Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Mor menekşe nişanlığım :)

Çok tatlı bir mor rengi bu ya çok beğendim ben gerçekten saçların da çok hoş olmuş.Çok güzel olmuşsun canım :nazar: Allah tamamına erdirsin inşallah :KK16:

Teşekkür ederim tatlım Daha güzelini giyersin inşallah :KK16:

Hayııııırrrr! daha güzelini giyemem! :KK70: Çünkü bizzat kendisini giyeceğim :KK16:

Dün Fatihe nişanlık bakmaya gittik.
Tabi buraya yorum yazdığımı flnda çoktaaaan unuttum yaklaşık 5dk önce fark ettim. :)
Adını tam vermeyeyim ama J...P... isimli mağazada bu elbisenin bu rengine aşık oldum resmen muhtemelen oradan aldın sende :)
Biraz bakayım inceleyeyim netten dedim.Şimdi internetten araştırırken gördüm tıkladım meğer aylar önce ben bu nişanlığı beğenip kaydetmişim bile :KK1:
Bende mint istiyordum ama mor bambaşka kesinlikle
bu hafta sonu ilk ölçüler alınacak bakalım yavaştan başlanacak dikime :KK16:
dikim aşamasında teslimatta vs herhangi bir sıkıntı yaşadın mı tek merak ettiğim o
yoksa kalite olarak gayet iyi görünüyor

Hayııııırrrr! daha güzelini giyemem! :KK70: Çünkü bizzat kendisini giyeceğim :KK16:

Dün Fatihe nişanlık bakmaya gittik.
Tabi buraya yorum yazdığımı flnda çoktaaaan unuttum yaklaşık 5dk önce fark ettim. :)
Adını tam vermeyeyim ama J...P... isimli mağazada bu elbisenin bu rengine aşık oldum resmen muhtemelen oradan aldın sende :)
Biraz bakayım inceleyeyim netten dedim.Şimdi internetten araştırırken gördüm tıkladım meğer aylar önce ben bu nişanlığı beğenip kaydetmişim bile :KK1:
Bende mint istiyordum ama mor bambaşka kesinlikle
bu hafta sonu ilk ölçüler alınacak bakalım yavaştan başlanacak dikime :KK16:
dikim aşamasında teslimatta vs herhangi bir sıkıntı yaşadın mı tek merak ettiğim o
yoksa kalite olarak gayet iyi görünüyor

ayyy sende kendimi gördüm resmen :KK1: Bende nette bir nişanlık beğenip (aşık olup ) bilgisayarıma kaydetmiştim. Nişanlığımı aldıktan sonra bir gün pc deki fazlalıkları temizlerken farkettim ki aynı nişanlığı almışım meğer :KK52: Bende mint istemiştim ilk etapta morun çok yakıştığını görünce de moru seçmiştim :KK16:
hayırlı olsun tatlım evet bende oradan aldım hatta gelinliğimi de oradan diktiriyorum.
Şöyle söylim için rahat olsun, dikim kalitesi, teslimat, randevu günleri vs hepsinde gayet titiz çalışıyorlar..
Gelinliğimi oradan diktirmem de bundandır:KK1:
Güle güle giymek nasip olsun :KK69:

ayyy sende kendimi gördüm resmen :KK1: Bende nette bir nişanlık beğenip (aşık olup ) bilgisayarıma kaydetmiştim. Nişanlığımı aldıktan sonra bir gün pc deki fazlalıkları temizlerken farkettim ki aynı nişanlığı almışım meğer :KK52: Bende mint istemiştim ilk etapta morun çok yakıştığını görünce de moru seçmiştim :KK16:
hayırlı olsun tatlım evet bende oradan aldım hatta gelinliğimi de oradan diktiriyorum.
Şöyle söylim için rahat olsun, dikim kalitesi, teslimat, randevu günleri vs hepsinde gayet titiz çalışıyorlar..
Gelinliğimi oradan diktirmem de bundandır:KK1:
Güle güle giymek nasip olsun :KK69:

Aminnn çok teşekkür ederim. :)
Ya ben bi de arkada fiyonk/kurdele olayına çok gülüyodum saçma geliyodu bana ama dün bu elbiseyi görünce büyülendim bayıldım resmen her detayı bu kadar mı şahane olur bir nişanlığın :KK16:
Gelinliğini de görmek isterim düğününden sonra paylaş lütfen takipteyim. :)
Mutluluklar dilerimmm

Aminnn çok teşekkür ederim. :)
Ya ben bi de arkada fiyonk/kurdele olayına çok gülüyodum saçma geliyodu bana ama dün bu elbiseyi görünce büyülendim bayıldım resmen her detayı bu kadar mı şahane olur bir nişanlığın :KK16:
Gelinliğini de görmek isterim düğününden sonra paylaş lütfen takipteyim. :)
Mutluluklar dilerimmm

Çok teşekkür ederim :KK16:
Fiyonkları bende sevmiyordum, hatta fiyonkunu çıkartmayı düşünüyordum ama fiyonkla daha çok beğendim :KK16:
Elbette paylaşırım :KK34:

elbiseye mor rengi yakıştıramazdım ama ta ki siz de görene kadar çok güzel görünüyorsunuz:KK1:

Bayıldım resmen ! Rengi , modeli harika tabi taşıyan da çok önemli elbiseyi :KK66: mutluluklar dilerim :)

X