2013 Haziran Anneleri Zayıflıyor

Kızlar o kadar memnun oldum ki bu konuda başlık açmanıza suan tatildeyim yazamiyorum dönünce aranıza katilicam. İnsallah hepimizi cok cıtir oluruz :))))

of yaa şeker olayı beni mahvediyoo hayatım çikolata ve tatlı olduu karatay gündüzleri var akşama olunca tatlıya dayanıyom ne olcak böleee :26:

şu an koca bi kıymalı ıspanaklı böreği devirdim süt olsun diye yemediğim kalmadı ama banamısın demiyo benim yediklerimi kocam yese ondan bile süt gelirdi üstelik szin gibi vücudumun bi üretim derdi yok peki bana ne oluyo bu acıkma konusunda
52 ile hamile kaldım
65 ile doğuma girdim
şuan 60 kgyim
hedef 50
ama bu gidişle vvermek yerine alırım ben takipteyim

bugün 200 gram vermişim :) 78.4 olmuşum..vay bee ne kadar az gidiyor,ne akşam yemeğim var doğru düzgün,fazlada tüketmiyorum tatlı

50 ile hamile kaldım. doğuma girerken 66 kilo idim. şuan 54 e düşmüşüm. eski kiloma dönmek istiyorum ayrıca bu göbek nasıl gidicekkk :KK43:(

süpermiş :KK9:

aaayyy çok hoşuma gitti çok özendim hemen kızımı alıp zıplıyoruz :)
biz de bi gaz iki zıpladık sonra nefes nefese yerimize oturduk:KK17:

Kızlar o kadar memnun oldum ki bu konuda başlık açmanıza suan tatildeyim yazamiyorum dönünce aranıza katilicam. İnsallah hepimizi cok cıtir oluruz :))))
bekliyoruz canım koş gel:KK8:

of yaa şeker olayı beni mahvediyoo hayatım çikolata ve tatlı olduu karatay gündüzleri var akşama olunca tatlıya dayanıyom ne olcak böleee :26:
al benden de o kadar, diyete girip girip çıkıyorum gün içinde..sabahki koca gül böreği bu günün ilk ayıbıydı maalesef sonrasında bi de kurabiyeler geldi:KK57:gerçi bugün epey yürüdüm avm fln derken kaşamı hafif kurtarabilsem bari

şu an koca bi kıymalı ıspanaklı böreği devirdim süt olsun diye yemediğim kalmadı ama banamısın demiyo benim yediklerimi kocam yese ondan bile süt gelirdi üstelik szin gibi vücudumun bi üretim derdi yok peki bana ne oluyo bu acıkma konusunda
52 ile hamile kaldım
65 ile doğuma girdim
şuan 60 kgyim
hedef 50
ama bu gidişle vvermek yerine alırım ben takipteyim
alırım demek yok canım, bak bana tatlıları yiyip yiyip veririm diyorum utanmadan bi de ayda 2 kg hedef koydum:KK37:

bugün 200 gram vermişim :) 78.4 olmuşum..vay bee ne kadar az gidiyor,ne akşam yemeğim var doğru düzgün,fazlada tüketmiyorum tatlı
:KK9:tebrikler topiğin ilk giden kilosuuuuu

50 ile hamile kaldım. doğuma girerken 66 kilo idim. şuan 54 e düşmüşüm. eski kiloma dönmek istiyorum ayrıca bu göbek nasıl gidicekkk :KK43:(
sen aramızdan erken kaçacaklardansın canım:nazar:

süpermiş :KK9:

biz de bi gaz iki zıpladık sonra nefes nefese yerimize oturduk:KK17:

bekliyoruz canım koş gel:KK8:

al benden de o kadar, diyete girip girip çıkıyorum gün içinde..sabahki koca gül böreği bu günün ilk ayıbıydı maalesef sonrasında bi de kurabiyeler geldi:KK57:gerçi bugün epey yürüdüm avm fln derken kaşamı hafif kurtarabilsem bari

alırım demek yok canım, bak bana tatlıları yiyip yiyip veririm diyorum utanmadan bi de ayda 2 kg hedef koydum:KK37:

:KK9:tebrikler topiğin ilk giden kilosuuuuu

sen aramızdan erken kaçacaklardansın canım:nazar:
off valla ben yürüyemiyorumda bebeği bırakıcak kimse yokk ama salıdan itibaren sitenin salonuna inicem anca öle yürüyebilirimmm...ben göbeği takmıyorum benm diğer bölgelerimdekiler yağğ göbek boş buruş buruş sporla hemen toplar ama selülütler gitmiyooo ayyyy:KK52:

off valla ben yürüyemiyorumda bebeği bırakıcak kimse yokk ama salıdan itibaren sitenin salonuna inicem anca öle yürüyebilirimmm...ben göbeği takmıyorum benm diğer bölgelerimdekiler yağğ göbek boş buruş buruş sporla hemen toplar ama selülütler gitmiyooo ayyyy:KK52:
biz de bebeği bırakmadık ki, o da geldi bizimle:KK31:

70 kg ile hamile kaldım 64 kg düştüm 68ile doğum yaptım ama şimdi 70kiloyum ve gittikçe bilmiyorum kilo alıyorum ne yapıcam

Merhaba arkadaşlar,

Süper gazlı bebeğim nedeni ile 25 gündür doğum hikayesini bile yazamamış ben ilk mesajımı kilom üzerinden yazıyorum :)

56 kilo başladığım hamileliğimi 76 kilo olarak tamamladım ve 25 gününün sonunda 65 kiloyum...

HEDEF YENİDEN 56 İNŞALLAH :) ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN...

bende 56 kiloyla hamile kaldım. 70 kilo ile doğum yaptım. Doğum sonrasında 64 kikoydum ve hala daha aynıyım. Malesef hiç mi hiç veremedim :KK43: zaten bebeğimde emmiyo beni ve sütümde çok yetersiz. Sağdığım zaman çok çok az çıkıyo.

65le hamile kaldım
91le doğuma gittim.... doktorumun fazla kilolu hamilesiydim....
şimdi 44.gün, 78 kiloyum...

sıfır şekerle emzirmeye devam kızlarrr

Sıfır şekerde olmuyor ya gün içinde accayip tatlı tüketesim war ve tüketiyorumda :KK53:
benim gün içinde hiç olmuyor o krizler de nedense gece oluyor..bir mini nutella zulam vardı ayıptır söylemesi, onu kaybettim geçenlerde gece öyle bir tatlı krizine girdim ki tam 40dk onu aradım evde:KK37::KK1: eşim de kilo vermek istiyor o yüzden evde tatlı tutmuyoruz ama ara ara birbirimizin zulalarını patlatıyoruz:KK53: sanırım benim nutella günler önce eşimin midesine gitmiş:KK31:

X