çıkmadı..eşim de ilk zamanlar çok çalıştığı işin para kazanıyordu daha sonra araba alım satım işine de girmek istedi..beni ikna etti ve bankadan 20binlira daha çektirdi..aydan aya öderim o parayı dedi.özel sektör olduğu için ona da kredi vermiyor bankalar..neyse..inandım çektim..sonuçta o benim eşim..birkaç ay geçti 8-9 ay falan ...ödemeyi bıraktı..verdiğim krediyi de işyerime harcadım dedi..hepsi bitti dedi..işler de kötü dedi ve o borcu da bana yıktı..şuanda elim kolum bağlı bütün kazancım eşimin borcuyla düğün borcuna gidiyor...bir de oğluşum var onun masrafları ..
eşim çocuğumuzu çok seviyor ama malesef ilgisiz yani çocuk bakımı bana evin temizliği bana çamaşır bulaşık bana..para kazanma yine bana..depresyona girdim..boğulacak gibi oluyorum....çünkü eşim son bir yıl para kazanamadığı gibi bir de piyasaya 30 binlira borç yapmış..müşterilerden paralarımı alamıyorum dedi hep.hala işe gidiyor ve biliyorum elemanların sigortası dükkan kirası elemanların haftalığı derken eline para geçmiyor..güzellikle dükkanı kapat daha küçüğüne geç dedim ama etrafa hava atmayı çok seviyor..dönmüyor..ben de sürekli kavga ediyorum onunla..biliyorum çok sıkıntıda ama bıktım artık sürekli borç yapıyor oğluma daha bir bez bile alamadı..gücüme gidiyor koca bakmak..içkisi vardı da borç yaptı desem içkili gelmez eve..kadın kız durumuna da ihtimal vermiyorum..nasıl yaptı bu borçları anlamıyorum..sürekli kavga ediyoruz boğuluyorum çünkü..onun erkeklik gururunu sürekli zedeliyorum ..evde çocuğumuza bak ben çalışırım sigortanı da öderim yeter ki sen çalışma diyorum..çünkü çalıştıkça borç yapıyor....yalan söyleyemem bikaç kere ağır küfürler de çıktı ağzımdan kadınlarla para yediğini düşünerek..evet çok tahrik ettim biliyorum..en son 5 gün boyunca elektrikler kesilince akşam eve geldiğinde tişortunu ve atletini yırttım sinirden ve en sonunda o da patladı..tekme tokat dayak yedim..hemde sanki bir erkeği döver gibi dövdü..ve o gece çekti gitti eve gelmedi..ertesi akşam geldi kapıy ı açmadım gitti..sonrak gün yine geldi yine kapıyı açmadım gitti.en son 3.gün açtım kapıyı özür diler sandım..sessizce geçti içeri çocuğunu sevdi gitti yattı..yine bağırdım çağırıdım bi öüzr bile di lemiyosun dedim: sanki dilini yuttu hiç konuşmadı..en son babam geldi memleketten yanımıza eşimle konuştu adam olacaksanız olun yapamıyosanız boşanın dedi bize.eşimin zoruna gitmiş bu konuşma şimdi ailemi de sevmiyor..ben babamla memlekete döndüm yıllı k iznimde..
şimdi beni hiç aramıyor..çok üzülüyorum biz nası bu hallere geldik..çok yıprandım resmen yaşladım bıktım..ben arıyorum arama beni diyor.gururum mahvoldu.neden gittin babanla diyor..boşanma davası açacağım dedim ..ne yapmak istiyorsan yap dedi...zaten yapıyosun dedi.sonra da mesaj attı oğlumu anasız ve ya babasız bırakmaya kimsenin gücü yetmez yazmış...ben eşimin her istediğini yaptım..çok iyi bir anne ve ev kadını oldum..haketmediğim çok şey yaşattı ..ama sıkıntılarımız sadece maddiyat..o olmasa o kadar iyi geçiniyordukki..çok da sevdim...şimdi ailemin yanındayım oğlumla beraber.arama beni dediğinin gecesinde saat 3.50 de beni aramış duymadım..dediği gibi aramıyorum..o da aramıyor..ne yapacağımı şaşırdım . inanın dışarda kimseye belli etmiyorum mutsuzluğumu..gayet iyi bir aileymişiz gibi davranıyorum..napmam gerek bilmiyorum..akıl verin nolur...çok uzattım özür dilerim..

durumunuza çok üzüldüm aynı sorunları bende yaşıyorum üstelik yeni evliyim
eşimin maaşı iyi ben de memurum ama çok ciddi para skıntılarımız var eşimin borsa oynadığını ve paraları orada kaybettiğini biliyorum. hala da devam ediyor. Allah Yardımcınız olsun ben yapamıyorum ama siz yapın eşiniz aranıza mesafe koyun bırakın arasın sizi oğlu ile ilgliensin sizden başka gideceği bir kapı olmadığını anlasın yuvasını sahiplensin siz dönerseniz böyle sürüp gidecektir ben her zamn geri adım atan oldum ve değişmedi Rabbim yuvayı yıkmaz inşallah sizin için en hayırlısını en kısa zamnada nasip eder

hala ısler kotulesınce para olmadıgında brseylern bozuldugunu dusunyrsnz.o kdr ıyı nıyetlı o kadar masum bır ınsansınız kı ınsallah bu ıyı yuregınızı hakedcek br adamla yolunuza devam edersınız.herseyı bırakın bır kenara sızı doven bır adama asla gerı donmemelısınz.aramanız ozur beklemenız hepsı kocaman bır hata.ozur dılese ayagınza kapansa ne olacak kı.neyı gerı getırecek.kendı ayakları uzerınde duran br bayansınız aılenız de yanınzda bu adamdan bosanın gıtsın.gerckten sızı seven brnı hakettgınze ınanmanz gerekıyor.boyle ortamda cocuk mu buyutulur?umarım en kolay bıcımde sıze zorluk cıkarmadan cocugnzun psıkolojsnı bozmadan yolunuzdan cekılır...

durumunuza çok üzüldüm aynı sorunları bende yaşıyorum üstelik yeni evliyim
eşimin maaşı iyi ben de memurum ama çok ciddi para skıntılarımız var eşimin borsa oynadığını ve paraları orada kaybettiğini biliyorum. hala da devam ediyor. Allah Yardımcınız olsun ben yapamıyorum ama siz yapın eşiniz aranıza mesafe koyun bırakın arasın sizi oğlu ile ilgliensin sizden başka gideceği bir kapı olmadığını anlasın yuvasını sahiplensin siz dönerseniz böyle sürüp gidecektir ben her zamn geri adım atan oldum ve değişmedi Rabbim yuvayı yıkmaz inşallah sizin için en hayırlısını en kısa zamnada nasip eder
ya siz beni en iyi anlayanlardan olabilirsiniz..boşanmak kolay mı siz boşanabiliyomusunuz..bilmiyorum artık yeni yeni bişeyleri farkettim yakıştıramıyorum bile yanıma artık..maddi manevi bitirdi beni..

10 -15 gün önce barıştık tatilide...daha doğrusu herşeyi bir yana bırakıp eğlenmeyi tercih ettik.sonra tatil bitti eve gittik..başladı yine sıkıntıdayım demeye..para yok demeye..bana eksiden 1000lira çekmemi vermemi söyledi..ben de yalandan artık eksi hesabım yok kapattım dedim..araba kredimi bildiğinden maaşıma da karışamıyor..neysee ondan sonra ben yine tatil die ailemin yanına geldim..ertesi günü gece 12 de aradım telefon kapalı..face e bi girdim arkadaşıyla rakı masasında poz vermiş...!!!şaka gibi..ağzıma geleni yazdım mesaj olarak. karının adam ettiği erkek bozuntusu dedim..zehir zıkkım olsun o içkiler madem paran var içecek kadar kalk gel oğlunu gör yazdım..o masada oturan hepinizin allah belasını versin artık yokum ben yanında..ne halt edersen et yazdım..telefonumu kapattım..aramış aramış ulaşamamış..babamı aradı babam ben karışmıyorum aranızda çözün meselenizi beni karıştırmayın dedi..koca adamlarsınız ne yapıyosanız biz saygı duyarız dedi..babama dükkanı sattığını artık işsiz olduğunu söylemiş..gözüm aydınmış..hergün başka başka problemler dertler..bakalım sıkıyorum dişimi bu işin sonu nereye varacak bekliyorum..

X