tesettürlülerin rahat edebileceği islami otel dışındaki otel deneyimi paylaşımı...

kızlar bende aradım taradım sonunda antalyadaki adenya otelde karar kıldım balayına giden arkadaşlar olmuş çok memnun kaldıklarını döylediler hatta bi tanıdıkla 2 hafta arayla gidicez balayına. kasımda çok uygun oldu bizimde kral dairesi fln tuttuk hatta :)) döndükten sonra yorum yaparım artık kasımdan sonra :)

merhaba kızlar çok güzel bi topic olmuş bende tesettürlüyüm o nedenle yıyecegınden temızlıgınden emın olacagım bır yere gıtmek ıstıyorum . adenya otele baktım odaları cok guzele benzıyor . fiyat alanlar ne kadar oldugunu yazabılırler mı acaba ?

Kızlar balayı özel bir zaman dilimi oldugu için hayatımızda cok onemlı ve tek bır defa yasayacagımız ıcın ıyı tercıh etmemız gerekıyor gecenlerde bır arkadas tavsıyesı ıle kapadokyaya tatıle gıtmıstım Uchısarda perı bacaları manzaralı bir butik otel vardı.Karlık Evi aile sıcaklıgında calısanlar cok ıcten cana yakın odaları ve kahvaltısı mukkemmel sahibi sanırsam eczacı bir beyfendi çok ilgili biriydi.Burda bızım dısımızda kalan bir kac musterı daha vardı 2 aıle tesetturluydu ve gercekten cok rahat ettıklerını ve balayını harıka gectıgını ıfade ettıler herkes cok memnun kalmıs kesınlıkle tavsıye ederım.

Son düzenleyen: Moderatör:
cnm 1700 küsür liraya geldi bizim 4 gece 5 gün dediğim gibi kral dairesini tuttuk. benm için iyi oldu ztn doğru dürüst yüzmeyi bilmiorm jakuzisi fln var odada . antalyada o tarihlerde jakuzili odaların fiyatları çok pahalıydı. oradakiler sahil kapalı olabilir havanın durumuna göre dedi ztn yüzersek havuz kiralarız diye düşündük hava yüzecek kadar olmaz sanmıyorum kasım sonuçta.

bugünlerde dikkatımi çeken biryer antalyada saklıköyevleri. Herşey dahil , şömineli, havuzu çevreden görünmeyen özel havuzlu evler üstelik ücretsiz turlarıda var ilgi çekici bir yer. giden varsa paylaşırsa sevinirm.

merhaba kızlar:) evlendim ve üzerinden 1 ay geçti :) merak eden olur diye adenyadan bahsetmek istedim :)
şimdi ben daha önce iş toplantısı dolayısıyla birkaç kez world of sunrise diye bir otel var alanyaya yakın bir yerde oraya gitmiştim. adenyayı da öyle büyük bir otel olarak bekliyordum muhafazakar müşteri çok olur büyük olur diye düşündüğümden. neyse otel okadar da büyük değilmiş. yani bahçesi çok yok şöyle bir yürüyüş yapalım derseniz mümkün olmaz. plajı oteldeki kişi sayısını kaldırır büyüklükte yeterli diye düşünüyorum. daha önce hiç muhafazakar otele gitmedim ama kadınlar kısmı iyi göründü otelden bakınca görünmüyor .sadece benim dönemimde gölge olduğundan dolayı havada çok sıcak olmadığı için soğuk olabilir ama onun dışında deniz iyiydi yani :) odaya gelince odam otelin en güzel odasıydı bence güneşin batışını görüyordu ve yanımızda vs hiç oda yoktu direk boşluğa bakıyordu otelin dizaynından dolayı bazı odaların pencereleri birbirine bakıyor dikkat edilmeli. kral dairesi çok güzeldi hiç sıkılmadım oda baya geniş olduğu için jakuzi iyiydi denize bakıyordu manzara güzeldi :) ilk gün gittiğimizde odamıza meyve tabağıyla cheesecake gönderdiler. odamız ztn gül kurularıyla süslenmişti ortam romantikti kuğular fln vardı :) temizlik iyi hergün yataktaki çarşaflar değişti havlularımız değişti sadece jakuzi için ayrı havlu konusunda 3. gün sıkıntı yaşadım. isteyince zorla getirdiler sonraki gün gene koymadılar tabi:KK43: ama temizlik iyiydi. ben işim gereği otellerde konaklarım o yüzden otel temizliği içerisinde iyiydi yani. yemekleri konusunda hayal kırıklığına uğradım. salata vs çok çeşt göremedm yemeklerde genelde hamur işine dayalıydı börek vs vardı. yemeklerinde çok lezzet yoktu. doymak için yedik. tatlılarını hiç sevmedm tatsız geldi bana. sonra bi gün sabah kahvaltısı ayarladk odaya kahvaltı güzel geldi. ondan sonraki günler açık büfe kahvaltıda kaymak yoktu. kaymak olmayınca bütün kahvaltı gözümden düştü. karışık malzemeli yumurta istedik içinde kuş kadardı mazemeler. onun dışında garsonlar fln iyiydi servis yapılışı güzeldi.
otelin havuz kiralama aile hamamı kiralama mevzusundan hiç yararlanamadk çünkü yer bulamadk havuzda hamamda ztn odamzda vardı kullanmadk bile çok.
ala carte restoran bir gün içn ücretsizdi. bize 2 gün verdiler işte birini sectik. gittiğimizde balayı çiftleriyle dolu bir restoran küçük bişeydi ztn . geçtik bi masaya oturduk. bekliyoruzzki yanımıza gelcekler. hiç umursamadılar bile. neyse on saat sonra biz birine sorduk sipariş almıcakmısınız diye tmm abi dedi gitti. çorba geldi direk. neyse dedik heralde standart menü. içtik çorba bitti kırklandı. yemek gelmio. kimse ilgilenmio. arka masadakiler benden sonra geldi yemeğe geçti bizle kimse ilgilenmedi. gene biz çağırdık aa alınmadımı dedi. sonra sordu işte bekledik gelsin diye. elinde 3 tabakla geldi arka masaya verdi 2 sini geldi birini bana verdi. bekle bekle eşime gelsin die bir türlü gelmedi. yarım saat oldu bizde balayı die kötü geçmesin die sabrediyoruz. en son adamı gene çağırdım eşime getirmeyi düşünüümüosunuz yarım saat oldu fln adama çemkirdim. affettircem fln tatlı vercem fln ztn olan bişeyi verecek.2 diilde 3 tane veririm fln dedi. bizde istemiyoruz diip çıktık ztn eşime gelen yemek benmkinden de azdı. saçma sapan canımız sıkıldı. şikayete gittik olabilir 50 tane balayı çifti var dediler. hiç kusura bakmayın vs yok yani.

sonuç olarak ben adenyaya bidaha gitmem. biraz müşteri bize mecbur olayı var ve ben sinir oldm. eşimle denize girmek dursun ayağımı bile beraber sokamadm denize. temizlik iyi olabilir ama hizmet anlayışları kötü. bu kadar :))) okuyabilirseniz tebrik ederim ama her şeyiyle anlattm :):21::KK9:

X