Büyüdüm Büyüdüm Bende Anne Oldum

Selam kızlar burası terkedilmiş artık bende yazmıyorum.
Bezi atanlar Tebrikler size biz totouyu daha bezliyoruz. Kizcem bezlenince oğlumu zorlayamadim.
Bu arada kızım 7 aylık oldu şükür bende daha işe yeni başladım. Yarım gün çalışıyorum. Saolsun idare iki küçük çocuğum olunca programı öyle ayarladi.
Ara arada olsa yazın bacilar

Selam kızlar burası terkedilmiş artık bende yazmıyorum.
Bezi atanlar Tebrikler size biz totouyu daha bezliyoruz. Kizcem bezlenince oğlumu zorlayamadim.
Bu arada kızım 7 aylık oldu şükür bende daha işe yeni başladım. Yarım gün çalışıyorum. Saolsun idare iki küçük çocuğum olunca programı öyle ayarladi.
Ara arada olsa yazın bacilar
selam ruveyda iyi olmanıza sevindim iki çocuklu hayat çok daha yorucu, çok keyifli güzel demi,
aynen terkedildi buralar kimse yazmıyor

günaydın kızlar.
nasipse hayırlısıyla 3. evladım olacak.

darısı sizlere :p

hayırlı olsun canım sağlıkla doğsun inşallah.iki cocuklu nasıldı hayat? bende ikinciyi doğurcam inşallah
sağol canım. Rabbim sana ve tüm hamilelere sağlıklı kolay doğum nasip etsin.
iki çocuklu hayat zor ama çok güzel. kardeşlerin muhabbetini oyunlarını kıskançlıklarını izlemek ayrı keyif :)

B Began maşallah diyorum Allah sağlıkla tamamına erdirsin çok garip geliyor 3. Çocuk düşüncesi bu kadar kısa sürede
vitamin87 vitamin87 çok az kalmış Allah kurtarsın
Ben eşimi zor ikna edebildim 2. Için. Şuan hamile olabilirim bende tam bilmiyorum gecikme devam ederse cuma Dr a görünücem kısmet artık

B Began maşallah diyorum Allah sağlıkla tamamına erdirsin çok garip geliyor 3. Çocuk düşüncesi bu kadar kısa sürede
Ben eşimi zor ikna edebildim 2. Için. Şuan hamile olabilirim bende tam bilmiyorum gecikme devam ederse cuma Dr a görünücem kısmet artık
ben de bu kadar hızlı olacağımı beklemiyordum :)
inşallah gönlüne göre olur.

bir şey olmuyor canım. küçük büyükten daha kıskanç mesela :)

Az önce diyorum ki bak kardeşin var karnımda Hayır ben vardım orda diyor ve huysuzlaniyor. Kuzeni var 1 yaş küçük her defasında zarar veriyor. geçen ısırıyordu aldık elinden. normalde saldırgan değil ama kıskanınca o, o değil başka biri oluveriyor

sağolasın canım allah gönlüne göre versin.bir kıskanır iki kıskanır elbet alışır.allah kolaylığını verir inşallah

Az önce diyorum ki bak kardeşin var karnımda Hayır ben vardım orda diyor ve huysuzlaniyor. Kuzeni var 1 yaş küçük her defasında zarar veriyor. geçen ısırıyordu aldık elinden. normalde saldırgan değil ama kıskanınca o, o değil başka biri oluveriyor
benim büyük kızım da öyle. küçüğü yalnız yakalarsa tekmeliyor, itiyor, sırtına biniyor. ama genelde iyi araları. onsuz da kalamıyor, annem kardeşini götürecek gibi yapınca çok sinirleniyor, kardeşi uyuyunca sık sık kontrol ediyor, uyanınca bana haber veriyor. küçük de öyle. birbirlerini özlüyorlar :)

R ruveyda12 , Y ycl2012 , T temmuz27 ,
_Lena_ _Lena_ , T tomurcugumm , vitamin87 vitamin87 ,

merhaba kızlar
görüşmeyeli uzun zaman oldu.
şaka maka çocukların okul çağı yaklaştı.
kızım okula gitmek istiyor. eylül 2017 de anaokulu için yaşı uygun hale geliyor. eylül 2018 de de 66 aylık oluyor. okul için erken mi? siz ne yapmayı düşünüyorsunuz?

R ruveyda12 , Y ycl2012 , T temmuz27 ,
_Lena_ _Lena_ , T tomurcugumm , vitamin87 vitamin87 ,

merhaba kızlar
görüşmeyeli uzun zaman oldu.
şaka maka çocukların okul çağı yaklaştı.
kızım okula gitmek istiyor. eylül 2017 de anaokulu için yaşı uygun hale geliyor. eylül 2018 de de 66 aylık oluyor. okul için erken mi? siz ne yapmayı düşünüyorsunuz?
merhaba B Began benim elifimde çok istiyor okula gitmeyi bende eylülde anaokuluna göndercem bi sonraki senede anaokulu sonrada birinci sınıfa göndermeyi düşünüyorum yani bakalım düşüncem bu yönde hayırlısı olur inşallah hakkımızda. Sen neler yapıyorsun 3.de kızında doğdu hayırlı olsun Allah analı babalı ablalarıyla büyümeyi nasip etsin canım.

merhaba B Began benim elifimde çok istiyor okula gitmeyi bende eylülde anaokuluna göndercem bi sonraki senede anaokulu sonrada birinci sınıfa göndermeyi düşünüyorum yani bakalım düşüncem bu yönde hayırlısı olur inşallah hakkımızda. Sen neler yapıyorsun 3.de kızında doğdu hayırlı olsun Allah analı babalı ablalarıyla büyümeyi nasip etsin canım.
inşallah okul için hevesli olurlar da zorlanmayız. kızım 2,5 aylık oldu. ablaları paylaşamıyor :)
sen ve kızların iyisiniz inşallah canım

Buraları unutmuşum resmen :KK43: 2. bebeği düşünüyorum geldim yine :)

inşallah okul için hevesli olurlar da zorlanmayız. kızım 2,5 aylık oldu. ablaları paylaşamıyor :)
sen ve kızların iyisiniz inşallah canım
çok şükür canım iyiyiz küçük kızım nerdeyse ablasına yetişti beraber oynuyolar, kavgalarıda oluyor ama birbirlerine çok düşkünler maşallah :)

X