Uyarı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
12 Temmuz 2006
53.738
203.202
52
Merhaba,

cin,peri, büyü, karabasan vb gibi konular okuyanları etkilediği için sitede böyle konular açılmasına müsade etmiyoruz, son birkaç gündür rüyasında görüp etkisinde kaldığı için Bir Derdim Var bölümünde bu tip konular açıp yaşadıklarını paylaşanlar oldu, yasak olduğu için sebep yazıp kapadığımız halde merak edip kapatılmış topikleri okuyan etkisinden çıkamayıp ertesi gün bende gördüm, sabaha kadar uyuyamadım diye peşpeşe konu açanlar olunca anladım ki yasak deyip konuları kapatmak yeterli olmuyor, bu nedenle kapatılmış konuları kaldırmak zorunda kaldım, yukarıda bahsettiğim içerikte topiği olanlar konum nereye gitti demesinler, üyeler korktuğu ve etkilendiği için yönetim bölümüne kaldırıldılar.

Sizden ricam lütfen hem kendinizi hemde okuyanları etkileyen içinde cin, peri, büyü, muska, karabasan vb konular açmayınız.

Saygılarımla...

Bugünden itibaren geçerli olmak üzere Bir Derdim Var bölümünde:
Saç,
Makyaj,
Evcil hayvanlar,
Gelinlik seçimi,
Kıyafet kombini,
Hamilelikle ilgili sorunlar,
Doktor tavsiyesi,
Sağlık sorunları,
gibi bölümle ilgisi olmayan konular yer almayacaktır.

İçeriği bölümle alakası olmayan konuları açanlar "en fazla 1 aylık üyeyse" 5 uyarı puanı alacak ve konu doğru bölüme taşınacak,
İçeriği bölümle alakası olmayan konuları açanlar eski üyeyse konusu kapatılacak ve 1 gün uzaklaştırılacaktır.

Topiklerde geyik veya konu dışı maksatla yorum yapan üyeler 1 gün uzaklaştırılacaktır.

Türkiye ve Dünya Gündemi ve Dualarımız Sizinle bölümleri dışında dini konu ve yorum, Türkiye ve Dünya gündemi bölümü dışında siyasi konu ve yorum kesinlikle yasaktır, yasağa uyulmaması halinde üye geçici uzaklaştırma cezası alacaktır.

X üye aynı içerikli konuyu birkaç kere açmışsa ilk açtığı açık bırakılacak, diğerleri konu tekrarı sebebiyle kapatılacak, zaten hep öyle yapıyorduk ama hatırlatmakta yarar var, aynı içerikli konuları çok kereler açmayı alışkanlık haline getirmişse 1 gün uzaklaştırılacaktır.

Polemik, hakaret, saygısızlık, argo kelimeler, küfürlü konuşma, 3. şahısları aşağılama, hakaret yasaktır, bu kurallara uymayan üyeler geçici süre uzaklaştırma cezası alacaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X