Perla md therapy serum kullanan varmı?

Miniksevdam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2008
42
2
50
Merhaba arkadaşlar,
40 Yaşındayım.Şimdiye kadar cildimden ve kırışıklıklarımdan hiç şikayetim olmamıştı.Son 1 senedir yaşadığım kötü olaylar neticesinde oldukça fazla kilo verdim ve yüzümde bir anda çok derin kırışıklıkların oluştuğunu fark ettim..Br süredir bu kırşıklıklarla mücadele ediyorum ama şimdiye kadar sonuç alamadım.Yüzüm çok çökmüş ve kırış kırış geliyor bana.İnternette bu ürünü gördüm kullanan var mı.?Sonuç aldılar mı bu konuda bilgilendirirlerse çok sevinirim..

canım ben 3 gündür kullanıyorm bnde gözeneklerim için aldım sürdüğünde suratında gerginlik hissediyorsun ama gözeneklerim hala duruyor 2 ay kullanmak gerekiyormuş bakalım geçecek mi doğrusunu söylemek gerekirse de bir mucize olmadı .:KK50:

Canım ya çok teşekkürler inşallah faydasını görürsün.Günlerdir araştırıyorum olumsuz hiç bir şey yok nette.Olsaydı kesinlikle dikkatimi çekerdi diye düşünüyorum.Bende bugün siparişimi verdim.Kullanmadan öğrenemeyeceğim sanırım.Normalde internetten böyle şeyler almam hep kuşku duyarım.Yinede bir cesaret verdim bakalım siparişimi.Kullanmaya başlayayım bende gelişmeleri yazarım.En azından bizimle aynı sorunları olanlara bu ürünle ilgili ışık tutarız.

CAnım daha erken biraz daha sabret ve düzenli kullan bakalım.İnşallah sonuç alırsın.Bende başlayalı 3 gün oldu.İlk izlenimlerim kokusu çok güzel serumu kullandıktan sonra yüzümdeki yumuşaklığı hissedebiliyorum.Ama tabi ki asıl kullanım amacım olan kırışıklık için henüz etki yok.Sanırım onun içinde uzun süreli kullanım gerkiyor en azından dediğin gibi 2 ay kadar.İlk 1 ayı tamamladıktan sonra etkisini görebilriz diye umuyorum.Bekleyelm görelim.

Ben bu kremi tesadüfen twitter da ki yorumlardan okudum ve oraya güvendiğim için sipariş verdim. Gerçekten yazılanlar kadar varmış acayip memnun kaldım.
Kırışıklarım bir ay içinde o kadar hafifledi ki, yeniden sipariş verdim. arkadaşlar 8 haftada etki yazmışlar ama benim 10 gün sonra etkilerini göstermeye başladı. acayip yumuşadı ve kırışıklar gözle görünür şekilde gitti diyebilirim

yazılan olumlu yorumları okuyup annem için satın aldık. daha yeni kullanmaya başladı ancak şimdiden bir iyileşme gözlemliyoruz. umarım sekiz haftanın sonucunda çok daha güzel sonuçlar ile karşılaşırız :KK16:

Ben bu kremi tesadüfen twitter da ki yorumlardan okudum ve oraya güvendiğim için sipariş verdim. Gerçekten yazılanlar kadar varmış acayip memnun kaldım.
Kırışıklarım bir ay içinde o kadar hafifledi ki, yeniden sipariş verdim. arkadaşlar 8 haftada etki yazmışlar ama benim 10 gün sonra etkilerini göstermeye başladı. acayip yumuşadı ve kırışıklar gözle görünür şekilde gitti diyebilirim

Bu ürünü kullandığınıza emin misiniz ? Çünkü benim nette gördüğüm krem değil , serum. Bence siz ürünü bırakın kullanmayı görmemişsiniz bile.

Arkadaşlar bu tarz ürünler sadece nette satılabilir, perakendede olmayan ürünlerden uzak duralım. Ürünü peşin peşin yargılamıyorum ama yukarıdaki yorumlar o kadar reklam kokuyor ki bu mübarek ramazan gününde hakikaten hiç çekilmiyor.

Bu ürünü kullandığınıza emin misiniz ? Çünkü benim nette gördüğüm krem değil , serum. Bence siz ürünü bırakın kullanmayı görmemişsiniz bile.

Arkadaşlar bu tarz ürünler sadece nette satılabilir, perakendede olmayan ürünlerden uzak duralım. Ürünü peşin peşin yargılamıyorum ama yukarıdaki yorumlar o kadar reklam kokuyor ki bu mübarek ramazan gününde hakikaten hiç çekilmiyor.

CAnım yorumları nasıl okudun bilemiyorum ama ürünün reklamını yapmak şöyle dursun buradaki paylaşımlar bir çok ürün ile ilgili paylaşımlar ile aynı.Yani sadece kendi görüşlerimizi yazıyoruz.Sen buna katılırsın kullanırsın kullanmazsın senin kendi tercihin nasıl görüşünü bildirdiysen bizimkide kendi görüş bildirimlerimiz. Eğer olursa buradaki tek kazancımız ürünün işe yaraması ,yaramazsa ne ala.Bir çok üründe yayınlanan reklamların yanıltıcılığını bizde biliyorz zaten.Ramazan geçti ama geçen mübarek ramazan günlerinde bizim amacımız ürünün işe yarayıp yaramadığının paylaşımı reklam yapmak bizim işimiz değil zaten.
Evet ben bu ürünü kullanıyorum.Kimi yerde serum kimi yerde krem yazmışlar.İnsan beklentilerini ne kadar yüksek tutarsa sanırım ne kullanırsa kullansın istediği sonucu alamayınca mutlaka hayal kırıklığı yaşıyor.Ben bu kremi nette gördüm aldım denedim bir aya yakındır hala kullanıyorum.Hala çook farkedilir değişim yaşamadım sadece cildim daha parlaklaştı kırışıklıklıklarım aynı ne yazık ki.Elimdeki ürün bitene kadar kullanacağım...

Arkadaşlar bir süredir siteye giremedim kusura bakmayın..Bu konuyu da öyle askıda bırakmak istemedim evet yaklaşık 1.5 ay boyunca kullandım Perla Md Serumu sonuç sadece cildi yumuşatıyor hoş koku veriyor onun haricinde ne kırışıklıklarıma iyi geldi nede lekelerime ve de cildime dolgunluk falan vermedi..Yani denedim ve sonuç alamadım

Ben bir hayli memnun kaldım.
Bakalım şimdi bir arkadaşım da da kullanmaya başladı umarım onda da yararlı olur

Perlayı yaklaşık 1 buçuk aydır kullanıyorum özelliklerini yazmak gerekirse başlarda sadece yumuşatma etkisini hissettim bir değişiklik yok gibi geldi fakat birkaç arkadaşım sende bir değişiklik var ne yapıyorsun diye sorunca eski resimler ile karşılaştırma yaptım suratımın renginde ve çizgilerde belirgin derecede değişiklik olduğunu gördüm benim için gayet olumluydu. Benim başka bir sıkıntım oldu herhalde kış olmasından sebebiyle şişenin alt kısımındaki ürünü tam olarak kullanamadım damlalık ile almak benim için zor oldu, krem tüp olsa daha iyi olabilirdi birde kutusu ilk geldiğinde açıkçası pek tatmin etmedi. Daha iyi olabilir gibi geldi. Genel olarak ise bir çok kozmetik ürünü denemiş birisi olarak beğendim devam edeceğim.

arkadaşlar bende 33 yaşındayım bende almak istiyorum sizde memnun kaldıysanız almak istiyorum ama kararsız kaldım

SON GELİŞMELERİ MERAK EDİYORUM.nasıl ,fayda gördünüz mü. yani krem hakkını veriyor mu?

canım ben 3 gündür kullanıyorm bnde gözeneklerim için aldım sürdüğünde suratında gerginlik hissediyorsun ama gözeneklerim hala duruyor 2 ay kullanmak gerekiyormuş bakalım geçecek mi doğrusunu söylemek gerekirse de bir mucize olmadı .:KK50:

Selam gözenekler için en iyi formül elma sirkesidir.. Sabah dinlenmiş bir bardak suya 4-5 damla damlatıp için.. 2 günde farkı göreceksiniz..

:KK16: Arkadaşlar sürekli facebookta ve internette reklamı yapılan Cheek Plumpers' yanak dolgunlaştırıcı kullanan varmı aranızda. kullanan var ise gerçekten doğru mu, sitesinde anlatıldığı gibi bir ürünmü.
bu konuda bilgi verirmisiniz lütfen..

merhabalar. evet kimileri serum kimileri krem yazmışlar. bende burada okuduğum olumlu yorumlar neticesinde 2 adet perla md therapy aldım 134 TL karşılığında. Yazıklar olsun. Tutkal gibi birşey geldi. sürümü bile beceremiyorsunuz. aldığım logro reklamcılığı aradım. kem küm ettiler. bir de yanında argan yağı hediyesi yollamışlar. bildiğiniz bayat badem yağı. rezalet. Sanırım dolandırıldım. Üretici firma ce üretim yeri asla telefonlarına cevap vermiyo. Mağdurum

X