merak edilen el işlerim

Barcman

PR UZMANI
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2007
10.363
31
arkadaşlar yakında tatile çıkıcağım gitmeden evel bir çoğunuzun merak ettiği el işlerimi sizlerle paylaşmak istedim şimdilik 90 tane resim ekliyorum ahşap boyama ve diğerlerini daha sonra ekliyeceğim yalnız aceleden ütüleyemedim siz bunları lütfen ütülü olarak tahayyül edin umarım beğenirsiniz kurdele şeklindeki örtülerimle başlıyorum bunlar minik iğne oyaları ciğer deldi pul veya kurdele işi veya sırf ciğer deldi nakışından oluşuyor sevgiler

Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.

fiskos örtülerim
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.

ranıld ve küçük örtüler
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.

önlük takımları
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.

seccade çantaları içinde kuran baş örtüsü ve seccade koyma bölümleri var
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.

kırlentler
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.

kurdele işi terlik ayakkabı çantaları
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.

şimdi sıra tablolarımda ilk ikisi organze kurdeleden yapılmış diğerleri kurutulmuş çiçek tablolarım tablodaki böcek kelebekler çevrenin ilaçlanmasıyla ölmüşlerdir onları topladım yoksa ben bir hayvansever olarak asla kıyamam birde biraz flaş parlamış ama yinede size bir fikir verebilecek durumda
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.

Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.

ellerine sağlık..özellikle panoları çok beğendima.sfakat 14.mesajdakilerin ne olduğunu anlayamadım:uhm:

arkadaşım hepsi bir harika olmuş ellerine sağlık bende senin gibi bu tür işlerle uğraşıyorum hatta sipariş üzerine satıyorum artık tülleri değerlendirmeye bayılıyorum yalnız senden bir ricam olacak şu seccade hurçlarının birde kapakları açılmış şekilde resmini koyarsan çok memnun olurum bide ölçüsü varmı yoksa göz kararımı kesip dikiyosun çok şey istiyorum biliyorum ama azcık dikimi hakkında bilgi verirsen sevinirim

arkadaşım hepsi bir harika olmuş ellerine sağlık bende senin gibi bu tür işlerle uğraşıyorum hatta sipariş üzerine satıyorum artık tülleri değerlendirmeye bayılıyorum yalnız senden bir ricam olacak şu seccade hurçlarının birde kapakları açılmış şekilde resmini koyarsan çok memnun olurum bide ölçüsü varmı yoksa göz kararımı kesip dikiyosun çok şey istiyorum biliyorum ama azcık dikimi hakkında bilgi verirsen sevinirim

canım açık halinin resmi var ama daha yakından çekip koyarım 45 cm eninde içinde bir büyük seccade koyma yeri var ikide küçük gözü bulunuyor biri kuran biri başörtüsü için akşama daha ayrıntılı çeker eklerim sevgiler

X