Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
senin içine oturan çok büyük bişey varmış ama geçiyo çok az bi kısmı kalmış.senin çok büyük bir düşmanın var bence.her an arkanda ama farkında değilsin sonunda çıkıcak ortaya zaten.adında y olabilir emin değilim.biriyle bi yakınlaşman var nişanlınladır yani o :)) ama o temiz bi sorun yok gibi küçük sorunlar yani.ailenle 1 kişiyle kafa kafaya vermiş baya ddertleşiyosun dolmuşsun çünkü.sizi dinleyen biri de var ama ir ibiri bu erkek olabilir.bu kadar:)

teşekkür ederim canım ben de bakayım senin için hangisinden istiyorsun :)

aaaooouuu jadommm gelmişşş bana iskambill bakarmısın canım musait olduğundaaa :KK70:ben iskambillerini özledimmm
tenim kumrall
eski sevgiliminn beyazzz
buu konustuğummm acık kumral :KK70:

şşştt kaytarma kız ben de senin fallarını özledim ne zaman bakıyon falıma :) eskisini boşver :)

şşştt kaytarma kız ben de senin fallarını özledim ne zaman bakıyon falıma :) eskisini boşver :)

merakk meraaak :KK70: bakarım canımm katinada falda bugün kontrole gittim zaten iyiyim sana fotolar atcam ayrıca

teşekkür ederim canım ben de bakayım senin için hangisinden istiyorsun :)

iskambiiil:)) ben beyaz o esmer tenli canım.bide benim okulum bitti ama okuduğum şehire dönmek istiyorum geri yüksek lisansa başvurup babam kabul etmiyo ama eder mi ki hiç bakabilir misin? bu çocuklaada aramız güzeldi ne güzel saçmaladı geçenlerde kötüleşti:KK43:

merakk meraaak :KK70: bakarım canımm katinada falda bugün kontrole gittim zaten iyiyim sana fotolar atcam ayrıca

dur sana yeni bi yöntem deneyim üçlü bakayım :KK70:
bekliyorum falını haa ona göre :) fotoyu ayrı bir merakla bekliyorum :)

sana bir teklif görünüyor canım
önceki a şimdiki için y dicem :)
falının merkezinde y çıktı. senin kafan dallasa dönmüş canım ne bu hal :) şu an y nin kalbi sana daha yakın duruyor ama a nın kalbi de pek uzakta sayılmaz o da hemen diğerinin yanında çıkmış. a nın etkisi y nin üzerinde hala. aklında sorular var.
a ile ilgili büyük sorunlar olsa da özlüyorsun büyük bir özlem çıkmış senin kalbinde.

A'nın Allah belasını :KK70: fotoları atıyorum pcye sana atıcam falada bakarım :KK70:

iskambiiil:)) ben beyaz o esmer tenli canım.bide benim okulum bitti ama okuduğum şehire dönmek istiyorum geri yüksek lisansa başvurup babam kabul etmiyo ama eder mi ki hiç bakabilir misin? bu çocuklaada aramız güzeldi ne güzel saçmaladı geçenlerde kötüleşti:KK43:

canım seni özleyen başka bir erkek daha var. kumral biri.
bak açılımda da çıktı bu erkek sana yakın biri hatta bu kişi. geçmişnde kalmış biri de olabilir. burda da yoğun bir özlem çıkmış. zamana bırakılmış bişeyler var sanki aranızda.
ama esmer erkekle kalpleriniz arasında da evlilik kartı çıkmış.
canım esmer erkeğin yanında açık tenli biri çıkmış erkek bu. arkadaşı falan sanırım, aklını karıştırmış bu çocuğun. sana karşı anlamlandıramadığın davranışları varsa bu erkek yüzünden gbi görünüyor.
ne karmaşa canım yahu aklım karıştı :KK70:
canım okul için geçici rahatlamalar görünüyor ama üzüntülerin devam edecek diyor kartın. ama güç toplayacaksın ve tekrar ayağa kalkmaya çalışacaksın. yanlış anlaşılmalara karşı dikkat etmelisin ve maneviyat adına bir şeyler yapmalısın canım

canım seni özleyen başka bir erkek daha var. kumral biri.
bak açılımda da çıktı bu erkek sana yakın biri hatta bu kişi. geçmişnde kalmış biri de olabilir. burda da yoğun bir özlem çıkmış. zamana bırakılmış bişeyler var sanki aranızda.
ama esmer erkekle kalpleriniz arasında da evlilik kartı çıkmış.
canım esmer erkeğin yanında açık tenli biri çıkmış erkek bu. arkadaşı falan sanırım, aklını karıştırmış bu çocuğun. sana karşı anlamlandıramadığın davranışları varsa bu erkek yüzünden gbi görünüyor.
ne karmaşa canım yahu aklım karıştı :KK70:
canım okul için geçici rahatlamalar görünüyor ama üzüntülerin devam edecek diyor kartın. ama güç toplayacaksın ve tekrar ayağa kalkmaya çalışacaksın. yanlış anlaşılmalara karşı dikkat etmelisin ve maneviyat adına bir şeyler yapmalısın canım

oof şu üzüntüler bi geçse zaten.sorma sorma çok karışık durum..inşallah istediğim olur şu meslek şeyinde de :KK70: sağol canım

Jadocumm banada iskambil ben esmer hoslandigim cocuk kumral cok tesekkur ederim bende aksama Sana cingene kartlarimdan acarim yorumum cok iyi degil ama elimden geldigi Kadar yorumlamaya calisirim

birde ex icin bakarmisin ben esmer o daha esmer:)

Son düzenleme:
canım sana bir kötülük düşünen biri var
fincanında çok belli olan bir sıkıntın var o sıkıntında şu düşman dediğimle alakalı sanki
bir kadın var hanene girmeye çalışan ne iyi ne kötü
falında çok bir şey görünmüyor ama sıkıntılı olduğun tüm fincana yansımış

falında biri cıkms ates gibi içi fesat biri kavga ediceksin birisiyle şeytana pabucunu ters giydrcek sekilde entrikacı birisi bu kavgadan dolayı nisanlınlada tartısabilirsin siniriini cıkarabilirsin beraber olgunlasmıssınız beraber büyümüssünüz siz istediğin bisey var eşya olabilir bu sana süpriz yaparak alacak sen sevinceksin hediye cıkms falda birde ev değişikliği var bu evden birisinin gidişide olabilir
sana karsı duygusal anlamda cok yogun masallahh ama sen ona göre daha icinde yasıyosun öyle bi döneme girceksin maddi yönden sıkıntıların mı var belki o yuzden olabilir.
ailesinde birisi var onun sen onun sana karsı olan düsüncelerinden emin olamıyosun hareketleri hosuna gitmiyo
ilerde ailevi ilişkileriniz cok kuvvetli olmayabilir simdi nasılsınız blemiyorum ama sen onlardan birisiyle mesafelenceksin

Jadocumm banada iskambil ben esmer hoslandigim cocuk kumral cok tesekkur ederim bende aksama Sana cingene kartlarimdan acarim yorumum cok iyi degil ama elimden geldigi Kadar yorumlamaya calisirim

çingene kartını ilk defa duydum merakla bekliyorum :)

canım aileden kaynaklı bir mesafe görünüyor zmanla aşşılabilecek bir durum bu.
ilişki biraz karmaşık çıkmış canım zıtlıklarla dolu. yakınlaşma kartı da var mesafe kartı da. yakınlaşma isteği daha çok senden yana görünüyor. mesafe kartı da erkekten yana görünüyor. bir araya geldiğin biri sanırım bu kişi. bedenler bir arada çıkmış fiziksel olarak ama kalpler henüz birbirinden ayrı

canım sana bir kötülük düşünen biri var
fincanında çok belli olan bir sıkıntın var o sıkıntında şu düşman dediğimle alakalı sanki
bir kadın var hanene girmeye çalışan ne iyi ne kötü
falında çok bir şey görünmüyor ama sıkıntılı olduğun tüm fincana yansımış

teşekkür ederim canım :)
istediğin falı yaz ben de sana bakayım canım

falında biri cıkms ates gibi içi fesat biri kavga ediceksin birisiyle şeytana pabucunu ters giydrcek sekilde entrikacı birisi bu kavgadan dolayı nisanlınlada tartısabilirsin siniriini cıkarabilirsin beraber olgunlasmıssınız beraber büyümüssünüz siz istediğin bisey var eşya olabilir bu sana süpriz yaparak alacak sen sevinceksin hediye cıkms falda birde ev değişikliği var bu evden birisinin gidişide olabilir
sana karsı duygusal anlamda cok yogun masallahh ama sen ona göre daha icinde yasıyosun öyle bi döneme girceksin maddi yönden sıkıntıların mı var belki o yuzden olabilir.
ailesinde birisi var onun sen onun sana karsı olan düsüncelerinden emin olamıyosun hareketleri hosuna gitmiyo
ilerde ailevi ilişkileriniz cok kuvvetli olmayabilir simdi nasılsınız blemiyorum ama sen onlardan birisiyle mesafelenceksin

canımmm teşekkür ederim aynı dediğin gibi evet :)
kardeşim olsun giden üniye :)
mesafe koymayı hiç istemiyorum ama bu gidişle öyle olacak gibi görünüyor. herkes yerini ve edebini bilmeli yani yoksa bildiririz :)

Ben de ben de istiyorum...

Genel bir fal olsun...

Aslında bir dileğim, isteğim var ama yazamıyorum...

Şöle bi göz atın kızlar size zahmet olmazsa...:21:

Son düzenleme:
X