Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
kahvenizi yorumlayamam ancak melek kartı çektim sizin için bir tane, bir tanesi de elimde kalmadı beni de çek diye :)) iki tanesinin yorumunu yazayım.
yüreğindekini söyle ve nefes al diyor kartların;

Bil ki kendini sevgiyle ifade ettiğinde, karşındakinin yüreğinde sevginin pembe gülleri açar.

Şimdi kendini sevgiyle ifade etmen gerek. İnan sen bunu yaptığında, her şey çözümlenecek. Yüreğindeki sevgi, ortamı aydınlatacak.

Bunun için yüreğine odaklan ve dikkatin tama-men yüreğindeyken konuş. Ve tüm dürüstlüğünle, yüreğindekini sevgiyle ifade et.

Bunu yaptığın zaman, karşındaki seni tam an-laması gerektiği gibi anlayacak. Çünkü sen ona, gerçekte istediği şeyi veriyor olacaksın: Sevgiyi.

Bırak konuştuğunda dudaklarından sevginin pembe gülleri dökülsün. Bırak gözlerinden sevginin pembe ışığı yayılsın. Bırak yüreğindeki sevgi, karşındakine ve ortama aksın. Bu sevginin dönüştürücü olduğunu bil ve onun gücünü kullan. 

Sözlerin beyninden değil, yüreğinden döküldüğü zaman karşındakilerin, ortamın dönüştüğünü göreceksin.

Bu sevginin altın anahtarıdır. Onu kullan.

Kocaman, derin bir nefes al ve bu konuyu meleklerine bırak. Tüm sıkıntıyı, endişeyi de güzel bir nefesle bırak. Işı.

Meleklerin sana yardım etmek için yanı başındalar. Derin nefeslerle onlara izin ver. Hatırla, meleklerin sana nefes aracılığı ile yardım ederler.

Şimdi gözlerini kapat, sırtını dikleştir, kollarım yukarıya doğru aç ve alabildiğin kadar derin bir nefes al! Bil ki meleklerin sen bunu yaparken, seninle çalışıyorlar.

Sonra nefesini ver ve gülümse. Ve kendini nasıl hissettiğine dikkat et. İçinde öyle güçlü bir ışık var ki... Aldığın o güzel nefesler, o ışığı besliyor ve kendi gücünü açığa çıkarıyor. Bugün, kendine nefes alacak fırsatı yarat

Ferahlayacak, açık havayı hissedecek fırsatı yarat kendine. Vücudunun, ruhunun buna ihtiyacı var.

Kendine bu fırsatı verdiğinde, her şey çok daha kolay yoluna girecek. İçindeki yeni enerji, akışı kolaylaştıracak.
Canım sana sözüm vardı geçen seneden. Özelden yazda bakayım :)

Fallaşalım mı? :)) Biz seninle yapamadık galiba :KK70: :KK70: :KK70:
20170821_135603-min.jpg

20170821_135603-min.jpg

20170821_135603-min.jpg
20170821_135625-min.jpg

X