Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Sevgili thalix ve gizz kahve falimi yorumlar misiniz canim cok sıkkın bi umutsuzluk hissi var :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1397747140403.jpg
    $1397747140403.jpg
    36,6 KB · Görüntüleme: 36
  • $1397747170793.jpg
    $1397747170793.jpg
    32,9 KB · Görüntüleme: 43
  • $1397747198105.jpg
    $1397747198105.jpg
    29,6 KB · Görüntüleme: 50
  • $1397747219708.jpg
    $1397747219708.jpg
    29,2 KB · Görüntüleme: 53
  • $1397747241756.jpg
    $1397747241756.jpg
    36,9 KB · Görüntüleme: 40
  • $1397747265724.jpg
    $1397747265724.jpg
    39 KB · Görüntüleme: 42
  • $1397747303070.jpg
    $1397747303070.jpg
    23,6 KB · Görüntüleme: 46
  • $1397747334153.jpg
    $1397747334153.jpg
    31,9 KB · Görüntüleme: 36
  • $1397747422599.jpg
    $1397747422599.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 34
Sevgili thalix ve gizz kahve falimi yorumlar misiniz canim cok sıkkın bi umutsuzluk hissi var :KK43:

Selam sekerim,

Bana yildizname bakmistin , ben de karsiligini vermek isterim :KK1:

Simdi sekerim, sekillerden anladigim kadariyla sen herkesin aksine romantik hayatin icin kapatmamissin :KK1: Sanirim iliski hayatin iyi gidiyor, ya da bu aralar kariyer meseleleri kafanda bolca donuyor.

Senin onunde kariyer/egitim acisindan bir ayrim olacak. Bir sapak var sana, ikiye ayrilan ; seciminin ikiye ayrilmasi da sanirim sinav/mulakat gibi olaylarla olacak. Iki ana sinav/zorluk var gibi, ikisini de basarabilirsin. Iki secenek olacak sende, birisi daha hizlica olabilecek bir kariyer secenegi, digeri icin de daha fazla ugrasman ve cabalaman gerekiyor, ama istersen , cidden calisip emek verirsen o da olacak, yalniz daha uzun bir zaman sonra.

Niye kotu hissediyorsun sekerim, bence her sey aydinlik olacak, icini ferah tut. Fincaninda yukselen kocaman bir balik var, haberin ola :21:

Son düzenleme:
MissChery tesekkur ederim canim yorumuna gozune,eline beynine saglik :)
evet is ve egitim bu aralar kafami kurçliyo hem is hemde egitim icin sinava gircem ozellikle df is icin gırecegim sinavdan korkuyorum basarili olamazsam diye egıtimse yuksek lisans yapmak icin sinava gircem bakalim

Birde ask konusu var tabi iste o konu da kotu hissetmeme neden oluyor hala karsi tarafta bi icraat yok ama simdilik oncelikli konum is tabi

merhaba kızlar; fal bakmaya bi süre ara verdim, hepimiz dertliyiz fal baktıkça ve baktırdıkça enerjilerimiz daha da kötü oluyor, başıma hiç gelmiycek şeyleri yaşıyorum; bi süre fal bakamıycam, ankarada oturan varsa falcı önerebilirim durumunuz çok acil ise;
umarım her şey gönlünüzce olur :KK16::KK16::KK16::KK16::KK54::KK54::KK54::KK54:

$IMG_4293.jpg $IMG_4291.jpg $IMG_4289.jpg $IMG_4290.jpg $IMG_4288.jpg $IMG_4287.jpg
canım sıkkın kızlar bir el atıverin falıma

Eklentiler

• $IMG_4292.jpg
    $IMG_4292.jpg
    30,2 KB · Görüntüleme: 58
  • $IMG_4286.jpg
    $IMG_4286.jpg
    25,2 KB · Görüntüleme: 50
  • $IMG_4285.jpg
    $IMG_4285.jpg
    21,8 KB · Görüntüleme: 51
  • $IMG_4284.jpg
    $IMG_4284.jpg
    31 KB · Görüntüleme: 43

Kuzum sen kendini üzüyosun çok kafana takıyosun herşeyi ama boşu boşuna. Şuan okulla ilgilide bazı konulara canın sıkkın gibi ama bunlardan eser kalmayacak yakında. 1 dersin seni korkutuyor mu ? Ama umduğun gibi olmayacak.
Ya sen sınav gibi bişeye girecek misin tatlım. Ama bu büyük bi sınav nasıl desem kpss gibi falan. Veya bi yere başvurursun oranın sınavıdır bu bilemedim. Çok çok aydınlık çıkmış. Yanında birisi var sevinçten sarılmışsın o kişiye.. Yakın zamanda yolların var. Bunalmışsın çok iyi gelecek şuan bulunduğun ortmdan uzaklaşmak. Hayalinde, kafanda bi erkek profili oluşturmuşsun sanki. Düşünüyosun ben bu kadar şanslı değilim çıkmaz diye :) ama karşına tam istediğin gibi birisi çıkacak. Daha önceki falında da demiştim siz bununla bi arkadaş ortamında tanışacaksınız. Az kalmış çok :)
Bak falında o pişman olan çocuk hep var :)) Adım atmaya cesareti de yok ama içi içini yiyo.. Yalnız sizin bi hastanız var rahatsızlığı olan birinden haberin çıkmış. Bu biraz seni üzse de sanki iyileşme olacak. Çok uzun sürmeyecek :KK31:
Bu kadar tatlım :KK16:

Kuzum sen kendini üzüyosun çok kafana takıyosun herşeyi ama boşu boşuna. Şuan okulla ilgilide bazı konulara canın sıkkın gibi ama bunlardan eser kalmayacak yakında. 1 dersin seni korkutuyor mu ? Ama umduğun gibi olmayacak.
Ya sen sınav gibi bişeye girecek misin tatlım. Ama bu büyük bi sınav nasıl desem kpss gibi falan. Veya bi yere başvurursun oranın sınavıdır bu bilemedim. Çok çok aydınlık çıkmış. Yanında birisi var sevinçten sarılmışsın o kişiye.. Yakın zamanda yolların var. Bunalmışsın çok iyi gelecek şuan bulunduğun ortmdan uzaklaşmak. Hayalinde, kafanda bi erkek profili oluşturmuşsun sanki. Düşünüyosun ben bu kadar şanslı değilim çıkmaz diye :) ama karşına tam istediğin gibi birisi çıkacak. Daha önceki falında da demiştim siz bununla bi arkadaş ortamında tanışacaksınız. Az kalmış çok :)
Bak falında o pişman olan çocuk hep var :)) Adım atmaya cesareti de yok ama içi içini yiyo.. Yalnız sizin bi hastanız var rahatsızlığı olan birinden haberin çıkmış. Bu biraz seni üzse de sanki iyileşme olacak. Çok uzun sürmeyecek :KK31:
Bu kadar tatlım :KK16:

ingilizce sınavı istediğim gibi gelmedi zaten kpssye hazırlanma kararı aldım:))) çalışabilirsem tabi de.inşallah bebeğim ya
o erkekte gelsin bi bıktım kötülere denk gelmekten:)
.

ingilizce sınavı istediğim gibi gelmedi zaten kpssye hazırlanma kararı aldım:))) çalışabilirsem tabi de.inşallah bebeğim ya
o erkekte gelsin bi bıktım kötülere denk gelmekten:)
.

Aaa inşallah kazanırsın kuzucum :KK16: Herşey güzel olur hepimiz için umarımmm :))

kilic ikilisi
kilic sekizlisi ters
degnek onlusu ters
kral
kilic üclüsü
Para onlusu
kupa sovalye
kilic krali ters
kilic sekizlisi
yikilan kule ters

simdiden saol canim

canım kendini bir köşe sıkışmış ellerin kolların bağlı gibi hissediyorsun. aslında çözüm yolları için herşey mevcut . geçmişte bir adamla sanırım toprak grubu biriyle ayrılık olmuş. seni çok fena üzmüş. belki bir aldatma olayı olabilir ama başka bir kadın kartı çıkmamış. sanırım aranız iyi değildi ayrıldınız. seni yaralamış bu olay. parasal yönden rahatlayacağın bir döneme girecesin. su grubundan biri barışmak için ya da yeni biri de olabilir bu kişi sana gelecek. bir adam daha var kızgın nefret doluymuş dikkatli ol derim bununla ilişkin iyi gitmiyor. herşeyi bırakıp gitme ihtiyacın var fakat ne yapman gerektiğini bilemeiyorsun. bir belirsizlik var içinde. son kart beklediğin bir ayrılık olacağını seni üzsede böyle birşeyin başına gelceğinitahmin ettiğini söylüyor. kule kartından sonra esaretten kurtulacaksın. daha güzel şeyler girecek hayatına. kule esaretten kurtulmaktır.

canım kendini bir köşe sıkışmış ellerin kolların bağlı gibi hissediyorsun. aslında çözüm yolları için herşey mevcut . geçmişte bir adamla sanırım toprak grubu biriyle ayrılık olmuş. seni çok fena üzmüş. belki bir aldatma olayı olabilir ama başka bir kadın kartı çıkmamış. sanırım aranız iyi değildi ayrıldınız. seni yaralamış bu olay. parasal yönden rahatlayacağın bir döneme girecesin. su grubundan biri barışmak için ya da yeni biri de olabilir bu kişi sana gelecek. bir adam daha var kızgın nefret doluymuş dikkatli ol derim bununla ilişkin iyi gitmiyor. herşeyi bırakıp gitme ihtiyacın var fakat ne yapman gerektiğini bilemeiyorsun. bir belirsizlik var içinde. son kart beklediğin bir ayrılık olacağını seni üzsede böyle birşeyin başına gelceğinitahmin ettiğini söylüyor. kule kartından sonra esaretten kurtulacaksın. daha güzel şeyler girecek hayatına. kule esaretten kurtulmaktır.

red bende yazsam yorumlarmısın?

saol cnm tamda icinde bulundugum durumu yazmissin... Kacip gitmek istiyorum suan keske bi kac ay once cekip gitseymisim diyorum.. Ama tahmin ettigim ayrilik nasil bi ayrilik onu cozemedim... Ama sonuc iyi en azindan :)

saol cnm tamda icinde bulundugum durumu yazmissin... Kacip gitmek istiyorum suan keske bi kac ay once cekip gitseymisim diyorum.. Ama tahmin ettigim ayrilik nasil bi ayrilik onu cozemedim... Ama sonuc iyi en azindan :)

içinden gelen ses sana doğru olanı söylüyor. içinden gelen sese kulak ver. kartlar o sesin yansıması kartlar geleceği söylemez. sadece o anki olasilikları söyler duygularını anlatır. :KK34:

X