Sağlıklı beslenelim, kilo verelim...

ay buarası hepimiz için iyi olur ben sizleri çok özledim inşallah toparlanırız eskisi gibi bol bol sohbet ederiz edacım ellerine sağlık iyki açtın topiği .bu arada nereden gireceğimi buldum.

ramazan geldi ama ben oruç tutamıyorum hasta oldu umarım hemen biter yoksa yarı ramazan oruç tutamam.

eda süpersin vallahi kaç gündür hiç giresim gelmiyodu ellerine sağlık bizim takım ne oldu kapandımı şimdi

açıkcası kapanmasından yana değilim belki bir azim filan gelir diye ama gelmez ise de yarışmadan bizi atmadan bir grup kurmak istedim. çok iyi dostluklarımız oldu kaybetmek istemedim...

edacım hayırlı ve uğurlu olsun hepimize çok sevindim yine hep birlikte olucaz.. :)

günaydınnn hatularrrr
nasıl gidiyor ramazan??
ramazan menulerınız ne alemde,varmı yeyemk yedıgınızde bi vicdan azabı:)

günaydın kızlar,

dün misafirim vardı. oruç değildim bolca çalıştım terledim. yemeklerim pastam falanım filanım hepsi süperdi hepsini yedirdim. bugün niyetliyim inşallah birşey olmazsa akşama abartmayayım diye pastaları çörekleri topladım. personelime getirdim kahvaltıda afiyetle yediler eh birazı da öğleden sonra çaylarına kaldı. sonuç olarak ben yemedim ya ama kekten sahurda 1 dilim yedim dayanamadım :)

Selamlarr kızlarr hayırlı cumalar hayırlı günlerr :KK3::KK3:

ohh ohh ne güzel herkesler gelmiş buraya süper olmuş yaa :KK16::KK16:

günaydınnn hatularrrr
nasıl gidiyor ramazan??
ramazan menulerınız ne alemde,varmı yeyemk yedıgınızde bi vicdan azabı:)

esraa naber canımm nezaamn döndün tatilden karşılaşamadık senle :KK34:
ramazan nasıl geçsin çok şükür Rabbim veriyo sabrını :KK34:
ben kaçamak pek yapmıyom ya güzel beslendiğimi düşünüyorum hatta çok yiyemiorum bile tıkanıyorum :KK34:
yanlız genede kilo almaktan korkuyorum çünkü sürekli yiyip yatıyorum yiyip yatıyorum halsizlik hat safada :KK31:
oruçluyken inanın akşam yemekten sonra olduğum kadar halsiz deilim yemeği yedim mi pilim bitiyo öle aman amanda bişey yediğim yok yani :KK34:
dün iftara yakın lokma döküyolarmış nasıl canım istedi aldım hemen iftarı yaptım inanırmısınız 1 tane yiyemedim tıkanıyorum hemen bide çok su içemiyorum galiba ya orucumu ilk açarken çok içiyorum 3-4 bardak sonra bide sahurda içiyorum :KK31:

günaydın kızlar,

dün misafirim vardı. oruç değildim bolca çalıştım terledim. yemeklerim pastam falanım filanım hepsi süperdi hepsini yedirdim. bugün niyetliyim inşallah birşey olmazsa akşama abartmayayım diye pastaları çörekleri topladım. personelime getirdim kahvaltıda afiyetle yediler eh birazı da öğleden sonra çaylarına kaldı. sonuç olarak ben yemedim ya ama kekten sahurda 1 dilim yedim dayanamadım :)

günaydın tatlımm :KK34:
ohh çok iyi yapmışınn evde durunca azda olsa yeniliyor gerçekten :KK34: 1 dilim iyi gene ya bişiycik olmaz :KK34:

Son düzenleme:
günaydın kızçeler:KK3::KK3:

edacım yeni topiğin hayırlı olsun:KK16::KK16:

takımada yazdım,burayada yazayım bu hafta herkesi izinli yazıcam,yinede kg bildiren olursa listeye o şekilde eklerim:KK34::KK34:

bu arada bende daha yeni işe geldim,bir haftadır diş ağrısından öldüm resmen,ne uyku ne bişey,nihayet dün kanal tedavisi yapıldı biraz olsun rahatladım,biraz da ağrı kesici sayesinde

üstelik aynı anda hem regl hemde nezle oldum,boğazlarım falan çok kötüydü,berbat bi hafta geçirdim anlayacağınız:KK53::KK53:

tabi ne diyet ne oruç hiçbiri yoktu:KK50::KK50:

dün iftarda
1tane hurma
1kase tarhana çorbası
3kaşık patates püresi
1 büyük rosto

misafirliğe gittik orda
1 türk kahve
2 minik kanepe minikliğinde kurabiyemsi bişiy (bende anlamadım ama çok güzeldi 10 tane daha olsa yiyebilirdim:KK1: )

3dilim şeftali
3-4tane kiraz

sahur
4dilim kızarmış kare light ekmek
2dilim peynir
2yumurta
1tane zeytin
2bardak süt
2çay kaşığı reçel

alabildiğine su :)

Son düzenleme:
günaydın günaydın ne yapacaz izinemi ayrıldık bu arada neslim geçmiş olsun canım diş ağrısı çok zor

dün pişman olacağım ne yedim yazmaya başlıyım...

sabah: 2 dilim ekmek + 1 kk peynir + 1tk marmelat

ara: 1 mini yeşil elma

öğle: tavuk sote + yoğurt + 2 kaşık pirinç pilavı

ara2: 1 dilim ekmek + 1 kutu yağsız süt

akşam: 1 tabak ekşili ufak köfte 2 küp et + bol salata + avuç içi kadar ramazan pidesi (ekmeğin geri kalanı gözümde tütüyor:))

ara: 1 yk meyveli dondurma + 1 adet peçetede sıkılmış tulumba tatlısı

eh misafirin varlığına da güvenip iyice abartmışım bana sofraya göre az yedim gibi geliyordu da baya da yemişim :KK5:

herkes takıma gelsin kızlar,bugün hep birlikte bi karara varalım,bende ona göre paylaşım alanına bildiricem,özellikle sehercim senin bildirim yapman gerekiyo,diskalifiye olmaman için:KK34::KK34:

takımada yazdım,burayada yazayım bu hafta herkesi izinli yazıcam,yinede kg bildiren olursa listeye o şekilde eklerim:KK34::KK34:

bu arada bende daha yeni işe geldim,bir haftadır diş ağrısından öldüm resmen,ne uyku ne bişey,nihayet dün kanal tedavisi yapıldı biraz olsun rahatladım,biraz da ağrı kesici sayesinde

üstelik aynı anda hem regl hemde nezle oldum,boğazlarım falan çok kötüydü,berbat bi hafta geçirdim anlayacağınız:KK53::KK53:

neslimmm günaydınlarrr :KK34:

geçmiş olsunn yaa diş ağrısı çok beter bişeydir :KK31: dikkat et kendinee gelince hepside üst üste geliyor :KK34:

ben bgn uyandıgımda tartılmadım çünkü gün kavramım tamamen gitti bide sahura kalktıgımdan son dakkaya kadar uyuyorum sonra koşarak evden çıkıyorum :KK1:

dün akşam tartılmıştım 64.0dım çarşmba akşam 62.8dim :KK53::KK53::KK53:
yarın sanah tartılırım artık şuan çok uyuz oldum kendime sabaha tartılmadığım için benim kilomu dün akşamki kilom kabul edebilirsin bende kendi tuttugum çizelgeme onu yazıyorum şimdi :KK34:

akşam: 1 tabak ekşili ufak köfte 2 küp et + bol salata + avuç içi kadar ramazan pidesi (ekmeğin geri kalanı gözümde tütüyor:))

eh misafirin varlığına da güvenip iyice abartmışım bana sofraya göre az yedim gibi geliyordu da baya da yemişim :KK5:

bence çokta abartmamışın canım ya sadece akşam o dondurma ve tatlıyı keşke başka güne bıraksaymışsın neyse bgn azaltırsın dengelersin :KK34:

eda süper gidiyorsun bence çok abartmamışsın sen bide benim yediklerimi görsen:26::26:tartılmıyorum kaç gündür korkudan toparlanmam lazım .pazartesi itibarıyla bende tekrar başlarım inşallah

Selamlarr kızlarr hayırlı cumalar hayırlı günlerr :KK3::KK3:

ohh ohh ne güzel herkesler gelmiş buraya süper olmuş yaa :KK16::KK16:

esraa naber canımm nezaamn döndün tatilden karşılaşamadık senle :KK34:
ramazan nasıl geçsin çok şükür Rabbim veriyo sabrını :KK34:
ben kaçamak pek yapmıyom ya güzel beslendiğimi düşünüyorum hatta çok yiyemiorum bile tıkanıyorum :KK34:
yanlız genede kilo almaktan korkuyorum çünkü sürekli yiyip yatıyorum yiyip yatıyorum halsizlik hat safada :KK31:
oruçluyken inanın akşam yemekten sonra olduğum kadar halsiz deilim yemeği yedim mi pilim bitiyo öle aman amanda bişey yediğim yok yani :KK34:
dün iftara yakın lokma döküyolarmış nasıl canım istedi aldım hemen iftarı yaptım inanırmısınız 1 tane yiyemedim tıkanıyorum hemen bide çok su içemiyorum galiba ya orucumu ilk açarken çok içiyorum 3-4 bardak sonra bide sahurda içiyorum :KK31:

günaydın tatlımm :KK34:
ohh çok iyi yapmışınn evde durunca azda olsa yeniliyor gerçekten :KK34: 1 dilim iyi gene ya bişiycik olmaz :KK34:

evet ya evde durmasında bir kriz filan gelir neme lazım evde birşey olmasın :)) bana bugün kilo vermişsin filan dediler yemiyorum ama sanırım vücut su kaybediyor ondan... bende acaip su içiyorum oda yemeyi kesiyor zaten antalya bir ayrı yanıyor. dün 7.15 de eve girdim 8.20 de ezan eşim oruçtu. 1 saatte nasıl yemek hazırladıysam yanımda havluyla yemek hazırladım. minikte misaifirimiz vardı ona patates kızarttım püffff o terden kokudan sonra 1 tane bile yemedim. ekşili ufak köftemide suda haşladım sadece herkesin tabağına tereyağında erittim döktüm bu sayede ben yağsız yedim :KK70: ayrıca nohutunu fazla yedim köftesinden çok ekmek yerine geçmesin diye

bende iftardan sonra halsiz düşmüyorum su verilmiş çiçek misali direk yükseliyorum :)))

teşekkür edelim güzelim. takımca izin iyi fikir toparlanana kadar en azından... geçmiş olsun tatlım diş ağrısı da başka bir dert...

çorba iç bol bol yoğurt belki sakinleştirir dişine antibiyotik koyma diş eti çekilmesine neden oluyormuş :KK43:

evet ya evde durmasında bir kriz filan gelir neme lazım evde birşey olmasın :)) bana bugün kilo vermişsin filan dediler yemiyorum ama sanırım vücut su kaybediyor ondan... bende acaip su içiyorum oda yemeyi kesiyor zaten antalya bir ayrı yanıyor. dün 7.15 de eve girdim 8.20 de ezan eşim oruçtu. 1 saatte nasıl yemek hazırladıysam yanımda havluyla yemek hazırladım. minikte misaifirimiz vardı ona patates kızarttım püffff o terden kokudan sonra 1 tane bile yemedim. ekşili ufak köftemide suda haşladım sadece herkesin tabağına tereyağında erittim döktüm bu sayede ben yağsız yedim :KK70: ayrıca nohutunu fazla yedim köftesinden çok ekmek yerine geçmesin diye

bende iftardan sonra halsiz düşmüyorum su verilmiş çiçek misali direk yükseliyorum :)))

evet inanılmaz sıcak gerçekten burasıda öyle benm işyerinde şuan mesela hem klima açık hem vantilatör :KK1: klima biraz uzaktada :KK34:
suda haşlaman çok iyi olmuş yağdan yırtmışsın :KK34: bende dün akşam biraz komik olcak ama ilk defa patates püresi yaptım hiç yapmamıştım:KK1: :KK1::KK1: çiğdemciğim verdi tarifini sağolsun ilk başta patatesleri ezmeden çok cıvık oldu gibi geldi beni bi korku sardı olmadı die iftarada az kalmıştı sonra normale döndü bi oh çektim oda acemiliktenmidir nedir öyle güzel olmuşki şuan keşke 2 kaşık fazla yeseymişim diorum yani:KK9::KK9:

pilav yapcaktık aslında pilav düşüncesi içime çok sinmedi püre yaptım şimdi pilav mı püremi yorumlarını bekliyorum :KK34:

buarada pürenin içine yarım çorba kaşığı margarin 1 kase kadarda kaşar rendeledim :KK17: ama yarım yağlı sütle yaptım :KK9:

X