2013 Haziran Anneleri Zayıflıyor

Şok şok şok.

2 haftada 3 kilo vermişim. 2,2 kg yağ.
Bir de çok dikkat etmemiştim yani. Demekki tatlıyı kesmek işe yaradı. Bir de akşam 7'den sonra yememek...
Liste isteyen olursa paylaşabilirim.

Şok şok şok.

2 haftada 3 kilo vermişim. 2,2 kg yağ.
Bir de çok dikkat etmemiştim yani. Demekki tatlıyı kesmek işe yaradı. Bir de akşam 7'den sonra yememek...
Liste isteyen olursa paylaşabilirim.

Ben isterim listeyi. Ben de Perşembe randevu aldım diyetisyen gidiyorum, bakalım inşallah fazlalıklardan 2-3 aya kadar kurtulurum. Yaklaşık 7-8 kilo vermem lazım.

kızlar ekmeği tamamen keserek- sadece yulaf kepeğinden dukan diyeti için bir ekmek vardı (mikrodalgada 4 dakikada yapılan) ondan yemeklerin yanında yiyerek. porsiyonları da 3 te 1 e indirerek baya kilo verdim ben.

doğuma 72 ile girdim. şimdi 56 kiloyum..

maşşallah canım.. diyet olarakta dukanı mı uyguluyorsun yoksa sadece ekmek yerine mi onu yiyorsun diyetin ne merak ettim bide ne kadar zamanda verdin bu kiloyu. bende dün diyetisyene gittim liste verdi bakalım ne olacak listede bi kaç dilim ekmek var onun yerine yulaf kepeginden ekmek mi yapıp yesem:26:

maşşallah canım.. diyet olarakta dukanı mı uyguluyorsun yoksa sadece ekmek yerine mi onu yiyorsun diyetin ne merak ettim bide ne kadar zamanda verdin bu kiloyu. bende dün diyetisyene gittim liste verdi bakalım ne olacak listede bi kaç dilim ekmek var onun yerine yulaf kepeginden ekmek mi yapıp yesem:26:

valla canım o ekmek baya işe yaradı bende bir de artık midem küçüldü sanıyorum porsiyonları da küçülttüğüm için..
tam bir tabak yiyeceğime çok az ama herşeyden yiyorum.. doymadan kalktığım bir gerçekti (başlarda) ama şimdi az yesem bile doyuyorum gibi geliyor bana..

54 olmuşum bu arada uzun zamandır girmiyorum foruma..:KK53: kızım ayaklandı emekleme tutunup kalkma derken onun peşinde koşmaktan büyük ihtimal..

kızlar ben geldim yine.. diyetarkadaşım. com ile 3 kilo daha verdim, 65 kiloyum ama artık kalori yazamıyorum o siteye zor geliyor. yeniden karatay diyetine dönüyorum inşallah..

kızlar ekmeği tamamen keserek- sadece yulaf kepeğinden dukan diyeti için bir ekmek vardı (mikrodalgada 4 dakikada yapılan) ondan yemeklerin yanında yiyerek. porsiyonları da 3 te 1 e indirerek baya kilo verdim ben.

doğuma 72 ile girdim. şimdi 56 kiloyum..

56 kg mu aman Allahım süper. Bende 'eskiden' öyle idim ama şimdi hayal gibi. 68.5 ile başladım diyete şu an 64.5 im. Hedef 58 umarım başarabilirim. 60 i bir görsem gerisi gelir

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hamilelikten once:40kg
doguma giderken:53kg
dogumdan sonra:47kg
simdiki:40kg
boy:1.45:KK17:
dogum:sezeryan
diyet falan yapmadim ama gitti iste kilolar:KK9:ne tatli krizlerim vardi ,ne yemek canim bisi istemiyodu,halada istemiyoo,nisanlanmadan once 58-60kg falandim.nisanlilik yaramadi galiba,git gide eridim,evlenince alirsin kilo hatta zayiflamak bile isteyeceksin dediler ama nerdee,kilom 40a dustu,simdide doktorumun tavsiye ettigi sismanlamak icin yazdigi lisetyi ve haplari yapiyorum(bebegime zararsiz bu haplar)gecen hafta basladim tartinmadim daha:KK19:benim bebek emzik kullanmiyo,sevmedi o yuzden yatmak isteyince ben hep emziriyorum galiba benim kilolar bu yuzden gitti

40 kg canim cok zayifmisin sende bende 47 kg idim evlendigimde. Ama ben bile çok zayiftim kaldi ki sen. Bak kendine biraz. yatmadan önce tatlı ye bak nasıl kilo alirsin 😁 ha birde her öğünde ekmek ye

Bende 72 ile başladım diyete
Şimdi 68 67.5 kgyim
Bu isin sırrı spor ve bol su
Lesli yapıyorum ede tavsiye ederim :KK1:

40 kg canim cok zayifmisin sende bende 47 kg idim evlendigimde. Ama ben bile çok zayiftim kaldi ki sen. Bak kendine biraz. yatmadan önce tatlı ye bak nasıl kilo alirsin 😁 ha birde her öğünde ekmek ye

canim cok saol onerilerin icin ,kendime bakiyorum ama ben emzirdigim icin kilo alamiyorum ,hem benim boyumda kucuk bir az kilo aldigimda yerinden kalkamayan tavuklar gibi oluyom:KK17::KK37:

canim cok saol onerilerin icin ,kendime bakiyorum ama ben emzirdigim icin kilo alamiyorum ,hem benim boyumda kucuk bir az kilo aldigimda yerinden kalkamayan tavuklar gibi oluyom:KK17::KK37:

Bende emziriyorum ama ne hikmetse kilo vermek yerine alıyorum. Öyle abartılı falan da yemiyorum

Bende emziriyorum ama ne hikmetse kilo vermek yerine alıyorum. Öyle abartılı falan da yemiyorum

eh bunyemiz boyle arkadasim ne yapalim ,ben kilo almak isterken sen vermek istiyorsun,cogu zaman yemeklerimi vaktinde yiyemiyorum vakitsizlikten:KK19:,hep gec yiyorum hem de az..galiba bu yuzden kilo alimim yokk:KK53:ama o kadar da sorun diil benim icin

X